Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

dobra zwiełam drugi komputer ;p ja nie wiem jak ona mi to zrobila ale się położyła na klawiature i wszystko male sie zorbilo:P My jagód nie jadłyśmy. Ale od mikołaja Hania dostała ziemniaczki ze szpinakiem i chętnie wcina teraz;P a dziewczyny bo ja małej daje same słoiczki po 4 miesiącu bo dopiero co zaczęłyśmy jeść. to nie dawać jej narazie po 5 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Kochane :) loł teczowa w końcu:D super laseczki z ciebie i z Maniuli a Maniula czysta mamusia:)pasi pasi:) u nas znów snieg pada:(mam nadzieje ze chociaz swieta w tym roku beda białe:) mój mały dzisiaj pierwszy raz dostał kaszke bo do tej pory kleik mu dawałam zobaczymy jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja robi strajk.Jak kiedys zjadała na raz sloicze to teraz wciskam w nia 4-5 łyzeczek.Deserki wcina bez problemu.może przestalo jej smakować?Już nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki podobno dzieciaki sie wycwaniaja i szybko wybieraja tylko słodkie owocki. Moze odstaw jej na pare dni to zapomni słodki smak? Doris - dziękuje :) Ale wszyscy znajomi mówią że Mańka czysty tata jest :) a moja młoda dzis dostanie zupke jarzynową a co. Zrobiła srakete - spodziewałam sie feerii barw po tej marchewce a tu jak zawsze :) Znaczy ze trawi wiec dzis dostanie zupke :) ale to fajne jest! Leneczkowa - fotek umazanych nie mam bo kamerą ten moment tatuś uwiecznił. A mialam Cię zapytac - chodzicie dalej na basen? Bo my w tym tygodniu idziey pierwszy raz. A Mania śpi :) oj jak dobrze. Zdążyłam nawet podłogi wymyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka a Ty sama te ziemniaki ze szpinakiem robiłas? a co do sloiczkow to dobrze robisz dzieci na cycy to maja miesiąc opoznienia w innych poduktach. Ja np mięcho dam po 6 miesiącach a nie po 5. Teraz poki co tez tylko te po 4 miesiącu i tak pojedziemy przez 1,5 miesiąca chyba ze mi cycki znowu będą strajkować :) Kaktusowata a Ty od kiedy dajesz słoiczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktusowata kilka razy je w nocy? wow! moja raz na noc a czasem wogóle. Ale to forumowa chudzina więc nie jest miarodajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtka my tez kupilismy szpinak z ziemniakami .Taki zielony sloiczek .I jak dobre to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa bo ja deserek daje sam pomiedzy posilkami .Czyli ty tee jagody mieszałaś z kleikiem??? Jako takid eser??? Zielona moj nie wyciaga :) moze pic chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pi pediatra tez kazała dawac te mało alergizujące tzn po 4 miesiącu troche dłuzej wiec mamy około 2 tyg opoznienia z jedzeniem. Ja ten sloiczek z jagodami dam dzisiaj. Podjelismy drugą probe z kaszką bo do tej pory kleik tylko i nadal nie bardzo :( w nocy maluchy krecą sie jeszcze bardziej :( mimo ze na ich mleku jest robiona.... za to sloiczek na dobranoc wcinają ze sie uszy trzesą :) ale nie daje tego zbyt czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maluchy szpinaku z hippa nie chciały a z innych firm jedzą to dziwne bo zawsze bylo odwrotnie kaktusowata- za tydzien mam wizyte u pani alergolog-pediatry zobaczymy co ona powie bo jak byłam ostatnio to mala miała delikatnie i kazali kąpac w oilatum ale tak robie a suche place coraz wieksze. Mam nadzieje ze to nie AZS - ale cos lokalizacja nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq mi osobiście ten słoiczek nie smakował ale Hania cały wciągnęła. i nawet się nie krzywiła. I sama nie robiłam, kupiłam w polo bo nigdzie nie było takich. w sensie mikołaj Hani przyniósł zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Marysi Mikołaj przyniósł takie fajne klocki z fisher price. Ale kazał rozpakowywac dopiero jak tata wróci z pracy :) Kurcze Mańka od tygodnia nauczyła się kaszleć na zawołanie. Bawi ją na maksa ten dzwięk bo pokaszle i sie śmieje. A ja czasem lece do niej jak glupia bo sie boje ze sie zakrztusiła. Oh dziecie moje :) Zupka jarzynowa POŻARTA i zapita lewym cycem :) leży jak bąk i czeka na tatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez śpi obżarty po obiedzie, juz pod koniec zaczął sie robić spiący i zamiast łykać normalnie to próbował ssać łyżeczke hehehehe ale mi sie nic nie chce, nawet nastawić ziemniaków na gaz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq tak rano daje ok 9 kleik i dodaje do tego troche deserku i mala wcina. moja juz jadla szpinak z ziemniakami i smakowalo jej, w wiekszosci czuc ziemniaki jak to sprobowalam:) ja kaszek nie podaje, a trzeba? bo w sumie daje jej tylko kleik, to po co bede ja jeszcze zapychac kaszkami dodatkowymi? a moja Pati