Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość słuchacz...
wywalić Karnowskiego z III programu PR !!!!! Ten facet uprawia w publicznym radiu propagandę pisowską i klerykalną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle daleka od prawdy - KRADZIEZY!" coz, wyjatkowo sie z Toba zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie wykup działke i im postaw pomnik :classic_cool: Nikt nie chce ani pomnika ani ich, a harcerze gdyby wiedzieli, co z tego wyjdzie, nie postawili by tego krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
az musiałam to z tamtego tematu skopiowac "przeciętny człowiek może jedynie pomarzyć o równej konkurencji z koncernami i uprzywilejowanymi "byznesmenami". w związku z tym taka gospodarka podobnie jak gospodarka prlu nie wykorzystuje potencjału rozwojowego jaki istnieje w narodzie i tak jak gospodarka centralnie planowana jej rozwój zależy od zdolności grupy uprzywilejowanych " oferma przeciętniak twojego pokroju moze tylko pomarzyć masz 100% racji :D:D:D inni bardziej inteligentni jakoś nie narzekają narzeczywistośc jak widać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma pozostaje odprawic egzorcyzm tylko musisz jakiegos arcybiskupa dorwac bo przeciez zwykly ksiezyna sie nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci ofermo dam
jedną dobrą radę - uważaj na kogo szczekasz kundlu bo nie jesteś taki anonimowy ja ci się wydaje , przezywanie kogoś kto ma odmienne zdanie od zomowskich kurew może ci się jeszcze niezdrowo odbic na ryju , a teraz do budy psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne manipulacje tego już nie zmienią. naród sam wybrał to miejsce na zbudowanie pomnika. jeżeli twierdzisz ze "naród nie chce tam pomnika" to w świetle tego co ci pokazałem - KŁAMIESZ." a czy juz na poprzednich kartach tematu zostalo wyjasnione kto nalezy do NARODU? bo jakos nie mam odwagi tam zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naród sam wybrał to miejsce na zbudowanie pomnika to teraz narodem sa harcerze, intryga sie gmatwa ci ktorzy nie chca pomnika nie sa narodem tylko dziwnym zbiegiem okolicznosci stanowia ponad 70% spoleczenstwa :-) ale naturalnie to propaganda totalitarnej wladzy, ktora ma na celu odwrocic nas od spraw waznych i skupia sie tadam tadam na budowie pomnika! cwaniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] czizas żadne manipulacje tego już nie zmienią. naród sam wybrał to miejsce na zbudowanie pomnika. jeżeli twierdzisz ze "naród nie chce tam pomnika" to w świetle tego co ci pokazałem - KŁAMIESZ." a czy juz na poprzednich kartach tematu zostalo wyjasnione kto nalezy do NARODU? bo jakos nie mam odwagi tam zagladac wyjasniono nawet przez kilka stron :O niestety jak widać offerma ma podstawowy [roblem z 1 kl. Szkoły podstawowej nie umie czytac ze zrozumieniem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas, definicja narodu zmienia sie jak w kalejdoskopie w zaleznosci od aktualnej wizji ofermy, czasem to pani joanna, czasem irasiad, innym razem harcerze, sama rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja dorzucę swoje zdanie
Offerma, topik o Tobie - to chciałam napisać, ale za szybko wyslałam post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankieta dla TVN24 77% jest za że wczoraj usunięto krzyż, 13% przeciw. O kim mówisz że jest za? O paru staruszkach podjudzanych przez jego media. Nie ma tam tłumu przeciwników, bo ludzie mają w dupie ten krzyż jego obrońców i Kaczyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci ktorzy nie chca pomnika nie sa narodem tylko dziwnym zbiegiem okolicznosci stanowia ponad 70% spoleczenstwa" bo to pewnie sa tajne sily Zapatero uzbrojone oralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
To ja dorzucę swoje zdanie Offerma, topik o Tobie - to chciałam napisać, ale za szybko wyslałam post. te cytaty on ma przypietne na korkowej tablicy tuż nad biurkiem na którym zdarza mu sie odrabiać lekcje z religii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O paru staruszkach podjudzanych przez jego media." i jednym aktorzynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma a co, nie wiecie co to jest naród? to są właśnie obywatele. tacy jak widać ich było na tym filmie. jeżeli uważaliście że pomnik tam stanąć nie powinien to trzeba było przyjści i protestować. a przecież nie protestowaliście. to znaczy oczywiście jakieś skrzyknięte przez bezpiekę bandy prowokatorów później się pojawiły. no ale przecież nie wtedy gdy naród wrażał swoją wolę:" - a, czyli teraz narod to kazdy kto protestuje? czyli do listy mozna dopisac pielegniarki i gornikow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
offerma a co, nie wiecie co to jest naród? to są właśnie obywatele. tacy jak widać ich było na tym filmie. jeżeli uważaliście że pomnik tam stanąć nie powinien to trzeba było przyjści i protestować. a przecież nie protestowaliście. to znaczy oczywiście jakieś skrzyknięte przez bezpiekę bandy prowokatorów później się pojawiły. no ale przecież nie wtedy gdy naród wrażał swoją wolę: naród w wiekszosci koorwa ciezko pracuje a nie opala sie pod krzyzem :O Nie wiem czy widzisz różnicę jemiole :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są właśnie obywatele. tacy jak widać ich było na tym filmie." znaczy pan barierka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te 70% to wg robionych przez bezpiekę sondaży?? szkoda że nie pińcet" heh :) i jak tu rozmawiac o statystyce i probie losowej? skoro nawet nie da sie dobrac odpowiednich ankietowanych bo nie wiadomo gdzie jest "narod wlasciwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie można. to nie jest naród tylko grupa zawodowa lub organizacja (związek zawodowy). wola narodu to jest wtedy gdy niezrzeszeni, niezorgranizowani ludzie masowo przedstawiają swoje żądania." - rozumiem czyli zeby dolaczyc do narodu to trzeba trafin na flash mob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można. to nie jest naród tylko grupa zawodowa lub organizacja (związek zawodowy). wola narodu to jest wtedy gdy niezrzeszeni, niezorgranizowani ludzie masowo przedstawiają swoje żądania. czyli tak, harcerzy mozna skreslic z narodu i ich beznadziejny apel dodatkowo nalezy pamietac, ze narod uzbrojony w pochodnie zwieksza swoja wole +30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
jedno na tym filmie mozna przyznać było oki :P p[ielegniarki protestowały a policja wtargnęła i zrobiła rząd :P ciekawe a Bronek sie certolił ze straruchami moherami tyle czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×