Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

agnik83 no ja już nie mam ani babci ani dziadka. Ale pomysłu to raczej też bym nie miała...ciężka sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) tak bardzo opuscilam sie w pisaniu na naszym temacie że już wogole w temacie nie jestem:D u mnie jak narazie wszystko dobrze , termin u lekarza mam na pponiedzialek , wiec zobaczymy jak tam moje lozysko czy moze sie juz trpoche unioslo . Pisalyscie o ruchach , ja takie juz dlonia wyczuwalne mialam pod koniec 17 tyg.:) a i nie wiem czy to od tego , ale tak mnie bola zebra czasem tak jakby pokaleczone od srodka byly wszczegolnosci po prawej strponie ale mysle ze dziecko jeszcze za male jest by mnie tak okaleczyc moglo:P...choc kto wie :)w pn dowiem sie plec :D hurra pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) tak bardzo opuscilam sie w pisaniu na naszym temacie że już wogole w temacie nie jestem:D u mnie jak narazie wszystko dobrze , termin u lekarza mam na pponiedzialek , wiec zobaczymy jak tam moje lozysko czy moze sie juz trpoche unioslo . Pisalyscie o ruchach , ja takie juz dlonia wyczuwalne mialam pod koniec 17 tyg.:) a i nie wiem czy to od tego , ale tak mnie bola zebra czasem tak jakby pokaleczone od srodka byly wszczegolnosci po prawej strponie ale mysle ze dziecko jeszcze za male jest by mnie tak okaleczyc moglo:P...choc kto wie :)w pn dowiem sie plec :D hurra pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik, wiesz, ze ja zupelnie zapomnialam o Dniu Babci!!!! Moja mama kupuje jej zazwyczaj ode mnie slodycze i to ja najbardziej cieszy :) Wiec tez ja teraz poprosze, zeby babci przekazala. To dobrze, ze z wynikami twojej mamy wszystko w porzadku. Prosze mi sie tam nie denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim:) mam wrażenie ze jestem jedyną osobą na tym forum która nie czuje jeszcze ruchów dziecka ale też jest to moje pierwsze więc może nie wiem czego sie spodziewać. Dziewczyny powiedzcie mi kupujecie juz wyprawki dla swoich pociech czy uważacie że jest jeszcze za wcześnie???????? zastanawiam sie czy jest sens wydawac 2000 za wozek może te za 1000 w zupełności wystarcza???bardzo proszę doświadczone koleżanki o pomoc. Ja w ciąży przytyłam 1 kg a brzuszek rośnie :) nie mam czegoś takiego że nieodchodzę od lodówki i cały czas myśle o jedzeniu:) Ponoc kobiety z pierwszym dzieckiem nawet do 22 tygodnia moga jeszcze nie czuc ruchów....mam nadzieję że ja już niebawem poczuje choc czasem mam wrazenie ze cos tam poczulam ale zaraz mysle ze sobie wkrecam:ppozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze prośbę czy któraś z Was mogłaby mi podać linki do fajnych i niedrogich i sprawdzonych ciuszków dla maluszków?z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie nie przejmuj się, ja też czuję słabe ruchy, jestem dopiero w 18 tc i myślę,że jeszcze trochę trzeba poczekać, to sprawa indywidualna. Ponoć jak ich nie ma do 23 tc to nic złego się nie dzieje. Co do wyprawki to mam tylko wózek i reszty jeszcze nie kupuję. Ja też nic nie przytyłam, a brzuszek ciągle malutki. Pozdrawiam :) 👄 👄 👄 Mariusz 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria1985, wiesz co mnie najbardziej martwi to, że teraz nic nie kupuje a pozniej nie wyrobimy z kasa bo jak sie wybralismy do sklepów zeby obczaic co i jak to sie za glowe zlapalismy tyle kasy jest potrzebne tymbardziej e my nic nie mamy to jest nasze pierwsze dzieciatko i nawet ze strony rodziny i znajomych raczej nie mamy co liczyc na jakies np lozeczko, wszystko musimy sami kupic. Ja juz bym chciala kupowac juz powolutku ale boje sie :)a tymbardziej ze jak juz sie