Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Dziewczyny, dlaczego nie potraficie kopnąć faceta w czwórkę?

Polecane posty

A w ogole ubolewam nad tym ze kafe to takie miejsce gdzie dzieci sa bachorami, osoby z problemami emocjonalnymi - psychopatami, mezczyzni/kobiety czekajacy na wielka milosc - prawiczkami/dziewicami, ktorzy przegrali zycie, kobiety, ktore dokonaly niezbyt trafnych wyborow dzi**ami To zle, ze nazywaja rzeczy po imieniu? Ale nie, zdrada to "przygoda, moment niepewnosci, nowe motylki w brzuchu", zdradzajaca to "biedna, zagubiona kobieta, a poza tym to wina faceta", koles, ktory nie chce pchac sie w zwiazek z matka czyjegos dziecka to "tchorz i idiota, nastawiony tylko na seks i przyjemnosc", a pantofel to "cudowny, idealny facet (ktoremu czasem trzeba doprawic rogi i wmowic, ze bekart to jego dziecko- oczywiscie wszystko dla dobra tego faceta)". Szkoda tylko, ze jak facet odezwie sie do jakiejkolwie kobiety (w kasie w banku, w sklepie, w pracy) to "zdradzil, olej go!", jak pojdzie do kumpla na piwo to "wlasnie zdradza, olej go", jak ma dosc foszkow i fanaberii to "szuka wytlumaczenia do zdrady, olej go", jak nie chce byc z jakas laska (bo wie, ze to idiotka) to "pewnie i tak by cie zdradzal, olej go". A jak jest wszystko w zwiazku ok, to "na pewno cie zdradza ale dobrze sie z tym kryje. Olej go!". A potem rosnie grono samotnych, 30to letnich ksiezniczek, ktore sa takie wspaniale, ale faceci to takie durnie, ze zaden ich nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w i kropka mnie mezczyzna nigdy nie zdradzal, wiec ja mialam inne obiekcje i nigdy nikogo nie olalam. Wspolczuje wiec kobiet z ktorymi sie spotykales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zle, ze nazywaja rzeczy po imieniu? pytanie czy rzeczywiscie nazywaja je po wlasciwym imieniu. Latwo jest obrazic, zranic, wysnuc pochopny wniosek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biada biada
mnie mezczyzna nigdy nie zdradzal, wiec ja mialam inne obiekcje i nigdy nikogo nie olalam. Wspolczuje wiec kobiet z ktorymi sie spotykales." :D ona 2222 nic nie zrozumialas z tekstu pisanego przez w i kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknac oczy i nie patrzec
nie wiem czemu nie potrafię go kopnac w 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce nie sługa......
ja też nie potrafię...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×