Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Gość pinezka87
No jestem już :-) masaż polega na tym że opieramy się w różnych pozycjach na przyrządzie w zależności od tego które partie ciała chcemy masować, głównym celem masażu jest uelastycznienie i ujedrnienie skóry i rozbicie tkanki tłuszczowej poprzez działanie tych rolek. Masaż nie trwa długo, koszt jednorazowy nie jest duży ale lepiej skorzystać z pakietu, brzmi fajnie i może się zdecyduję. Na dziś nie było już miejsc. A co tam u was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka : oferta brzmi zachęcająco :) korzystaj dupo :P ja obecnie męczę się z kaszlem :O. bardzo mnie już irytuje.. i ten katar ehh. idę pomyśleć co na obiad zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem fajny pomysł:):) ja chyba od listopada zapisze sie na siłownie koszt 20n futów miesiecznie w tym basen i inne pierdoły:):) a co dzisiaj na obiad robisz???? unnoticed:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
A Ty rób szybki obiad i jazda do łóżka leczyć się :-) niech Cię chłop pilnuje żebyś nie łaziła i zarazek nie siała :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę aby na szybko Spaghetti Carbonara upichcić :P. bo nie chce mi się zbytnio wysilać heh. a takie, dobre i smaczne to jest :). oj, mój mnie goni jak wychodzę na papierosa bez kurtki :D. wczoraj dostałam ochrzan, że mam o siebie dbać, bo jak nie to on będzie spał w pokoju obok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Wiesz może lepiej niech śpi obok bo co jeśli go zarazisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on bardzo sumiennie pilnuje, żebym nie dawałą mu całusów w usta :P tylko w poliko, a na czas choroby mamy "przedzielone" łóżko na pół umowną granicą :P. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Już widze jak facet się trzyma tej granicy :-p a tak poważnie to moze wizyta u lekarza by się przydała, niech Ci da jakiś antybiotyk końską dawkę i przejdzie w dzień,dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antybiotyk dostałam :D ha ale czy ja wiem, czy pomaga ?? no taaak. bardzo rygorystycznie przestrzega granicy.. szczególnie wieczorami :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
A gdzie się podziewa reszta? Pewnie zawalone robotą. Ania - Vaneska zasnęła? :-) fajne takie maluchy a jeszcze fajniejsze jak zaczynają chodzić i mówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Tez siedzę w robocie ale mam czas na wszystko, a w tym na siedzenie na necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Ok, muszę faktury powystawiać :-) więc miłego popołudnia dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ;-) ależ mnie dzisiaj bolała głowa... nie obyło się bez procha :O cóż poradzić? zaraz sobie herbatkę zrobię i poczytam co u Was słychać? mam zamiar zacząć a6w - może któraś z Was się przyłączy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : Hey laseczka :D no ja też jakaś taka markotna :( oj, z tą a6w to chyba nie podołam - moja kondycja jest fatalna :O. teraz jak będę miała kase to zapisuję się na pilates i ABT :P:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja się normalnie wkurwiłam :D ! od jutra zaczynam ćwiczyć : brzuszki, jakieś skłony, skakanka. na cholerę mam czekać za kasą, aby zapisać się na ten fitness skoro mogę zacząć ćwiczyć w domu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja się normalnie wkurwiłam :D ! od jutra zaczynam ćwiczyć : brzuszki, jakieś skłony, skakanka. na cholerę mam czekać za kasą, aby zapisać się na ten fitness skoro mogę zacząć ćwiczyć w domu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę się zabrać za a6w bo wiem, że jak się za to zabiorę, to nie odpuszczę :p też myślałam nad karnetem, ale taki jakbym chciała, to ok. 300zł kosztuje -to mi szkoda kasy :O tym bardziej, że w domu mam rowerek stacjonarny i skakankę i sporo miejsca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jakies powazne zmiany cwiczenia i tak dalej:):) ja tez cwicze jak mam wiecej czasu traz mała mi zasypia... jestem padnieta dzisiaj naprawde ! jutro nowy dzionek i nowe rzeczy do zrobienia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak unniticed robiłam obiadek wczesniej,,,, kanapeczki mojemu narzeczonemu:) i tak czas samo zleciał pozniej pojechałam na giełde z mała i po kupiłam pierdoły dla niej hehe a głowa jak mnie bolała to masakra az 3 tabsy musiałam wziac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
hej wam :-) unnoticed czy Ty założyłaś temat na dyskusji ogólnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
hejka 🌼 Udało mi się przywitać was pierwsza ;) Musi się udać ! kiedyś nawet zaczęłam a6w ale jest naprawdę monotonne i trudne mięśnie mocno dają o sobie znać. wytrwałam przez tydzień. I jakoś nie mam ochoty próbować po raz drugi czułam się po tym jak po "zderzeniu z tirem" cała pogruchotana no ale jeśli masz zapał i wytrwałość to podobno świetne efekty daje ten trening. Ja osobiście wolę skakankę niestety teraz zimno na dworze a w domu nie mogę pozwolić sobie skakać :/ ale fajnie wysmukla skakanka bo na całym ciele;) teraz jak się zapisałam na to prawo jazdy to nie mam chwili czasu więc prócz wieczora przed zaśnięciem nie mam możliwości jakkolwiek ćwiczyć. Chociaż dla chcącego nic trudnego:/ ale gorzej z tą chęcią u mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×