Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

Witajcie Dawno mnie nie bylo a tu takie wiadomosci Wredi gratuluje corci:) super ze juz jest z wami:) Laura gratulacje dla przyszlej mamusi :) no dawno Cie nie bylo ale nawet ja Cie pamietam a jestem tutaj rzadko :) U nas w sumie bez zmian zadnych wiadomosci niemam :P bo co sie u mnie maa zmieniaC:P oprocz tego ze niedlugo znowu bede sama maz wyjezdza:P ja potem w czerwcu dojade do niego bo w maju jeszcze mam komunie chrzesnicy.. Takze bez wiekszych zmian:P Pozdrawiam was no i najlepszego kobitki z okazji naszego swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Imili, baby rządzą:-D moi mężczyźni w domu zaczynają czuć się niepewnie, bo do tej pory była w domu męska dominacja, a teraz przybędzie mała kobietka:) Jeśli jeszcze doliczyć psa-sukę, to będzie wreszcie przewaga kobiet:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no niech sie czują niepewnie:P a co kobiety sa najlepsze:P no u mnie przewaga mezczyzn bo maz i Miki:) moze kiedys bedzie remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego dla Was kobietki :) 🌼 dziękuje za gratulacje :)) Gabrysia jest cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wy wiecie, jak zajmować się dzieckiem? Ja pojęcia nie mam, zawsze byłam ta najmłodsza. Boję się że go jakoś uszkodzę albo coś:( Najdziwniejsze jest to, ze ja nie lubię za bardzo dzieci, ale za swoim już przepadam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, to racja, że lepiej z książek niż z takiego np internetu:-P Ja się już dowiedziałam, że jak napiję się soku z malin i umyję okna, to na drugi dzień poronię, a dziecku mam zawiązać czerwoną kokardkę coby je przed urokami chronić:D Szkoła rodzenia to dopiero za pare tyg mnie czeka, może tam mi co mądrego powiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta te przesądy sa nieziemskie... Okna mylam normalnie, sok malinowy pilam a w 42 tygodniu urodzilam i to przez cc hehe bo nie chcialo sie rozwarcie zrobic...w koncowce co drugi dzien okna mylam zeby przyspieszyc i nic..jak ktos ma miec dolegliwosci i poronic to nawet lezenie go nie zatrzyma a jak ktos ma urodzic dziecko to donosi nawet z problemami.. Z internetu to masakra jakas jak sie czyta .. Ja to wiedzialam bo duzo dzieci bylo swego czasu u mnie w rodzinie duzo sie chrzesnica juz w wieku 17-18 lat zajmowalam itp itd wiec praktyka:P ale i ksiazke mialam chociaz w sumie najbardziej to taka matczyna intuicja:) Dasz rade Laura spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu raczej chodzilo o herbate z liści malin, a nie z owoców :P herbata z liści malin podobno pomaga skrócić szyjkę, i to jest udowodnione :) ale sok z malin można spokojnie pić hehe kurde no ja zapomniałam czerwonej kokardki małej przyczepić, cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura gratulacje :) ja zostaję w szpitalu do końca, a koniec może być w każdej chwili bo szyjka mi się skróciła do 17mm i zaczynają mi się skurcze, na weekend dostałam fenoterol aby jakoś przetrzymać weekend, a w poniedziałek okaże się co dalej, wszystko zależy od enzymów. Niestety muszę leżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno mnie nie bylo choc od czasu do czasu staram sie przeczytac co u Was :) Niby nie pracuje, ale czas jakos tak szybko leci,ze na nic mi go nie wystarcza czasu. Z internetu korzystam bardzo rzadko i na ogol ograniczam sie tylko do sprawdzenia poczty i faceboga ;) Juz gratuluwalam Wredniaczkowi, ale jeszcze raz serdecznie gratuluje. Gratulacje rowniez dla Laury i mam nadzieje,ze te kilka miesiecy do porodu szybko zleci i bedziesz miala coreczke przy sobie :) Jakies pomysly co do imienia ?:) Gawi za Ciebie trzymam kciuki,zeby wszystko bylo w porzadku. Twoj synek naprawde bedzie musial byc dobry dla mamusi