Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

maritka zapytam i napisze Tobie:) zakochałam się w tym http://allegro.pl/my-sweet-baby-wiklinowe-lozeczko-kosz-serca-extra-i1467740459.html ale ze wzgledu na cenę musze szukac czegos tańszego, wiec jak juz to: http://allegro.pl/wozek-kolyska-lozeczko-na-rolkach-kojec-hit-i1444882328.html albo http://allegro.pl/ss-promocja-kolyska-2w1-niebieska-rozowa-i1482427315.html tylko któras z dziewczyn pisała, że te kosze skrzypią, więc chciałabym najpierw jakiś na żywo przemacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Margo, to mnie przestraszyłaś, to ja mam za dużo. Muchy, ja kupuję taką kołyskę: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79949,4039742.html Też łóżeczko mam ale takołyska jest na kółeczkach i będziemy mogli maluszka przewozić tam gdzie my będziemy a poza tym bok tej kołyski się otwiera i możesz przystawić ją do łóżka obok siebie żebyś w nocy nie wstawała do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakie śliczności!!!!! wszystkie sliczne!!!! naprawde super sprawa z ta kolyska musimy sie zastanowic nad cena :) ale naprawde rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margo
a jakie leki na szyjke bierzesz? i w jakich dawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
Witam, ja już po pączku, już wczoraj zjadłam dwa, bo takie świeże bratmi przywiózł, bo moja mama robiła. Wagą się nie przejmuję. Co do imion to też nad Emilią się zastanawiam, ale mój mąż chce, żeby była Daria i nie wiem sama. Muchy mi też podoba się ten wózek, ale jak w sklepie porównałam z tako wariorr to chyba ten wybiorę. Ma przede wszystkim lepszą amortyzację. Ale sama nie wiem jeszcze jaki wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO I JA WITAM W TEN TŁUSTY CZWARTEK. Ja już zjadłąm 2 pączki i już nie mam na kolejne ochoty:P Kochane ja mam pytnie do was: też tak macie jak po całej nocy idziecie sikać to czy was też tak bardzo boli nie przy sikaniu tylko po? Ja czuję to tak jakby pecherz sie opróżniał i dziecko tak jakby spadało lekko na dol..i przy tym mam zawsze twardy brzuch:( co to jest? moze to przez to ze cala nc nie susiałam>? Sory ze tak prosto z mostu ale,... Ja za chwile ide na spacer z małym..niech sie wyszaleje..potem idzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika nie chciałam cię przestraszyć. jeżeli twój lekarz też powie, że norma do 140 (bo różne widziałam na necie) to pewnie powtórzysz test po 75g. będzie dobrze :) po zwiększeniu dawek biorę luteinę 2x2, magnez 3x1 i no-spę 3x1. marzycielka ja brałam pod uwagę tako jumper x, ale potem jak wkleiłaś link do warriora, to zmieniłam zdanie - bo ma większą gondolkę. więc mam dwa typy: warriora i baby merc q7-x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
ja jak nie wstanę w nocy na siku to boli mnie cały brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
margo mi też sie podobał baby merc Q7, ma fajną cenę i wszystko co potrzeba, ale jest dość niski, ja mam 170cm i uznałam że śmiesznie to jakoś wygląda, a poza ty tak się schylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka ja też mam takie uczucie jakby lekko opadał w dół. mnie z kolei brzuch boli przed, bo w nocy nie czuję, że muszę siku - dopiero jak mały mnie kopnie ( a i tak wstaję co 2h-3h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielka ja mam 172. kurczę nie widziałam go na żywo, ale po 34 tyg. lekarka zniesie mi zakaz leżenia (przynajmniej tak mówiła) to wybiorę się obejrzeć ten wózek. bo póki co to tylko jumpera x miałam okazję