Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lena1612

moja pierwsza ciąża-radości i obawy

Polecane posty

No już w domu. Maleństwo dzisiaj dosyć ruchliwe a mamusia ma fazę na jedzenie! Rany ciągle coś przeżuwam :P Dojdzie do tego że będę wyglądać jak przysłowiowy "pączek w maśle" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
hej dziewczyny. mam pytanie jak to było u was z objawami okresu ,kiedy byłyście w ciąży?Chodzi mi o termin tego pierwszego okresu po staraniu sie o dziecko. pobolewał wam brzuch .Czy zawsze w dzień spodziewanego okresu pojawia się plamienie,o ile jest się w ciąży? Czekam na okres ,a raczej na jego nie przyjście-jednak coś czuję że pobolewa mi podbrzusze ,okres mam mieć 2-3 października .no i już zakładam że się nie udało zaciążyć...Ale plamienie chyba daje uczucie pobolewania również ... nie wiem .za dużo czytałam na tent temat ... jak to było u Was dziewczyny? Podzielcie się ze mną doświadczeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teścik ja się ciąży nie spodziewałam, bo się nie starałam specjalnie o dzidzię. Brzuch mnie nie bolał, albo bolał tak lekko, że tego nie zarejestrowałam. Jedyne co było dziwne to na kilka dni przed @ ogromne ilości białego wodnistego śluzu. Często jak poleciało to biegłam do łazienki pewna, że to @. Drugi objaw był taki, że byłam bardzo blada. Od wielu różnych osób to słyszałam. Nawet zaczęłam pić namiętnie sok marchewkowy :) A w dniu w którym miał być @ miałam typowy PMS, byłam tak wściekła, że bez kija nie podchodzić. I wieczorem po małej imprezce niestety alkoholowej poszłam do łóżka wcześniej bo rano musiałam iść do pracy i jak tak leżałam to czułam taki niepokój w brzuchu. Takie dziwne uczucie to było - jakby mnie ktoś znieczulił i coś mi robił. Nie bolało, ale nie było to przyjemne. To tyle jeśli chodzi o objawy u mnie :) Okres miałam jak w zegarku, więc po 4 dniach spóźnienia robiłam test, bo wiedziałam, że coś jest nie tak.... A tak z innej beczki - dzisiaj mój magiczny dzień, a dzidzia wcale się tym nie przejmuje, mimo, że jej wczoraj mówiłam, że czas się pakować, bo mam nadzieję, że punktualnie 1.10, się widzimy. Ale nic na to nie wskazuje grrr :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teścik, ja miałam podobną historię z tym śluzem i też wciąż myślałam, że to @. Ale po 3 dniach, gdy nic się nie działo - zrobiłam test. Inne objawy, jeszcze przed testem - czyli w pierwszych 2 tc to zawroty głowy, osłabienie, zmęczenie, bladość. Moja mama stwierdziła, że marnie wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
dzięki dziewczyny za informacje rilla wiem że dziś masz termin ,czytałam wcześniej. Pewnie w niedzielę ci zrobi niespodziankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teścik ja z takich pierwszych objawów to miałam od razu całkowity wstręt do kawy i brzuch mnie pobolewał i to dość mocno że aż się zastanawiałam czy przypadkiem nie będę miała wyrostka bo na okres za mocne było ale przy okresie to ja dopiero umieram jak już się pojawi :/ no i tez słaba jakaś taka byłam że az mnie mama pytała czy nie w ciąży a ja że nie napewno nie bo juz nawet nadzieji nie chciałam budzi a tu prosze jednak sie udało :) osobiście nie miałam krwawienia przy implantacji ani teraz ani z wiki :) rilla a co do ciebie hmmm no to powinno byc dziś ale wiesz chyba że 2 tygodnie w te i wewte to tez norma :P więc może jeszcze z nami posiedzisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
