Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

Gość zdiagnozowana
oj to trzymaj sie i odpoczywaj całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana, ja w koncu zgupialam. To w poniedzialek odbierasz wynik? Ciagle pytam, a ty nie odpowiadasz na to. Moze idziesz juz na operacje? Napisz. Martwie sie i mysle o tobie. A sexi biustonosz jeszcze nie raz kupisz. Nawet jak ci nie daj boze odejma piers, to sa sliczne biustonosze. Ja juz takie ogladalam. Jak ksiazka? Samopoczucie moje, - 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
koorka* przeczytalam wiele biografii. Najlepsze dla mnie to: Elzbiety l, Hitlera, Columba, kardynala Borgii i Cezara. Jakos wspolczesni mnie nie pociagaja. Tak jak pisalam, teraz czytam L D V. Jak przeczytam to bede miala caly obraz. Na razie ciagnie sie caly czas dziecinstwo, a jestem juz na 250 stronie. Robilas peeling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko jutro wizyta u lekarza i pewnie wynik biopsji jakoś nie chciałam o tym pisac, unikałam tego tematu jak mogłam, myślałam, ze coś siię zmieni do tego czasu.. przeziębienie cie trzyma nadal? i gorączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
nawet fajny dzień mąż zabrał nas na obiad do greckiej knajpki żaluję tylko, ze nie poszłyśmy z córką, odradzałam jej, bo kiedy tam bylismy ostatnio to miałam wrażenie, ze się jedzenie popsuło, a tymczasem dzis niespodzianka pyszne było, tak jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko, pewnie ta pizama cię zmyliła ;) chciałam się wcześniej przygotować, mam co prawda satynową rozpinaną, ale na teraz za zimna no ale dziś udało mi się juz dostać, taką trykotową i w ulubionych fioletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
A ja wlasnie siedzialam na forum onkologicznym DSS. Wchodzilas tam? W razie czegos, to mozna tam uzyskac zetelne informacje od fachowcow. A mnie od paru dni kluje miejsce po biopsji. Za bardzo sie przejelam toba. Pizama rzeczywiscie mnie zmylila. Czuje sie juz duzo lepiej. Od piatku maz wmusza we mnie mleko z czosnkiem i miodem. Wrzody juz mnie bola od czosnku. Ale jakos sie przemecze. Troche mi gluty z siemienia lagodza bol. Za duza dawka czosnku. Nic sie nie boj, jestem z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
wchodziłam na DSS i dziwiłam się, ze ja nie mam az tak dokladnych wyników, ale to zdaje się po biopsji dopiero bedzie taki szczegółowy opis mnie niby nie boli, ale mam takie ciągnace krótkotrwałe bóle czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
tez nie mogę czosnku w dużych ilościach, bo mam z kolei problemy z wątrobą może zrób juz sobie przerwę, jak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupisko - Wczoraj kupilam mielona kawe bo takiej nie mialam, piling jutro zrobie. Dam Ci natychmiast znac, jak poszlo. :) Przypomnial mi sie sok z surowego ziemniaka - na wrzody zoladka. Skupisko , sprobuj. Ja to praktykowalam na zgage w zeszlym roku. To jest stary przepis stosowany przy wrzodach zoladka. Codziennie ucieralam na tarce (jak na placki ziemniaczane) ziemniaka ze skorka, wrzucalam to na sitko do odsaczenia i wypijalam sok razem z tym osadem. Nie ma tego duzo z jednego ziemniaka i da sie wypic mimo, ze smaczne nie jest. Najwazniejsze, ze dziala. Pomaga! Nawet teraz czasami sobie ziemniaka ucieram i wypijam sok. Zdiagnozowana, bede myslec o Tobie jutro ze zdwojona sila. Daj zaraz znac po wizycie u lekarza jaki jest wynik i jakie sa decyzje. Nie jestes sama, my jestesmy razem z Toba. Myslimy o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
