Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Ania to tak na pocieszenie ;) w styczniu wracam do pracy. A tak poważnie to teściowa fajnie zajmuje się małym, bawi się z nim i bardzo o niego dba, węc się nie martwię :) Taka ze mnie matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie masz wyrzutów że idziesz gdzieś????? Skoro masz zaufanie do teściowej a ona jest chętna to korzystajcie :-) My tu w Sylwka na Kafe wypijemy za wasza udaną zabawe ;-) A mały jest rozkoszny z tym chrupkiem :-) ja daje takie same lence i pałaszuje je aż jej się uszy trzęsą :-) Lenka ostatnio cuda wyprawia, pisałam rano że przekreciła się w leżaczku a póxniej jak jej dawałam obiadek w krzesełku to chwytała blat od krzesełka i się podciągała jak najbliżej że odrywała plecy od oparcia a brodą stukała w blat... a jaką radochę miała :-) ehhh nie nadążam za tym jak ona szybko się zmienia i uczy sie nowych rzeczy :-) Leneczkowa ja też chce takiego drina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamparampapapapa - dalej slucham Bednarka. O rany :D Porzeczkowa - bo ja taka nieśmiała jestem :) A jak Twój niejadek? ale masz fajnie z tym sylwkiem :) Aniu to skąd Twój mąz wracał? chyba ide cos zjeść :) tylko jeszcze raz posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa maniaczka Bednarka ;-) On jechał do Niemiec pod holenderską granicę po ludzi i wracał z nimi w ten sam dzień a w jedną stronę jest ponad 800 km ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ania nie mam wyrzutów, młodość nie wieczność .... ;) Teraz to już na maxa musimy uważać na maluchy bo coraz więcej potrafią, mój by dziś się s łózka sturlał. Spadam, mąż mnie woła na popcorn ;) jeszcze raz słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa ty chyba sobie jaja robisz dawaj tu zdjęcie i nie chrzań mi tu o nieśmiałości!!! Kto jak kto ale Ty...;-) ;-) ;-) Założycielka forum nie rób wstydu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa fajnie masz, że idziesz na imprezkę:D my będziemy w papciach i piżamkach oglądali sztuczne ognie przez okno ;P Porzeczkowa niby codziennie trzeba prostować, ale jak codziennie się w domu siedzi i tylko na spacerki wychodzi to w sumie lekki nieład nie będzie się rzucał w oczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wyprzedaże są fajne,ale w polsce też można coś fajnego znalęzc .Ale co z tego ,skoro nie ma kasy.W zaszłym roku toszalałam,że aż miło,a teraz moge tylko popatrzeć. Co do włosów to mnie też okropnie wychodziły,ale przestały i nie widzę,żeby było ich mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyprzedaży to my w święta do szwecji jeździliśmy, bo tam obniżka 70% to obniżka 70% a nie, że u nas cene obniżą i niby obniżka a obniżyli do normalnej ceny. I też zawsze wracaliśmy z toną ciuchów i butów. A teraz jakoś już mi się nie chce sobie kupować, aczkolwiek szafa wyszczuplała ;P A tak co do sylwestra to nei chce nic mówić, ale kolejny roczek nam przybędzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa popieram dziewczyny,dawaj zdjęcia,bo umieramy zciekawości.a propo turlania dzieciaczków to moja Natalka takie cuda wyczyniała na kocyku,że szok.Potrafi juzobracać sie na wszystkie strony,z plecków nabrzuszek i na odwrót.a mąż postawil ja przy stole i chwile stała ,ale bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka u nas częśto tak oszukują i naginają że szok. Słyszam od koleżanki która pracujew odzieżowym że jakiś czas przed wyprzedażami te duże sieci, marki podwyższają cenę żeby później opuścić a i tak w sumie wychodzą na to samo. Mąz jak był w Holandi to tam wyprzedaż to też znaczyławyprzedaż. Pewnie wybierze zdjęcie jak trzyma Manię i mała ją prawie całą zasłąnia albo gdzie jest bokiem lub z boku...;-) Tęczowa nie gniewaj się ale bedziemy teraz najżdżać na ciebie dopóki się nie ujawnisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Ania, u nas tak niestety jest. I promocja wychodzi z 5 zł. Może kiedyś się doczekamy