Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

lenka leneczkowa ale Twoja niunia urocza , jak misia objeła:) Moj nauczyl sie zasypiac z misiem. A jak ta zabaweczka???? Widać ze jedzonko jej smakowało . Ale widze ze włoskisie wycieraja na główce .Mojemu KAmilowi toz tylu prawie wszystkie sie wytarły to lekarka reh. powiedziala ze od tego zeza dużo na pleckach leży . KAtkaziom ja nie mogę jak Hania ślicznie siedzi .No nie mogę sie napatrzeć . ślicznośi maleńskie .No i jak światecznie .A my mozemy tylko pomarzyć bo czeka nas przeprowadza na stancje przed switami , wkurzona jestem na maksa...... ( ciąglemieszkania nie mozemy odebrac) meisie śliczna sukieneczka , Twoja córcia bedzie wygladała jak królewna .Co ja piszejuz tak wyglada:) Chyba ma niebieskie oczka .... mamonatalki ja nie chce nic mowić ale Twoja Natalka wyglada na taka panniceze ho ho . Jak dla mnie to ona naprawde rośnie jakna drożdzach ,CoWy jej podsypujecie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka leneczkowa ale Twoja niunia urocza , jak misia objeła:) Moj nauczyl sie zasypiac z misiem. A jak ta zabaweczka???? Widać ze jedzonko jej smakowało . Ale widze ze włoskisie wycieraja na główce .Mojemu KAmilowi toz tylu prawie wszystkie sie wytarły to lekarka reh. powiedziala ze od tego zeza dużo na pleckach leży . KAtkaziom ja nie mogę jak Hania ślicznie siedzi .No nie mogę sie napatrzeć . ślicznośi maleńskie .No i jak światecznie .A my mozemy tylko pomarzyć bo czeka nas przeprowadza na stancje przed switami , wkurzona jestem na maksa...... ( ciąglemieszkania nie mozemy odebrac) meisie śliczna sukieneczka , Twoja córcia bedzie wygladała jak królewna .Co ja piszejuz tak wyglada:) Chyba ma niebieskie oczka .... mamonatalki ja nie chce nic mowić ale Twoja Natalka wyglada na taka panniceze ho ho . Jak dla mnie to ona naprawde rośnie jakna drożdzach ,CoWy jej podsypujecie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka leneczkowa ale Twoja niunia urocza , jak misia objeła:) Moj nauczyl sie zasypiac z misiem. A jak ta zabaweczka???? Widać ze jedzonko jej smakowało . Ale widze ze włoskisie wycieraja na główce .Mojemu KAmilowi toz tylu prawie wszystkie sie wytarły to lekarka reh. powiedziala ze od tego zeza dużo na pleckach leży . KAtkaziom ja nie mogę jak Hania ślicznie siedzi .No nie mogę sie napatrzeć . ślicznośi maleńskie .No i jak światecznie .A my mozemy tylko pomarzyć bo czeka nas przeprowadza na stancje przed switami , wkurzona jestem na maksa...... ( ciąglemieszkania nie mozemy odebrac) meisie śliczna sukieneczka , Twoja córcia bedzie wygladała jak królewna .Co ja piszejuz tak wyglada:) Chyba ma niebieskie oczka .... mamonatalki ja nie chce nic mowić ale Twoja Natalka wyglada na taka panniceze ho ho . Jak dla mnie to ona naprawde rośnie jakna drożdzach ,CoWy jej podsypujecie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam małej Lacidofil mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Tęczowa podpisuję się pod tym co napisała Doris, ważne jest doświadczenie oraz wiedza na temat pielęgnacji dzieci. Kochana dobrze się zastanów zanim kogokolwiek przyjmiesz do opieki nad małą, ja już dostałam taką nauczkę w tym temacie że teraz jestem strasznie przewrażliwiona na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a jak przyrządzać ta kaszę mannę,na wodzie? Dodawać do posiłku,czy podawać osobno,i jakie ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, to krzesełko które ja wybrałam ma inną regulację niż to Twoje . Oprócz tego, że można podnóżek wyprostować, można go jeszcze "skrócić" Także nawet małe dziecko może oprzeć nóżki. Aaaq na moim kleiku pisze, że można stosować 1 lub 2 razy dziennie. 2 eaz po konsultacji z lekarzem. Tęczowa, oprócz tego co Doris powiedziała to spytaj ile bierze za godzinę :) A tak na serio to daj jej Manie na ręce i zobacz co z nią zrobi.Albo ktoś ma rękę do dziecka albo nie. I faktycznie ważne, zeby się Mani spodobała. A ile tak wogóle u Was opiekunki biorą kaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, to krzesełko które ja wybrałam ma inną regulację niż to Twoje . Oprócz tego, że można podnóżek wyprostować, można go jeszcze "skrócić" Także nawet małe dziecko może oprzeć nóżki. Aaaq na moim kleiku pisze, że można stosować 1 lub 2 razy dziennie. 