Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Siemanko, już jestem :) na chwilkę. Mały dał dzisiaj nieźle popalić, ale muszę go pochwalić, bo szczepienie zniósł dzielnie, nie obyło się bez płaczu, ale szybciutko dał się ukoić. My znowu z niespodzianką od naszej pani doktor, a mianowicie zmierzyła mu obwód główki, sprawdziła, że wykracza poza centyle i kazała iść na isg główki, bo ma trochę za dużą :( Kurcze on cały przekracza centyle, ale jak trzeba to trzeba. Oczywiście prywatnie, zobaczymy co będzie, ale jestem dobrej myśli, że będzie dobrze. Iza, podziwiam Cię za cierpliwość nad dwójką malców, chociaż nie mogę sobie wyobrazić, tego co Ty przeżywasz. Jak bym miała mieć tak jak teraz podwójnie to chyba bym na czworakach łaziła, a te 6-7 godzinne kolki to już kosmos...Miłosz nie miał kolek, ale i tak jego "marudzenie" czasami doprowadzało mnie na skraj rozpaczy. Cześć Bąblowa :) Widzę, że mieszkamy niedaleko ;) Doris, mój po tymi szczepieniu chyba też przeszedł sam siebie. Nie spał od 16tej i dopiero teraz padł, ufff. Humorek mega zmienny, ale ryczał niesamowicie, jakby mu się zastrzyk przypominał. Dałam mu 3 ml panadolu dla dzieci, bo wydaje mi się, że go główka bolała. No i padł. Bąblowa, co do karmienie piersią, to ja czasami po prostu mam dość, ale to lubię. Tęczowa co do kryzysu, to mi ja popijam karmi, herbatkę na laktację i traktuję cycuszki gorącym prysznicem. W sumie nie wiem, czy to pomaga, ale nie wiem jak by było gdybym tego nie robiła ;) Cześć KAtkaziom :) Fajnie, że nas coraz więcej :D Porzeczkowa, będzie dobrze, na pewno. Mój też ostatnio wariuje z jedzeniem, a jak na swój wzrost to skubany za mało waży, ale jak na razie lekarz nic na to nie mówi, zobaczymy za miesiąc jak mu będzie szło dalej. Izka to masz dwoje dzieci :) Właśnie się zastanawiałam czy chłopcy, czy dziewczynki a tu taka niespodzianka, ale fajnie :) Katkaziom dobre z tym wiatrem i nerwami. Super numer muszę to komuś sprzedać. Uwielbiam te przedpotopowe ludowe mądrości :) A to, że medycyna idzie do przodu to wszyscy wiedzą, tylko dla niektórych to chyba nie zawsze w dobrym kierunku, ale niektórzy to są już niereformowalni. Połamania w języka w piątek, i kopa na zapęd :) Nie wiem czy wam mówiłam, ale jak mój mąż był mały i miał wysypkę to go teściowa z babcią kurzym gównem wysmarowały. Dobrze, że mi tego nie zaproponowała, bo bym ją chyba tym gównem obrzuciła ;) Meisje, a co u ciebie, bo się dawno nie odzywasz. A wieleQ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze po lizaniu czoła trzeba trzy razy plunąć w cztery kąty pokoju...jakie to wszystko skomplikowane kurczaki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz juz wiem czemu mi mleko zniknęło... po prostu zostało wyssane! ... pewnie mi je wypijała łajza jedna jak już spałam....:classic_cool: lece i życze spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namotałam z tymi danymi do tabelki ale Emilka się przebudziła no i pisałam to w locie:-) no więc poprawiam Emilia ur.29.06 2950/54 SN 6400/64 lubuskie B. Leneczkowa dzięki za sposób z pieluszką, jutro na pewno wypróbuję. Katkaziom 21.06, to był mój termin porodu,ale małej się nie spieszyło i mi wywoływali oxtycyną, poród ekspres bo o 8,podłączyli mi kroplówkę a o 11.45 Emilka była już ze mną. Skurcze rowierające dałao radę jako tako znieść, ale na partych oderwałam podpórkę zamontowaną przy łóżku porodowym:-) a uczucia ulgi gdy wyjdzie główka dziecka nie zapomnę do końca życia. Anna moja teściowa też mi kazała lizać dziecko hehe he to gorzej niż średniowiecze, to jesień średniowiecza:-) W moim przypadku nagrabione ma u nas teść. Na dzieciach zna się jak ja na fizyce kwantowej, a wymądrza się okropnie. Ostatnio jak byłam u nich przed karmieniem Emi wcisnęłam jej do buźki wit. D z kapsułki, i co ? Usłyszałam tekst " biedne dzieciątko znowu jest czyś trute" i jak tu się nie wściec? Wg niego jak mała wierzga nogami to jest kolka, czyli Emilka kokę ma 24h na dobę 7 dni w tygodniu:-):-):-) a i oczywiście jest przekarmiona, niewiem jak na to wpadł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebowa ta Twoja pediatra to chyba nadgorliwa jest :( gdyby to jeszcze było na NFZ to można sobie pochodzić, ale bez przesady.Ale się uśmiałam z ptasiego gówna. Wąchałyście kiedyś pomiot- to tak śmierdzi :) masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie mogę, hahaha lizać czoło, Hahaha leżę na podłodze i kwiczę hahahah no nie mogę idę polizać Miłosza :D Leneczkowa, z tym czytaniem to też tak mam od momentu jak się mały urodził czytam książke, nawet nie pamiętam kiedy ją ostatni raz w ręku miałam. Może kiedyś ją skończę, ale teraz cały czas to Wy mi zajmujecie ;) A nie jest tego mało, babeczki moje kochane. Jeny zielone gluty, to ona na pewno piersią karmiła, bo mi gluty się z czymś innym kojarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah włąśnie mi się dziewczyny przypomniało....kolejna mądra rada...jak mała miałą plesniawki to teściowa mówiła żeby podłożyć jej tetre żeby się na nią zsikała i tym wytrzeć jej buźkę od środka....:-) Powiedziałam jej wprost że znam o wiele skuteczniejsze metody i napewno je zastosuje.Powiedziałą też że mężowi tak zrobiła aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom, a co jak w trakcie lizania będziemy na dworzu ???? ;) DAjcie więcej takich tekstów to się spać nie położę tylko się będę chichrać do monitora. Chyba muszę się do rodzinki na wieś przejechać (przepraszam te dziewczyny co na wsi mieszkają), ale tam bym na pewno cały zeszyt zapisała mądrościami od których włos na głowie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to z tymi siuskami to też przerabiałam. Teściowa po nocach nie spała, bo nie chciałam Miłoszkowi tej terapii na języczek zastosować hehehe. No niestety, ale mój mąż też przez to przechodził, biedaczek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebowa mamusia hehe może trzeba wejść do najbliższego sklepu i opluć im ściany hehe ale pewnie zna jakiś sposób i na tę sytuacje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała że na wsi czasami jest straszne średniowiecze i wcale mnie nie obraziłaś :-) bo ja mam chociaż tu powody do śmiechu...Jak jest burza to moja teściowa chodzi w białej koszuli z gromnicą i odmawia modły w każdym z czterech kątów domu.... wyobraźcie sobie moją reakcję jak na poczatku małżeństwa mieszkalismy z teściami, pierwsza burza wychodzę na korytarz a tam po ciemku teściowa w białej koszuli. Wiecie jak się darłam.....bo oczywiście dopiero jak sie odezwałą to się skapnęłąm że to teściowa....Ożesz....az mi ciary przechodzą na samo wspomnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie, bo muszę iść spać :) Ania bomba, teściowa z gromnicą, ale sie uśmiałąm. Mąż co chwilę na mnie zerka jak na nienormalną :) Wyobrażacie sobie teraz jakiegoś człowieka w ptasich gównach, ssącego pampersa, żeby moczem język wysmarować :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna19810 heheh teraz to ja się uśmiałam...od razu sobie wyobraziłam tą sytuację, ja mieszkam w malym miasteczku, wcześniej mieszkałam w Słupsku i o takich cudach jak tu się dowiaduje to nigdy nie słyszałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, aż mi krew się w żyłach zmroziła...Normalnie padłabym na zawał. Teściowa by mnie z głowy miała. Normalnie Biała Dama straszy haha Nie wierzę normalnie ale jazda Ja Chcę Jeszczeeeeeeeeeeeee hahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa a może Twój kryzys laktacyjny też powoduje Twój M. Dam Ci radę : odstaw męża od cyca i będzie ok. ( mam nadzieję, że sie nie obraziłaś :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny,przez ws nie bede mogl a zasnac,tak mnie rozbawilyscie.Kurcze,ja nie mam na cale szczescie tak pomyslowej tesciowej.Nie wtraca sie do niczego,ale moze dlatego,ze rzadko widuje mala i nie ma na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja bym na taki widok najpierw ze strachu spieprzała gdzie się da, a potem ze śmiechu bym się pokładała, myślałam że moi teściowie to thebeściaki:-) ale widzę, że Wy dziewczyny macie też z czego się pośmiać. A robią Wam awanturę, o to że nie macie wszędzie czerwonych wstążeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyglądam teraz tak :D :D :D :D :D :D Koleś w gównie z pampkiem w buzi lizany przez matke , która pluje dookoła :D a koło domu szaleje burza i babcia lata po kątach z gromnicą, kurcze niezła scena by była. JAk w blair wich project :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dziewczyny ,mo malzonek mysli,ze zwariowalam,bo smieje sie do komputera,ale mamy wesoly wieczor!!Dzieki za poprawienie humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) :-) :-) dobrze ze te dobre rady posłuża chociaż do tego że się pośmiejemy. Ożesz spojrzałąm na Lenkę i wyobraziłam ją sobie z pieluchą obsmarowaną gównem ze śliną na czole....masakra Ponoć jeszcze cebulą bądź czosnkiem smarowało się dzieciom języki żeby w przyszłości nie pyskowały.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko jedno. Jak byłam z małym w przychodni, to były też takie małe szkraby jak on i miał możliwość poznać półrocznego bobaska. Słuchajcie mój jak ujrzał tego dzieciaka to jak zaczął do niego zacieszać to myślałam, że padne a tamten nic powaga. A Miłosz dalej hihihihi hahaha gęba się śmieje od uch do ucha ja razem z nim a tamten nic, i że co, że niby starszy to poważniejszy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i najlepsze niezbyt szeroko pieluchę się zakładało dziewczynkom żeby nog za bardzo nie rozchylać bo.....no zgadnijcie czemu ....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebowa pół roku to już poważny wiek:-):-):-) spadam do wyrka bo zaraz naprawdę Emi się przeze mnie obudzi. Spokojnej nocki! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, ja na prawdę już muszę iść, bo jutro jeszcze cięższy dzień nas czeka, ale za poprawę humoru to macie u mnie po dobrym piwku :D Chyba, że któraś woli coś mocniejszego ;) Kochane, idę spać, tylko nie pamiętam, czy, żeby nie mieć koszmarów to trzeba się podrapać po głowie czy po dupie ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero mnie wpuscili na kompa:D maz z sasieadem w pokoju obok a ja sie chichram jak idiotka jak was czytam!!:D o jeny co jedno to lepsze, pewnie sobie sasiad pomysli ze jakas nawiedzona jestem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×