Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość Fiolcia84

Aja będę czerwcówką w przyszłym roku jeśli nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam mocne przeczucie że się udało :) jest ktoś kto też probował w tym cyklu i będzie termin na czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodzilam na poczatku
lipca,, moja mala ma juz 2,5 miesiaca i lezy biedna chorutka:( powodzenia zycze i zdowych 9 miesiecy i zdrowego dzidziusia:) juz nawet nie pamietam jak to bylo w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam czerwcówki.......ja urodze przed wami..............więc wytrwałości kochane..bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonanie tylko przeczucie :P W pierwszej ciązy miałam tak samo ;) Wiem ze topik majowy dopiero ruszył ale na maj sie juz na pewno nie załapie. A tak chce mi się poprostu z kims pogadac kto tez ma nadzieje i sie powspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z irlandii
ja urodziłam w czerwcu zeszłego roku także mój synek ma już 15 miesięcy nie pamiętam jak tylko było jak był malutki a tym bardziej ciąży ale to najcudowniejszy czas powodzenia życzę w staraniach i wytrwałości oraz wspaniałych 9 miesięcy jak się już uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też się tu załapie ;) Tak mi wychodzi z kalendarza licząc z daty zapłodnienia ( o ile doszło do zapłodnienia) bo z daty miesiączki wypada mi maj (29) ale mam nie regularne a wiem kiedy kochaliśmy się bez :) Okres spóźnia mi się 3 dni ale poczekam do poniedziałku i test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Staram się o dziecko od sierpnia. Niestety w sierpniu dostałam okres i teraz miałam nadzieję, że się uda, bo staraliśmy się intensywnie codziennie wręcz.. W środę 22.09 miałam dostać okres- ale nie dostałam. Stwierdziłam, że poczekam trochę zanim zrobię test,aby był bardziej wiarygodny. Dziś jest 32 dzień cyklu, miesiączki nadal brak, zrobiłam test rano, ale niestety wyszedł negatywny, więc nie wiem czy w 32 dniu testy mogą wychodzić negatywne? Co do objawów to bardzo powiększyły mi się piersi- nie bolą, ale czuję jakby były spuchnięte oraz pobolewa mnie w podbrzuszu i jajnikach-ale nie jest to ciągły ból jak przy okresie, tylko takie kłucie. Czy któraś miała podobne doświadczenia? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez wciaz jeszcze nic nie wiem. Jeden test juz zrobiłam w piątek. Wyszedł negatywny, 30dc. A @ nadal nie mam więc jak nie przyjdzie do piatku to ponawiam test znowu w piatek. Kate test może wyjść negatywny w 32dc. Czasami nawet dziewczyny pisały że nagatywny wyszedł tydzien po spodziewanym okresie. A objawy jakie opisałas to i na okres i na ciaze niestety pasują. Tylko pozytywny test da ci pewność. Jak jestes niecierpliwa to jedz na badanie krwi, tak szybciej sie dowiesz. Trzymam kciuki zeby byl czerwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym podtrzymać trochę temat - bo mi dzisiaj wyszedł test - wygląda na to że 3 czerwca urodzi mi się drugie dzieciątko - takze czekam z niecierpliwością na kolejne czerwcowe mamy i dzieciaczki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko ja też mam
dziecko z 2 września 2008. Gratuluje ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia, słonko - gratulacje :) a ja mam nadzieję dowiem się najdalej w piątek ;) okropne jest to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeszcze się mamusie nie wysypały ale trzeba trochę poczekać ... Fiolcia84 - trzymam kciuki :) palusia81 - gratulacje :) będziesz miała chyba trochę łatwiej - u mnie różnica między dzieciaczkami będzie wynosić niespełna 3 lata, u Ciebie niespełna 6 - ja to sie trochę boję reakcji córci - bo taka trochę zaborcza jest ... takiemu trzylatkowi to gorzej coś przetłumaczyć niż 6 latkowi. Ciekawa jestem jak ta ciąża będzie przebiegać, mam ambicję by pracować jak najdłuzej, bo pierwszą przesiedziałam na L4 - do 6 miesiąca wymiotowałam wszystkim. teraz wolałabym by godzin spędzonych w toalecie było mniej ... no ale czas na pierwsze objawy jeszcze przede mną. W tamtej ciązy wymiotować zaczęłam w 6 tyg ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka gratulacje.Ja kończę 5 tc ( jak ja bym chciała już 12:) słonko mój synek o dzidziusiu nic nie wie:) Dowie się później bo dla dziecka te 8msc czekania to wieczność.Wiesz on nie chce rodzeństwa też jest taki by się nim tylko zajmować boję się troszkę jak to będzie, na początku pewnie ciężko ale jakoś się ułoży. Na razie nie wymiotuję mam mdłości to tyle. w poprzedniej ciązy było wszystko dobrze, nie wymiotowałam. Podobno każda ciąża jest inna;) Co do pracy nie mam planów może do końca roku będę pracować zobaczę jak zareaguje szef na ciążę ale to dopiero po wizycie u lekarza pod koniec października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana za wcześnie:0 Ja czekam cierpliwie ( mniej lub więcej) tak do 25.10 na wizytę będzie to 8t 3 d ciąży powinno wszystko pięknie widać serducho bić. Mój lekarz wcześniej mi karty nie założy a i skierowania nie da na badania. W 5 tyg to na usg mało widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×