Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

co do pracy - chyba po macierzynskim nie wroce i poszukam innej nie pasuja mi godziny zaczynam wczesnie rano prace o 5 rano i nie ma szans na zlobek o tej godzinie :( fakt ze jestem w domu juz przed 12 ale kto mi sie dzieckiem zajmnie ? :( szkoda bo bardzo lubie swoja prace , z pracownikami innymi mam super kontakt ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ale się rozpisałyście ja wróciłam z zajęć i pewnie będę odsypiać popoludniu poranne wstawanie :) co do wlosów, to mi mój gin. powiedział, żeby nie farbować wlosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki ! zdecydowałam sie na tą pierwszą o 18 ide do fryzjera ale się ciesze w końcu pełen relaks ,mąż z małą w domu a ja ide się porelaksowac:) a na obiad mam wczorajszą zapiekanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fryzjerka i osobiscie powiem Wam, ze farbowalam wlosy ciezarnym kobietom ale dopiero po 12tc. wczesniej ksztaltuja sie wszystkie wazne narzady dziecka i wdychanie chemii nie jest dobrym pomyslem. znam przypadki kobiet, ktore farbowaly wlosy w pierwszym trymestrze i kolor wyszedl inny niz powinien... wazne jest zeby uzywac lagodnych farb bez aminiaku... skora w ciazy jest tez bardziej wrazliwa niz poza ciaza wiec farbowanie moze powodowac podraznienia... teraz jest mnostwo lagodnych farb ktorych mozna uzywac w ciazy, ale wazne jest zeby poinformowac fryzjera o swoim stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mama z de -super te fryzury :) sama myslalam juz wczesniej o podobnym asymetrycznym scieciu, ale z tylu chce zostawic dluzsze, cos jak klasyczny "bob", a nie tak krotkie jak na zdjeciu. Na szczescie jakos wytrzymuje z moimi odrostami, jestem jasna blondynka, ale robie delikatne pasemka. O dziwo moje wlosy przestaly sie przetluszczac i wygladaja calkiem niezle - sa dosc cienkie. Wiec z pasemkami zaczekam do grudnia. Ja w menu mam na razie tylko piers kurczaka + ryz + surowka z marchewki- ktora juz jem prawie codziennie :). Na inne rzeczy moj zoladek mowi stanowczo "NIE". Jutro sprobuje makaron z mieskiem mielonym -tez kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się dopisałam, hej, hej i uporządkowałam ::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leżajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06. inka linka...............22..............16.06..........opolskie< br /> ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć luciola jak tam na l4 jesteś? Fajnie że się odezwałaś;) zolka mi się bob marzy ale mam szopę straszna kiedyś wrzucę wam fotkę to same zobaczycie Takie zaprzyjaźnione fryzjerki to mnie obciąć nie chcą bo będę żałować i racja ;) eve ja właśnie po 12tc mam zamiar farbować. Nawet bliżej 16tc mam zde fajnie super ta fryzurka aż zazdroszczę relaksu panna_z_de ja też nie chcę do swojej pracy wracać bo raz że jest byle jaka i także mało płatna musze coś konkretnego poszukać Ja wróciłam z tescco bo idziemy na ur koleżanki Olka z przedszkole boszsz ile ludzi wogóle takiej 5-latce to ciężko coś kupić Teraz czekam na pizzę w jednej pizzeri 1,5h czekania w drugiej 50min ale mnie skręca w z głodu chyba całą wetnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem mama 1,5 rocznego Eryka i spodziewam się kolejnego dziecka,... jestem trochę załamana tą wiadomością.Ale cóż trzeba żyć dalej...chociaż nie powiem..jest mi ciężko z tą wiadomością. Mam nadzieje że dziewczyny mi pomożecie i chociaż trochę trochę pocieszycie... no chyba że nie mogę do was dołączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem mama 1,5 rocznego Eryka i spodziewam się kolejnego dziecka,... jestem trochę załamana tą wiadomością.Ale cóż trzeba żyć dalej...chociaż nie powiem..jest mi ciężko z tą wiadomością. Mam nadzieje że dziewczyny mi pomożecie i chociaż trochę pocieszycie... no chyba że nie mogę do was dołączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem mama 1,5 rocznego Eryka i spodziewam się kolejnego dziecka,... jestem trochę załamana tą wiadomością.Ale cóż trzeba żyć dalej...chociaż nie powiem..jest mi ciężko z tą wiadomością. Mam nadzieje że dziewczyny mi