Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość Solarin Maxxxxx
Chodz offerma na solarium odprężysz się troche :) P.S. Nie powiem nikomu ;) Nie powiedzą że jesteś metro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma, twierdzisz, że wszyscy ludzie są źli, nie zapominaj tylko, że niektórzy sa podobni do Ciebie. Politycy sa według Ciebie marionetkami? Macierewicz i Kaczyński to też politycy, wiesz? Jesteś niekonsekwetny i nie umiesz prowadzić dyskusji bez inwektyw. W związku z tym jesteś dla mnie skreślony jako adwersarz. Mógłbym uszanować Twoje poglądy - nawet nie zgadzając się z nimi - ale trudno mi wykrzesać minimum szacunku dla prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez sa fakty: "Usunięty krzyż niezgody. Kaczyński przegrywa swoją batalię" - tymi słowami dziennik podsumował usunięcie krzyża sprzed pałacu. Następnie dodał, że lokalizacja spontanicznie ustawionego przez harcerzy krzyża "przekształciła się w przedmiot odwetu dla byłego premiera", który przegrał wybory prezydenckie w lipcu. Ponadto rzymska gazeta przypomniała polemiki, jakie wywołała ta sprawa. W artykule odnotowano też, że w czwartek, gdy krzyż został usunięty z Krakowskiego Przedmieścia, Jarosław Kaczyński na czele manifestacji zażądał "usunięcia" prezydenta Bronisława Komorowskiego i premiera Donalda Tuska, "uważanych za winnych" katastrofy smoleńskiej. on tez juz WIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Więc Ofermo zapewne było tak - Tusk przepiłował skrzydło bo wiedział że w Smoleńsku na górce będzie stał Bronek z brzózką i dzielnie nabije na nią Tupolewa następnie wynajeli bandę Putina by dobili tych którzy przeżyli :) Więc muszę przyznać Ci rację i pędze odbijać krzyż bo co nam Rusek w twarz będzie pluć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
offerma "rozbawiłeś mnie do łez w tej chwili jak mówię o prawdzie to o faktach a nie Twoich spiskowych teoriach " to nie są spiskowe teorie tylko fakty. spiskowe teorie to z tych faktów wynikają. no ale jeżeli mam dowód w postaci zeznań które mają w wersji "odręcznej" inną treść niż później w wersji "maszynowej" to gdybym wierzył ludziom którzy takie śledztwo prowadzą miałbym się za skończonego kretyna. jeżeli rosyjski minister od początku podaje fałszywą godzinę katastrofy to pomysł na to żeby powierzyć śledztwo rosjanom mógł się zrodzić tylko w głowie osoby która nie chce poznać prawdy a tylko "ustalić wersję". najlepiej właśnie taką która obciążyła by kaczyńskiego lub pilotów. a to kogo jeszcze chciałnbys obciążąć?:classic_cool: moze Smoleńską mgłę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no ale jeżeli mam dowód w postaci zeznań które mają w wersji "odręcznej" inną treść niż później w wersji "maszynowej" to gdybym wierzył ludziom którzy takie śledztwo prowadzą miałbym się za skończonego kretyna" Problem polega na tym, że nie masz takiego dowodu. Ani żadnego innego. Na temat godziny katastrofy nie powinieneś sie wypowiadać - mając dostę do dowodów - bo obaliłbyś swoją własną teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyzet
Podniecacie sie w typowo polskim stylu.Roznica zdan okraszona epitetami rodem z brukowca. Moze czas na nauke kulturalnej wymiany opinii,nawet tych najbardziej skrajnych,wedlug zasad panujacych w cywilizowanym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyzet
Moja uwaga odnosi sie -glownie-do pierwszych stron topicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poopieram offerma
rosjanie potrafią kontrolować pogode więc mogli zronbić mgłe a piloci karire zaczynali za czasów SB może mieli powiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
offerma "PiS już pokazał jaki jest dobry szukając dziadków w Wermahcie" no bo przecież lepszy kłamiący tusk niż mówiący prawdę kurski. bo to przecież prawda niewygodna dla "partii miłości". Jacek Kurski bedąc w partii Prawo i Sprawiedliwośc ma prawo w czterech literach :classic_cool: ptrzynajmniej to drogowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
poopieram offerma rosjanie potrafią kontrolować pogode więc mogli zronbić mgłe a piloci karire zaczynali za czasów SB może mieli powiązania? :D:D:D:D tak i jak talibowie popełnili sepuku :classic_cool: w którym kosciele dodają maryche do kadzidła?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferma O
