Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Gość pinezka87
Ogrzewanie nie działa i zimno jak nie wiem, gorąca herbata pomaga tylko na chwilkę. Jeszcze tylko 1,5 godz. Posprzątam trochę, kurz powycieram to może cieplej mi się zrobi, oby do 16.00 i pod kocyk :-) trzymajcie się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje dzisiaj zgrzeszyłam obzarłam sie cukierkami:(:( nie mogłam wytrzymac i dopadłam do nich hehe:):) ale chyba mi sie troszke schudło :):) jeszcze dwa tygodnie i do polski super:):) nie moge sie doczekac jak spotkam sie bracmi:):) jak mija wam dzionek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu.. nieładnie ! :P nie rób tego więcej :D ale jeśli schudłaś to gratuluję :) ale uważaj żeby tego nie nadrobić :P.. skąd jesteś ? jakie województwo lub miasto ? :classic_cool: u mnie ok, właśnie bawię się z Fredzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu taka cisza :( nic, więc ja mykam pod prysznic, na papieroska i nyny, bo rano trzeba znowu wstać :). dobranoc kochane 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed woj. łodzkie a ty?? ogolnie mieszkam teraz w anglii na stałe:) nie długo brata wesle wiec musze sie opanowac hehe:):) zeby jakos wygladac :):) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Hej dziewczyny, wstawać!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja wielkopolskie :P :) też bym się przeszła na jakieś weselicho :D pinezka : nie strasz ludzi :P ! 🖐️ wstałam juz dawno, ale nie mialam czasu wejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pinezka87:):) jak mija dzionek ......i witaj unnoticed :) do wielkopolski mam 7 km ale woj łodzkie mam hehe:) mieszkam 30 km od kalisza:):) no tez nie moge sie doczekac tego weselicha :):) kiedys tak wygladałam http://photos.nasza-klasa.pl/27221827/51/main/bd2b26bb1a.jpeg a teraz o 20 kg wiecej:(:( http://photos.nasza-klasa.pl/19970630/208/main/16178f152c.jpeg ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie udac:):) hej hej ja bym wypiła kawusie ale nie moge mam nacisnienie:( zostało mi po ciązy biedna ktos musi pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie udać! : ja wypiję z Tobą kawkę :) 🌻 już idę wodę wstawić :D. a Ty biedactwo znowu pełne ręce pracy.. eh :(. 3maj mi się tam :* ! ania280190 : ja tez mam 30km do Kalisza :P:P hihi zdjęcia się nie wyświetlają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko spacje usuń :P no w procie to były dobre imprezy :D zaluje tylko ze bylam za smarkata na lotniczą :P tam podobno byly imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez byłam za smarkata na lotnicza ale moi bracia mi opowiadali co tam sie działo:):) podaj jeszce raz cos nie moge wejsc:)::P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne foty ;) ! ale miałaś brzuszek w ciąży :D taaaki duży, prawie jak moja szwagierka bo ona to pod koniec ciazy chodzic nie umiala tak jej kregoslup siadal :O. mlody mial 5kg takze bylo co nosic :P. hihi dodalam Cie do znajomych, bo tak nie zobaczysz mojej galerii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajne foty masz :):):) z czego ty sie chcesz odchudac co??????????:P:P:P hehe no miałam ogromny masakkra ja chodzic juz nie umiałam normalnie w koncu 42 kg utyłam ale mała ważyła 3600 jak na dziewczynke to duzo:P:P:Pa reszta dziewczyna po zasypiała??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a reszta dziewczyna po zasypiała?? " -> że jak ? :P jeszcze tak z 5kg bym chciała schudnąć :D już 11kg za mną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
hejooo 🌼 ale wy śliczne jesteście normalnie mnie w kompleksy wpędziłyście :P ale też unnoticed dałaś motywacje 11 kg super wynik kochana tez tak chcę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : przestan bo sie zawstydze :D ! hihi a to byłaś na moim n-k ? :P nieładnie heh a no 11kg mniej :). jeszcze kilka zostało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem ciężko kapująca :D dopiero szczaiłam Aniu o oco chodziło w tym zdaniu :D:D a no nasze laski śpią chyba 😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
a no tak sobie was podczytuje i podpatruje jak mam chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hehe:):) nio szybko :P 11 kg to bardzo dobry wynik:) az pozazdroscic mozna:):) ja sobie siedze zmoja niunia na dole i mysle co by tu zrobic na obiadek:):)?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×