2 eaz po konsultacji z lekarzem. Tęczowa, oprócz tego co Doris powiedziała to spytaj ile bierze za godzinę :) A tak na serio to daj jej Manie na ręce i zobacz co z nią zrobi.Albo ktoś ma rękę do dziecka albo nie. I faktycznie ważne, zeby się Mani spodobała. A ile tak wogóle u Was opiekunki biorą kaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się kafe chrzani. Aaaaq dziękuje w imieniu Lenki. Zabawecczka super- polecam. Lenka ma radochę jak w nią kopie z tam zaczyna jej grać. I wiszącymi zabawkami też już potrafi się zabawić. A jak w nie wali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale kafe nawaliła Z tą ręką do dziecka ja się nie zgodzę, to że ktoś potrafi ładnie gugać do maluszka i robić śmieszne miny nie oznacza że jest dobrym materiałem na nianie. Moja Emi u większości osób się czuje dobrze na rękach, uśmiecha się gaworzy, a te osoby nie koniecznie są odpowiednie żeby się nią zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to jednak mam jej nie dawać kleiku tylko kasze manne. No i dopiero za tydzień powinnam jej dawać deserki. Ok dzięki Tęczowa;D ja też lukam na galerie :D aaaq Hania to by tylko siedziała i siedziała;P ale często jak się bawim to na leżąco, żeby te malutkie plecki jej odpoczęły :) a ja mam dzisiaj 2 miesięcznice pisania z Wami ;D także obleje to herbatką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włosków to chyba wszystkim dzieciom się przecierają. I nie to, że za dużo leży na pleckach tylko przecież jak dzieci śpią to obracają główkę w lewo i w prawo i tak na zmiane. Hania też miała po bokach i z tyłu placki. Po bokach już jej zarosło i z tyłu też już taki dłuższy meszek ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo Nie mam czasu do Was pisać więc tak szybciutko. My stale zabiegani. Jak nie rehabilitacja, to neurolog, jak nie neurolog to alergolog. Ostatnio nawet musiałam iść z młodym do logopedy ! I jeszcze czeka nas wizyta u pedagoga ! Heh to w ramach całej tej rehabilitacji. Musiałam zmienić butelki z tommee teepee na avent bo pani logopedzie tamte się nie podobały.! Cały czas zajęta jestem ćwiczeniem z młodym, dlatego nie mam czasu nawet do Was zajrzeć. Normalnie już padam na pysk. Stale coś. Dzisiaj byłam znowu na rehabilitacji już jest stanowczo lepiej, na pleckach młody sobie świetnie radzi, całkiem sztywno trzyma się w pozycji siedzącej, tylko cały czas ten brzuszek :( Ostatnio widziiałam tam dawną koleżankę z pracy. Ma synka 14 misiecznego, jeszcze nie chce jej chodzić, ale nie miałam czasu zapytać dlaczego. Chłopaszek całkiem normalny, widzać, że zdrowy. Po wizycie u alergolog jestem zła jak cholera. dała kilkka lekarstw, które w zaleceniach maja napisane, że nie dawać dzieciom poniżej 2 roku. Nornmalnie szlag by trafił tych lekarzy!!!! Czy któraś z was może mi polecić jakiś nawilżacz powietrza?? Aha jeszcze muszę oczywiście prywatnie zrobić mu testy na alergeny z krwi, nie pamiętam jak to się nazywa, jakiś profil czy coś.?Kurcze u nas służba zdrowia jest nie płatna a kasa leciiiii..... Dobrze, że maż jeszcze w miarę zarobi, bo tak to nie wiem skąd brać na to wszystko pieniądze.. Znowu nasmęciłam i polecę....... Trzymajcie się ciepło i wspomnijcie czasem niebową... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebowa wszystkie tu o Tobie pamiętają, cieszę się, że są rezultaty ćwiczeń to najważniejsze, że coraz lepiej, ściskam mocno Ciebie i Miłoszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie niebowa ;D nic nie jest ważne...najważniejsze, że Miłoszek ma się lepiej ;D dużo buziaków dla Was i dużo siły dla Ciebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie cos na kafe pomerdało :) aaaaaq - prawie 29 :) U nas w rodzinie wszytskie kobiety wyglądaja jak młodsze o jedno pokolenie :) Balbinka - a mozesz napisac cos wiecej n/t swoich doswiadczen z opiekunkami? moze bede wiedziala na co zwrocic uwage. mamanatalki - ja gotuje na wodzie błyskawiczną i dodaje do obiadku łyzeczke a reszte zjadam. Tzn dis tak zrobilam bo to byl pierwszy raz :P Leneczkowa - pojecia nie mam. I nie wiem czy to sie ustala za godzine czy na miesiac. I co wychodzi korzystniej...moja ma mega placka z tylu i jej nie zarasta hehe. Wogole to bardzo lysieje i niedlugo bede jej główke pastować! Katka - wiesz schematy to sa ogolne - obserwuj Hanie i kieruj sie instynktem. Ale faktycznie teraz to troche manny a nie kleik. Niebowa - fajnie ze wpadasz. Brakuje mi Ciebie i Twojego poczucia humoru. Powodzenia w tym całym bieganiu po lekarzach. I wrzuc foty małego jakies nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wyłączałam kompa.... ale jeszcze looknęła m na kafe :) Tęczowa u nas opiekunka podobno kosztuje 1000-1300 zl :( Przynajmniej podobno dużo jest takich ogłoszeń. A za godz. to chyba ok 7 zł. biorą. Dobra teraz naprawdę kończę.