Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Witam w środę :-) Nie wyspałam się za bardzo... :O ale cóż, trzeba było wstawać do pracy... Pogoda też nie rozpieszcza... pada deszcz i jest zimno. Ale to mi akurat nie przeszkadza (oznacza to dla mnie mniej bieżącej pracy) ;-) Jeśli ktoś chętny na kawę \_/> to zapraszam Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey 🌻 ! musi się udać! - już po kawce :) jem śniadanko :P. heh. pogoda okropna.. :O. a mam kilka spraw do załatwienia na mieście.. ehh. dam rade i ja! - gdzie się podziewasz kobieto ? :P zostawiłaś nas ? 😭 miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
hejooo chyba się spóźniłam na tą kawę :( Jak bym śmiała was zostawić 🌼 Ale wczoraj miałam okropne popołudnie, koszmarnie mnie głowa bolała dawno tak mocnej migreny nie miałam przez to prawie przez cały dzień nic nie zjadłam 1 porcja chałwy i jabłko. Dziś już odpuściłam chałwę bo już mi się przejadła no i mój żołądek się buntuje ;/ Na pewno powtórzę ją za jakiś czas ;) A dziś dostałam @ i fatalnie się czuję ;( Pogoda też do kitu zimno, szaro i ponuro. Gdzie nasza piękna złota jesień. A może powiecie mi co sądzicie o czarnych sukienkach na ślub i wesele? Bo naczytałam się różnych opinii no i się teraz zastanawiam czy wypada iść w czarnej. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam rade i ja - jeśli sukienka Tobie się podoba i dobrze się w niej czujesz, to dlaczego by nie miała być czarna? (no chyba, że to Twój ślub :p ) No właśnie, gdzie ta "złota jesień"? jak narazie to deszcz, wiatr i zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : już lepiej się czujesz ? 🌻 no pewnie że możesz iść w czarnej ! ;) ja niedawno byłam na weselu w całej czarnej sukience :P. byle żeby nie była biała, bo to trochę nie pasuje.. heh. poza tym czarna pasuje na każdą okazję, bynajmniej takie jest moje zdanie :) jeśli kupujesz nową, to na pewno ją wynosisz ;). ja wzięłam się za sprzątanie :classic_cool:. pomyłam okna (co z tego że mży ?), poodkurzałam, pomyłam podłogi :P. a po południu jadę do kuzynki bo jej obiecałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
No dziś już znacznie lepiej właśnie zjadłam suchą grahamkę nie chce mieć znów jakiś rewelacji żołądkowych ;) No to fajnie że macie takie zdanie mi też się wydaje że ubranie czarnej sukienki nie jest czymś nagannym. W końcu czarny to zawsze kolor elegancki i wieczorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Cześć dziewczyny :-) mogę się przyłączyć? Byłam na innym topiku ale tam dziewczynom chyba spadła motywacja i topik powoli siada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! - każdy ma swoje zdanie ;) Ty też miej swoje 🌻 pinezka87 - witamy 🖐️ napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Przede wszystkim chciałabym poprawić kondycję ćwiczeniami, nie przepadam za ruchem ale planuję zapisać się na aerobik od poniedziałku, ćwiczę w domu, jeśli jest pogoda to rower bo biegać jakoś nie lubię :-) stosuję diete mż, ostatnio byłam na kapuścianej i schudłam 4 kg ale zachwycona efektami pozwoliłam sobie na różne pyszności i kilogramy wróciły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
Witamy koleżankę 🌼 ja w ogóle jestem w szoku że ten topik nie upadł bo przyglądam się kafe od dawna i 90 % takich tematów upada a my nadal ciągniemy ;) i właśnie przez to że tu jesteście ja chyba ciągle mam siłę trwać w diecie. Fajnie że nowa osóbka się dołączyła mi by się też ruch przydała ale ciężko mi po pracy bo mi się zwyczajnie nie chce :/ kurcze młoda jeszcze jestem a taka leniwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
a co do mojej sobotniej kreacji mam mieszane uczucia ale na pewno będzie czarna teraz tylko pozostaje wybrać czy krótka i odsłonić moje koszmarne nogi czy długa a bardziej wieczorowa niż imprezowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka - mi tez by się przydało więcej ruchu.. :P postaram się to poprawić :). dam rade i ja! - no właśnie tak jest na kafe.. topiki upadają jak szalone heh :D. ale my nie przestaniemy pisać co nie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! - do kolan najlepsza ;) i nie za bardzo wyzywająca, bo jeszcze nam Cię ukradną i co wtedy ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