ma choc jedna parę śpioszkow na takiego maluszka to jakos tak na sercu cieplej sie robi i wogole tak jakos superowo :D ech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli chodzi o kasę, to masz rację. Dlatego ja nie szukałam wózka za 1 tys, czy za 2 tys, a kupiłam fajny za 550 zł. Ubranka dostanę od siostry, o łóżeczku coś mama wspominała. Ale sama też chciałabym coś kupić:) Ale uważam ,że jeszcze trochę:) Także ze spokojem, dopiero styczeń mamy:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki wracając do tematu wózków - ten BABY - MERC ma niektóre fajne i dość tanie bo np. za 700 zł można kupić od niego z gondolką i fotelikiem do autka ...... ceny pod Częstochową zaczynają się od 300 i tak np. Hebart ma wózeczek za 300 (od niego ) a na allegro już troszkę drożej ..... Jedno jest pewne nie zamierzam wydać tysiąca na wózek bo wiem jak to jest ..... lato minie szybko a półrocznego dzidziolka do gondoli nie włożymy bo się średnio zmieści..... i albo nowy wózek albo wersja spacerowa .....:( I mam pytanko czytam sobie że macie wspólnego maila i że zdjęcia tam są.... do kogo mogę się zgłosić by takowe zdjątka obejrzeć no i dodać swoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik u mnie jednym z działów jest całe prawo bankowe. U mnie to raczej wkuwanie wszystkiego na blachę dlatego tak mi sie nie chce do tego zabrac :P Dobrze ze badania mamy są oki :D A co do prezentów dla babci i dzidka to ja juz nie mam i męzul tez. ale ostatnio znalazłam fajną stronkę z bombonierkami dedykowanym wlaśnie dla babci i dziadka. fajna sprawa :) Muchy ja na razie kupiłam tylko pajacyki. Mam troche ciuchów po siostrze ale i tak musze dość sporo tego nakupić. Dzieki Bogu udało nam sie wczesniej zaoszczedzić troche kasy. Wózek tez chcemy jaikis tanszy kupić bo uwazam ze nie trzeba wydawać kupy kasy zeby był dobry. a czasem nawet te droższe są bardziej niepraktyczne. A o ruchy maleństwa sie nie martw. Moja koleżanka poczuła je dopiero w 21 tc. Daria super że wkońcu poczułaś ruchy :) Moja mała jak dzisiaj prowadziłam samochód i zaczełam sobie podspiewywać Dżem chyba chciała sie dołączyć bo zaczeła buszować i tańcować po całym brzuszku. :) teraz odpoczywa i chyba czeka na obiadek :P dobrze ze mi z wczoraj został bo nie chciałoby mi sie dzisiaj robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria 1985, podoba mi sie ten wozeczek!!!! oj widze ze naprawde nie ma co sie wyglupiac z tymi cenami wozków :) troszke mi ulzylo :) ja zupelnie sie nie znam na ciuszkach dla dzieci czy pajacyki to śpioszki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie źle:( Mam gorączkę 37,7 i rośnie, bardzo się boje. Lekarz kazał łykać paracetamol i w razie gdyby urosła do szpitala. Chcę mi się płakać, boje się, że coś się stanie dziecku. Nie czuje ruchów ale staram się nie panikować bo wiem, że to maluszkowi szkodzi. Pozdrawiam was i uciekam, bo mam zawroty, buziaki, nie wiem, kiedy się odezwę. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna - masz moze stronke na ktorej jest oferta Baby merc z cenami właśnie z Czestochowy. bo ja znalazłam jedna strone ale tylko wózki sie tam pokazuja bez cen. a chce sobie porównać bo chyba sie tam faktycznie z mezulem wybierzemy. Jesli chodiz o maila to napisz do mnie na bw1981@o2.pl to ci wyślę link i hasełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy uważają,że Coneco V3 to kiepskie wózki, ale ja już swój przetestowałam na spacerze z siostrzenicą i jest super, lekki, mały, fajnie się prowadzi. W życiu nie dałabym więcej, bo to jest racja,że gdy dziecko zacznie siadać od pół roku to do głębokiego go nie włożysz. A tak masz od razu