obejrzeć. a merc nie ma regulowanej rączki? tzn. żeby dopasować do wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było ... Czytałam troszkę co piszecie, ale i tak muszę nadrobić. Ten tydzień był bardzo wyczerpujący codziennie od 8 do 16 na uczelni, normalnie padałam na twarz, ból pleców itd... Dzisiaj zrobiłam sobie wolne ;) z resztą jakieś przeziębienie mnie łapie, tatko mnie zaraził... Pomagam od rana mamie, bo robi ciasta na wesele kuzyna, które jest już w sobotę... Ciekawe czy w sukienkę się zmieszczę, bo kupiłam ją jakieś 2 tygodnie temu hehe ;]] linka linka dzięki za pamięć ;) myszka mi też się podoba Alicja, ale moja mała będzie Laura. :) miała być Julia, ładne ale ZBYT popularne hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten "tłusty" dzień:) Hanka, mnie też tak czasem boli.. ale chyba wszytsko w porządku, bo to tylko chwilke i po bólu. a ja dopiero wstalam i nie zjadłam jeszcze żadnego pączka.. ale zaraz nadrobie:) dziewczyny, czasem leci mi krew nosa,ale tylko z rana. Tzn. jak chce wysmarkać nosek.. Czy to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
witam przedpołudniowo jeszcze nie pączkowo ale z wielką ochota na:-) muszę się wybrać na zakupy bo mam taki giga apetyt na pączki że slinka mi kapie na klawiaturę:-) i absolutnie nie policzę żadnych niewidzialnych kalorii tylko objem sie po uszy. jedyne czego się troszkę obawiam to zgaga- ostatnio jak mnie zaatakuje to jest to właśnie po cięście drozdżowym-za którym przepadam!!! Izunia-ja nigdy nie miałam zgagi i jak mnie dopadła pierwsza ciązowa- właśnie wieczorem to myslałam że już się w bazyliszka zmieniam- wogóle wcześniej nie znałam tego uczucia palenia itp.potem miałam 2noce pod rząd kulę duszącą w gardle w nocy-budziłam sie i nie wiedziałam co się dzieje-rano pieczenie gardła, ból. poszlam do apteki-kupiłam Tantum Verde-myślałam że to jakś infekcja gardła:-) 2dni ssałam i nic. akurat miałam wizyte u gina a on mi, że to soki żołądkowe mogą sie cofać i drażnić gardło-przełyk. i wiesz co mi najbardziej pomaga?ok. 2h przed spaniem nic nie jeść:-) poniewaz te dzienne zgagi jestem w stanie przetrawic ale to duszenie nocne kwasmi mnie przerastało;-) a jest to dla mnie wielkie zadanie bo lubię wieczorkami podjadać do zamknięcia powiek:-) Izunia-sprobuj mleko i 2h postu:-)przed snem pozdrawiam ciepło-u mnie nadal wiosna się budzi za oknem(pączkuje)- mmm...uwielbiam:-) ide o 17 do gina juz nie mogę sie doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się przywitam w ten tłusty dzień !!! No to ja chyba pobiłam rekord zjadłam 4 pączki nie mogłam się opanować kocham je no i teraz się biorę za porządki to może spale troszkę choć nie zależy mi były pyszne a ja lubie zjeść . piEkne te wasze kołyski podobają mi się okropnie !!! -martika- ty chodzisz do gaworczyka ? chciałam powiedzieć że to świetny lekarz bardzo dobrze się znamy i kiedyś był moim sąsiadem stare dzieje 10 lat wtył no i prowadził moją pierwszą ciąże 8 lat temu gył przy porodzie bardzo dobry lekarz więć możesz być spokojna . No to miłego dnia dziewczynki całusy dla was i waszych maleństw .PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Mam pytanko-co myslicie o imieniu dla dziewczynki- Pola? Meżowi sie bardzo podoba a ja nie jestem do konca przekonana i prosze o opinie. Mnie jakoś bardziej pasuje Julita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- ładne, też rzadko spotykane, delikatne, nawet mnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
