Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Dziewczyny, dlaczego nie potraficie kopnąć faceta w czwórkę?

Polecane posty

"Ona-świetny przykład i naprawdę jeśli facetowi zalezy,to na głowie stanie." buahahaha desperacja i masochizm to ma być "zależenie" ?? :D " Podziwiam dziewczynę. Postawiła właściwie wszystko na jedną kartę i opłaciło się." Polecam odwiedziny w szpitalu psychiatrycznym - tam znalazłbyś co drugą godną podziwiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczenie psychiatryczne buhahahaha czy Ty wiesz w ogole jakich ludzi leczy sie psychiatrycznie? Oj oj dobrze ze takich psychiatrow nie mamy jak Ty bo by co druga w szpitalu ladowala:D:D Ona ma swoje wady, tez ciezko nad soba pracowala i zdaje sobie sprawe z tego, ze rowniez popelnila blad. Są od wielu lat zgodną szczesliwa parką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"leczenie psychiatryczne buhahahaha czy Ty wiesz w ogole jakich ludzi leczy sie psychiatrycznie? Oj oj dobrze ze takich psychiatrow nie mamy jak Ty bo by co druga w szpitalu ladowala" no i właśnie powinny najwyraźniej, skoro wg Ciebie pomiatanie człowiekiem i zadręczanie go własną osobą jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomiatanie czlowiekiem?? raczej "zaglaskanie kotka" - to byl jej blad podczas pierwszego polrocza zwiazku. A pozniej ja zwiodl, ona nie rozumiala do konca swojego bledu, on ja zranil tym, ze pocalowal inna i z nia zerwal. Uniosla sie honorem i juz nie chciala Go choc bardzo kochala. Jakie pomiatanie czlowiekiem? o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze im obojgu zalezalo, bardzo sie kochali i to bylo widac przez caly czas, nie mogli sie na nowo odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjujzujuzjaheathaegt
Niestety ogromna ilosc dziewczyn (przynajmniej z tego co obserwuje) ma gdzies porzadnych facetow, ktorzy maja jakis plan na zycie, sa normalni. Ja mam 21 lat i wieszosc z moich znajomych po prostu szuka przygod, szukaja facetow bedacych draniami. Ja jestem normalny, zauroczylem sie w pewnej dziewczynie, ktora mi sie rownie normalna wydaje, ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie, bo kompletnie ie znam sie na tych sprawach, wczoraj ja odprowadzilem do domu. Droga, ktora normalnie pokonuje w 15 minut (bardzo szybkim marszem) trwala 40 minut spacerkiem z nia, bardzo dlugo rozmawialismy. Bylo mi naprawde bardzo przyjemnie, ale boje sie, ze jak zawsze nic z tego nie bedzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłaskanie? zamęczanie faceta swoją osobą, osaczanie go nazywasz zagłaskaniem? :D "dodam, ze im obojgu zalezalo, bardzo sie kochali i to bylo widac przez caly czas, nie mogli sie na nowo odnalezc " za dużo seriali wenezuelskich... "kocham Cie, ale nie mogę z Tobą być" :D a już ta akcja z olaniem faceta bo nie przyszedł wcześniej niż się umówił :D:D:D Ja pieprze :D co za laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Droga, ktora normalnie pokonuje w 15 minut (bardzo szybkim marszem) trwala 40 minut spacerkiem z nia, bardzo dlugo rozmawialismy." od razu uzna, że jesteś cieniasem - niewysportowanym i powolnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjujzujuzjaheathaegt
od razu uzna, że jesteś cieniasem - niewysportowanym i powolnym Nie mam z tym problemu ;), ale naprawde bylo milo isc wolno :) Ja sie nie umowilem na bieganie, na bieganie to ja moge kumpli wyciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mam z tym problemu , ale naprawde bylo milo isc wolno Ja sie nie umowilem na bieganie, na bieganie to ja moge kumpli wyciagnac." pamiętaj - jak się umówisz, to przyjdź pół godziny wcześniej, bo laska uzna, że Ci nie zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjujzujuzjaheathaegt
Mysle, ze lepiej bedzie czekac na nia caly dzien i wpisywac sobie w kajeciku gotowe teksty :D, potem czytac :D. Napewno nie zrobie nic wbrew sobie ;P po prostu ona wydaje mi sie byc ok, a jak sie okaze, ze taka nie jest to trudno. Tego kwiatu est pol swiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ja tez tą akcje z galerią uwazam za nienormalne zachowanie, Ona juz teraz sama uwaza ja za nienormalne :) szczerze mowiac, zeby byc z tak ekstrawertyczna neurotyczka trzeba cierpliwosci co nie miara ale facet ją ma i Ona Go naprawde kocha, wiec chyba kwestia dopasowania charakteru. Wielu by z nia nie wytrzymalo. Ale ja w niej podziwiam taki upor i konsekwencje ktora i Jego urzekla na tyle by za nia latal rok czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja opisalam przypadek ekstremalny - moja przyjaciolka jest ekstremalna ma specyficzne cechy charakteru ale jest