Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Cześć!My wstałyśmy o 8.30 jak co dzień.Noc w miarę spokojna. Aaaq Kamile słodziutki ,ale z niego przystojny męszczyzna rośnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) A u nas nocka nie za specjalna. hania spała do 24 i później znowu pobudka o 1, 3, 5 i 7. Kurcze nie wiem czemu ona tak śpi. Najadać się chyba najada bo w dzień je co 3-4 godziny i na początku też śpi od 19:30, 20-24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas nocka nawet dobra. Tylko wczoraj małą meczyl katarek. Zasneła ok 23 i zaraz zaczela sie przebudzac. Jak jej dalam smoka to nie mogla oddychac tak jej w nosku zatykalo. Musialam ja obudzic i wyczyscic i potem juz zasnela. Dzisiaj idziemy do lekarza ale dopiero po 16. Mysle ze to nic powaznego ale niech ja lepiej oslucha no i przy okazji ja zwaza i zmierza bo ostatnie dane sprzed 7 tygodni :) ja nie wiem co my bysmy zrobily bez tego allegro :) ja kiedys wogole nie korzystalam ale odkad mala sie urodzila to moj najlepszy sposob na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się witam. U nas pobudka o 2.30 potem 6 i spanko do 8.Ale chciałabym, zeby tej pobudki o 6 nie było, bo później trudno ją znowu uśpić i strasznie się rzuca. Dzisiaj pójdę odebrać te butelki i dam jej na noc kleik- zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje natali bez allegro to by ciężko było bo jak czasu barkuje na chodzenie po sklepach to najlepszy sposób na zakupy i ceny są naprawdę konkurencyjne ja wczesniej korzystałam z allegro ale sporadycznie a od czasu ciąży to kupuję więcej na alle niż w sklepach a wyprawkę dla małego to prawię całą na alle kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka budzi sie ok 4 i potem ok 7 ale na szczescie zasypia bardzo szybko, praktycznie w trakcie jedzenia, nigdy nawet nie wypije mleka do konca. Teraz jeszcze spi. Ciekawa jestem ile przytyla bo kiepsko z tym jej jedzeniem. Rzadko wypija 150 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mówią w dzień dobry tvn do jakiej temp wychodzic z dzieckiem. Specjalista mówi ze z takim małym do 6 miesiecy to do -10 stopni i ze dziecko nie powinno spac na dworzu. Przy wiekszym mrozie dziecko morze zlapac zapalenie pluc lub kratni. Chodzi o dziecko leżące w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzien dobry tvn mówią, że do -10 można wychodzić i żeby nei przegrzewać dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatalki rośnie kawaler dla Twojej córci :):) U nas noc spokojna .Kamilek cała noc przesypia . A tych aft pozbywamy sie dzieki nystatynie ( która maz wykupil w niedziele) jest duza poprawa dosłownie sladowe ilosci zostaly takze sie ciesze. a ja nie wiem co zrobić bo 16 mamy szczepienie , i nie wiem czy chodzic teraz na ta rehabilitacje bo jak znowu mi cos zalapieto masakra .A zostalo nam 6 wizyt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali nie martw się ,moja też nie wypija 150,ale częściej je.Co 3 h,a waży 9,5kg.widzocznie nasze dziewczyny tak mają. Moja Natalka je w nocy tylko raz o.2-3 i przeważnie śpi do 8-8,30.ale sen ma niespokojny,wstaję ze 3-4 razy podać jej smoczka.Od 3 spi już twardo.Od paru dni zamyślia robić kupę zaraz po przebudzeniu i musimy szybko się zrywać z łóżka,kurcze a było tak fajnie.Często jeszcze leżakowałyśmy do 9.p.s Natalka wypija 250 ml na noc,a i tak się budzi na karmienie.Mały głodomor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaq ten środr to ja chętnie zakupię dla siebie,bo mam już dosyć tego dziadostwa.Wiecie co Dziewczyny ja tak myślę,że moja koleżanka miała rację.Chłopcy zaczynają spać w nocy po 6m-cu życia,adziewczynki do 6m-cy.dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki no wlasnie moja mala je czesciej ale mniej, moze nie potrafi naraz zjesc wiecej a co do aft to ja mialam kilka razy i mi pomagal sachol, tylko boli jak sie nim smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, a ja sobie pomarudzę od rana że znowu dzień jak co dzień. Dobije mnie ta monotonia. Jak wytrzymują kobietki, które zostają z dziećmi na wychowawczym?? Chyba mjają inny charakter niż ja... Leneczkowa - i jak fajnie się studiowało razem? Poszłyśmy na imprezkę?:) tez oglądałam ddTVN - moja Mania zawsze śpi na spacerze i nie zamiezram tego zmieniać. Niech się gościu w Myszkę-Miki pocałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali i aaaq trzymam kciuki za wizyty :) Aaaaq ja bym chodziła na rehabilitację ale upierała się już na własny kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa Hania też zawsze śpi na spacerku. Przecież to lepiej jej się oddycha. Ile ona by wytrzymała gdybym wzięła ją wyspaną. I jakoś nigdy nie ma jakiegoś większego kataru czy okropnego kaszlu. I gardełko też ma zawsze czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi, szczególnie Ania i Patusiowa :) czy mam jeszcze odsysać mleko? Minęły juz 2 tyg. ostatnio zdajałam się co 2 dni i jeszcze trochę leciało. Piersi nie mam twarde ale takie fajne mięsiste :) a jak się