Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość Ferma O
Offerma - pierdolisz, nie bylo cie tam. Byl tam za to wasz Wielki Sledczy Antek Policmajster, ktory zamiast wtedy na miejscu zajac sie szczegolowym sledztwem i wyjasnianiem przyczyn katastrofy, podkulil ogon, wsiadl w pociag i spierdolil do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
poczytajcie co się sądzi o JKK :P ""Hitler chętnie nazywał Weimar kondominium brytyjsko-francuskim, powtarzał, że Niemcy są przez demokrację zniewoleni, a jednocześnie startował w każdych wyborach, do których tylko był dopuszczany (jeśli akurat nie siedział w więzieniu za jakąś próbę puczu). Po czym, o ile w tych wyborach akurat nie wygrywał, a nie wygrywał właściwie prawie nigdy, natychmiast po "wieczorze wyborczym" ogłaszał polityków zwycięskich - tych, którzy go pokonali, tych, na których zagłosowała większość Niemców - politykami nieniemieckimi, niegodnymi Niemiec, uprawiającymi wobec obcych mocarstw "politykę na kolanach", wybranymi przez nieporozumienie i na skutek manipulacji ze strony liberalnych mediów i obcych potęg, publicznie żądał, by "zniknęli z niemieckiego życia" - pisze Michalski." http://www.fakt.pl/-quot-Kaczynski-jak-Hitler-quot-Tak-twierdzi-publicysta,artykuly,82507,1.html :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
Zawsze szczery chyba w to nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
ZS, to na youtube to amunicja wybuchajaca, ale pewnie Offerma mysli juz, ze go bedziesz popieral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
kepertyna No tak ja od zawsze powtarzam, ze PIS ma zblizone poglady do narodowych socjalistow tylko, ze nie tepi kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
w to co pisze oferma?? wierze w kazde slowo Moze Offerma to tak naprawde Kaczor, w koncu tez est samotny nie weim tylko czy ma kota i matke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś w stanie je jakoś podważyć nie oferma, twoich faktow i dowodow nie da sie podwazyc, dlatego zasugerowalem zebys zglosil sie do antka i wreszcie zakonczyl to nieudolne sledztwo, nastepnie naklon pis do wypowiedzenia wojny rosji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferma O
W Niemczech na Kaczynskiego i PiS paragraf juz dawno by sie znalazl. Tam na szczescie w Konstytucji od 1945 roku znajduje sie wyrazny zapis o zakazie dzialanosci partii neofaszystowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ofermo ale w PIS-ie zrobiłbyś wielką karierę a tu tylko tracisz siły i wysilasz mózg potrzebują Cięw innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
Wreszcie krzyz trafil tam gdzi kepertyna No tak ja od zawsze powtarzam, ze PIS ma zblizone poglady do narodowych socjalistow tylko, ze nie tepi kosciola. Hitler tez uzywał symboliki religijnej do swojej walki politycznej to od niego wyszło "Chrystusa zabili Żydzi" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
Bydlo jebane ? Na ten argument nie sposob znalezc riposty. kepertyna PIS ma wlasne SS tylko, ze podstarzale. Ma wlasnego wodza i wlasna teorie spiskowa czyli wypadek w Smolensku (pamietacie z historii temat podpalenia przez "komunistow" Reichstagu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oferma
Oferma ale ty masz cierpliwość :D:DWiadomo nie od dziś, że fakty z katastrofy smoleńskiej NIGDY nie ujrzą światła dziennego. Jakim ślepcem i naiwniakem trzeba być żeby wierzyć w brednie PO w tej kwestii nie wiem. Ofermo szkoda twojego czasu :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRskI
offerma marnujesz sie startuj na radnego z naszej listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ofermo pamiętaj ze Hitler nie zaczynał swojej kariery od budowy obozów masowej zagłady lecz od apelów do społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
offerma zbrodnicza polityka Hitlera miała podłoze narodowościowe i tak jak Kaczor o całe zło oskarżał żydów i inne nacje i mniejszości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
jem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
mam czarny nick ale zapomniałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
KuRskI offerma marnujesz sie startuj na radnego z naszej listy offerma miałby szanse stac sie wazny jak ...sama Kempa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferma O
Hitler wcale nie tepil Kosciola. Pochodzil z katolickiego Tyrolu, doskonale wiedzial, co dla Austriakow, czy poludniowych Niemcow oznaczaloby postawienie sie Kosciolowi. "...hitler ... organizował zbrodniczą antyludzką organizację masowej zagłady..." Tak, to prawda, Hitler byl duzo lepszym organizatorem od Kaczynskiego. W ciagu pierwszych 2 lat rzadow zbudowal np. tysiace kilometrow autostrad, Kaczynski zas wstrzymal wszystkie inwestycje infrastukturalne w kraju. Racje mial Walesa, twirdzac ze Kaczynscy tylko do niszczenia sie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
oczywiście że ma. ale to nie uprawnia nikogo aby porównywać go do hitlera. bo hitler nie stego jest znany że był narodowym socjalistą tylko z tego że organizował zbrodniczą antyludzką organizację masowej zagłady. Hitler znany jest tez Z TEGO (a nie "stego" :D), w jaki sposob doszedl do wladzy i pozwolilem sobie porownac dzialania Kaczynskiego i PIS z dzialaniami NSDAP zanim doszlo do pelni wladzy. na żaden argument nie potraficie znaleźć riposty. jedyna wasza "błyskotliwa riposta" to kot alik. takie z was orły intelektu. sami "młodzi, wykształceni z wielkich miast", pożal się boże "elita". Ja uzywam argumentow w rozmowie z ludzmi myslacymi,a nie z takimi, ktorzy jak skoncza ze sloganami uzywaja okreslen "ubecka swinia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
meszugene to ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
Hitler tepil kosciol po dojsciu do wladzy, a SS-manom zabraniano brac sluby, mimo wszystko Himmler bezczelnie kopiowal rytual slubu katolickiego uzywajac go na potrzeby SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
mam rozwolnienie stad moja dzisiejsza ulomnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferma O
"na żaden argument nie potraficie znaleźć riposty" och, spokojnie offerma, mozemy znalezc riposte na te i podobne twoje argumenty . Co powiesz np. na taka riposte: "Spierdalaj PiSowski jebancu" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o widze MS ze dostales wyjatkowy awans kulturalny na parzystokopytne" Wolę nieparzystokopytne, np. konia, ale to może dlatego, że strasznie rozpuściłem swoje kobiety ;) Porównanie do krówki mnie ubodło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×