takich promocji jak za granicą. Tęczowa tęczowa pokaż nam kawałek swego czoła! Taki rym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mala spi a ja wkoncu moge cos napisac. Wczoraj was czytalam ale Natalka tak marudzila ze nie mialam kiedy napisac. Zasnela dopiero ok 23.30 a my razem z nia. co do sywestra to my tez raczej sami w domu. Chetnie bym gdzies poszla ale nie mamy z kim zostawic malej. Niby jest tesciowa ale ona wogole nie ma do niej podejscia i nie lubie jej z nia zostawiac. Ostatnio jak ja zostawilam to probowala mala uspic na sile mimo ze dopiero co sie obudzila. Mala oczywiscie glosno protestowala ale ta dalej swoje. Ona chyba mysli ze dziecko tylko je i spi. Takze porzeczkowa zazdroszcze tesciowej :) katka fryzurka super, mi tez sie taka marzy ale z moimi wlosami to co chwile musialabym prostowac :) ale mi narobilyscie ochote na jakiegos dobrego drineczka a w domu tylko reds :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zniknelam nie zniknelam tylko jadłam :D o zesz Wy. no dobra cos tam wstawie ale ja nie lubie swoich zdjec. tylko musze sobie przypomniec jak to sie zmniejszalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :P ale juz nie dzisiaj :P ide do łóżeczka. A Leneczkowa to sie wczoraj na dobre ubzdryngoliłaś ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki ja dzisiaj pierwsza mam minutke wiec pisze ze żyjemy :) reszta bez zmian :( pisałyscie o sylwestrze a ja nawet o tym nie myslałam :) ale jakos nie mam ochoty nigdzie sie wybrać. Moze zaprosimy jakis znajomych do nas :) dzisiaj jedziemy do znajomych mam nadzieje ze mluchy nie bedą szaleć ......postaram sie wpasc wieczorkiem całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, pragnę Was poinformować, ze żyje:) i mam się całkiem dobrze :) i nie zapiłam ;) Byliśmy wczoraj u rodzinki a potem z M. film oglądaliśmy - Incepcję - szału nie ma , ale można obejrzeć. Tęczowa gwiazdo Ty nasza , ale będziesz miała dzisiaj wejście na galerię. Chyba wszystkie na to czekamy. Tęczowa a z Balbinką to było tak, ze Emilka chyba miała kaszelek a Balbinka wtedy jechała na szkolenie. Jak z niego wróciła to było z małą gorzej i poszła do lekarza. Okazało się, ze to zap. oskrzeli i lekarka powiedziała, ze jak po 3 dawkach antybiotyku się nie poprawi to szpital . Resztę już znasz. Nie mogę uwierzyć, ze Ty matka polska dałaś już marchewkę ! Jestem z Ciebie dumna :) Masz zdjęcia Mani jak się upaćkała. Z tego co pamiętam to teraz największą matką polką jest Katka- zgadza się? A co do Bednarka - ja mu chyba nabijam najwięcej oglądalności na you tubie :)Teczowa we mnie jest głębiej niż w Tobie ;)ihihihi Katka fryzura extra, tez bym taką chciała :( cholerne kręcone włosy :( ale juz niedługo jak będę łysa to sobie taką perukę zafunduje :) a co :) Patusiowa jak Pati? Aqqq myslę , ze od chrypki u Kamilka zap. płuc się nie rozwinie. Najpierw musiałby mieć coś na oskrzelach. Spokojnie. U nas też z sylwaka nici- chyba, ze ktoś wpadnie, ale nie ubolewam nad tym. Ja się już chyba swoje w życiu wyszalałam :) Co do wyprzedaży - to jest jedno z moich hobby :) Skoro mówicie , ze w H&M są przeceny to lecę dzisiaj. Może balerinki przecenili- tak mi sie podobają. Mamonatalki a jak te buciki do naszych czapeczek, ciepłe są? Lena mi z jednych wyrosła i muszę jakieś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłąm na galerię i odebrałam info od Balbinki, pewnie Aqqq to juz wcześniej wyczaiła i Wy też, ale wkleje tekst , bo tak jest dobra wiadomość :) Hej dziewczyny jestesmy w szpitalu mam Emilka ma zapalenie pluc,ale juz jest duzo lepiej.balbinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, leneczkowa Pati ma dalej mocny katarek, przez to kaszel ale ogolnie jest radosna i widze ze ten katarek jej splywa i juz troche da sie wyciagnac. dobrze ze z Emilcia juz lepiej, nawet nie bylam na mailu, cos mi sie dzisiaj nie chce wlazic ani na maila ani na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×