Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

caly czas daje dynie z ziemniakami, marchewke zupki jarzynowe, ostatnio to miesko ale watpie ze to po tym kurcze. cholera by to wziela!:O naczytalam sie co to za cholerstwo i bede sie schiozowac, no ale i tak to podejrzewalam:O musialabym pogadac z lekarka o tym nutramigenie, ale wczesniej mala miala objawy skazy i bebilon pepti wtedy ladnie to wyleczyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ide dziewczyny do lozka, juz mam dosc tego wsyztskiego:O jakas zrabana jestem:O teczowa dawaj zdjecia!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już idę bo tęczowa nie chce zdjęć wrzucić;)jak nie bedzie miała z kim gadać to może spełni nasze prośby:D he he dobrej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa z tego co piszesz to mi sie wyaje ze to faktycznie moze byc skaza. A w sloiczkach to ja na 100% bym nie byla pewna ze tam czegos z mlekiem w domieszce nie ma. Biedactwa dwa - Ty i Pati... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa,ale sie migasz!!!Oj nieładnie! U nas w domu grasuje smoczkowy potwór,który je nagminnie gdzieś chowa.Kurde i to zawsze jak są potrzebne.Musze chyba jutro dokupic ze dwa dodadtkowe.Mam juz w domu dwójki ale mała ich nie chce,wyrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki, ja też już zmykam. Może jak jutro rano oczy otworzę to Tęczową ujrzę :) Gdybym była upierdliwa, to bym napisała " Mam nadzieję, ze się nie przestraszę " ale nie jestem ;) Napewno slicznie będziesz wyglądała :) słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, naczytalam sie ze u 50% dzieci u ktorych AZS zostalo wykryte do 2 lat, w pozniejszym wieku prawie na pewno rozwinie sie astma:O matko jak ja panikuje, idiotka siedze i czytam a pozniej becze:O do dupy to wsyztsko, ide spac, nic juz nie czytam poczekam co powie dermatolog:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny JEST i ONA :))) Taka ładna dziewczyna a tak się migała. Śliczne jesteście obydwie :) Teraz spokojnie mogę zasnąć, bo już sie bałam , ze coś z Toba nie tak, ze zdjęć nie chcesz nam pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa spokojnie, bez nerw. Idz do lekarza, naprawdę pogadaj o tym mleczku , nic Pati nie będzie. Zanim astma się rozwinie, juz dawno ją wyleczysz !!!!! Zajrzyj na galerię i ładne dziewczyny sobie obejrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło rany ja się chyba dziewiczo zarumienie :D Mamanatalki, Leneczkowa - dzięki za komplementy - od kobiet są podwójnie wartościowe :) No i zadna mi nie napisała czy pasi :P Patusiowa kochanie nie denerwuj się tak. To o czym piszesz czyli tzw marsz alergiczny czyli alergia skórna-pokarmowa-wziewna rzadko tak faktycznie przebiega. Pamietaj ze z wielu przyadlosci dzieci po prostu wyrastają. Taki to ten swietny okres niemowlęcy. Główka do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Natalki i Łukaszka;D Jakoś telepatycznie chyba się dowiedziałam, że tęczowa fotki wstawiła i patrze na pocztę i są :D eleganckie damy ;D Patusiowa oby dermatolog potwierdziła, że to nic nie groźnego. Daj znać co Ci powiedziała. I nie martw się na zapas. Ja też miałam ATS a było to 25 lat temu prawię i leki mi z Francji sprowadzali. Alergia nie objawiała się później przez kilkanaście lat. A i tak nie od razu była leczona a astmy nie mam tylko silną alergie pokarmową. Także wszystko będzie dobrze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa Ty lepiej już więcej nie czytaj tylko idz spać,a jutro pogadaj z lekarzem,bo zwariujesz.zobaczysz,że jak się wzsystko wyjaśni to będzie o.k.Ja zmykam spać,nadrabiam zaległości.Do jutra.P.s Ciekawe co tam u Balbinkii i Emilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa - to prezent od mojej siostry - chrezstnej Marysi. Mimo słusznego wieku kobita ma slabosc do kitty, a Marysia mnostwo ubranek z usmiechniętą kotką :) Patusiowa - no nie płacz nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece sie myc bo Mania ostatnio urządza sobie - i czystym przypadkiem także mnie - bardzo poranne pobudki. eeeeh... Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u nas nocka w miare, mala nie kaszlala, spala u siebie w lozeczku i bylo ok. mi juz tez troche przeszlo:D ale dzwonilam do przychodni i nie zapisauja do dermatologa do konca roku:O:( musimy czekac ehh. ale bede ja codziennie kapac w krochmalu, moze to pomoze, dzisiaj plamy sa bledsze, zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nasza Lenka znowu wieczorem popłakiwała przez sen, nie wiem co jest :( Pogłaskałam po główce, pocałowałam i dalej spała. Poza ty jak się obudziła o 23.30 to M zamiast ją pogłaskać to poleciał zrobić mleko i dał jej całą butlę a ona z chęcią zjadła:) Dopiero potem spojrzał na zegarem i skapnął się, ze to nie o to chodziło :) No i jeszcze się pochwalę: Lenka przewróciła się z plecków na brzuszek. Jak na 4 miesiące to jestem z niej b. dumna :) No i jeszcze wczoraj chrupki jadła. ale one strasznie brudzą bluzeczki :( Patusiowa a nie mogłabyś iść do pediatry, pogadać o przyczynie tego uczulenia i zmianie mleka? Lenka skrzypi przy ogrodzie, zamawiajcie dziewczyny to cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już też na nogach.Patusiowa,a nie myślałas iść do lekarza prywatnie?Może to za długo będzie czekać,pózniej bedzie gorzej wyleczyć to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już nie śpimy. i po rozpakowaniu prezentów od mikołaja jesteśmy ;D mogłam dać jej rolke papieru do pakowania i chyba była by najszczęśliwsza;P Co do Patusiowej to ja jak poszłam do pediatry z krostkami małej to mi kazała iść do alergologa po próbki kremów. A,że na wizyte się czeka wiadomo ile to sama poszłam do apteki i kupiłam emulium krem i balsam. Dość drogie ale pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my już też na nogach. mała jeszcze zaleguje w naszym lóżku a ja hop na Kafe Ja cie pierdziu cuda sie zdarzają.....no normalnioe Tęczowa ty to potrafisz jednak robić coś z hukiem....długo długo nic a później hopi ukazała nam się kobita Kurcze mam wrażenie że jakieś objawienie przeżyłamprzy poniedziałku;-) i czego ty się wstydziłaś niby??? kobitka piękna jak się patrzy...a Mania...cód miod orzeszki dziewczyna;-) Mamanatalki ja mam też tego smoczkopotwora w domu. Wiecznie szukam,dziś już tez szukałąm a jeden wsiąkł tak że od tyg.nie mogę go znaleźć. Patusiowa idź do dermatologai ciekawe co ci znowu powie. Aj bidulka Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×