Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

o kurwa...dzisiaj są urodziny mojej matki a ja się o nich dowiedziałem na nk...

Polecane posty

dziś rano wszedłem na nk...a w powiadomieniach pisze że dziś moja matka ma urodziny...zapomniałem...pomyślałem ło żesz w mordę i poleciałem zaraz do auta...jednak dobrze że jest coś takiego jak nasza klasa...dzięki wam twórcy nk...ocaliliście życie człowiekowi...prezent już kupiłem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo olo olo olo olo
czy kupiłeś jej stringi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee...raczej taki prezent powinien jej zrobić jej mąż a dla mnie ojczym...ale jak pójdę do centrum to kupię czerwoną różę...i wpadne do niej do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo olo olo olo olo
Wiem, że nie masz ojca. Podobno był w wojsku saperem i przywiązał sobie granat do fiutka. Pociągnął zawleczkę i bęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam zeby tesciowka sie wkurwila na mojego ze nie pamieta o jej urodzinach i tak chlapnelam ostatnio przy niem - twoja mama nie ma urodzin w tym miesiacu? co sie okazalo-miala akurat w tym dniu :O nie wyszedl moj plan :/ moj facet wyszedl na kochajacego i pamietajacego synka. Tylko ze nie powiedzial ze ja mu przypomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aurotona
Jesteś bardzo niegrzecznym chłopczykiem, chyba oddam cię do domu dziecka. Czy pani w przedszkolu uczy cię słowa kurwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego ojciec rozpierdolił se jajca bo zrobił takiego niewypała jak Auroton i mu było wstyd hłe hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudowłosaElisa do Aurotona
Znalazłam, ale on ma bardzo małego siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auroton do Elizy
a może ze mną fiku miku, moja żona jest teraz w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ti źle na tym wyszłaś...trzeba było nic nie mówić :-D ja się cieszę że dowiedziałem się o tych urodzinach bo by mnie matka za to zajebała...no może nie ale by focha strzeliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudowłosa Elisa
mam siurka ogórka bo ja to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak matka moze zjebac syna za to ze zapomniał o urodzinach, dziwne macie w tym domu zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś zapomniałam o imieninach mojej fochowała sie 2 dni:o brrrrr nigdy więcej od tej pory zapisuje sobie w kalendarzu każdego i nigdy nie zapominam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
draznik ja byłabym wkurrrrrrr jak by ktoś zapomniał o moich więc chyba działa to w 2 strony co? Współczuje za to twojej, że nie przywiązuje wagi do takich rzeczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże z ciebie draznik to jest kretyn niezły...to była przenośnia że mnie zajebie...a po 2 nie mieszkam z matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kalendarz jest taki, że =go nigdy nie zgubię bo wisi na ścianie:D a na nim czarnym flamastrem zaznaczone wszystkie wazne daty i popisane, więc rano jak sie budzę to pierwsze co widzę to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudowłosa Elisa
w kalendarzu zapisuje kiedy jestem płodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej mamy znam daty urodzin i imienin nigdy jeszcze nie zapomniałem wiec sobie nie wyobrażam żeby zapomnieć zawsze rano idę po róże ten dzień, No i o babci też pamietam, za to mój brat zapomina i mama mu jakoś nie zwraca uwagi , zawsze mówi ze liczy się pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×