Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość z s sperdzialaj na inny topik
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam wojna od razu, jak juz to dyskusja dwoch narodów polskiego i wolskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały pies na PiS? Czarny kot na PO? no, to pogonić kota psu... :) **************** http://www.youtube.com/watch?v=MuPDTyCAWAA **************** Zmęczeni, zbliżą się razem w okolicach boadu do polskich misek z odpowiednimi napisami, by posilić się przed następną turą... Który korytarz wybierzenmy do pogonienia się następnym razem? Ten na prawo czy bardziej na lewo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oferma ty naprawde uwazasz ze bylby dobrym prezydentem wszystkich polakow?" "ja przede wszystkim uważam że był dużo lepszym niż tusk premierem. " - zapomniales dodac ze tylko "wymuszona" koalicja z samoobrona i lpr uniemozliwila mu zreformowanie Polski i rzadzenie na tyle abysmy dzisiaj mieli swiatowa potege ekonomiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma ty wiesz
prawda ma wielu wrogów. Offermo po co ci to wszystko, płacą ci za to? Nie, więc po chuja się tak produkujesz. Niewidomemu nie przywrócisz wzroku, ani głuchemu słuchu. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nor-bert.
offerma ty chyba jedziesz nałogowo na dopalaczach albo innych prochach. bo ty juz brednie wypisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"eee tam wojna od razu, jak juz to dyskusja dwoch narodów polskiego i wolskiego" A później odreagujemy przy cieniu krzyża:) A'propos, wczoraj przywlekli coś pikieciarze czy nie? Bo od czasu gdy usunęli krzyż jakos olałem temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ofermo krowa która dużo muczy mało mleka daje - dlatego wam spada poparcie do władzy już nie dojdziecie i CHWAŁA ZA TO więc Twoja paplanina niczego nie zmieni więc daj sobie spokój i nie siej tu kolejnych prowokacji bo ludzie już są tym zmęczeni. Przemawia przez Ciebie złość zazdrość i nienawiść a to już zaczyna być nie bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek mm
bo offerma jest mądry ale innaczej po co wy prowadzicie rozmowe z tym matołem on wie wszystko najlepiej do niego racjonalne argumenty nie trafiaja ale cóz widocznie ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
Mało_stanowczy "eee tam wojna od razu, jak juz to dyskusja dwoch narodów polskiego i wolskiego" A później odreagujemy przy cieniu krzyża A'propos, wczoraj przywlekli coś pikieciarze czy nie? Bo od czasu gdy usunęli krzyż jakos olałem temat nie przywlekli spiewali piesni :classic_cool: az sie kołysałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel V RP
To za czasów IV RP było najwięcej afer. To PiS chciał wykończyć swoich koalicjantów, to PiS wstrzymał inwestycje drogowe, to PiS sprzeciwiał się wejściu do UE, to PiS wsadził polskich żołnierzy do więzienia, to PiS uczestbiczył w zamordowaniu Barbary Blidy, to PiS żeby zdobyć poparcie wyborców szuka przeszłości dziadków, to przez PiS omało nie zakręcili nam gazu, to PiS wprowadził amnestie maturalną, to PiS ... PRZYKŁADÓW JEST SETKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A później odreagujemy przy cieniu krzyża" - ja tam wole aktywnie odreagowywac w cieniu szafek kuchennych :) "A'propos, wczoraj przywlekli coś pikieciarze czy nie? Bo od czasu gdy usunęli krzyż jakos olałem temat " - wlasnie tez nie wiem bo w tym cierpieniu po stracie tematu przewodniego rozmow jakos sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS i ZS to dwie cipy ktore gowno wnosza w tym temacie buahhahhhaaaaaaaaaaaaaa" - dziecko drogie nie uciekaj wiecej z biologii bo ci sie strony mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas=brum, jeszcze trooche
lat brumowcu a dociagniesz do swoich 40 000 postow jak wczesniej:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
obywatel V RP To za czasów IV RP było najwięcej afer. To PiS chciał wykończyć swoich koalicjantów, to PiS wstrzymał inwestycje drogowe, to PiS sprzeciwiał się wejściu do UE, to PiS wsadził polskich żołnierzy do więzienia, to PiS uczestbiczył w zamordowaniu Barbary Blidy, to PiS żeby zdobyć poparcie wyborców szuka przeszłości dziadków, to przez PiS omało nie zakręcili nam gazu, to PiS wprowadził amnestie maturalną, to PiS ... PRZYKŁADÓW JEST SETKI! i becikowe i pomoc socjalną dla nierobów....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jakies swieczki znosili" - pochodnie czy znicze? zebym wiedziala czy byl szturm czy pseudoreligijna mantra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
OFERMO jak się pracuję to się ma- ja nie narzekam w przeciwieństwie do Ciebie ale tak to bywa jak za młodych lat wiedza bolała a teraz ciskasz na prawo i na lewo swoimi frustracjami i czekasz aż ktoś Ci coś da Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie przywlekli spiewali piesni az sie kołysałam" Ktoś wprowadził embargo na dewocjonalia? Może nagraja płytę? Będzie hitem RADIOWYM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
czizas=brum, jeszcze trooche lat brumowcu a dociagniesz do swoich 40 000 postow jak wczesniej ja to mam ze 20 czarnych ników :P do 90% nie pamietam hasła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas=brum" a trzeba bylo zalozyc temat... "czesc jestem nowa kafetrianka chce was poznac i dowiedziec sie czy macie tak samo jak ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech teraz zostana sami znawc
y tematu ;) z uczuciowego zs ms brum szukanie dziury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel V RP
napisałem ci argumenty offermo. co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
jestem pojebana to muszem miec i kcem miec 150 nickow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×