jasne że nie! ja się dopiero rozkręcam a fajnie mi tu z wami 🌼 Nie no ukraść chyba mnie nie ukradną mam swojego body garda;) a swoją drogą kto by taki 80 kg skarb chciał ukraść :P No to może faktycznie warto postawić na klasykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) od wczoraj zaczełam dietke i cwiczenia i czekam na efekty w ciazy wazyłam 92 kg 40 kg utyłam:(:( teraz waze 75 jestem dwa miesiace po porodzie moj cel dawna waga chociaz 56 kg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Wydaje mi się, że odpowiednia długość sukienki na taką okazję to lekko przed lub lekko za kolano, będzie Ci wygodnie tańczyć. Ja kiedyś na bal walentynkowy założyłam za kolano ale obcisłą i niewygodnie mi było kroki w tańcu stawiać bo ograniczone pole manewru :-) więc o tym też pomyśl przy wyborze sukienki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
witam 🌼 no to grono się nam rozrasta oby tak dalej i jak najdłużej :P Dasz radę z nami zrzucić zbędne kg na pewno ja wiecznie zaczynałam nową dietę i nie mogłam wytrwać bez słodyczy a teraz jakiś przełom w moim życiu nastąpił i czuję się z tym świetnie. Unnoticed tak trzymałam za Ciebie kciuki na tym egzaminie z prawa jazdy że sama się zapisałam:P Zaczynam od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Też mam w planach prawko, póki co robię internetowe testy i coraz lepiej mi idzie muszę się pochwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chwile mnie nie było a nadrukowałyście jak nigdy chyba :D hihi dam arde i ja! - no nie bądź taka pewna, że nikt by się nie pokusił :P. ja tez nigdzie się nie wybieram, bynajmniej mam komu się wygadać 🌻. no, kolejny postęp - prawko :D. więc życze powodzenia :) ! ania280190 - witaj 🖐️ z nami się uda ;) spokojna głowa :classic_cool: musi się udać! - cos musiałam robić, a miałam czas i ochotę więc troszkę ogarnęłam dom :P. a ruch bardzo wskazany :D.. pinezka - trening czyni mistrza :) modlę się, abym w piątek zdała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak miło tu u was :) tez mam taką nadzieje dziewczyny bo zle sie czuje z tym tłuszczykiem na sobie hehe:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Ruch w czasie diety to niby podstawa, kiedyś chodziłam z narzeczonym na siłownię ale jakoś się nie przekonałam do tych wszystkich urządzeń do ćwiczeń, pózniej zapisałam się na jogę ale też długo nie wytrzymałam bo zamiast skupić się na figurach to śmiałam się jak szalona kiedy instruktor kazał za sobą powtarzać "jestem sexy, jestem piękna", zabawnie to brzmiało z ust mężczyzny :-) kilka razy zwrócił mi uwagę że joga to nie cyrk ;-) a teraz mam właśnie w planie ten aerobik. Ok, muszę troszkę popracować bo o 16 kończę pracę :-) trzymajcie się pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka :D dobre - ja podobnie reagowałam na jodze (chyba wszędzie takimi tekstami rzucają?). Byłam się przyjrzeć co i jak, ale jakoś nie bardzo ;-) pewnie bym się śmiała całe zajęcia ;-) Unnoticed - tym razem, to chyba będę cały dzień zaciskać kciuki za Ciebie (tylko co na to mój szef? :p) a tak serio - to mam nadzieję, że Ci się uda!!!!!! (i oczywiście jak w temacie: MUSI SIĘ UDAĆ!) dzisiaj znowu zamierzam jeździć na rowerku stacjonarnym i mam nadzieję, że mi się uda (zn. musi się udać! hihihi) a teraz \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
śliczna jesteś Ania ;) ale szkoda że to drugie zdjęcie takie malutkie i twojej pociech nie mogę dojrzeć :P hehe no joga to musi być ciekawe może się zapisze ale jak na razie musiałbym się zmobilizować do tej siłowni bo karnet przepadnie :P kiedyś dużo skakałam na skakance i powiem wam że daje to świetne rezultaty ale ostatnio jak znów zaczęłam zostawiłam ją tam gdzie nie trzeba no i mój piesio ją pogryzł :/ jak na razie zostają mi kilometrowe spacerki do pracy i z pracy a w taką pogodę się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
musi się udać już dziś 2 raz wysyłamy post o tej samej godzinie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×