zdoje to są takie flaczki. Nic mnie nie bolą , nie są twarde. Co mam robić? Tęczowa, ja się wyprowadzałam chyba z mieszkania. Może razem mieszkałyśmy? :) Jeśli ze mną studiowałam , to poimprezowałyśmy napewno, między wkuwaniem stosów książek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka Mańka też jeszcze nigdy nie chorowała - raz mi się wydawało, że ma katarek ale to był fałszywy alarm. Wydaje mi się, że trzeba się instynktem kierować. No my zaraz na spacerek mykamy. Kurcze latem było fajniej - małej czapeczka, mi japonki i już wychodziłyśmy. A teraz? To cała logistyka jest. Masakra z tymi ubraniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka tez spi na spacerku i tez nie zamierzam tego zmieniac. Gdyby nie spala to daleko bysmy nie zajechaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa dokładnie tak jest. Tyle ubierania, że masakra. ZAraz po świętach mogłaby wiosna przyjść ;D Ja też włosy suszę i uciekamy się przejśc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa jak już nie karmisz to nie odciągaj bo pokarm sam zaniknie ja nie odciągałam jak piersi nie są twarde i nie wyczówasz zadnych zgrubień to wydaje mi się ze nie ma potrzeby ja po zaprzestaniu karmienia odciągałam tylko w jedną noc bo strasznie mnie bolały a następnego dnia były już mięciutkie i więcej nie odciągałam umyłam laktator schowałam do pudełeczka i czeka na następnego dzidziuśia:D to też zalezy ile kto ma pokarmu u mnie było mało także szybko poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też na spacerku zawsze spi i nie wyobrazam sobie teraz zeby nie spał jak go biore jeszcze w gondole bo już chce wstawać i byłby ryk a jak spi to jest spokój ale ostatnio z nim wychodzimy sporadycznie tak jak wam pisałam już wczesniej mi czesto czasu brakuje a jak mąż jest z małą albo moja mama to nie chcą bo za zimno.mały odpukać jeszcze nie chorował a moja mama mi mówi tak"jak masz zdrowe dziecko to szanuj to,bedzie ciepło to bedziesz z nim wychodzić"i takie gadanie moze trochę w tym prawdy bo ja też tak wychowana byłam i nie chorowałam ale wiadomo ze dziecko trzeba hartować. ja do pracy na 15 lece teraz obiadek a mój mąż już 2 tydzień w domku z małym siedzi-taki mały przestój w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do DDTV to moja tez spi na spacerze, przeciez nie bede budzic dziecka na sile:O leneczkowa ja juz nie odciagalam mleczka jak mialam tak jak ty:) a ja bylam na zakuuuupach!!:D:D:D mala pieknie spala przez ponad 2 godziny, ani razu sie nie obudzila, pozwolila mamusi pobuszowac po sklepach;) kupilam sobie buty w koncu, getry, pizamke, a dodatkowo mama dorzucila mi sweterek i 2 bodziaki dla malej;) mikolaja mialysmy baaardzo szczodrego w tym roku, chyba dlatego ze mala taka grzeczniutka;) taaa a w domu syf :D co tam, pozniej sie sprzatnie;) dobra lece malej dac obiadek bo pewnie glodna jak wilk jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa to musialas byc grzeczna skoro Mikolaj taki szczodry :P fajnie ze zakupy ci sie udaly, to zawsze poprawia humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAti ja kiedyś używłąm sachol ( i mi sie wydaje ze on jest na dziąsła) a nie na afty Mama natalki to jest Nystatyna ( proszek który rozrabia sie z woda ) nawet jak dziecko połknie to jest dobrze a ta paste która wczensiej miałam nie pomagała( mimo ze jest bardzo skuteczna) z prostego wzgleu bo po posmarowaniu ona odczepiała sie od buzki ki ja połykał a dla tak malenkiego niemowlaka nie bylam w stanie dobrze jej wetrzec tęczowa no własnie tak myśle z tym ze teraz szczepienie i boje sie zeby znowu czegos nie zalapal . Tak jak moja siostra mowila ze miala szczepienie ale ( nie wiem czemu nie dala zaszczepić KRzysia) bo nie dopytałam i dobrze zrobila bo za 3 dni jej zachorowął , a jak by zaszczepila to dziecko mogloby byc kaleka:/:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u nas dzisiaj 8 st.na plusie.jechałam z małą na miasto o miałam problem jak ją ubrać.zakupy udane;kupilam dla Natalki 2 p spodni dresowych ,4 body i 4 p skarpet.dzisiaj zaczely sie przeceny w C &A.Mala trochę pospala,a resztę czsu bardzo się rozglądała.chyba rośnie zakupocholiczka jak mama.musiałam jej dokupić cienką czpkę,bo ta zimowa na dzisiaj za ciepła. Patusiowa u mnia też syf,a;le grunt to dobry chumor po zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha,prawie zapomniałam,po tych naszych zakupach mała wtrąbiła prawie cały słiczek dyni z ziemniaczkami.hurra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki 8 stopni na plusie? ja już zapomniałam jak wygląda taka temperatura na termometrze;P u nas -1 dzisiaj, ale spacerek udany i wbrew zaleceniom lekarza mała pospała na dworze. Może nam się uda pojechać w weekend do Koszalina na większe zapkupy jak mówicie, że już są wszędzie promocje. nie wiem czy nie rozejrzeć się za większym kombinezonem bo ten jak małej nakładam to ledwo jej rączki wchodzą, a grubo nie była ubrana bo tylko bodki i bluzeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×