Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość ana833
gdzie w wawie maja elos?lub w okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Melitus - Instytut Kosmetyki Lekarskiej i Pielęgnacyjnej w Warszawie oraz Studio Laseroterapii Elite w Warszawie. O Melitusie nic nie wiem, za to Elite przewijało się na forum i raczej było polecane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Jeśłi chodzi o odmładzanie technologia Elos to w Wawie znam tylko Kształtosferę, ale opinie o tym salonie sa bardzo podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna mława
mam pytanie czy ooby chorujące na bielactwo mogą poddawać sie wszelkim zabiegom odmładzającym i złuszczajacym? Czy coś może zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Bielactwo jest bezwzględnym przeciwskazaniem do zabiegów laserowych i IPL, więc ten rodzaj odmładzania nie wchodzi w grę. Wszystko zalezy tez od tego czy jest to bielactwo nabyte czy wrodzone, gdyz z tym drugim często wiążą się dodatkowe schorzenia, które tez mogą byc przeiwskazaniami do niektórych zabiegów. Jeśłi chodzi o złuszczania to sprawa jest indywidualna, nie są one jednak wykluczone. Podobnie jest z mezoterapia bezigłową i innymi zbaiegami odmładzającymi. Ważne jest aby trafić w ręce dobrego specjalisty, który wie na czym polega bielactwo i będzie umiał dobrać terapię odpowiednią dla danej osoby. Konieczny jest dokładny wywiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONA GĘŚ35
W JAKI SPOSÓB ROZPOZNAĆ WŁAŚCIWĄ BEZIGŁOWĄ MEZOTERAPIĘ, BO WIEM , ŻE NIEKTÓRE FIRMY OFERUJĄ MEZOTERAPIĘ KTÓRA NIĄ NIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
pytalam o zamyk naczynek ostatnio ,no i zrobiłam pierwszy raz podobno slabsza moca!na drugi dzien nic zero zaczerwienienia jest jakby ciut lepiej i naczynka mialy sie troche wchlonac .a czy teraz jeszcze w ciagu paru dni po jest szansa ze jeszcze sie wchlona ?za mc 2gi zabieg 60 %mocniejszy !ostatnio widzialam osobe po zabiegu ktora miala wrecz siniaki czy to normalne?!mam sie tego spodziewac po2gim razie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
Witam wszystkich ciepło i zapraszam na niedawno otwarte forum o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do ana833 naczynka wchłaniają się jeszcze przez kilka dni po zabiegu, więc na efekt trzeba poczekać. Czasami zamieniaja sie w małe strupki, które szybko ustępują bez pozostawienia śladow. Siniaki moga występować, ale raczej niezbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizny potradz.
ci lepiej zrobić na blizny potrądzikowe? Lumenis UltraPulse Encore laser frakcyjny CO2 czy ematrix? co do zamykania naczynek to robiłam fotodmładzanie i podobno ten aparat jednoczesnie też zamyka naczynka, ale prawa jest taka, że ja nic to zabiegu nie zauwazyłam a już mineły ze 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizny potradz.
*co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizny potradz.
i jeszcze LUX 1540. Który z tych trzech laserów byłby najodpowiedniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Trudno powiedzieć, który z tych zabiegów byłby najlepszy akurat dla Pani. eMatrix to najnowszy technologicznie z wymienionych przez Pania laser. Jednak aby osiagnąć zadowalające rezultaty najlepiej wykonać 3 zabiegi. Czas rekonwalescencji jest zależny od wybranego przez operatora poziomu działania. Jednak skutki uboczne nie sa tak intensywne jak w przypadku innych laserów do usuwania blizn. Lumenis - nie miałam z nim styczności w pracy, ale po przejrzeniu wielu informacji wyglada na bardzo skuteczny, zwłaszcza, że obiecuje bardzo dobre efekty juz po jednym zabiegu. Jednak tutaj efekty uboczne moga być większe niż w przypadku eMatrix, zaczerwienienie, ściemnienie skóry moga utrzymywać isę nawet do tygodnia po zabiegu. Lux 1540 jest stosowany głównie do blizn i rozstępów, natomiast wada jego jest to ze trzeba zrobić nawet do 6 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz na brzuchu
co PANI mi poradzi na oponki na brzuchu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
zalezy jak duże one są. Jeśli niezbyt to polecam lipolizę bezigłową LipoKontour NNM firmy BTL w połączeniu z Endermologią na tą partię. Jeśłi oponki są większe dodałabym jeszcze do tego zabieg Alice polegajacy na elektrostymulacji połączonej z uaktywnianiem lipolizy przez lampy Hydrosun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz na brzuchu
a jakie są koszta tych zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
LipoKontour 200-400zł za jeden zabieg na partie ciała, np. brzuch. Endermologia ok. 100-150zł za zabieg 35min,ale jeśłi będzie Pani wykonywała tylko na boki i brzuch to radziłabym wziąć 10-15 min. co kosztuje ok. 30 - 50zł. Zabieg Alice to koszt ok. 200 zł za godzinny seans. Oczywiście aby osiągnąc dobre rezultaty trzeba robić zabegi w seriach ok. 10zabiegów. Koszt całej kuracji to ok. 2500 -3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red1
witam.prosze o opinie na temat zlotego swiatla LED firmy Sybaritics.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
