Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dziewczyny ! co Wy tak z tymi skarpetkami ? w czerwcu to już będzie ciepło, nie mówiąc już o reszcie lata. Z resztą nie same pajace się kupuje:P np piękne sukieneczki :) kupisz za dużą i co? skarpetki ubierzesz?:D to jest oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi kazda pisze wg swoich doświadczen :) a ja tylko czytam i zaraz sie zabiore za pisanie listy jezeli macie jakies swoje listy zakupów to chetnie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie- rodze tutaj w Niemczech. w zielonogorskim szpitalu bylam na podtrzymaniu w pierwszej ciazy i nie polecam. wybierz Nowa Sol, chyba nie spotkalam nikogo kto by narzekal na NS. Daria- jak pewnie wiesz czerwiec to nie tylko 30 st. wystarczy ze temp spadnie a nozki beda zimne, niemowleta nie maja tak stalej temp jak dorosli i trzeba dbac by bylo cieplo, a nozki to pierwsza zimna czesc ciala u noworodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie odnośnie wózka to wiadomo nie ma co szaleć penie na niektóre wózki jest moda i czasem to rodzaj szpanu. Ja maiłam drogi wózek był do du.. a tańszy rewelacja. Przed zakupem warto obejrzeć na żywo pojeździć po sklepie sprawdzić amortyzację. Na necie jest dużo opinii ja też tym się kieruję, do tego jak największa gondolka i dobrze osłonięta spacerówka. Ubranka ja np szukam w szmateksach mam już troszkę kupione i niektóre z metkami za żadne nie dałam więcej niż 7 zł. Kupuje nowe tzn nie widać że prane nawet były. najwygodniej jak dla mnie body plus pajac rozpinany na całej długości. body z krótkim rękawem. Kaftaniki odpadają, śpiochy to na body z długim rękawem. Kup sobie różne zestawy sama zobaczysz co jest wygodne. Ewcia racja ja tez zakładałam skarpetki. Daria a wiesz że noworodek nie trzyma ciepła jak większe dziecko ? Poza tym jednak czerwiec nie musi być upalny. Takie leżące dzieci zawsze ubiera się grubiej niż siebie. Ja juz po obiedzie czekam na M i jedziemy na miasto chłopaki do biblioteki a ja po sklepach połażę.. for malinowa trzymaj się i kontroluj gorączkę dawaj tu znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslalam znowu na poczte zdjecia mojego brzuchola bo rosnie w oczach:) ale w spodnie przed ciazy jeszcze weszlam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Was doskonale rozumiem, ale ja będzie ciepło, a nawet gorąco, to nie ubierzesz pajaca i skarpetek chyba co? Chodzi mi o to ,że dzieci "chodzą" w spodenkach, sukienkach i zgadzam się żeby ubierać im do tego skarpetki. Ale problem w tym,że jak kupisz za duży rozmiar tych ubranek , to skarpetkami tego nie "zamaskujesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
babki, Wy jesteście na zwolnieniach to powiedzcie mi, jak płatne jest to zwolnienie, 100 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie czepiam się tu wcale tych skarpetek. Bo dziewczyny piszą,że zawsze możesz do za dużego pajaca skarpetki ubrać. A co zrobisz z za dużą bluzką lub sukienką? Ja poprostu uważam,że ubranka w rozmiarze 56 też są potrzebne, właśnie po to żeby tymi skarpetkami nie maskować niedoskonałości:D ale co tam, to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 napewno niebede patrzyc na mode tylko czy mi sie podoba:) i nie bedziemy szalec z cenami bez przesady :) nie kupujemy pod ludzi tylko dla nas i dzidzi wiec w tym temacie mysle tak samo jak i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka - wlasnie obejrzalam zdjecia. Malusi ten brzuszek :) ale, ze jeszcze w normalne spodnie wchodzisz no niezle :) Musze sie zebrac i wrzucic wam na skrzynke mojego "balonika". Podczytuje wasze rady na temat spioszkow, bo sama bym nie wiedziala co zakupic. Ale sie ciesze :D rozmawialam z M i sam stwierdzil, ze musimy zaczac kompletowac sprzet dla dziecka. Ogladalam lozeczka na necie i znalazlam fajne w IKEI, wiec nie bede przeplacac, bo gdzie indziej 2 razy tyle (przypominam, ze mieszkamy za granica). Za to spiochy u nas tanie z PRIMARKA i porzadne jakosciowo - oczywiscie bawelna - a na poczatek wystarcza, nie musza byc super extra drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Odnośnie ubierana to ja jeszcze dodam 3 grosze swoje - przez pierwsze dni noworodek ma ten nieodpadnięty pępuszek, więc na brzuszku jest cała taka wielka klamra z bandażem, i pamiętam, że wtedy ktos mi poradził, żeby na ten okres ubierać kaftanik i spiochy zamiast body. Bo że niby body za bardzo uraża ten cały majdan pępkowy. Dziewczyny, które juz mają dzieci - powiedzcie jak to u Was było z tym pępkiem ? Ja ubieralam te kaftaniki, ale chętnie przerzuciłabym się tym razem na body, bo ogólnie sa wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wozkow to wlasnie podoba mi sie ten BABY MERC ale chcialabym kupic taniej, nawet rozgladalam sie za uzywanym i znalazlam za 460zl. do czestochowy mam 120km wiec