witaj Stell, tak, chodzę do Gaworczyka i to na fundusz bo to świetny lekarz i czuję się pod jego skrzydłami bezpieczna. Szkoda że już nie pracje w szpitalu, jednak zdecydowałam się na szpital na Bema, muszę podjechać któregoś dnia i zapytać czy trzeba mieć swoje rzeczy dla dziecka czy dają swoje, nie orientujesz się? Co do bólu brzucha przy siusianiu to też tak mam, szczególnie po nocy albo jak się więcej moczu nazbiera, też się zastanawiałam. Z glukozą to czytam iż norma niby do 200 a nawet gdzieś było że do 240, nie słyszałam żeby do 140 było, nie chcem się martwić na zapas. Narobiłyście mi chętkę na pączka, zawsze robiłam ale dziś mi się nie chce, chyba męża wyślę jak wstanie ( śpi po nocce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzycielka29
margo ma regulowaną rączkę, ale mimo wszystko jakoś wariorr nalepiej mi się podoba, ale nie wiem jaki kolor wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to taki pisacz niepisacz...Zaglądam tutaj od czasu do czasu ale kompletnie nie mam chwilki zeby napisac...Mam nadzieje ze tak dorywczo moge coś skrobnąc...Zula ta krew z nosa to normalne w ciąży wiec sie nie martw. Też tak mam-zwłaszcza rano...I przy pierwszej ciąży było podobnie... A o imie Pola pytam bo gdziekolwiek w rodzinie nie powiem to wszyscy robią wielkie oczy jakby nie wiem co usłyszeli -nie wiem może przez to że są to osoby starsze... Nigdy w życiu nie chciałabym żeby ludzie tak reagowali na imie mojego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola to zdrobniale....
nie zawsze chca zarejestrowac bo Pola to Apolonia :) podaj taki argument mezowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdigu - Pola mi się bardzo podoba -znajomi mają Polę - super dziewczynka - spokojna , grzeczna i uśmiechnięta :) i chyba nie mieli problemu z rejestracją , ale nie pytałam ( z pewnością jest Pola a nie Apolonia ) . A macie długie nazwisko czy krótkie ? Z krwią z nosa - u mnie standard :( Ale się nie przejmuję w końcu osłabione jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak was czytam to też zaczynam się o tą moją szyjkę bać... Niby jest w porządku tak mi lekarz powiedział, ale kazał więcej odpoczywać i się oszczędzać a tu taki zapieprz na uczelni... Chyba muszę się wziąć za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak was czytam to też zaczynam się o tą moją szyjkę bać... Niby jest w porządku tak mi lekarz powiedział, ale kazał więcej odpoczywać i się oszczędzać a tu taki zapieprz na uczelni... Chyba muszę się wziąć za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja siostra urodzila synka Adasia o 12.02. waga 3550 i 58cm. jak bede miala fotki to przesle na naszego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Ładny ten Twój brzusio Bea, ja też mam już spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
witajcie Mamuśki kurcze ale dawno tu nie zaglądałam, od 2 dni nadrabiam zaleglości w czytaniu :-) bez pączka dzis ani rusz, ale jeden w zupełnosci wystarczy... ;-)2 dni temu robiłam sobie wszystkie badania i niby wszystko gra w pon idę do lekarza i sie okaze czy wszystko ok... Juz powoli szukam pracownika do swojego sklepu bo robi sie ciezko i nawet sobie nie zdajecie sprawy ze nie jest to takie latwe jakie powinno. Bezrobocie duze ale znaleść kogos odpowiedniego jest trudne... Kolyski wasze poprostu słodkie co do imion Alicja jest to piękne imie... Do wsystkich dzewczyn z skręcająca sie szyjką trzymajcie sie, odpoczywajcie nawet jak by bylo trzeba zaciskajcie nogi byle jak najdłuzej ;-) Co do zakresu glukozy po 50g to od 60-140 mg/dl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×