dam znac dobre mysli bardzo potrzebne Koorka najgorsze, ze bede musiala pojsc chyba na kilka godz. do pracy, bo dziewczyna, która miala byc u nas na zastępstwie podczas urlopów, zadzwobiła ze dziecko jej zachorowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] zdiagnozowana tez nie mogę czosnku w dużych ilościach, bo mam z kolei problemy z wątrobą może zrób juz sobie przerwę, jak jest lepiej" To chyba jesteś mocno zatruta i potrzeba więcej tych lewatyw:O.Ja nigdy po nawet dużej ilości czosnku nie miałem problemów z wątróbką:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, ze nie bedziesz mogla byc w domu... Pomysl sobie, ze nawet jezeli zapadnie decyzja o operacji bo taka bedzie koniecznosc Ty podjelas juz walke, zeby organizm przywrocic do zdrowia. Z tej sciezki nie zejdziesz i uda Ci sie pokonac chorobe. Wspiera Cie w tym Twoja Rodzina i my Cie bedziemy wspierac. Sciskam Cie i trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max, surowy czosnek jest ciezkostrawny i niektorzy nie toleruja go a lewatywy nic tutaj nie pomoga. Przy wrzodach zoladka tym bardziej lewatywy nie pomoga. Bo co jedno z drugim ma wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
jestem nic optymistycznego dupa tu moga polecieć brzydkie wyrazy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
koorka* Wlasnie od dawna przymierzam sie do tego soku. Wrzody mam od ponad 20 lat i kilka kuracji za soba. Mialam helicobacter, bralam antybiotyki. Te raz jem duzo zurawiny(zapobiega osadzaniu sie helicob.). Wrzody mam podleczone, ale niewyleczone. I tak sie mecze, ale tylko okresowo. Mojej mamie z wrzodow zrobil sie rak. Dlatego biegam na gastroskopie i dbam o diete. Robilas peeling? Juz dzisiaj czuje sie super, ale pije jeszcze majeranek i mleko z czosnkiem i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
No napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
No co jest? Przeciez po to tu jestesmy z toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
No napisz. Wszystko mozna przezyc. Trzeba walczyc. Nie mozesz sie poddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
zdiagnozowana, przeczytaj książkę "ANTYRAK" David Servan-Schreiber a także zobacz tu detoksykacja www.danmed.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Ja nie wiem co napisac. Nie mam doczego sie odniesc. Mam nadzieje, ze za chwile napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
naczekałam się kilka godz od rana w koncu lekarz powiedzial, że są 2 guzki, ktore wykazała mammografia, a usg nie wykazało 12 i 15 mm no i podtrzymał decyzję o operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
zdiagnozowana, takie guzki są często wycinane, powinni ci je wyciąć i będzie ok, zależy jeszcze jakiego one są rodzaju, bo sa chyba bardziej i mniej złośliwe. To się często zdarza u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
zaraz przepisze tu wyniki, które wydrukowała dla mnie sekretarka ale - lekarz nie miał mammografii wczytywał sie tylko w opisy ja przyniosłam tylko zdjecie z innego szpitala, było bez opisu tylko ze wskazaniem do dalszego leczenia i ta skala 5 BIRADS on mnie skierował po obejrzeniu tej mammografii na usg lekarka powiedziała że guzek ma 12 mm jeszce o tym rozmawiałyśmy, ze nie zmniejszył się tylko może to być błąd pomiaru mowa była o 1 guzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
i mikrozwapnienia.. w opisie po usg lekarka napisała natomiast, ze "w kgz dwa guzki o niostrych granicach o wym 15mm oraz 12 mm" i kurcze wydaje mi się to dziwne nie wiem czy nie chodzi o ten jeden guzek(tylko inne wymiary im powychodziły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
a w ogóle to rak G2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
jeszcze mam coś takiego ER PS-5 IS-3 (70%) PGR PS-5 IS-3 (70%) HER2 3+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Raczej chodzi o dwa guzki. Ja tez mialam przeciez mikrozwapnienia w skupiskach. A ty masz w skupiskach czy rozsiane?Moich tez nie bylo widac na usg. Gorsze sa w skuqiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
chinota, chętnie poczytam jak przezyję, jak widzisz mam mało czasu na te terapie to juz trochę późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×