Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

a jak się Pati czuje jeszcze chciałam spytać? jak nikogo nie ma to ide przygotowywac kąpiel. aktualizacje zrobie pozniej bo w zeszlym tygodniu chyba nic nowego nie bylo prawda? jak sie myle to mnie poprawcie. laski a propos drinkow hehe - co robicie w Sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki teczowa w dzien bylo w miare ok, ale teraz kaszlala mocno:O juz sie uspokoilo.. znowu bedzie spac z nami. a na sylwka.. my siedzimy chyba w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały lula a ja mam ogromną ochotę na piwko ale nic z tego bo zaczełąm brać antybiotyk:( bardzo mi przykro ze balbinka z emilcią w szpitalu mam nadzieję ze wszystko bedzi ok i szybko w domku bedą a co do sylwka to my w domu nikogo raczej tez nie zapraszamy nie wiem czy któraś z nas gdzieś się wybiera???chyba może tylko zielona nasza imprezowa kobieta dziewczyny a co powiecie na wspólnego sylwestra na kafe:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa mam nadzeję ze Pati szybko przejdzie i bidulkę nie bedzie tak kaszel męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Przede wszystkim dużo zdrówka dla Emilki i Balbinki. A my dzisiaj pół dnia na zakupach. Później obiadek, kąpiel i Hania już śpi :) ja wysyłam psiółe na zakupy do H&M ze względu na te promocję właśnie. A my na sylwka też w domku raczej będziemy. Musimy z Nusią nowy rok przywitać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my przyjedziemy do dziadkow więc małą będzie gdzie zostawić, ale chyba potraciłam kontakty ze starymi znajomymi i raczej jak bym gdzies poszła to zabawa byłaby na siłę.. a miałambym strasznie ochote przebrac sie na jeden wieczor za kobiete nie za mamę...wiecie isc do fryzjera, umalowac się, kiecka, szpilki... eh - moze za rok? Dobrze ze z Tusią lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki - Natalka - 5.05 - 2620/49 - SN - 9000/72 - Munchen - B meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - 6900/63 - Preston - B Anna19810 - Lena - 25.05 - 3570/55 - SN - 7600/65 -Dolnośląskie -B aaaaaq - Kamil - 02.06 - 3960/62 - CC - 9800/80 - ????????? - B beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 6500/60 - Olsztyn - P KatkaZiom - Hania - 21.06 - 3700/57 - SN -8500/74 - Złocieniec - P Balbinnkaa - Emilia - 29.06 - 2950/54 - SN - 7500/69 - Lubuskie - B izka wlkp - Igor - 29.06 - 2600/49 - CC - 8000/ ?? - WLKP - B izka wlkp - Klaudia -29.06 - 2660/52 - CC - 8100/ ?? - WLKP - B niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/71 - Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 6470/67 Dolny Śląsk - B Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - 6680/60- Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 6700/69 - GW/lubuskie - B Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 7550/60 - Poznań - B tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 6200/62 - wlkp - M QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 6100/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 7500/69 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 6000/61,5 - Śląskie - M Natali27 - Natalia - 28.07 - 3100/52 - SN - 4900/57 - M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem tez spędzamy sylwestra w domu.! raz od 12 lat,ale czad.U nas zaczęła się już gorączka wyprzedaży,ale na razie nie ma rewelacji cenowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa współczuję kaszelku u Pati,moja miała tylko katar,anie mogłam spać 2 noce.Płakałam razem z nią jak sie męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki fajnie z tymi wyprzedazami - ja jak sobie pomyśle o tych tlumach w centrach handlowych to mi sie odechciewa! a musze jak najszybciej zrobic prezenty bo im pozniej tym gorzej bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa z mojej strony aktualizacja zaapceptowana ;P A wiecie co. Tak się zastanawiam czy nie obciąć włosów na krótsze. Teraz mam grzywkę i włosy za ramiona, ale tak mi wypadają, że boję się spod prysznica wyjść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka ja mam tak samo - garsciami wychodzą! tez sie bede glancowac jak leneczkowa. A mialas juz kiedys krotsze czy bylby to eksperyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny męczy mnie ta chrypka u Kamilka .Jak myslicie na płuca to ma wpływ???? Ja juz głupieje .KAtaru i kaszlu nie ma Nie doczekam z tych nerwów do poniedziąłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki Odnosnie wypadania włosów juz pisałam ale mnie nie słuchacie :(:( Mi również leciały garsciami , myslalam ze bede łysa .!!!!A tu co ??? Zaczynaja mi odrastac tam gdzie powypadlamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mała jeszcze nie śpi...więc długi wieczór przed nami;-( Tęczowa z męża wczoraj zero pożytku bo był padnięty bo jechał 1600km....:-) także było myju myju ,papu i nynu ;-) My sylwestra odkąd urodził się Adi spędzamy w domu, w tym roku pewnie podobnie bedzie....ehhhh też bym z siebie kobiete zrobiła a nie tylko mamę i żonę Katka ja radykalnie ściełam włosy i jestem zadowolona, włosymi już nie wypadają, sa łatwe do mycia i suszenia i o dziwo do ukłądania. Mamanatalki ale bym z checia pojechałą do was na te wyprzedaże tylko muszę mimo wszystko w totka wygrać bo z kasą trochę krucho ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaq słuchamy i czytamy cie kochana :-) nie przejmuj się ja też już pisałąm co stosowałam na włosy ale ten temat wraca jak bumerang ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami sie ten cały AKmil Bednarek nie podoba .I nie wiem czemu oni go tak rozdmuchali . Osttania piosenke wykonał tak jakby miał nasr*** w gaciach .Wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęczowa nic mi sie z całego mam talent tak nie wbiło do głowy jak ten tekst chylińskiej. :-) A ten Bednarek był dzis rano w TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu masz racje !!! hihih jak któaś ma problem to od razu go porusza , nie ważne ile razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide lulać Dobranoc mamusie Mąż mnie woła to lece ...............mmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm co wieczór Patusiowa była a tu wizyta teściowej i cisza:-) Patusiowa co jest? :-)odezwij się :-) A Leneczkowa wczoraj tak pisała o drinkach i jej też nie ma hmmmm,nie sądzicie że to cosik podejrzane? ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej :) Ale napisałyście :) Po pierwsze pozdrowienia dla Balbinki i Emilki :) i witaj Tęczowa ;) ale miałaś bogaty we wrażenia tydzień no i kurcze jak Twoja Mania je! :) I jeszcze jedno: pokaż nam się w końcu! ;) O alkoholu było tyle że aż się skusiłam na cin cina orancini ;) a nogą bujam małego w leżaczku żeby w końcu zasnął. Mam talent się skończył i zmuła... Wczoraj zaszaleliśmy i teściowa popilnowała małego a my do znajomych. Poruszyłyście temat sylwestra :) My jedziemy na sylwka na imprezę przebieraną :) Leneczkowa super te prezenty wybrałaś ;) i pokój fajny ale najbardziej podobają mi się okna i ich wystrój ;) super firanki :) Mała słodka jak ta marchewka na buzi :) I mamy taką samą matę tylko troszkę inny wzór ale zabawki te same :) i dziewczyny nie wklejajcie już linków z zabawkami i innymi rzeczami dla dzieci bo zbankrutuje - ciągle coś podłapuję i zamawiam. Nadal czekam na to krzesełko jestem strasznie ciekawa czy się Kacperkowi spodoba :) Doris ja po mrożeniu nadżerki też umierałam - współczuje. Patusiowa tak sobie myśle że Twoja Pati to będzie laska... ciemne oczy, ciemne brwi.... , pewnie będą ciemne włoski - zawsze chciałam być "ciemna" ;) Ania a twoja Lenka ślicznie wyglądała na chrzcinach :) Ty zresztą też - ładna bluzka :) Mamonatalki twoja córcia jest śliczna. hehehe aż siebie sama rozśmieszyłam że tak się wzięłam za komentowanie zdjęć, ale tak mnie jakoś naszło żeby ostatnie jeszcze raz pooglądać :) No i posłuchałam was i też dałam małemu dziś pierwszego chrupka :) Wysyłam foty. Słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa to bedziesz chyba jedna z nielicznych które pójdą gdzieś na Sylwka :-) fajnie ci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×