Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

uff.. jestem :D\ musi się udać! - nie nie cały dzień :P bo Ci kciuki zsinieją :D:D:D hihi MUSI SIĘ UDAĆ no !! :classic_cool: :) miłego wieczoru kobiecinki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam "M jak Miłość" (z nudów :P, wolę "Pierwszą Miłość" heh). a teraz bawię się z moim ogonkiem - dostała imię Luna :). tak, tak to księżyc :P. takie imię ponieważ kiedyś wpadł mi w ucho aforyzm "Komu księżyc świeci, temu i gwiazdy błyszczą." - Samuel Adalberg. i niech tak zostanie 🌻 podoba wam się ? ;) a to ona : http://photos.nasza-klasa.pl/5463655/205/other/std/c9564394bf.jpeg ..Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
witam Jestem dziś pierwsza! :p wstawać śpiochy!!! Fantastyczna ta Twoja luna ;) :classic_cool: Aniu a Ty masz śliczną księżniczkę pilnuj ją dobrze bo pewnie od adoratorów się nie będzie mogła opędzić :p Jak tam samopoczucie dziś? Pogoda znów nie dopisuje ale dziś dzień chłopaka więc i tak powinien być słodki ;) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
i nie wyszło miałam być pierwsza :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.. przypomniałaś mi.. dzień chłopca :D kupię mu coś słodkiego chyba.. jakąś bombonierę, bo jestem przed wypłatą :P i szkoda kasy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Cześć dziewczyny :-D co tam u was, ja na pół godziny zapomniałam o diecie i zjadłam pyszne czekoladowe ciastko do kawy :-) Ja swojemu zamówiłam kilki dni temu książkę z okazji dnia chłopca ale wydaje mi się że chyba nie dojdzie na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój będzie musiał się zadowolić bombonierką :P.. czemu dzień chłopca jest pod koniec miesiąca ? chcą nas ogołocić z ostatniej kasy :O heh kurcze, przeziębiłam się 😭 z nosa mi leci jak z kranu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Pogoda taka że łatwo o przeziębienie,nie wiem czemu ale u mnie w pracy ogrzewanie jeszcze nie chodzi i też zaczynam kichać. Robię herbatkę malinową, zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pięknie 🌻 zaglądałam na topik ok. 7:00 rano, ale był jakiś błąd przy wpisywaniu, więc dałąm sobie spokój i poczłapałam do łazienki myć głowę, a teraz już klikam do Was z pracy :-) Ktoś chętny na kawusię \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Ja już po kawie ale właśnie zrobiłam herbatę więc się przyłączam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wypiłam kawkę rano :P a za chwilę jadę do Kalisza do szkoły po zaświadczenie do ZUSu :O. nie chcę mi się, a jeszcze ta pogoda eh :(. będę jakoś koło 14 (mam nadzieję ;) do zaś 🖐️ smacznej kawusi i herbatki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Unnoticed - na taki katar kiedy sie non stop leje z nosa dobre są krople xsylorin, ok.12 zł w aptece. Do pózniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed jeśli to Cię pocieszy (a pewnie nie :p ) to u mnie pogoda podobna... Musiałam nawet profilaktycznie "łyknąć" aspirynkę, bo zmarzłam strasznie po drodze do pracy :O (nie chciało mi grzać ogrzewanie w aucie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Jesień to chyba nie jest odpwiednia pora na dietę, za oknem przeważnie deszcz i wiatr, ćwiczyć się nie chce i jakos bardziej chce się jeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! - na pomarańczo pewnie ze bede pilnowac hehe oby nie miała moje charakterku hihi:) dzisiaj ładna pogoda u mnie nie wiem jak w polsce:( nie długo zjade nie moge sie doczekac:):) mimo ze tylko na 10 dni ale dobre i to:):) cały czas nie jem białego pieczywa i innych tuczacych rzeczy jest ok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuk puk 🖐️ ! dzisiaj kupiłam jakieś psikadełko do nosa :P. na mnie ta pogoda działa dołująco, ale na szczęście nie mam apetytu heh :D. ania280190 - to gdzie Ty jesteś ? :P życzę wam miłego wieczorku :) 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu się pochowałyście :D ! eyyy no 🖐️ jak minął dzisiejszy dzień ? jak humorki ? :) u mnie dobrze. tylko już zmęczona tym całym życie jestem momentami.. eh :(. za dużo mam na głowie.. za mało wsparcia.. szkoda gadać. idę zrobić herbatkę i będę oglądała dalej TV :P;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie chowie :P zabiegany dzień miałam, zmokłam jak nie wiem :O pogoda jest okropna. Katar mnie męczy i mam nos jak rudolf :P cały czerwony. A z dietką ok, ostatnio opuścił mnie apetyt od niedzieli nie jadłam obiadu najchętniej nic bym nie jadłam ale tak nie można. Nie wiedziałam że tak można zasuszyć żołądek hehe mi się chyba nieźle skurczył ;) A jak reszcie mija wieczór? A kupiłam mojemu robaczkowi podusie (takiego malutkiego jaśka) z kotkiem bo wiecznie narzeka że mu się nie wygodnie śpi że niby za nisko. Więc prezent mam z głowy :P aha i zapomniałam zmieniłam nicka bo chciałam się zaczernić może teraz pójdzie lepiej pozdrawiam (dam rade i ja na pomarańczowo) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezustanna optymistka - i tak zostaniesz już "dam rade i ja!" na zawsze :D a na temat pogody to ja się nie wypowiadam :O nos mi odpada 😭. mój "Michacz" (narzeczony- tak na niego mówię :P) dostał dużą bombonierkę :) na więcej nie miałam kasy :O (wypłata 5.10.) ale liczy się gest.. a Michacz sie ucieszył, że pamiętałam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) unnoticed mieszkam WAnglii... dzisiaj sobie cwiczyłam bieg w miejscu... a tu wbiega na góre do pokoju moja mama z wystraszonym wzrokiem myslała ze spadlam ze schodów hehe nawet pocwiczyc se nie moge hehehe:):):) a u was jak tam??? u mnie Vaneska juz zasypia super troche czasu dla siebie a w sobote wypad na miasto :):) ZAKUPY!!!!!!! to co Kobiety kochaja:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała mieszkać w Szwajcarii :). piękne państwo ! moja chrzestna mieszka tam od kilkunastu lat. byłam na wakacjach kilkakrotnie u niej :classic_cool:. nie strasz mamuśki :P:P.. choroba już mnie porządnie łapie :( eh. gardło boli, katar okropny i aż mnie płuca bolą 😭 rok nie byłam chora ! a tu taka niespodzianka.. wrr :O. idę spać, dobranoc Słoneczka moje 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj znowu pierwsza :P:P hihi nadal czuję się okropnie, nawet jeść mi się nie chce ehh :(. dzisiaj sądny dzień- egzamin.. juz trzęse porami i szykuję w razie "W" kase na następny.. ehh. chociaż mam nadzieję, że zdam 🌻 :P. miłego dnia 🖐️ ! i wstawać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×