Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ona polka on brytyjczyk

Polecane posty

Gość kaczucha1123
Zdesperowana to jest pierwsza idiotka kafeterii. nie wiem po co iskra z nią dyskutujesz. nie puszcza cie maz- fair enough. ja puszcza widac ma ja gleboko w dupie. Ska d jej nick? zdesperowana ? i na imprezka w szpileczkach i pazurkach. na kilometr widac ze to pusta blondyna bez wyksztalcenia co poleciala na angola a teraz ma go w dupie. a on ewidentnie ja tez skoro go to wali gdzie i z kim ona sie puszcza. wrazeniami ze zwiazku sie dzieli kretynka. rodzina to dla niej sa wrazenia. no to po prostu szkoda czasu na ta dziewuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad przeswiadczenie ze blondyna? :D skad zdesperowana? hmm... a skad takim razie zona skoro nie wyszlam za maz? oswiece cie slonko: bo to jest fikcyjny nick. to jest forum. swiat internetu. kumasz? i teraz bez obrazy iskra... bo jakie macie tam swoje zasady malzenskie takie macie. wazne ze jestescie obydwoje zadowoleni i blogoslawienstwo wam na droge.. ale u mnie nie ma takiego czegos, ze ktos mi czegos zabrania, a juz tym bardziej wyjscia samemu sie pobawic. mi smyczy ani przyzwoitki nie potrzeba i nigdy bym sie na takowe zasady nie zgodzila. za bardzo cenie sobie moja wolnosc. i nikomu nic do tego. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym związku to może też czynnik religii odgrywa ważną rolę. Bo wg niego, jak pójdę gdzieś, gdzie pije się alkohol, nawet jak nie będę pić, to i tak grzeszę. Wolę jak do nas ktoś przychodzi, przynajmniej mam chłopa na oku ;) U mnie w domu tak było, że rodzice wychodzili razem. Tak się nauczyłam i to mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskra --> ale mnie to wogole nie obchodzi, czy ty wychodzisz z mezem i jego rodzicami i psem sasiada. jak dla mnie to mozesz chodzic i w burce zeby ktos na ciebie nie spojrzal bo pozadanie cudzej zony to grzech... ale z jakiej okazji ktos ma mnie krytykowac za to, ze chce wyjsc na impreze z kolezankami? gdzie sie nie wypowiesz o czym sie nie wypowiesz (nawet jakby to mial byc temat kielbasy od babci z polski) to tam spotyka cie krytyka. jak znacie adresy forum bez takich marud jakie tu spotykam to prosze sie podzielic na priva, thanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha1123
blondynka czy nie, glupia jak but z lewej nogi. propa bicz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 01:28 [zgłoś do usunięcia]iskra_boża Poszłaś na imprezę bez męża? :>" naprawde to dla ciebie takie niesamowite bylo ze az sie musialas upewnic? od ciebie sie znowu na mnie posypalo.. no ale coz... w sumie to co mi tam, wybaczam ci:). kaczucha1123 --> tak? a to teraz ci cos powiem takiego fajnego.. sluchasz?... glupia to jest twoja matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GH
oooooooo zdesperowana zona cichodajka z UK spadaj stara wyruchana ruro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GH
zaraz twoje topiki wkleje jak sie kurwilas w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ja już pisałem,że Zdesperowana ma zryty łeb.Sorki za mocne określenie,ale taka jest prawda.Broni pisząc tu na jakimś temacie laski co przyprawia rogi swojemu mężowi z jego kolegą.Wiedziałem,że szuka sobie usprawiedliwienia dla swojego nędznego zachowania.Ona nie ma w ogóle pojęcia o życiu.Zarzuca ludziom(mi zresztą też)brak doświadczenia w małżeńskiego(w związku). Jak można kogoś pouczać na temat związku,wzajemnego zaufania jak zaszło się w ciążę po niecałych kilku miesiącach(może kilku tyg)znajomości?Niestety takie są konsekwencje szastania dupą na lewo,i prawo.Puściła się z jakimś rudzielcem,a teraz próbuję ludzi uświadamiać.Kolejna pusta laska któerj uderzyła woda sodowa do głowy po wyjeżdzie za granicę.Nie piszcie o niej,że to blondynka.Nie obrażajcie blondynek.Jeszcze próbuję tu stawiać się w dobrym świetle.Słoma z butów wystaje,dwa zwoje w głowie,ale mniemanie o sobie,że HoHo.Ja tam się do królewny nie umywam.Pochodzę z przeciętnej rodziny,sam mam też normalną rodzinę,normalną pracę,samochód,własny dom,jestem tylko skromnym inż.po AGH.Zwykły przeciętniak,jak wielu z was tutaj.Ale ta królewna?Pewnie po Oksfordzie,albo jakiejś Sorbonie?....A wiecie czego takie jak Zdesperowana mają dwa zwoje(oczywiście w mózgu)więcej od konia?Otóż po to żeby nie piły wody z wiadra przy myciu podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym,to mnie dziwi jedna rzecz.Podobno jak piszesz masz męża(może nawet nie rudego),dziecko,podobno wróciłaś do pracy,itd.Jak więc znajdujesz czas na to,by dawać upust swoim flustracjom na kafe?..........Miałaś mi napisać ile się znałaś z Łosiem zanim zaszłaś....Jeśli dłużej niż pół roku,to obiecuję,że cię publicznie przeproszę tu na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem już naprawdę bardzo piękne,i obszernie wyjaśnione przeprosiny.Dodam to przy każdym temacie na kafe.......Czekam tylko na twoją odpowiedz................Łudzę się,że masz choć trochę uczciwości w sobie,i że nie skłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli puściłaś się,i zaszłaś.......Wiedziałem,że nie znaliście się nawet kilku miesięcy.......Straciłem w stosunku do ciebie ostatnią iskierkę szacunku........Może w wekend(jak znajdę czas),na kanwie tego tematu.zainspirowany historią takich lasek jak ty założę nowy temat,o pustych polkach puszczających się za granicą.O niewątpliwych tragediach rodzinnych,flustracjach,bezsilności,i braku perspektyw na lepsze jutro............."Sen,albo może....Marzenia o lepszym życiu".........PS.Może ktoś ma pomysł na tytuł,i formę tematu.Proszę o podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha1123
