Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

O Leneczkowa - super :) to ja poproszę linka w wolnej chwili. Mania i tatuś po rozpakowaniu klocków udali się na drzemkę :) A mi znowu dobrze. Powinnam pomalować paznokcie ale mi sie nie chce... Oglądajcie na polsacie teraz mikołajkowy blok reklamowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali ja dawałam kleik ale przestałam, bo przez smoczek Aventu 3 źle mi przechodził. Zaczęłąm od małej łyżeczki, potem duża łyżka i na tym się skończyło bo nie chciało leciej. Czekam na tą butelkę treningową, bo tam jest smoczek trójprzepływowy do kaszek. Poza tym po tym kleiku krócej spałą :( my podawaliśmy na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa ja ci zaraz dam jakiegos linka do krzeselek:) leneczkowa tez fajne wstawiala ale juz nie wiem gdzie je mam bo mam tysiac zakladek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez sprobuje kleik do mleka na noc, mam ten smoczek trojprzeplywowy wiec sprobujemy, licze ze po tym bedzie dluzej spala ale jak bedzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa, my w sumie z Patusiową te same krzesełka oglądalyśmy. Ja bym wybrała to: http://allegro.pl/avangarde-krzeselko-do-karmienia-niespodzianka-i1335244910.html jest fajne bo ma regulowany podnóżek lub to: http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-niemiecki-model-2-kolory-i1334909553.html też fajne i tańsze. W zależności ile kasy dziadkowie chca wydać. Inne są droższe a w sumie to jedno i to samo. Tu Ci wkleje jeszcze linka do takiego z płozami do bujania, które Patusiowa wyszperała :) http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-207-z-plozami-do-bujania-i1350634549.html Daj znać , które zamówisz, bo ja sie jeszcze nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały śpi bardzo marudny ostatnio cały czas by tylko po mieszkaniu na rączkach spacerował:) michałek dostał dresik,body z napisem "superniania mi niepotrzebna":D,maskotkę myszkę i samochodzik taki nie duży z fischer price. od dziadków i od nas prezenty będą pod chinką:) leneczkowa ja daje kleik i kaszkę przez smoczek trójprzepływowy bo przez 3 aventa też kiepsko szło a ten trójprzepływowy jest rewelacyjny. a co do słoiczków tomój zjada tak połowę jakiegoś słoiczka dziennie ale chce mu wprowadzić teraz cały a szpinaku jeszcze nie jadł musimy spróbować najlepiej samkuje mu marchewka i zupka jarzynowa jabuszko też je ale na początku miny szczela i go trzesie:)a jutro gruszeczki jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostałam info na meila że w tesco jest promocja, jak kupisz 4 słoiczki z hippa to dostaniesz przy kasie płyn do kąpieli promocja nieobejmuje produktów typu 2+1 chyba jest do 15 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie buszuje bo właśnie wykąpaliśmy mała. Oj słyszę ze się buntuje tacie przed uśnięciem :) Dziewczęta ja te linki wyślę mamie i ona sama wybierze więc ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho meeeeery christmas everyone :D Hanula już śpi. Trochę się opierała ale poległa, ciekawe jak w nocy będzie spała:( Ja dzisiaj byłam na cytologi i moje city już ozdobione w świecidełka ;D aż z tej radości kupiłam sobie torebeczke;P ja dzisiaj ide się szybciej kąpać i w końcu może harrego obejrze ;P a wy szperajcie na allegro. Ja muszę jeszczę coś dla siostry kupić i dla psiapsióły ;D także jak znajdziecie coś przy okazji to będę dźwięczna ;P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jak głupia z tym allegro, juz chyba z 5 godz, bo mama mi z Leną była na dworze i teraz siedzę już 2 godz. Szukałam dla Lenki sukienki na Wigilie i Swięta. Znalazłam fajne za 50 zł. Nie puszcze Wam tu linka, bo mi może ktoś wylicytować :( oczywiście nie Wy , ale dużo osób nas podczytuje a mi bardzo zależy. Jedziemy do rodziny M. i tam będzie dużo ciotek, kuzynostwa i chciałabym, zeby Lenka jak gwiazda wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ja dla małego mam białą koszulę,kamizeleczkę,i spodenki na wigilie tak go wystroję:)tylko jakieś skarpetusie muszę mu eleganciorki kupić bo ma same kolorowe a pasowałoby białe eleganckie a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na allegro szukam ozdób i światełek na choinkę najlepiej od jednego sprzedawcy zeby przesyłka jedna byłą i jeden koszt:)ale jak narazie siedze na alle od 1,5 i nic sensowanego nie znalazłąm:( to jak już wycytujesz leneczkowa to nam linka wrzuc z tą sukienusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego nawału fotek nasza galeia może nie wytrzymać he he:)boje się tylko ze kamizleczka moze być na niego jeszcze cu=iut za duza ale coś wymyśle jak tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no same eleganciki i damy będą na zdjęciach ;D ja Hani już komplecik zamówiłam ale jeszcze nic nie doszło ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę spać, cos się dzisiaj nie wyspałam o 3.30 pobudkę miałam na jedzenie :( A tak wogóle, to Tęczowa mi się śniła :) chyba na studiach ze mna była :) Wszystko przez te zdjęcia ;) To spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Mamuśki:)ja dziś pierwsza:D u nas nocka spokojna mały spał do 6.30 pobudki w nocy nie było także w porządku:)wciągnął 220 ml mleczka z kleikiem i teraz ogląda bajki dziś mu podam pierwszy raz tą kaszkę smaczny sen z bobovity wczoraj dostał tą zwykłą na dzień z morelami i było ok takze dzisiaj dostanie tą "nocną" z brzoskwinią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas tez niezle, ale mala wstala o 5.30:D chyba chciala sie pozegnac z tatusiem jak szedl do pracy;) dzisiaj ide w koncu kupic buty bo nawet nie mialam kiedy isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×