nie miałam żadnego krwawienia,wczoraj i dziś widzę jakiś śluz dziwny ,przezroczysty ciągnący się ,zawsze był białawy przed okresem,a dziś wypiłam kawę a le zwymiotowałam, brzuch mnie pobolewa tak bardzo delikatnie... i nie wiem co mam myśleć...dziś jest 27 dzień cyklu, czyli w sobotę lub niedzielę mam termin okresu...planuję jutro zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewwczyny :) Teścik u mnie było podobnie jak u Rilli, nie spodziewałam się wogóle ciązy :d Bolał mnie brzuch - myśle to na @, poddenerwowana - myśle to na @, słaba - na pewno @ a on nie nadchodził... i musze przyznać że też któregoś razu zwymiotowałam kawe, myśle kurcze dziwne... No a szustego dniia po spodziewanym niie było co czekać, zrobiiłam test, no i pozitiv :) Rilla, może maluszkowi jest u Ciebie tak dobrze ze nie chce mu się wychodzić:p ale mocno trzymamy kciuki, co by to była kwestia godzin a nie dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Właśnie wróciłam od lekarza. Dostałam 3 dni szansy.Jak nie urodzę, to we wtorek mnie kładą do szpitala :O Trzymajcie kciuki, żeby jednak do tego nie doszło. Jutro robię wielkie sprzątanie, może coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
witam .zrobiłam test,wyszła druga ale blada kreska:-) to był strzał za pierwszym razem ,chociaż jak naczytałam się forum to niektórych dziewczynom długo się nie udaje zajść.myślałam że mi też tak będzie. strasznie się boję żeby chociaż było wszystko dobrze . no i powiedzcie co teraz? czy powinnam już teraz iść do swego ginekologa? ostatni okres miałam 5 września...jestem szczęśliwa no i mąż ucieszony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teścik gratuluję! A do lekarza najprędzej za tydzień. Ja miałam cykle 28 dniowe, test robiłam 33 dc, u gina byłam 34 dc i był widoczny pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescik no to gratuluję :) a co gina to w poniedziałek się zarejestruj i idz jak najszybciej a jeszcze dziś kierunek apteka po kwas foliowy i jakieś witaminki specjalne dla ciężaróweczek ja biorę od samego początku falvit mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
kwas to ja biorę trzecie opakowanie już.bo ostatnio latem jak byłam na wizycie to mówiłam że mam plany na wrzesień to juz przypisał i kazał brać. ja do lekarza idę prywatnie bo państwowo to 2 m-ce czekać.a prywatnie kiedy zechcę to przyjmie ,czyli albo poniedziałek albo sroda.no to co czekać do 11 pażdziernika gdzieś z wizytą? ja myślałam już w poniedziałek biec? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescik gratulacje! ja dzis zabralam sie za porzadki bo ostatnie kilka dni leniuchowalam.jestem ciagle wsciekla bo robi mi sie coraz ciezej.brzuch rosnie mi z dnia na dzien i robie sie ociezala jak stara babcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Ja dalej nie urodziłam i już nie wierzę w to, że to się wydarzy. Pewnie pójdę w ten wtorek do szpitala i mnie wezmą na wywołanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla teścika :) Rilla to już napewno nie długo :) Ja od rana mam jakiś podły nastój i wściekła jestem na mojego nie miłosiernie... zdążyłam być na uczelni, posprzątać całą chałupe i zaraz musze wybyć do sklepu bo mój jest zmęczony po wczorajszej imprezie i dzisiejszej jeżdzie na rowerze...sobie śpi normalnie ;( a ja do sklepu zrobić kolacje i jeszcze pisać prace... szlak mnie zaraz trafi dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanajestemm
Ja jestem w 13 tc i mam depresje jak nic :( oddałabym wszystko zeby cofnac czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teścik, wielkie gratulacje! Rilla, głowa do góry, myśl o czymś przyjemnym, niezwiązanym z tematem, a może stanie się samo.... ;) załamanajestemm, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
