Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

do MALEGO GENIUSZA: słuchaj,my jestesmy fajne babki i mamy wspaniale dzieciaki wiec nie potrzebujemy zadnych zestawów tak? jak cos bedziemy chcialy to wiemy co to ALLEGRO-nie martw sie,poradzimy sobie.nie musisz na kazdej stronie wklejac tu swoich reklam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a nieee,wlasnie cos mi do smiechu dzis :) chyba przez to mieszkanie. natalia zasnela a ja powinnam ogarnąc troszke po kolacji i moze sie pouczyc ale taaaaaaaaaaaaaaaak mi sie nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie dzis wybieralysmy na spacer, nawet juz bylysmy ubrane i nagle zaczelo padac :( nici ze spaceru. Siedzimy wiec w domu i sie troche nudzimy. a Wy co dzis porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej, u nas tez troche pokropilo z rana, ale potem to nawet slonko bylo widoczne przez moment. My wrocilismy z centrum, troche nam zajelo i teraz maluch padl i spi. I niech spi jak najdluzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała juz kilka minut po 19. zasnela wiec jutro wczesnie bedzie pobudka :o cicho tu dzis, pewnie jak dzieci pojda spac to zaczniecie skrobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :P od kilku dni mnie nie ma - brak netu ;/ sama nie wiem dlaczego, chyba jakies problemy z polaczeniem :( widze, ze dzieciaczki dalej choruja - staralam sie nadrobic chociaz cokolwiek. moja dalej zasmarkana. dzis bylam u lekarza nowu... teraz wizyta we srode. pozdrawiam Was i mam nadzieje, ze niedlugo znowu bede mogla z Wami pogadac. buziaki i dobrej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jutro lecimy do Radka!!! :) dzis musze poplacic rachunki,ogarnąc domek i spakowac sie.mam strasznie duzo pracy ostatnio.ale od czwartku juz spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) U nas pogoda wstretna:-( znowu siedzenie w domu Mamanikoli pochwal się jak było na weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz bylam na tak fajnym weselu ktore prowadzil dj :P:P i nawet bralismy udzial w konkursach oczepinowych :D wybawilismy sie, popilismy i po 2 wrocilismy, a corcia wstala o 3 i uderzala z nami w dyskusje nie myslac o spaniu, wiec do 4 musialam z nia siedziec ;/ no i rano pobudka o 7. dobrze, ze mala zajela sie moja mama wiec do 10.30 my sobie smacznie spalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wam malutka zrobiła niespodzianke:-) stęskniła się za Wami Na weselu najwazniejsza jest muzyka i towarzystwo My idziemy w tą sobote i mam nadzieje ze bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Liwia gratuluje mieszkanka:):) Martynko z Zuzia juz lepiej?? kurcze u mnie tez jakis wirus mloda wczoraj goraczki dostala ale nie wiem czy to spowodowane jest zabkami czy cos ja bierze:(:( i jeszcze sie zalatwilam nie schowalam do lodowki cebin-multi i mi sie zepsul:(jak otwieralam to syknol i zaczelo sie pienic sfermentowal:(:( do kobietek z uk....znacie jakis angielski odpowiednik??jakie witaminki dla mlodej kupic a moze tylko cos co zawiera wit.C w takie pogody chcialbym jej cos podawac a ja mialam wszystko z Pl a teraz juz nic:(:( dajcie znac prosze!!!!! milego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie ząb :o kochane ja juz spakowana gotowa to wyjazdu.od czwartku znowu tu z wami bede.ostatnie dni mialam nerwowe i mnóstwo spraw do zalatwienia.trzymajcie kciuki za jutrzejszy lot.wylatujemy dop o 19.30 :/ Martyna a co z kroplowką? selenka ja tez sie boje szczepionki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas 3! bo ja tez sie boje. a nie myslalyscie o podaniu szczepionki priorix zamiast mmr? to tez jest 3w1 tylko inny producent i podobno jest bezpieczniejsza ale ile w tym prawdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ;) natalka po sniadaniu-dostala kaszke z musem jablkowo jagdowym.a teraz wcina platki sniadaniowe z podlogi :o musze ogarnąc domek,pomyc naczynia i sprawdzic czy oby napewni sie dorze spakowalam.potem za ok 30min wybywamy do miasta,poplacic rachunki i do fotografa,zrobic zdjecia do paszportu wreszcie. juz jestem zestresowana lotem :o wyjezdzamy ok 17-17.15 na lotnisko.jedziemy wczesniej zebym mogla nakarmic Natalke juz na miejscu,ale nie w samolocie. ehh kochane boje sie jak nigdy.naprawde ostatni lot byl cieeeeeeeeeeezki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×