Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mapi

Czy małe dzieci widzą duchy?????????

Polecane posty

Gość mapi
Majka starszak czasem się boi jak ty wytłumaczyłaś córci TO zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, natknęłam się przypadkowo na ten temat i jestem w szoku, bo z moim dzieckiem też przeżyłam coś podobnego. W te wakacje byliśmy nad morzem. Mały miał 14 miesięcy. Byliśmy my z mężem i dzieckiem w jednym pokoju i moi rodzice dwa pokoje dalej, w tym samym hotelu. No i w naszym pokoju było wszystko normalnie, a jak szliśmy z małym do pokoju moich rodziców to mały ZAWSZE patrzył w róg tego pokoju (na suficie) i się bał sam przejść pod tym rogiem.... Byliśmy tam dwa tygodnie i dzień w dzień to samo, zawsze jak byliśmy w pokoju moich rodziców to mały co chwilę zerkał w tamten róg z przerażonym wzrokiem. Nigdy i nigdzie więcej się to nie powtarzało. Dodam, że nasz pokój i pokój rodziców były identyczne. W tym rogu pokoju rodziców nic nie było, biały, czysty sufit i karnisz z firanką, wszystko tak samo jak w naszym pokoju. Dobrze, że to był pokój rodziców bo ja bym tam nie spała.... Kusiło mnie zapytać właściciela, czy tam na tym karniszu np ktoś się nie powiesił, ale głupio mi było.... Ale to było straszne, zawsze patrzył w ten sam punkt. Jak chciał przejsć np z jednego końca pokoju do drugiego to zawsze zaczął iść, stanął, popatrzył do góry na ten róg i się wracał :( A w naszym pokoju jak gdyby nigdy nic, zachowywał się normalnie... Coś w tym musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc dzieci do 3 lat widza duchy.. ciotka mojego narzeczonego opowiadala nam historie jak jej syn obudzil sie majac niespelna 2,5 roku i wola- mamo, mamo patrz tam Pan sie pali. Ale gdzie syneczku? No tam nie widzisz? Co sie pozniej okazalo w miejscu gdzie stoi ich dom, kiedy stal inny, w ktorym spalil sie facet razem z domem... I jak tu nie wierzyc w duchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystraczy jak nie ma dziecka oczyścić Jego pokój z duchów złych poprzez białąszałwię paloną z dymem zgodnie z ruchem zegara a potem powiedzieć by wezwał swojego opiekuna. A dokładnie aby zmknął oczy i wiezwał Go do pomocy i napewno przyjdzie bo anioły i opiekunowie nie mogą odmówić ludzią tak ich Bóg stworzył. Dlatego jak Lucyfer się sprzeciwił że nie ukleknie przed człowiekiem i nie będzie mu służył Bóg go zesłam w zaświaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja kurcze interesujące rzeczy piszesz. Możesz polecić jakąś lekture na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Aga moje dziecko było wesołe i bardzo zadowolone mam nadzieję że to był dobry Duszek i da nam już SPAĆ spokojnie mimo że malec zasnął zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka ale lepiej samemu zaufać intuicji. Nie zawsze to co dobre dla jednego jest dobre dla drugiego. myślę że znacie przepowiednie czerwonej wstążeczki przy łóżeczku czy wózku. To nie bajki tylko prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
Maja a skąd mam wiedzieć jaki to DUSZEK dobry czy zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
to proste jak dziecko sie cieszy smieje bawi to ok jesli jest strachliwe placzy to zly duch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAk nie do końca ale niech będzie. Nie które duchy są złe ale czegos od nas chcą wiec potrafią się ukrywać, ale to raczej rzadkość. Objawem takiego ducha może być sennośc i brak apetytu, to duchy biorace siły życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak z wampirami energetycznymi tzn w obecności niektórych ludzi czujemy się źle i po rozmowie nie mamy siły. To ludzie żywiacy się energią innych najczęściej wybitni pesymiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
No tak ale czy przez tą szałwie nie wywołam u SYNA większego lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
napisalam tylko w skrocie :D o tych dobrych izlych z szaflwia nic sie nie stanie tak samo jak leja nad dzieckiem glowy (jak sie czegos boi) wosku badz na nie zaczarownie niemowlecia czerwona wstazke wogole cos czerwonego wampiery energetyczne to juz inna historia ludzie czasai nie zdaja sobie sprawy iz nimi sa :) zreszta teraz czasy kopmuterow samochodow miast nie tak jak kiedys , ludzie zbierali w sobie energi zyli miedzy nimi a teraz o wszystkim sie zapomina a czlowiek moze duzo zdzialac energia, soba , ahhhh :) to tylko streszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wampirow...Ja mam chyba takowych w swoim srodowisku,po rozmowie nie mam zupelnie energii.I co zrobic?Nie spotykac sie z ta osoba?PRzeciez to niemozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
No ale piszesz że TO ON ma wezwać swojego opiekuna i poprosić go o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
ja znalam jedna kobiete , moja mama nie moga popatrzec w jej oczy bo jej glowe rozrywalo taki z niej wampir byl a ona zawsze szukala wzroku z nia :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
biala szaflwia wystarczy najzupelniej poszukaj rowniez i poczytaj na necie wiele tego jest ;) dziecku nic sie nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wampirem chronimy się inaczej stwarzamy białą otoczkę lub światło wokół siebie rozmawiając myslcie o bezpieczeństwie i granicy światła że nikt Go nie przebije lub wyobraźcie sobie nożyczki i przetnijcie przestrzeń między Wami zobaczycie coś dziwne osoba ta szybko od Was odejdzie. Albo drugi wariant zaatakuje Was ze złością bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
albo mozna prosciej mur zbudowac w wyobrazni :) a pozniej w chwilach wolnych bialy kokon , badz wyobrazac sobie ogien co wszystko wypala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapi
NO dobrze Biała Szałwia ale jeszcze raz proszę niech mi ktoś wytłumaczy co dokładnie mam z nią zrobić żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
wkleilam 2 razy gdzie indziej :D majka dobrze gadasz przed chwila przeczytalam twoj post o wampierach energ. i ich pozbyciu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ludzie
ja mam ciezko z wiuzalizacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko tu jest potrzebna praktyka aby nie spalic wszystkich nici lączących nas z ludzmi. Zerwanie lub tworzenie kokonu jest dla osób które umieja już posługiwać się własna aurą. Jeżeli stworzysz kokon stracisz najbliższych bo oni nie będa mogli wejśc w niego. Pomyśl po co jest kokon dla ochrony transformacji poczwarki w motyla ale chorni zupełnie przed światem zewnętrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam,ze robie ten mur w wyobrazni ale tylko na ta konkretna osobe :-/ Nie chce,zeby przez to ucierpiala moja rodzina. No coz,dalej wampir bedzie mial ze mnie uzytek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×