pomożecie i chociaż trochę pocieszycie... no chyba że nie mogę do was dołączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha171 pewnie że Cie przyjmiemy :) nie ma problemu. my tu każda wzajemnie siebie pocieszamy i podtrzymujemy na duchu więc dobrze trafiłaś :] a co do ciąży, to nie ma się co smucić, tylko się cieszyć przecież to WIELKIE szczęście. luciola 28 pięknie zrobiłaś z tą tabelką :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu w domku po zajeciach.... tragedia :) nudy jakich jeszcze nie bylo :P teraz kapiel, kolacja i do lozka bo jutro zas uczelnia od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opolskie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha, pomyśl, że jak już będziesz w moim statecznym wieku ;) to dzieciaczki będziesz miała wyrośnięte, a jak będą jeszcze mało problemowymi nastolatkami - to masz luz blues no i mała różnica wieku jest wartościowa w ich wspólnym rozwoju ja mam 8-latka w domu i znowu w pieluchy się pakuję, aczkolwiek świadomie i zgodnie z przyjętymi założeniami :) tak, palusiu, jestem na l4 - z racji mojego wieku gina chciała mi dać od pierwszej wizyty, ale przeczekałam 3 tygodnie, zdałam sprawy i sobie siedzę w domku. ale co to za siedzenie...mam mdłości okropne cokolwiek zjem to mnie mdli od paru dni mam jadłowstręt - jem, bo wiem, że muszę, ale... jedynie mandarynki i woda gazowana jakoś mi wchodzą ps. moim zdaniem długie włosy to atut kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy która z was miała delikatne krwawienie? tzn coś w postaci ostatnich dni w okresie? zauważyłam takie ślady po nocy.. nie mam żadnych bóli brzucha, tym bardziej skurczy, ani nic i czuje się świetnie tylko to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teścik
ja miałam bardzo delikatne plamienie koloru brązowego , w dzień spodziewanego pierwszego okresu ,kiedy byłam już w ciąży. na drugi dzień poszłam do ginekologa to już nic nie było widać ,ale dał luteinę i nospę. no i nastraszył oczywiście. żadnego plamienia/krwawienia nie można ignorować i najlepiej skontrolować. kończę 10 tydzień i na razie więcej takich akcji nie miałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
czy was też coś boli w ciąży? np .łydka ,ręka czy nawet w pośladku ....ja co rano wstanę to coś nowego mnie boli ,choć nic fizycznie ciężkiego nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak ja nie mialam zadnych plamien ale moj gin powiedzial ze w terminie spodziewanej @ przez kilka miesiecy moga sie pojawiac bole i plamienia jak podczas okresu. ja tak mialam w tym miesiacu jak przypadal mi kolejny termin @ to bolalo mnie w krzyzu ale bez plamien. jednak zadnych plamien nie powinno sie bagatelizowac chociaz moja siostra jest teraz w ciazy, rodzi pod koniec lutego i o ciazy dowiedziala sie w... 5mc gdyz wlasnie miala plamienia troche mniej obfite jak podczas okresu i zadnych mdlosci, bolu piersi..a tu pozniej szok:) od razu na pierwszej wizycie poznala plec:) i dzidzia zdrowa. wiec plamienia nie zawsze zle wroza ale lepiej dmuchac na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca czerwcówka :)
Panna z de :) a nie myślałaś ,żeby mąż zaprowadzał do żłobka dzieciaczka i mogłabyś go już odbierać o 12-tej i cały dzień mielibyście dla siebie ? Świetne masz godziny pracy i jak atmosfera taka miła to aż żal :) Najgorzej jak mamy muszą pracować 9-17/18. Cały dzień w plecy. Pozdrawiam i życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca czerwcówka :)
ja też miałam bóle krzyża w terminie @ , ale w poprzedniej ciąży dosyć często plamiłam i nie było to niestety nic dobrego ( w końcu mnie zaszyli ). Dla pocieszenia napiszę ,że urodziłam zdrowego synka :) Lepiej dmuchać na zimne i iść kilka razy do gina , a nie martwić się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) od jutra do pracy :( ehhh nie chce mi sie :D atmosfere mamy bardzo fajna , super az :) podczytująca czerwcówka :)---- nie da rady on sam wyjezdza do pracy o 5:30 :( ale mam nadzieje jakos to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak zauwazylam tylko mi sie na kafe doubluja posty :O plamienie moze w ciazy wystapic ale nalezy zglosic sie do lekarza i dmuchac na zimne :) ja sie powoli juz ciesze tym ze jutro zaczynam 11 tydz :D wiec jeszcze troche i najgorszy czas minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
