Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
słucham, gdzie to kaczor o cokolwiek oskarża żydów? proszę bardzo, wykaż się!!!! poproszę o cytat, link do wypowiedzi. wtedy ci uwierzę. W co masz mi uwierzyc ? W cos czego nie powiedzialem ? Porownujac Kaczora do Hitlera nie twierdze, ze Kaczor tepi zydow, ale pala nienawiscia do ludzi, ktorzy maja odmienne poglady niz on. Pamietam, ze kiedy pielegniarki niegdys jeszcze za rzadow PISU protestowaly stwierdzil, ze sa powodowane przez szatana (dokladnego cytatu nie pamietam) dla mnie jest to zalosna retoryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
offerma słucham, gdzie to kaczor o cokolwiek oskarża żydów? proszę bardzo, wykaż się!!!! poproszę o cytat, link do wypowiedzi. wtedy ci uwierzę. nie musze wystarczy logika :) i słuchanie tego co mówi jego elektorat pod krzyzem :classic_cool: wbrew temu co mówisz oni sie tam nie tylko modlą ale wyzywają kazdego przeciwnika od żydów:P jak o. Rydzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
chyba APELI pani "młoda wykształcona z wielkiego miasta". tak by było po polsku. czy to wg twojej logiki oznacza że każdy kto apeluje do społeczeństwa to hitler? podobno był też wegetarianinem. czy to oznacza że każdy wegetarianin to ludobójca? Chodzi o to w jaki sposob apeluje, jakich sloanow uzywa, o o, ze uzywa jezyka nienawisci. Udawana zmiana tylko po to by przejac wladze doprowadzila do tego, ze nie mam juz wgl. szacunku dla tego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
sama jestem semitka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna czemu nie piszesz
pod czarnym ;) wstydzisz sie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
popatrz jak my Polacy ofermo szybko się uczymy na błedach raz wygrał wybory i już więcej do jego samowoli nie dopuściliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
bo jem kupe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
bzdura. gdyby nie rozpętanie II wojny i obozy koncentracyjne to hitler byłby sobie ot którymś tam kanclerzem niemiec. i to wszystko. gdy porównujemy kogoś do hitlera to właśnie sugerujemy że jest psychopatycznym mordercą, potencjalnym organizatorem obozów koncentracyjnych. kaczyński doszedł do władzy w pełni demokratycznie i w pełni demokratycznie, z zachowaniem wszelkich procedur ją sprawował. to akurat tusk poczyna sobie jak dyktator mając za nic demokratyczne procedury o ile narażają jego partię (np przy odwoływaniu kamińskiego). Czy Ty naprawde wierzysz w to co piszesz? A co Ty na to, ze oboz w Dachau zostal zalozony 1933 roku ? Przeciez Hitler dreczyl ludzi przed rozpoczeciem wojny, Hitler zbroil sie bo caly czas planowal wojne. To co napisales pokazuje brak wiedzy historycznej i ignorancje. Hitler tez doszedl do wladzy demokratycznie, jesli o to chodzi i legalnie zmienil ustroj panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczyński doszedł do władzy w pełni demokratycznie i w pełni demokratycznie, z zachowaniem wszelkich procedur ją sprawował. to akurat tusk poczyna sobie jak dyktator mając za nic demokratyczne procedury o ile narażają jego partię (np przy odwoływaniu kamińskiego). oferma gada to samo co pis po wyborach, gdyby wygral mckwacz to bylyby to wybory demokratyczne, gdy wygral bronek to efekt totalitarnej propagandy :-) ale oni to politycy, to moga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez ci wszyscy co jechali
tak na offerme maja czarne nicki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
owocgranatu popatrz jak my Polacy ofermo szybko się uczymy na błedach raz wygrał wybory i już więcej do jego samowoli nie dopuściliśmy Pewnie, ze nie bo starzy fanatycy Rydzyka wymieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Wstyd to powiedzieć ale chwała im za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
czekam na te cytaty. to że kaczyński nie zgadza się na rządy "grupy trzymającej władzę" nie oznacza że można mu ubliżać porównując go do hitlera. takie porównywanie świadczy tylko o was. a z pewnością lżenie kaczyńskiego to "język miłości". Juz Ci dalem przyklad nienawistnej wypowiedzi w stosunku do pielegniarek, a wypowiedzi bdace wyzwiskami od postkomunistow sa w PISIE czeste. Przypomniala mi sie wypowiedz Brudzinskiego dla "Angory" "Kaczynski lezal w ruskiej trumnie na ruskiej ziemi, a Tusk sciskal sie z Putinem". ZALOSNE. To jest wlasnie jezyk nienawisci. Ja przedstawilem Ci rowniez i inne porownania do polityki Hitlera, nie nazwalem Kaczora Hitlerem, ale porownalem sposoby "politykowania" tych 2 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