rowniez bardzo wrazliwa, wierna, nie da soba pomiatac, pewne cechy mozna od niej wziac dla siebie, chociaz czesc.Dziewczyny chodzi mi o to zebyscie sie szanowaly, niech facet widzi co stracil skoro popelnil blad i mimo ze kochacie, dajcie mu pozabiegac. A On bedzie zabiegal jesli mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam do psiapsioly zal za jej wybuchowy charakter. Kiedys nie odzywalysmy sie do siebie 2 lata, bo sie strasznie zachowala w stosunku do mnie. Mialysmy po 16 lat i ona zaczela sie spotykac z facetem lar 28. Bylam w szoku, bo jednak roznica wieku martwilam sie, zreszta jak sie pozniej okazalo slusznie, bo czego moze chciec od mlodej kobiety facet w tym wieku, teoretycznie dojrzaly i psychicznie i seksualnie. I kiedys zrobilam impreze u siebie i ja zaprosilam, na co ona mi powiedziala ze nie moze przyjsc na cala noc bo mama sie o nia martwi i zabierze ja o polnocy, przyjedzie po nia. Na co ja wypalilam "to jak to Twoja matka pozwala Ci sie spotykac z o tyle lat starszym facetem i sie nie boi a do przyjaciolki na noc sie boi Cie puscic?" a ta do mnie "odpierdol sie od mojej matki!!!!!" tak sie na mnie wydarla ze hoho, nasze drogi sie rozeszly na 2 lata i po tym czasie zaczela do mnie pisac listy z przeprosinami (dopiero po 2 latach, czujecie?) ze jej mnie brakuje, ze zle sie zachowala, ze spieprzyla cenna przyjazn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to widzial
ona 2222 a u ciebie wszyscy w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to widzial
mowi czy pyta? ty na oddzial psychiatryczny nawet nie nadajesz sie twoj przypadek jest nieuleczalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyny chodzi mi o to zebyscie sie szanowaly, niech facet widzi co stracil skoro popelnil blad i mimo ze kochacie, dajcie mu pozabiegac. A On bedzie zabiegal jesli mu zalezy." baba zamęczała najpierw gościa i go osaczała a potem przez rok go szmaciła, bo powiedział jej, że się pocałował z inną :D:D kobiety bierzcie przykład z tej laski :D będziecie miały facetów na pęczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie nie podoba
ona, a ty dlaczego swojego nie kopnęłas w 4 litery tylko temat załozyłas o byłej, co??? W jednym topiku laska nieradząca sobie ze swoim facetem( i jego była) a w tym topiku wyrocznia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest w ciąży więc teraz MUSI się wszystko ułożyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każcie mi sie powtarzac, ok? mam na mysli, ze te pytania juz byly:) i odpowiedzi tez byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike bo jest w ciąży więc teraz MUSI się wszystko ułożyć nic nie musi ale powinno i dolozymy staran by wlasnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ja nie mam takich "skrajnych" problemow, ze facet moj oglada sie za inna, ze ją wspomina, ze mnie nie szanuje, wrecz przeciwnie mam przy sobie dobrego czlowieka ktory o mnie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona111 przedstawia tu swoje projekcje... wzorzec jak by chciała się zachowywać... a potem odchodzi od kompa i błaga olewającego ją faceta, żeby się z byłą nie kontaktował... zbyt często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baba zamęczała najpierw gościa i go osaczała a potem przez rok go szmaciła, bo powiedział jej, że się pocałował z inną kobiety bierzcie przykład z tej laski będziecie miały facetów na pęczki Twoja interpretacja nie pachnie mi niczym szczegolnym, to po prostu tylko Ty:) Ale masz prawo do takiej oceny wiec daj prawo do swoich ocen zachowan rowniez innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to widzial
a to jest jeszcze ona 111:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona111 przedstawia tu swoje projekcje... wzorzec jak by chciała się zachowywać... a potem odchodzi od kompa i błaga olewającego ją faceta, żeby się z byłą nie kontaktował... zbyt często wiem jak bardzo chcesz by tak bylo:) a moze powinnam napisac ze tak jest, zeby Ci zrobic dobrze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoja interpretacja nie pachnie mi niczym szczegolnym, to po prostu tylko Ty Ale masz prawo do takiej oceny wiec daj prawo do swoich ocen zachowan rowniez innym" ocena każdego normalnego będzie podobna... przyklasną zahukane dziunie, które chciałyby też się postawić, ale i odwagi brak, i możliwości, i strach przed samotnością jest wystarczająco silny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to co to za napad grupowy na mnie?:) bylam grzeczna:) a w ogole to jestem w ciazy i prosze mnie nie stresowac:P troche szacunku 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×