Prosze Was, nie karmcie wiecej tego PiSowskiego scierwa i trolla internetowego - offermy. Do niego (tak jak do jego Fhrera), zadne racjonalne argumenty i tak nie moga trafic. To jest wlasnie taktyka narodowych socjalistow, polegajaca na poddaniu zdroworozsadkowej wiekszosci dyktatowi grupki szalencow. PiS , tak jak NSDAP, swiadomie podkopuje fundamenty demokratycznego panstwa. Usuniecie krzyza sprzed Palacu to usuniecie samowoli budowlanej, uregulowane przepisami prawa, ktore partia, majaca to Prawo w nazwie, ma po prostu gleboko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mógłbym uszanować Twoje poglądy - nawet nie zgadzając się z nimi - ale trudno mi wykrzesać minimum szacunku dla prostaka." ja od bydła szacunku nie oczekuję. wiem że bydła na to nie stać" - o widze MS ze dostales wyjatkowy awans kulturalny na parzystokopytne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Ferma 0 sama tego lepiej bym nie ujeła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja od bydła szacunku nie oczekuję" - no widzisz, to zupełnie jak ja. Dlatego spodziewałem się dalszego ciągu Twoje jakże pouczającej i kulturalnej wypowiedzi: "wiem że bydła na to nie stać. skoro w temacie sprawa tego krzyża - ważna dla wielu ludzi określana jest przez "mupeth show" to jakiego wy do siebie szacunku oczekujecie? jak jesteście bezczelni żeby w ordynarny sposób znieważać innych ludzi a potem skarżyć się że do was szacunku nie mam. ano k**wa nie mam" Wspominałeś coś o logice wczoraj - wczoraj się poddałeś, ale może dziś spróbujesz - jakie logiczne wnioski kazały Ci myśleć, że a) ktoś oczekuje szacunku od Ciebie b) ktokolwiek uważa, że jesteś w pełni władz umysłowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tego, jak mozna..
jesli juz narod nie ma nic do powiedzenia, to nie chcemy takiego rzadu!!! juz taki mielismy i zostal przegnany a teraz??? spod deszczu pod rynne :( niestety taka prawda i wy ciolki zrozumcie to wreszcie !!! czy zrobili wam juz taka wode z mozgu ? zrobili to juz lepiej jak komuna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że kaczyński czegoś tam zażądał czy uznał kogoś tam za winnego to co? jest politykiem i jako polityk zawsze będzie oskarżał swoich przeciwników. tak samo jak PO oskarżała kaczyńskiego gdy on rządził i podejmował decyzje. to jest coś zupełnie normalnego. masz racje, to ze para oszolomow cos tam spiewa i zawodzi, jakis aktor mocuje sie z barierka a harcerze zglaszaja jakis apel to normalka po prostu, nalezy olac tak jak kaczynskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oferma
Sam widzisz, że ci durnie polemizujący z tobą nie mają takiej wiedzy na temat polityki i klepią wciąż pierdy nie mające związku z tematem. :D:D Ofermo z Żydkami nie wygrasz:D:D👄Pozdro:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tutaj ginie prezydent i inni i nasza prokuratura nie uczestniczy w śledztwie tylko pracuje na materiałach przekazanych przez rosjan. no żenujące." - tak... zenujace ze dokumenty sa z kraju w ktorym byl wypadek... przepraszam meczenska smierc... wolalbys pewnie zeby rozwalil sie w kongo, problem z tlumaczeniem dokumentow dalby kilka dodatkowych miesiecy pyskówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
jakbyśmy nie chcieli takiego rządu to byśmy go nie wybrali w demokratycznych wyborach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
e jest miejsce symboli religijnych, do kosciola, teraz jeszcze policja powinna rozgonic tych podstarzalych fanatykow religijnych, ale nie palkami tylko mandatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Agatka
A PiS mający w swej nazwie ''Prawo'', nawołuje do odwołania prezydenta i premiera. Ktoś tego prezydenta i premiera wybrał. I Jarek napewno o tym decydował nie będzie. łamie artykuł Konstytucji o rozdziale państwa i kościoła, łamie też prawo budowlane, prawo o ochronie zabytków, obrońcy prawo o ochronie środowiska. Pare paragrafów by się znalazło i dałoby wszystkich razem z Jarkiem wsadzić do ciupy. Byłby spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
Jak ja widze nastepne wiadomosci o tym wypadku w Smolensku to rzygac mi sie chce, w koncu zbliza sie kampania do samorzadow PIS musi miec jakies argumenty typu "ten wypadek to nie przypadek", albo "Kazda gmina przed urzedem powinna miec wlasny krzyz broniony przez naszych wojownikow radiomaryjnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×