Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

ja tylko na sekunde,Natalia wykąpana juz po kolacji,ale nie chce spac :( kurcze jutro obudze ją o 6tej.musi wczesniej chodzic spac i wczesniej zasypiac.zmykam do nauki,bede jak mala zasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale namachalyscie :D sporo czasu trzeba, zeby wszystko nadrobic :P Liwia - jak dobrze znowu widziec, ze ogarniasz tu troche i wkoncu zagladasz :) sesja cudowna :D az sama buzia sie smieje jak ogladam te zdjecia :) Martyna a Twoje corcie sa tak urocze i sliczne... oj mamusia i tatus pewnie dumni z takich slodkich pociech :) ja nazywam sie Marzena :D u nas Nikola juz spi :) ja wczoraj mialam delikatna drage z mezem i dzis sie prawie do siebie nie odzywamy. widze, ze o by mial ochote pogadac ze mna ale mi jakos sie nie chce :P wredna jestem - wiem i do tego bardzo uparta i pamietliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziękuję bardzo :) . A córcie jak ładne tak niegrzeczne :D . Nie no żartuję oczywiście :) . A u mnie już dzieci śpią,a mąż sobie wczoraj trochę przegrabił u mnie i też się tylko zdawkowo do siebie odzywamy . .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem ale wlasnie zjadlam konówke barszczu i te kanapke z nutellą :D:D:D uczyc mi sie nie chce :( buu zostala mi termoregulacja i jakos mnie sie oczy kleją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :P Ty Liwcia nie wymyslaj, ze Ci sie spac chce tylko nos w ksiazki :P ja Cie tu zaraz dopilnuje, zebys do nauki wrocila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo ;) zrobilam Natalce pobudke,w dzien poloze tylko raz,ok południa jesli mi sie uda,tak zeby wieczorem poszla spac o ludzkiej godzinie :) zdolalam sie wczoraj pouczyc,jupi!! teraz czeka mnie sniadanie dla malej i ogarniecie mieszkania. dzis kaszka na pierwsze,do tego moze jabłuszko.nie mam weny,oczy mi sie kleją :D są tu jakies ranne ptaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie :o Radosław mi zostal w domu bo niby sie zle czuje :o ojj juz ja widze jak on sie zle czuje-zostal bo mu nas brakuje.widzimy sie tylko ok 2h dziennie max! a pracuje 7dni w tyg :( to ja mu dzis zapewnie nasze towarzystwo a konkretnie Natalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej Kobietki Nie doczytalam wszystkiego bo nadrukowalyscie sporo, ale zdjecia obejrzalam - sliczne!!!!!! Natalka usmiechnieta, slodziutka - no w koncu moja przyszla synowa :D Mama razy dwa - masz wspaniale dziewczynki, a Ania taka malutka kruszynka - ja juz zapomnialam kiedy moj byl maly :) Konik na biegunach rozowy jest cudny!! zaluje ze nie mam coreczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zabawiki edukacyjne sa super moja mala to przesiedzi godzinami przez przypadek naciskajac guziczki :) Pod chinke chyba jej kupie stolik edukacyjny co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Ta zabawka jest fajna, Nikus lubi ten typ i wszystko co spiewa albo gra. Ja wlasnie szukam tego stoliczka edukacyjnego o ktorym mi wczesniej pisalas. Bede go sprowadzala chyba z PL bo chce zeby byl polski i angielski, a nie francuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta znowu tutaj ..
szalonaduszyczka a moze sie tak przedstaw co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
hej 🖐️ to prawda stoliczek wyglada ze jest naprawde fajny i nie znudzi sie po 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlonaduszyczka co się do nas wpieprzasz na topik ? Może się przedstaw albo coś ? Bo u nas takie zasady panują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej sory nie wiedzialam . Jestem tutaj nwa i nie wiem jakie zasady panuja:) Jestem Magda i mam coreczke ktora za 2 dni skonczy 10 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×