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane:)ja dziś pierwsza:)nocka spokojna mały az do 4.30 spał u siebie a zawsze braliśmy go koło północy:) leneczkowa dobrze nie doczytałam z tym krzesełkiem ale oba sa fajne moje nie ma kółek nie składa sie tak fajnie nie ma podnózka wiec dla mnie nawet to tańsze byłoby fajne:) niebowa cisze sie ze sa postepy:)trzymam kciuki i sciskam was mocno:)a co do nawilzacza to ja mam firmy HYUNDAI niby jest ok tylko min raz w tygodniu trzeba go czyscić zalezy wszystko od wody i jej twardosci niby zalecaja destylowana wlewac ale ja wlewam czesto zwykła niby przegotowana tez dobra jest...tak czy inaczej ja zadowolona jestem:Da czyszczeniem zajmuje sie mąż:) teczowa co do nian to wiadomo jak trzeba skorzystac z ich usług to rzeba ale ja nie jestem przekonana moja znajoma swego czasu szukała niani dla dziecka w podobnym wieku jak nasze, dziewczyna która sie zgłosiła wydawała sie miła i kompetentna ale tylko wydawała choc miła była to o niemowlakach wiedziała tyle co nic i twierdziła ze opiekowała sie maluchami w podobnym co corka znajomej wieku a sadząc po jej wiedzy to watpie czy tak było ale przechodząć do sedna sprawy jej corcia przechodziła wtedy na mleko nastepne i znajoma zapytała sie tej"niani"od kiedy podała by dziecku mleko nastepne ona na to ze od 4 miesiaca powinno sie podawac dziecku mleko nastepne!i bach wiadomo jedneg moze nie wiedzieć i zapytała jeszcze o kilka innych rzeczy i było podobnie moze u nas tak jest ale były u niej ze trzy nianie i nie wybrała zadnej poszła na wychowawczy choć bardzo chciała po macierzyńskim wrócić do pracy. ja na szczescie mam dwie babcie do dyspozycji ale wiem ze niektóre z was tak nie maja i trzeba skorzystac z niani czy ze żłobka jednak ja cholernie bym sie bała bo to jednak jeszcze niemowlak i przynajmniejja tak uwazam moze zle:)ze nikt tak jak ja czy mój maz naszym synkiem sie nie zajmie nawet babcie sa tak dorażnie:) i dziekuje ze mam taka prace ze moge zarabiac i pracowac 2-3h dziennie i michałek zbytnio na tym nie cierpi ale gdybym miała umowe o prace i prawo do płatnego wychowawczego poszłabym bez wahania na maks czas jaki mozna:) ło sie rozpisałam:)mam nadzieje ze zadnej z was swiomi pogladami nie uraziłam bo wiem ze sporo z was z niani czy złobka korzystać bedzie ale po to chyba tu piszemy zeby swoje zdanie wyrazać:) ide kawe zrobić bo usnę:) mały siedzi i gada: tjuuuuuuuuuuuu:)i pluje przy tym ejejhejejeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu!!! caly wczorajszy dzien nie mialam neta! jakas awarie netia miala:O pozniej was doczytam, bylam tylko na galeri i zdjecia bombowe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też już jestem.u nas też noc spokojna ale za krótka jak zawsze:-) Zaraz muszę Lady nakarmić bo się budzi :-) Doris ja się z Tobą zgadzam, kurcze nie miałabym zaufania do obcej osoby. My tu dbamy i chuchamy ale wiadomoże obca osoba inaczej podchodzi. Ale są też naprawde świetne nianie. takie z powołania. Wydaje mi się że je da się wyczuć od razu, mają świetne podejście, nie trilają do dziecka na siłę żeby wrażenie tylko zrobić. Różni są ludzie ale to ma być opiekunka do naszego dziecka więc czasami trzeba się naszukać a później troxchę ostrożności i zasada ograniczonego zaufania musi być :-) Mamanatalki odezwij się po lekarzu Balbinka a jak Twoja Emilka. Kurcze mam nadzxieję że Cię nie nastraszyłąm z tym artykułem, bo tak Leneczkowa zasugerowała. Wkleiłam ci to co znalazłam na temat kupek,żebyś mogła sobie porównać bo tam różne rodzaje były opisane Leneczkowa cholipa obydwa krzesełka są fajne ale chyba zielone takie ,,przyszłościowe" ;-) :-) tak wiesz ....dla rodzeństwa Lenki ;-) patusiowa a bez neta i komórki to jak bez ręki...przynajmniej dla mnie....chyba jestem uzależniona od tych rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×