jeszcze raz o zamyk naczynek na nosie-ile mozna wykonac "strzałow" tzn czy dwa razy w tym samym miejscu nosa mozna?1bo jakos tak mam wrazenie nie wszystjie naczynka łapie .mialam 2 strzaly po jednej i 2g stronie i 2 od góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo_xo
w wawie z lipolizy (bo kots tu pytal o wawe) to jest glownie dobry Widerkiewicz, moja siostra byla u niego przed weselem i byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
To ile "strzałów" można wykonac jest zalezne od reakcji skóry. Jeśli pojawia się zaczerwienienie, nalezy bardzo ostrożnie dawkować energię. Przeważnie wykonuje 2-3 przejścia po obszarze. Ale to tylko w wypadkach kiedy reakcja nie jest zbyt duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos wawa ksztaltosfera
ja tam robiłam i jest super - zabieg bardzo fajny - poliki się podniosły i zmarszczki spłyciły i wygląda super i bardzo naturalnie samo miejsce trochę inne niż te z których wcześniej korzystałam ... ale chyba fajne tak bardziej klub niż gabinet kosmetyczny na pewno chciałabym tam mieć mieszkanie - piękna okolica fajny wątek dobrze, że ktoś nam pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana8333
dzieki za odp ostatnie pytanie ,robiłam juz 2 razy na jeszcze jeden raz jestem w listopadzie umówiona.pomoglo ale nie tak jak myślalam na nosie nadal sa te naczynka w sumie prawie takie jak były!ile potrzeba tych zabiegów?teraz to juz ostatni bo i tak zima nie mozna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Efekty usuwania naczynek sa stopniowe, jednak z każdym zabiegiem powinno być coraz lepiej. Wszystko zalezy od osoby wykonującej i sprzętu. Z reguły wystarcza 3-5 zabiegów na urządzeniu w technologii Elos. W przypadku tradycyjnego IPL'a jest podobnie. Nalezy jednak pamiętać, że grubsze naczynka jest w stanie usunąć tylko laser medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Grubsze to znaczy jakie? Pytam,bo jestem umówiona na zamkniecie naczynek w przyszłym tygodniu ( w krakowie)i pani zapewniała mnie,że obędzie się bez problemu. dodam,ze są one dość widoczne. Jesli chodzi o zabiegi odmładzające to chwalę sobie Biorat( chyab jakoś tak się pisze), robiłam go w Amaya w Warszawie. Po nim moja skóra wyglądała baaardzo młodo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdaje się typową kobietą po czterdziestce czyli zmiany na skórze "zgodne z wiekiem" Mam zmarszczki na czole i pod oczami, drobne przebarwienia, oraz zdecydowanie zmieniajacy sie owal twarzy i rozszerzone pory. Szledząc ten wątek doszłam do wniosku,że co nieco można jeszcze zdziałać by poprawić obecny stan. Stąd moje pytania. Czy laser frakcyjny pomoże na moje problemy ? Czy jedno urządzenie rozwiąże wszystkie problemy? Czy oprócz tego zabiegu powinnam jeszcze coś zrobić? Czy należy przygotować skórę przed zabiegiem, jeśli tak to w jaki sposób(inne zabiegi, suplementy)/ Jak postępować po.? Zaznaczam,że po zapoznaniu się z tymi wątkiem i innymi opiniami, mam świadomość,że to ciężka i kosztowna praca rozłożona w czasie. Proszę o opinie i porady jak rozpocząć ten proces i jak go kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upskaaaz
Z tych co znam to najlepiej sprawdza sie zabieg pt kwas hialuronowy albo sculptra. Oba zabiegi robilam w Keramedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do szuszka: nie widząć Pani skóry i naczynek, nie jestemw stanie określicz dokładniej, czy zaproponowany Pani zabieg będzie w 100% skuteczny. Pozostaje jedynie zdac się na profesjonalizm osoby zapewniającej o dobrych rezultatach zabiegu. Moze wie Pani jakim urządzeniem będzie on wykonywany? do stokrotka777: Sam laser frakcyjny nie pomoze rozwiązać wszystkich Pani problemów. Z zabiegów pozwalających uporać sie ze zmarszczkami, przebarwieniami, rozszerzonymi porami i opadającym owalem twarzy polecam procedurę Trinity firmy Syneron. Składa się ona z fotoodmładzania (usunięcie przebarwień i rozszerzonych porów, oraz wygładzenie skóry), ujędrniania Refirme (połączenie energii światła IR i prądu RF w celu ujędrnienia skóry) oraz zabiegu frakcyjnego ( wypełnienie zmarszczek). Wszystko to wykonuje się podczas jednej sejsi, a efekty sa widoczne niemal natychmiastowo. Najlepiej jest wykonać serię 3-5 zabiegów w celu utrwalenia rezultatów. Trinity to doskonały zabieg, jednak dostępny w niewielu miejscach w Polsce. Jełsi ni ema Pani możliwości skorzystania z Trinity proponuję zabieg fotoodmładzania Elos (Renew) i ujędrnianie ReFirme. Przed takiego typu zabiegami nie powinna Pani wykonywac peelingów medycznych i chemicznych, zabronione jest także opalanie. Jeśłi chodzi o suplementy to oczywiście można się nimi wspomagać, jednak nie jest to konieczne. Pomiędzy zabiegami w serii można wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, lecz nieinwazyjne, np. mezoterapia bezigłowa. Pozabiegach laserowych, IPL i frakcyjnych polecam stosowanie kremy Cicaplast La Roche Posay, który znacznie przyśpiesz regenerację naskórka, jak równiez zapobiega powastawaniu infekcji skórnych. Podczas wynonywania jakichkolwiek zabiegów odmładzających odradzam opalanie, po niektórych jest onao nawet zabronione. Bardzo dobrym okresem na rozpoczecie serii jest jesień. Nie ma wtedy zbyt duzego nasłonecznienia, ani jeszcze mrozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×