dostala pampesy, kleiki, obiadki, deserki, i chusteczki nawilzane:D wolalam zeby mi takie rzeczy pokupili to mam juz zapas na ho ho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słoiczki daje jak młody skonczył 4 miesiące - tak zalecił mi lekarz a z nocnym karmieniem to róznie bywa najchetniej to młody lezał by cała noc przy cycku :( w zasadzie tak dłuzej to tylko spi pierwsza faze nocy tj mniej wiecej od 20 do 24 a pozniej to budzi sie co godzine półtorej na cyca - mam czasem wrazenie ze poprostu sie nie najada ale skoro w dzien jest w stanie wytrzymac 3h bez cycka to tym bardziej powinnien wytrzymac w nocy a tu masz budzi sie i woła cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
a może naucz go do smoczka.bo może on pierś w ten sposób traktuje.Wiele dzieci tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa my takie coś dostalismy,ale coś nie bardzo z jakością.po odbiciu stopy i rączki zostawilismy do wyschnięcia i tak się skurczyło ,że wypadaz ramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się rozpisały...:) Nawet Tęczowa pisze:) hohoho. Dowartościowała się i pisze teraz z pozostałymi laseczkami ;) Katka ja bym na Twoim miejscu podawały wszystko o miesiąc później . Przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące. Tęczowa to Ty szalejesz ze słoiczkami :) Już obiadek podany ? Ja 6 dni dawałam marchew a teraz jabłko 3 dzień. Marchewki za bardzo nie lubiła ale jabłko uwielbia :) Nie wiem ile jej dawać? Można już cały słoiczek jakby chciała? Narazie daje po połowie. Co do srutututu to u Lenki były pomarańczowe po marchewce a teraz są zielone albo brązowe po jabłku :) Dziewczyny, wiecie tak sobie myslę, ze może te wszyskie suche placki lepiej będą schodziły jak się zima skończy. Wiecie, teraz jest suche powietrze od ogrzewania, grubo się ubieramy. Ciuchy jeszcze podrażniają skórę. Jak przyjdzie wiosna/lato to powinno być lepiej , jak te nagie, małe,kochaniutki, mięciutkie, pachnące :) ciałka wystawimy "na słoneczko". Ja widzę po sobie jaka mam teraz cerę. Zawsze miałam suchą a teraz jeszcze mi się łuszcze skóra , chociaż kremów różnych używam. Izka co do nóżek, moja Lena dopiero zaczęła się łapać za paluszki i do buźki jeszcze nie wkłada. I nie przejmuje się, wszystko w swoim czasie. A jak z Klaudią ? Potrafi łapać się za nóżki i wkładać do buźki? Co do prezentów, to moja Lenka miała od nas dostać m. in. 2 kubki treningowe Aventu, Czekałam na listonosza a jak przyszedł to powiedział, że nie miał samochodu więc nie mógł paczek przynieść i dał mi do ręki awizo. Czujecie? Cholera za co ja zapłaciłam? Jeszcze powiedział, ze na poczcie dopiero jutro są do odbioru ! Łajza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzisiaj jakis kiepski dzien. Zaczelo sie dobrze bo pospalam do 10 a Natalka to nawet do 11 ale pozniej rozbolala mnie glowa i caly czas meczy. Natalka chyba zarazila sie katarem ode mnie wiec jutro czeka nas pewnie wizyta w przychodni. Zobaczymy jak bedzie bo w sumie nie ma mocnego tego kataru i nie widac zeby jej to jakos przeszkadzalo. dobrze ze przynajmniej Mikolaj nas nie ominal :) i nawet mi sie cos dostalo co mnie bardzo zdziwilo bo nigdy z mezem nie robilismy przezentów na mikolajki a tu niespodzianka :) a tak poza tym to mala spi a ja buszuje po allegro i szukam prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa kochana a krzesełek do karmienia to nie poszukiwałaś? :) bo widze ze masz nosa do fajnych rzeczy a właśnie szukam - cena nie gra roli bo fundują dziadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa a Natka wcina marchewke az jej sie uszy trzesa :) a jablka jeszcze nie probowalysmy. A dajesz juz jakis kleik albo kaszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa przerabiałyśmy już krzesełka. Jak dziadki stawiają to kup fisher prica za 600 zł :) Wyśle cCi później linki do ajnycccch jak dodałam do obserwowanych, bo teraz gwiazdę mam na rekach i ciezko z kopiowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem czy robic rano czy na noc i czy zageszczac mleko czy podawac lyzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa - piszę bo w kiblu nie siedzę przez pół doby :) Ja to nie wiem co z tymi słoiczkami ale jakoś jadę na instynkt. Czego się boje to tego ze mi niejadek przesmradzający wyrośnie więc zaczynam od warzyw. Jutro znowu będzie zupka a jak bedzie dobrze to za parę dni dołożę własnoręcznie ugotowaną pyrę i marchewkę :D. A co do ilości to będę dawać tyle ile zje. Zobaczymy :) Jedyne co mnie zastanawiało to to że Mania po jedzeniu przysysała się do cycca na tak samo długo jak przedtem ale myślę,ze jej się po prostu pić chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×