panna z de ,zaczynasz 11 tydzień dziś licząc od ostatniego okresu ,czy według usg? ja też dziś 11 tydzień mam ale od ostatniego okresu.i zastanawiam się kiedy będzie ten lepszy już czas bez ryzyka poronienia?czy 12 tydzien od ost.miesiączki czy liczyć według usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie dzis jzu gorsze samopoczucie od wczoraj glowa boli noi dzis znow mdlosci a tak dawno nie mialam , myslam ze na dobre odeszly , a jade niedlugo na zakupy musze spodnie jakies kupic i moze jakies bluzki jeszcze , co prawda mieszcze sie w spodnie jeszcze ale uciskaja juz na brzuszek , a codo tygodni to ja mysle z liczyc od usg , umnie od usg 9 idzie a od OM 10 , tez niemoge sie doczekac konca 1 trymestru oby szybciej 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie dzis jzu gorsze samopoczucie od wczoraj glowa boli noi dzis znow mdlosci a tak dawno nie mialam , myslam ze na dobre odeszly , a jade niedlugo na zakupy musze spodnie jakies kupic i moze jakies bluzki jeszcze , co prawda mieszcze sie w spodnie jeszcze ale uciskaja juz na brzuszek , a codo tygodni to ja mysle z liczyc od usg , umnie od usg 9 idzie a od OM 10 , tez niemoge sie doczekac konca 1 trymestru oby szybciej 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny u mnie dzis jzu gorsze samopoczucie od wczoraj glowa boli noi dzis znow mdlosci a tak dawno nie mialam , myslam ze na dobre odeszly , a jade niedlugo na zakupy musze spodnie jakies kupic i moze jakies bluzki jeszcze , co prawda mieszcze sie w spodnie jeszcze ale uciskaja juz na brzuszek , a codo tygodni to ja mysle z liczyc od usg , umnie od usg 9 idzie a od OM 10 , tez niemoge sie doczekac konca 1 trymestru oby szybciej 4 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja licze tygodnie wg USG, wiec dzis mam 11tydzien i 4 dzien :) takze 12 tydzien sie konczy :) wg OM bylby to 12t3d...niby najgorsze mam za soba, ale i tak czasami wariuje. Nie widac mi brzuszka-wieczorami jest tylko wzdety....wiec od razu mam mysli ze maluszek nie rosnie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
umnie juz widac brzuszek mały ale jest ,takiz e odstaje troszeczke , ciekawe od czego zalezy ze u 1 widac u 2 nie , nie pamietam jak bylo w 1 ciazy keidy wyskoczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
u mnie również brzuszek wyrósł troszkę ,niby mąż stwierdziła że zaokrągla się:-) a ja widzę po spodniach że coraz mniej luzu w pasie.u mnie z usg to 9t5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
::::NIK::::::::::::::::WIEK::/TE RMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice Agnik83..................27............03.06..........Elb ląg Jado......................33............03.06..........Zi elona Góra jonana..................25.............3.06........k.Leż ajska luciola28...............35..............2/4.06........k. Gliwic palusia81...............29.............3/5.06.........k.S zczecina Asia_Malina............28.............6.06.........Skawin a/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jastr zebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Biał ystok Olczak..................24...........ok.13.06.........Rud a Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............13.06............ma zowieckie MamusiaAgusia........28.............16.06...........opols kie inka linka...............22..............16.06..........opolskie ewcia_82...............28.............16.06..........Niem cy stell.....................27..............16.06.......... .Polkowice 82 czarna..............28............17.06..........świętokrz yskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........Woc ławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. neciaa....................21...........24.06.........warm ińsko-m azurskie maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc młoda@mamusia.......19............9.06.........lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×