Moja matka nie zyje a za to twoja wydala na swiat glupia pizde. bo tym jestes. gdzie sie nie pojawisz na forum to wszyscy z ciebie leja, glupia jestes powtarzam jak but.zdesperowana, tepa, dupodaja, zona ryzego jak ktos napisal anglola, o ile zona hehehe i tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukająca pociechy
Hejka.Myślałam,że chociaż skłamie.Wiesz sarzyna z odrazą czytałam twoje nienormalne wypowiedzi.Ale zdaję się,że miałeś racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha1123
http://yfrog.com/5hkachnaj Po co mezatce takie fotki w necie?zwykla puszczalska imprezowa zdzira, pazurki i sukieneczki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukająca pociechy
Wygląd nie świadczy o człowieku,tylko to co ma w głowie......No cóż mi wystarczą wypowiedzi,i podejście do życia,albo jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy twoj maz idac z toba po ulicy sie za mna ogladnie to bedziesz wiedziec dlaczego. apropo tematu... ostatnio trafilam na taki artykul zatytuowany "powody dla ktorych warto jest miec brzydka zone".. nie wiem dlaczego, ale i find it funny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
tresvite Niestety, ale za granica mieszka mnostwo Polek, ktore nie sa za atrakcyjne, w Polsce nigdy nie mialy za duzego powodzenia, maja czesto nadwage i to wlasnie one sikaja w majty, bo zwrocil na nie uwage Brytyjczyk, nie wspominajac juz o czarnych, ciapatych i pakach. To szok dla takiej kobiety, ze nagle ktos okazuje jej zainteresowanie. Inna grupa Polek to dziewuchy bez wyksztalcenia, ambicji, dla ktorych taki zwiazek to po prostu "ustawienie sie". Takie wlasnie szybciutko zachodza w ciaze, bo mysla, ze dziecko juz na zawsze przywiaze ich do faceta. Wiem, ze sa tez normalne, inteligentne kobiety, ktore wiaza sie z wartosciowymi Brytyjczykami, ale one sa niestety w mniejszosci, a te dwie pierwsze grupy przoduja i wyrabiaja nam nieciekawa opinie. 1. załóż fundację, która będzie pierwszej grupie fundowała kulkę w łeb, a najlepiej szczegółowe badania i aborcję kobietom, żeby takich brzydactw nie rodziły 2. takie kobiety zawsze i wszędzie były i bedą - tak urządziła natura, że samica szuka samca, który da dobre geny i często zapewni byt 3. znaczy, że zaliczasz się do trzeciej grupy??? buhahahahahah!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo.. widze, ze ktos przeprowadzil szybka statystyczke, juz sobie wyobrazam jak latales z ankietami po tysiacach zwiazkach mieszanych polek z brytyjczykami. no wiec tak.. twoje badania sa w 100% obiektywne. sam nationa geopgraphic powienin ci je opublikowac. .. nastepny zakompleksiony koniobijca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie myslenie takimi kategoriami drazni ale musza to byc osoby zakompleksione bez poczucia wlasnej wartosci. nie wiem co wam da takie jezdzenie po ZDZ i nie bronie jej tutaj, bo wiem,ze ona potrafi byc zadziorna itd,ale nie znacie jej wiec jak mozna nazwac ja zdzira i odmawiac jej inteligencji? znacie ja?nie, wiec nie rozumiem tego typu komentarzy. uwazam,ze zona jest piekna kobieta i mnie to nie bodzie, bo nie samej nic nie brakuje i potrafie to docenic u innych. no ale moze dlatego,ze jestem dojrzaja emocjonalnie osoba i nie musze wyladowywac frustracji na forum. ale skoro juz mam nalezec do jakiejs kategorii, to niech bedzie ta trzecia!;p a co, jestem wyksztalcona, mam dobra prace i bardzo niesamowitego brytyjczyka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
zeta vel arab vel wloh teraz bedzie kazdego sie czepial kto zle napisze slowo WOGOLE. Nic innego nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
przeciez ty nie pracujesz pasozycie, wiec to ja utrzymuje ciebie:D jestes gorszy niz pakol i arab razem wziety. Taki wrzod na dupie. Wstyd dla polski tylko przynosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
Ja poznałam szkota, u mnie na studiach (w Polsce). Wczoraj wróciłam z jego rodzinnej miejscowości, ma przemiłych rodziców i rodzeństwo :) Pytali, kiedy ślub (nawet zaręczeni nie jesteśmy :D) ale mi się nie spieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
no twoja matka to byle dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdddfsfds
zeta48 :D Mój pracuję i ja też pracuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunhamm
no i co w zwiazku z tym? Byle dziura z niej byla i tyle. I na dodatek zlew na psia sperme. Pewnie jej dobrze bylo jak byle poleczek ja posuwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×