za to,ze tak sie wylezala i nameczyla w ciazy ;) U mnie wszystko w porzadku, ale dzisiaj nie jestem w najlepszej formie, pewnie to przez okres. Jutro pewnie mi sie poprawi, bo ide do szkoly a naprawde lubie swoje studia i wszystkie wyklady sprawiaja mi przyjemnosc wlaczajac w to logike ;) Moj ,,synek,, konczy jutro 10 miesiecy i robi sie prawdziwym mopsem. Zastanawiam sie czy kiedys przestanie tak rozrabiac, ma chyba ADHD po mamie ;) Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... bo się pogubiłam:( Ile z nas tutaj już ma dziecko? wredniak Imili Sękata Ewelina (?) W ciąży Gawi i ja.... Proszę o podsumowanie, bo zabraknie mi czasu żeby wszystkie zaległe strony poczytać, tak dawno mnie tu nie było, a chyba się pogubiłam:-D Pozdrawiam ze słonecznego Podkarpacia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) dzisiaj nareszcie prawdziwie wiosenna pogoda;) Laura: dzieciaczki maja Imilii, Broneczka, Sękata, Wredniaczek W ciazy Gawi i Ty;) A Ewelinka ma pieska;) Z tego co mi wiadomo, chyba o nikim nie zapomniałam..... Miłego weekendu dla Wszystkiech a tobie gawi wytrwałości i bezproblemowego rozwiazania!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 18.04, ale w sumie już jestem tak wykończona że chce mieć to za sobą, wiadomo lepiej aby mały jeszcze posiedział, ale naprawdę mam dosyć. jutro zaczyna mi się 36 tc, oby go skończyć to będzie super. na szczęście lekarze mówią ze nawet gdyby teraz miał się urodzić to spokojnie by sobie poradził. miłego weekendu dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi kochana, trzymam za Was kciuki, kurde, że tak ci się skomplikowała ta ciąża, i ta cholestoza i teraz ta szyjka :( ale już jesteś blisko, przetrwasz ten tydzień i będziesz w 37tygodniu, możesz spokojnie rodzić, chociaż teraz też już jesteś bezpieczna, ale rozumiem, ze jesteś zmęczona, każda z nas byłaby na twoim miejscu. Kurde moja siostra też ma problem z szyjką, a jest dopiero w 21tygodniu, ech. co z tymi ciążami, człowiek musi się obchodzić z ciążą jak z jajkiem, żeby wszystko było dobrze.. My zaliczyliśmy pierwszy spacerek :) było super mała grzeczniutka i bardzo kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem skad tyle problemow z ciazami nie wiem klimat? jedzenie? tryb zycia nie mam pojecia ja tego nie doswiadczylam Gawi trzymaj sie juz nie dlugo trzymam za was kciuki:) no moj synek chyba najstarszy z dzieci forumowych :) kurcze nawet nie wiem kiedy ten czas tak zlecial za 4 miesiace maly bedzie mial 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie skąd takie problemy ciążowe.. moja siostra ma skróconą szyjkę i musi się bardzo oszczędzać.. a jest dopiero w 21 tc.. ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę jeża, rzeczywiście!!!!!! A co się stało z tymi wszystkimi stronami które naklepałyśmy? Chętnie bym sobie przypomniała, jak owocnie dyskutowało mi się z dejzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety tamtego topiku już nie ma i lepiej nie wracajmy do tego, dlaczego, po co, z jakiego powodu :) było, minęło.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj lauritka
nie udawaj że nie wiesz więc po co ciągniesz ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas piękna pogoda wiosna! spacerujemy z małą, aż człowiek inaczej się czuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd mam wiedziec, przez ostatni rok byłam tak zajęta, że tu nie zaglądałam. No ale jak nie chcecie powiedzieć.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, kurde u mnie brak czasu;/ albo zebrania albo wycieczki i szkolenia hehe byle do wakacji:) Wredi--> ale fajnie:) Też bym chciała tak pospacerować:) Laura--> nazwa tematu się nie zmieniła więc w sumie wszystko po staremu:) dagaa-> co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×