Przeciez ci wszyscy co jechali tak na offerme maja czarne nicki offerma tez ma czarny :) wawcia :D:D:D:D a teraz strzelaj jaki mam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
Offerma juz sie skompromitowales wypowiedzia, ze gdyby nie wojna to Hitler bylby tylko nastepnym kanclerzem, masz cos jesczze ciekawego do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offerma
ja uważam że te wybory prezydenckie były sfałszowane to nie możliwe ze była taka mała różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw to wszystko robi dla kraju bo przeciez " Polska jest najwazniejsza" tylko która Polska? oczywiscie ta ktora cierpi po stracie wybitnego wodza, pragnie pomnikow, ulic, krzyzy i wyznaje wole NARODU... oferma ty naprawde uwazasz ze bylby dobrym prezydentem wszystkich polakow? (mam na mysli tych ktorzy sa i tych ktorzy nie sa narodem - aby ulzyc Ci w mysleniu). Oczywiscie pierwsza decyzja byloby zbiorowe wyznanie winy, kazdy musialby sie walnac trzykrotnie w piers, przeprosic Lecha i dopiero wtedy moglby sie starac o "bycie narodem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
do offerma ja uważam że te wybory prezydenckie były sfałszowane to nie możliwe ze była taka mała różnica jasne no przeciez na tym temacie widac gdzie większośc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferma O
Och, o Hitlerze do 1939 roku tez wszyscy mowili, ze to najbardziej pokojowo nastawiony polityk europejski. No, ale rzeczywiscie nie ma co porownywac kaczynskiego do Hitlera, bo ten ostatni jak juz zostal demokratycznie wybrany kanclerzem w 1933 roku, to przynajmniej wiedzial co robic, zeby tej wladzy nie stracic, podczas gdy tchorzliwy Kaczynski majac, wspolnie ze swym klonem, pelnie wladzy dobrowolnie podal swoj rzad do dymisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskojęzyczna mieszkanka
jako "nie prawdziwy patriota tylko polskojęzyczna mieszkanka" tego kraju jestem dumna z prezydenta Komorowskiego. Brawo. Pokazał że ma charakter !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocgranatu
Potraktowali go strasznie nikczemnie wydali kilka milionów złotych by pochować go wśród króli wznoszą go na ołtarze jako męża stanu a tak naprawdę nic nie potrafił zrobić dobrego dla Polski żałosne Ofermo najlepiej bybyło jak by doszło do jego beatyfikacji . Ileż można słuchać o zamachu pisać te pierdoły wystarczy sięgnąć pamięcią jak się kłócił o samolot a teraz jego cudowny brat powie że on się nim bał latać a wcześniej o jeden lot prowadził wojnę na skale międzynarodową mam dosyć wstydu za błazenade jaką jest PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana kwitnie tu miłość polsko-polska :) Ups, przejęzyczenie... (???) Wojna polsko-polska:) A, tam. Semantyka. Znaczenie takie samo. Pokochajmy/pobijmy się za "naszą/waszą/pod zaborami Polskę :) Co sobie będziemy żałować, Rodacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie krzyz trafil tam gdzi
"Juz Ci dalem przyklad nienawistnej wypowiedzi w stosunku do pielegniarek" nie dałeś mi żadnego przykładu. jak chcę linka a nie twoje słowa. ty jako fanatyczny antykaczysta nie jesteś dla mnie w ogóle wiarygodny. to ze brudziński był oburzony tym jak potraktowano prezydenta to nic dziwnego. ja też wielokrotnie byłem tym oburzony. Skoro nie pamietasz wypwoiedzi Jarka podczas protestow pielegniarek swiadczy to tylko o tym, ze Jestes ignorantem, ktory nie interesuje sie polityka i chce byc po postu fajny. Nie chce mi sie szukac tej informacji w archiwach internetu, poniewaz gdybys ja otrzymal to bys stwierdzil, ze to portal postkomunistyczny. ty się kompromitujesz każdą swoją wypowiedzą i dobrze ci z tym. Widze oszolomie, ze uciekasz od odpowiedzialnosci za swoje debilne slowa. Niestety tacy jak Ty zamiast argumentowac i dawac przyklady wola powiedziec WSZYTSKO CO MOWISZ JEST POSTKOMUNISTYCZNE, Jestes jednym z wielu przedstawicieli mmotlochu. Spadam, jesli chcesz offerma to mozesz sie podszywac pode mnie bo pewnie to CI wielka przyjemnosc sprawi i dowartosciuje. 3majcie sie normalni ludzie, a Ty offermo czy tam ciamajdo idz sie utop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] Szukanie dziury w całym Od rana kwitnie tu miłość polsko-polska Ups, przejęzyczenie... (???) Wojna polsko-polska A, tam. Semantyka. Znaczenie takie samo. Pokochajmy/pobijmy się za "naszą/waszą/pod zaborami Polskę Co sobie będziemy żałować, Rodacy ja tam sie nie biję :P nie mam pod ręką żadnej laski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×