Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

restauracja na rodzinny obiad

Polecane posty

Gość gość
Przynajmniej raz w miesiącu chodzimy rodziną na nowoczesny obiad - sushi! Wybór pada na restaurację Kanpai www.kanpai.com.pl , która dowozi potrawy tego typu również do mojej firmy. Nie wyobrażam sobie czasem wziąć na lunch sushi z ich oferty. :) Z kolei moje dzieciaki szaleją na punkcie japońskiego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie po takim obiadku każdemu należą się pyszne lody...Zwłaszcza jesli jesteście w Krakowie i chcecie posmakować prawdziwych i naturalnych lodów- https://www.facebook.com/LodowaChatka/ Dla mnie najlepsze miejsce w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie zjedliśmy w klimatycznej restauracji www.nad-jeziorem.czluchow.pl gdzie zarówno otoczenie jak i jedzenie były wyśmienite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klimczok w Warszawie jest fajnym miejscem na taki rodzinny wypad, można zjeść pyszne polskie jedzonko i miło spędzić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest tutaj z Poznania to polecam wam Maxpizze na pewno dzieci się ucieszą jak ich zabierzecie na pizze a nie na schaboszczaka czy fileta znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczka90
Na rodzinny obiad świetnie sprawdzi się Akademia - jedzenie jest pyszne, a karta dość różnorodna, więc każdy może tam zjeść coś pysznego. Sama restauracja ma bardzo przyjemny, rodzinny klimat i przemiłą obsługę. Warto tam zajrzeć, na pewno nie będziecie żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleczkaa
Jeśli szukacie miejsca z luźniejszą atmosferą, to mogę szczerze polecić bar Bubbles - jedzenie jest przepyszne, atmosfera swobodna, a obsługa przemiła. Myślę, że każdy będzie się tam dobrze czuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja "Jedyna" w Gdyni powinna okazać się kapitalnym wyborem! Miałam okazję skosztować tam nie jedną potrawę wraz z rodziną, wypad wspominamy bardzo dobrze. :) Tradycyjne, smaczne obiady, podane w sympatyczny sposób. Do tego super ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi na Pabianickiej znajdziecie Filharmonię Smaków, jak dla mnie najlepsza restauracja w rejonie. Karmią tam pysznie, sami sobie zobaczcie jak się rzecz zapowiada http://www.filharmoniasmaku.info/menu.php/ Jedzenie zawsze pierwsza klasa, świeże i smakowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi steka to polecam LaRossę, idealnie zgrillowane mięsko zdecydowanie tutaj wiedzą jak takie danie przyrządzić. Kontakt do restauracji jest na http://www.larossa.com.pl/. Z tego co wiem robią różnego typu imprezy okolicznościowe w tym wesela, ale jeszcze na czymś takim u nich nie byłem także pod tym względem się nie wypowiem, ale jedzenie – prima sort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny jest zajazd Hetman niedaleko Lublina http://hetman-luszczow.pl/ Pyszna kuchnia no i klimat zajazdu bardzo fajny. Lubimy tam wracać co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ustroniu mogę polecić karczmę www.czarciekopyto.pl która serwuje znakomite jedzenie a do tego zamiast sal mają groty przez co wystrój nabiera magicznego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy z Pszczyny i nie chodzimy za często do restauracji, ale jak już się zdarzy to wstępujemy do www.restauracjesultan.pl gdzie zawsze mają świeże produkty i miła obsługa sprawia że czujemy się dobrze przyjęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguna
Niezwykle urocze miejsce, w którym miło można spędzić czas z dzieciakami to Restauracja Akademia. Zawsze korzystamy z ich słynnych weekendowych obiadów gdy tylko jesteśmy w Warszawie. Wtedy nie tylko można najeść się do syta, ale także odetchnąć po całym tygodniu. Przygotowują zabawne animacje dla maluchów, specjalne łagodne posiłki dla nich. My natomiast delektujemy się swoimi odrębnymi daniami. Ten lokal jest stworzony dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli potrzebna będzie solidna firma cateringowa to koniecznie zgłoście się do www.cateringdabrowa.pl. Głównym obszarem działalności firmy cateringowej jest Śląsk , Zagłębie i okolice, aczkolwiek chętnie przyjmują również zlecenia z innych regionów Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gliwicach idealnym wyborem będzie restauracja www.minibrowarmajer.pl. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Byliśmy zachwyceni obsługą, smacznym obiadem i wyśmienitym piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Warszawę, to Hagiel Bistro będzie świetnym wyborem. Pyszne jedzenie za dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolo9
Polecam restaurację Ursus: http://www.restauracjaursus.pl. Można zjeść naprawdę smaczny obiad, da się także zorganizować większą imprezę rodzinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góralska Koliba pod Czarcim Kopytem to zdecydowanie najsmaczniejsza i najbardziej oryginalna restauracja w jakiej przyszło mi się stołować. Klimatyczne groty zamiast sal, świetni kucharze i przyjemna obsługa, no zakochałam się po prostu. Zobacz kilka zdjęć na: www.czarciekopyto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam restaurację Alba, świetny klimat i niesamowite jedzenie, przyjazna również dzieciom i matkom karmiącym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Ja ostatnio na rodzinny obiad to byłem ostatnio w Panoramie w Gdańsku i muszę przyznać że  to jest bardzo fajne miejsce nie tylko pod względem jedzenia ale i super widoku na Gdańsk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda

Ja lubię Gospa Ejo  we Wrześni.  Miło, przytulnie, dobra obsługa no i przede wszystkim przepyszna kuchnia polska i śródziemnomorska, nigdy nie wiem na co sie zdecydować bo mają tyle pyszności. Wszystko zawsze jest świeże i fajnie doprawione. Komunię tam organizowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline232

jeżeli chodzi o Warszawe to super miejscem jest Zachodni Brzeg zaraz na bulwarami z widokiem na Stadion Narodowy - bardzo klimatyczne i przyjazne miejsce z przepysznym izraelskim jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

polecam od siebie restaurację Albę w Górze świętej Anny - nigdzie się tak nie najecie i jednocześnie nie przepłacicie. My jeździmy tam od lat i wszyscy jesteśmy zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boszko

ja polecam Trattorię Venezia - smaczne jedzenie, fajna atmosfera i mają pare sal - więc to daje duże możliwości organizacyjne! polecam bardzo bo jest to miesjce smaczne na mapie krakowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

A znacie Mozaika Resto Bar? Pierwsza restauracja na Prądniku na poziomie. Przepiękne wnętrza, lunche rodzinne w niedziele, kacik dla dzieci całkiem spory i przyjemny. Świetnie jedzenie. Pisała o nich ostatnio pewna celebrytka i zdecydowaliśmy się odwiedzić. Super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×