dzięki wszystkim dziewczynom za gratulacje.ja mam pytanie czy w dniu spodziewanego okresu spodziewać się jakiś plamień ? brzuch mnie pobolewa jak na okres i nie wiem co to mi przyniesie. jeszcze tydzień musze wytrzymać bez lekarza ,a wtedy go przepytam od a do z. a teraz mam obawy o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... ja dalej 2w1... Właśnie mi się przypomniał mój początek ciąży. Nie starałam się o dzidzię specjalnie, w dodatku w tamtym miesiącu dostałam nową pracę na umowę - zlecenie więc niespecjalnie chciałam być w ciąży. I dlatego początek i koniec mojej ciąży wyglądają identycznie. Chodząc siku wypatruję najmniejszych śladów krwi, a każdy ból brzucha robi nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla jak mi się poród zaczął to wogóle nie pomyślałam ze to to :D:D:D po prostu chciało mi się kupkę (takie miałam wrażenie), a że w szpitalu byłam z tytułu sączących się wód to poszłam do położnej po czopek o 2 nad ranem a ją coś tknęło i kazała mi na samolot siadać i co 7cm rozwarcia już było no i czopka nie dostałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
dziewczyny pojawiło się brązowe plamienie,.czy to jest normalne w ciąży w dzień terminu okresu? czy lepiej iść z tym do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest coś takiego jak krwawienie implatacyjne tyle że ja go nie miałam ani w jednej ani w drugiej ciąży więc ci nie powiem czy to to i co z tym robić na bank nie wolno tamponów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teścik niby coś takiego może być, ale ja bym z tym poszła do ginekologa na wszelki wypadek. Kurcze zostały mi 2 noce zanim mnie położą w szpitalu. Muszę jakoś zmusić męża do seksu. Wszyscy wkoło mu gadają, żeby mnie ten tego, a on uparty jak osioł. Już wiem po kim dzidzia taka uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zostały 3 nocki do skierowanie do szpitala na zdjęcie szwów :P ale wybieram się dopiero za jakieś 2 tygodnie :) rilla będzie ok trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
właśnie też tak myślę że trzeba pójść jutro.przynajmniej może czegoś się dowiem czego mogę się spodziewać w najbliższych tygodniach. muszę się nastawić na częste chodzenie do lekarza -czego ja nie cierpię bardzo .ale cóż dziecko jest najważniejsze. rilla -ja obstawiałam że w niedzielę urodzisz ,czyli w totka raczej nie wygram,chociaż do północy trochę czasu jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Po piątkowej wizycie u gina i pozbawieniu mnie ostatnich nadziei na dziewuchę uaktualniam naszą tabelę: ICK------------WIEK----MIASTO---------TERMIN PORODU USG------PLEĆ rilla_marilla-----26l----Śląsk-----------------01.10.20 10---------niespodzianka coraz bliżej----25 l---Nowy Targ----------18.10.2010--------------CÓRCIA mami82 -------- 28l ---Gliwice ------- z OM 14.11.2010 ------------ synuś dołkowa--------28l----Warszawa----------05.01.2010------ ---------chłopiec katrin82--------28l---zachodniopom--------25.01.2011----- --------synek MinMaus -------27l--- lubelskie --------------30.01.2011------------SYNEK LENA1612------25L---GDANSK---------------16.02.2011------ ---------SYNEK ...Misha... ------------ Łódź -----------------28.02.2011 ---------------- ? Rybki_trzy ---------Tychy--------------------- 03.03.2011 ------czekamy... Evvvve --------29l --- Mikołów ------------- 18.04.2011 ---- jeszcze nie wiem aśka2010 ----- 31l ---Warszawa -------------------------------stan oczekiwania I tak jestem happy że wszystko ok! Rila....... mobilizuj ślubnego :) Zawsze milszy sex niż sztuczne wywoływanie skurczy! Możesz go tak dopingować :) Witam nowe Dziewczyny! I na dzisiaj tyle bo padam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teścik raczej totka nie wysyłaj bo do północy nie zdążę :P Jutro nie mam już nic do stracenia, więc myślę, że wybiorę się na spacer i pomyję okna :P A dziś spróbuję z mężem coś, choćbym miała go zgwałcić :P Z nogą w gipsie daleko nie ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×