kawalek drogi ale jakby szlo kupic tanio wozek to bysmy sie wybrali ja wyprawki jeszcze nie kompletuje. czesc dostane od rodzinki, lozeczko mam tylko materacyk musze dokupic ale mysle ze zaczne wszystko kupowac od marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska a nie lepiej właśnie body? odepniesz dół i masz dostęp do brzuszka. A śpiochy w tego co wiem, to się "górą" odpina... i musisz je zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka sama jestem w szoku ze jeszcze wchodze w swoje spodnie sprzed ciazy:) moze dlatego ze brzuchol mam wysoko i dlatego sie jeszcze dopinam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja do Czestochowy tez mam 100 km ale jak sobie porównam ceny i okaze sie ze sa tańsze to raczej pojedziemy bo mamy auto na gaz wiec koszt to bedzie max 50 zł a moze sie okazac ze wozki beda tansze o np.200 zł zdecydowałam sie na model Q7 tylko chce go na zywo zobaczyć :) na allegro jest gondola +spacerówka+fotelik za 995 zł. a u nas z innej firmy podobny ogladąłam za 1250 zł to juz jest 250 Zł w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Częstochowa to w ogóle jakieś polskie zagłębie wózkowe, większość naszych producentów wózków jest właśnie tam Babki, ja jeszcze z tym zwolnieniem - żeby lekarz dał to trzeba jakos specjalnie stękać, że się źle czuję czy co ? tak bym nie chciała za bardzo kłamać, bo czuje sie dobrze, ale w pracy teraz nie ma roboty i koledzy mi sugerują, żebym sobie na zwolnienie niedługo poszła (nieźle, co? hahaha) A praca przy kompie 8h to jest dla lekarza jakis argument ? POzycja non stop siedząca.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kupiłam sobie dziś rurki rumowe, podłużna rurka z nadzieniem w czekoladzie . kurczę ale rumowe? mogę zjeść? sądzę że i tak tego rumu za wiele nie ma w kremie a mi się tak chceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
myślę, że na luzie, taka ilość to jest nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem babuski po obiadku, miałam 2 stronki do przeczytania..... Więc tak..... pierwszy wózek też kupowałam w Częstochowie i trafiłam tam przez przypadek.... były u nas targi dziecięce więc poszliśmy a że to był styczeń więc wzięliśmy wizytówkę. Z Łodzi to 100 km ale..... No właśnie nie mogliśmy trafić do konkretnego gościa, zabłądziliśmy .... no i doznałam szoku bo jest kilka małych wsi - Biała, Kamyk, Mykanów.... i co "chałupa" to producent wózków:) Stanęło na tym, że trafiliśmy na końcu do gościa z Baby- Merc..... i tam fachowo dobrali nam to co chcieliśmy , dostaliśmy gratis nawet zapasowe koła ...:) i paski :) wózek wzięliśmy sobie taki co szły na export do Niemiec :) a cena :) no cóż wystarczyło wtedy i na łóżeczko i materacyk :) Gość cen na swojej stronie nie podaje :( http://www.babymerc.pl/ ale można zadzwonić wiem jedno - mam sprecyzowane wymagania ale nie za tysiączka więc tak czy owak - jedziemy w marcu pod Częstochowę Bomi wysłałam Ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie- super masz ten nick nawiasem mowiac, a co do Sulechowa to tez same pozytywne opinie slyszalam i jakbym miala rodzic to bym jechala albo tam albo do NS, ale nie do ZG. wiesz ze z zagrozona ciaza dali wypis ze ciaza utrzymana, kazali lezec i nic nie robic, po czym kazali zwolnic o 9 lozko i czekac na rodzine na korytarzu w pizamie (nie mialam ubran przy sobie) a maz mogl po mnie przyjechac ok 12. poza tym az szkoda pisac o tym co ja tam widzialam. slaszalam ze na porodowce jest lepiej, ale nigdy bym juz tego nie chciala sprawdzic. Daria- jeszcze a propos skarpetek... mam zimowe dziecko i moze sie myle, ale nie wyobrazam sobie polozyc noworodka w samej sukieneczce, ja tam kupie cienkie skarpetki tym bardziej ze dziecko lezy caly czas w cieniu. kurcze tak piszecie o tych wozkach ze super, az musze sie przyjrzec doladniej tym o ktorych piszecie. a co do pepka- ja ubieralam luzne body, pepek ladnie sie goil i szybko odpadl. pieluszke zawsze tak podwijalam by nie przeszkadzala a polozna mowila ze to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia 82 Ale ja nie neguję ubioru skarpetek latem!!!!!! Chodzi mi o to,że dziewczyny radziły tylko ubrać je ,kiedy pajac będzie za duży. Więc zapytałam tylko czy da się tak radę zamaskować np. za dużą sukienkę:D Zupełnie w żartach. bo absolutnie nie mam nic do skarpetek u dzieci w czerwcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy WYMIARY ŚRODKA GONDOLI to mala? długość-80cm;szerokość-37cm;głębokość-20cm czy dobra bedzie? bomi super wozek ja tez taki chce zakochalam sie w nim!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co pytać?
o co zapytać lekarza na połówkowym? on to jest raczej milczący trzeba z niego wyciągac ,tzn. zadawać pytania/ a ja jestem całkiem zielona w tym temacie . o co pytacie swoich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×