spacerówkę. A ten wózek dwufunkcyjny za tą cenę to naprawdę fajna okazja. W końcu to nie o to chodzi,żeby mieć niewiadomo jaki drogi i jakij firmy. Jest jeszcze tyle wydatków oprócz wózków:D A jak dzieciątka w końcu odkryją po co mają nóżki, to pewnie wózek już nie bedzie taki fajny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie no to się cieszę i naprawdę polecam. Ja nie żałuję ,że dokonałam takiego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie- jestes z lubuskiego? a dokladniej? ja 26lat w ZG. a co wyprawki to radze kupowac stopniowo, tu ciuszek, tam posciel, w nast miesiacu materacyk itd. jesli nie znasz plci kupuj to co neutralne- troche neutralnych ubranek, materac, lozeczko, pieluchy tetrowe (przydaja sie doslownie do wszystkiego). najlepiej zrob liste rzeczy niezbednych i tych ulazwiajacych zycie i na razie skup sie na niezbednych. u nas leje. jestesmy wiec uziemieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z lubuskiego a dokladnie mieszkam pod zielona góra :) mam 28 lat:D nooo bede musiala zaczac kupowac cos powolutku neutralnego choc mam nadzieje ze w lutym na wizycie dowiemy sie juz z mezem czy corka czy syn bo to juz powinno byc widac co???ale juz chce mieć malucieńkie rzeczy w domku :) ale nie wiem jakie kupic chyba na rozmiar mniej wiecej ponad 3 kg wagi i dlugość ponad 50 cm???lepiej kupic ciut wieksze bo dzieciaczki moment wyrastaja :) juz nie moge sie doczekac!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria 1985, napewno popatrze w necie na wozeczki w tej cenie choc musimy jeszcze miec nosidelko zeby sie do mieszkania jakos dostac i nie dzwigac calego wozka. Nie mamy windy wiec trzeba sobie jakos ułatwiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy - ja tez sie zastanawiałam nad rozmiarem i ze wzgledu na to ze obije z mezulem dryblasy jestemy i oboje sie urodziliśmy duzi to kupujemy wszystko na 62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 18 tyg ciazy :)jejku jak duzo mozna sie od Was dowiedziec!! jestem kompletnie niedoswiadczona nawet w mojej rodzinie kupe lat nie bylo malych dzieci :)fajnie ze do Was trafilam :)buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) my z mężem tez nie nalezymy do chucherek :) choc w ciazy przytylam dopiero 1 kg tojakos nie chce mi sie wierzyc ze bedzie tak pieknie i napewno nabiore kształtów hihi i dzidzius bedzie raczej z tych wiekszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jedna z dziewczyn mi tu doradziła zeby kupić wieksze a zawsze mozna jak bedzie ciut za duze skrpetki założyć albo wyślesz mezula po kilka pajacyków mniejszych. idzie juz kupic za 10 zł :) wiec to az taki duzy koszt nie jest tym bardziej ze w czerwcu to juz raczej ciepluteńko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) z tymi rozmiarami to różnie jest. Moja siostrzenica ma 3 miesiące i w niektóre rzeczy na 56 jeszcze wchodzi, a te na 62 są za duże. To naprawdę zależy od producenta, dlatego ja bym parę ciuszków na 56 kupiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz popatrze na allegro na ciuszki narazie patrzyłam na naklejki z imionkami nad łóżeczko :0 sweetasne sa :) zebym wiedziala jaka plec to juz bym zamawiala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie- to jestesmy ten sam rocznik :) nie kupuj duzo w r.56, wiecej w 62. nie wiesz jak duze dziecko urodzisz a w rozm. 56 dzieci nawet miesiaca nie pochodza :) a w 62 wiecej luzu, a jak wydaje sie za dlugie to zalozysz skarpetki i po klopocie :) no i szukaj tego co rozpinane w kroku, to ulatwia ubieranie i rozbieranie i jest ze 100% bawelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×