Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

cześć dziewuszki:) 19 maja mam koniec I trymestru, jutro mam wizyte u ginekolożki a usg własnie nie wiem kiedy. Czuję się beznadziejnie hehe ale czego sie nie robi:P Gawi, Oluś ślicznie przybiera na wadze:) ja własnie wciskam w siebie śledzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię kręce!! nasz temat na 7 stronie, tego jeszcze nie było!! dziewczyny no gdzie wy jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniak, to musialas sie naszukac ;) Ja sie powoli przygotowuje do sesji, bedzie ciezko, ale powinnam dac rade :) W tamtym tygodniu Bubu mial pierwsze urodziny,az ciezko uwierzyc,ze czas tak szybko plynie i moj malutki szczeniaczek zaczyna sie robic grubym mopsem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) u nas nic nowego, pozdrawiam i miłego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a moja siostra z mężem mówią na siebie Bubek hehe :D tak mi sie skojarzyło:D madzik co tam kochana? :) daga - no ale sie rozpisałas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam ze sklepu, poszlam ino po piersi z kuraka ale głód chwycił i właśnie wcinam pączka z serem, biszkopciki kremowe i na koniec zjem jabłko zielone:) Wredi, chyba zaczynam tyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik pamietaj o zdjeciu brzuszka dla mnie jak juz podrosnie :D my dzisiaj mielismy szczepienia, masakra.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski 🌼 U mnie upał straszliwy, a jutro ma być 31 stopni. Kiedyś to kochałam się smażyć na słońcu, a teraz to już nie dam rady, ale może jeszcze kiedyś wrócą te czasy:) Madzik, ty się tak dziecko nie obżeraj, owocki i warzywka jak najbardziej, ale reszta... No dobra, przyganiał kocioł garnkowi:-D Ja o dziwo nie rzuciłam się na słodycze, ale od początku ciąży miałam i mam dziką ochotę na owoce i warzywa, osobliwe jak na mnie:-P Nakupiłam na rynku kwiatków, idę sadzić, ciąża nie ciąża, ale kwiaty koło domu muszą być, nie będę gorsza niż sąsiadki:) Aha, i prawdopodobnie będę miałą cesarkę - wskazanie. Szkoda, bo wolałam SN, no ale to nie moje dobro jest tu najważniejsze:) Pozdrawiam(y) i spadam na pole ❤️ P.S. "Na pole" = "na dwór" = "na zewnątrz", ktoś z innej części Polski mógłby nie rozumieć tego mojego regionalnego bełkotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jakiś super wypasiony ale dla nas w sam raz :) najważniejsze że jeździ i w końcu nie jesteśmy uwiązani pożyczaniem samochodu :) laura na kiedy termin? madzik jak się czujesz jako przyszła mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najwazniejsze ze jestescie zadowoleni :) Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Dużo buziaków dla "naszych" dzieciaczków;) Laura, to juz coraz bliżej;) Madzik, to ta druga rocznica troszkę inna będzie, bo będziecie ją w 3 obchodzić;) U nas nic nowego się nie dzieje, zabieramy dzisiaj bratanice do kina;) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... no wlasnie ostatnio szukałam tematu ale przy moim Mikolaju nie moglam a on az na 7 stronie.. Co u nas .hmmm. mały sie dostał do przedszkola dzis sie dowiedzialam z czego sie ciesze ogromnie w koncu bede mogla pojsc do pracy bo siedzenie w domu mnie juz dobija.. tzn w sumie nie siedze bo po calych dniach od rana na dwor wychodzimy odkad cieplo sie zrobilo..:) maly ostatnio troche chorowal..:/ 23 czerwca lecimy juz do Karola nie mogę się doczekać..poza tym bez zmian.. laura kurcze ale czas leci szybko ...juz niedlugo i maluszek bedzie z wami.. ach ja czasami mam taka chec juz na drugie dziecko ale za chwile sie otrzepuje i wiem ze nie pora nie chce siedziec w pieluszkach ciagle ...najpierw chce isc do pracy poopracowac z dwa lata pojezdzic z malym na wakacje dopiero wtedy...w kazdym razie przed 30:P zdecydujemy sie:) a mam jeszcze 5 lat na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🖐️ Madziku no Gratulacje :D :) zleciało co? kurde, czas za szybko goni, jestem przerażona, że budzę się rano, a za chwile już noc.. i tak codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się jeszcze pochwalić, że dzisiaj zalaliśmy strop :D Imili, a może jakieś zdjęcia Mikołajka, bo przecież wieki go nie widzieliśmy :) Daga wczuwacie się w opiekwoanie dzieckiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×