Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Ja planuję kupić pościel do wózka, bo późną jesienią czy zimą nie nakryję Maleństwa pieluszką, no ale każdy ma swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na później mam śpiworek z grubego polaru. Ale własnie nie wiedziałam co na lato... Uciekam na klan. Będę poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje,że te śpiworki jakoś ruchy dziecka ograniczają :D no i osobiście nie podoba mi się to ,no ale każdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajny ruch na forum :) Co do Zusu. Mi to wypłacają za dni ze zwolnienia, dwa tygodnie po zrealizowaniu się danego zwolnienia tj. np jak miałam zwolnienie od 30.12.2010-20.01.2011 to teraz 3 lut miałam wypłatę. Dodam że moja firma zatrudnia 5 osób i sama zanoszę zwolnienia do Zusu. Jejku jejku :) Chyba też zacznę kupować wyprawkę jak tylko dowiem się w piątek płci :) Jak będzie dziewczynka to dostanę w spadku górę ciuszków od rodziny bo u nas same dziewczynki a jak chłopiec to zakupy :) Ale wózek to i tak kupimy po porodzie bo mam za małe mieszkanie żeby stał mi do czerwca i cenną przestrzeń zabierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria pewnie ze kazdemu podoba sie cos innego :) dlatego mamy taki wybór wszystkiego na rynku :D kurcze jakas nienazarta jestem dzisiaj :P mam na cos ochote i nie wiem na co :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się przypomniało,że nie wzięłam popołudniowej dawki leków i brzuch znowu twardy :( chyba się nie obejdzie bez no-spy i luteiny do końca :( Dobrze,że jutro wtorek, 2 dni do wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
fajne to nawet, tylko siedzieć i czekać aż sekundy mijają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja narazie kupiłam przez allegro zestaw startowy Aventu: http://allegro.pl/avent-zestaw-startowy-9-elementow-warszawa-i1431361178.html W Świecie dziecka taki zestaw widziałam za ok. 130zł. Różnica jest spora. Termometr http://allegro.pl/termometr-medyczny-ucho-czolo-1-sek-certyfikowany-i1434097145.html i podgrzewacz do butelek tej od tej osoby. Pozostałe rzeczy mam zamiar kupić od poniższych osób. Jeszcze od nich nie kupowałam, więc polecić nie mogę, bo nie wiem jak się sprawdzą. www_justbaby_pl Sklep--Myszka endriu37a. Co do wózków to również polecam obejrzeć na żywo. My pojeździliśmy po kilku sklepach wypytać się co i jak i w końcu wybraliśmy jeden. Zamówimy pewnie w marcu, bo wcześniej nie ma poprostu takiej potrzeby. Ciuszków nie kupujemy przez allegro a w ciuchlandach. Tymbardziej, że te dzieci rosną jak na drożdżach. Dziś się przeszłam do jednego i wydałam na 4 pary spodenek i dwa bodziaki aż całe 4 złote. Wystarczy wyprać pożądnie i jak nowe :). Co do pościeli do wózka to też słyszałam od mam, że raczej kocyk i śpiworek niż kołdra i poduszka, ale co kto woli. Martolinka też chodzę dziś wyglodniała. Niedawno jadłam a już myślę o kolacji. Ale się rozpisałam. Idę poprasować ubranka dla małej :). Są takie malutkie jak dla lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie, ja już po wizycie. z synkiem wszystko ok, ładnie rośnie, waży już 560g. ale z nerką dalej nie najlepiej, dostałam tym razem furagin i wit.c, nadal muszę dużo wody pić. infekcja nawraca, więc dostałam clotrimazol. i jakby tego było mało, okazało się, że skróciła mi się szyjka macicy Sad powinna mieć 5cm, a u mnie jest 2,3cm. lekarka powiedziała,że powinnam iść do szpitala, bo jest duże ryzyko pojawienia się rozwarcia, ale stwierdziła, że zaczekamy 3 tyg.do następnej wizyty i wtedy zdecyduje co dalej. dostałam luteinę i magnez na tą szyjkę, szlaban na seks do 28 tyg.ciąży, zakaz latania po mieście, zakupy itd.mam dużo leżeć, zwłaszcza na lewym boku. i oszczędzać się jak najwięcej. ginka pytała, czy napina mi się brzuch, ale ja wcale tego nie czuję Sad i nie wiem czemu mi się ta szyjka skróciła, mało latam po mieście, na zakupy chodzę raz w tyg. na takie większe, w ogóle dużo mąż mnie wyręcza, od początku się oszczędzałam. ehh... co do zwolnienia to nie pomogę, bo ja byłam na stażu i zus nie płaci chorobowego za L4. i raczej nie będę już brała zwolnienia od przyszłego miesiąca - nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) my juz po wizycie. wiek ciazy okreslony na 23tydzien i dzidzia zdrowo rosnie. ponoc jest duza ale nie wiem po kim bo moj ma 175cm wzrostu a ja 160:P hehe plci mi nie powiedzial:( mowilam zeby szukal no i szukal z 15min ale stwierdzil ze zaslania nozkami i sprobuje nastepnym razem co do mojej anemii skomentowal to tym ze dziecko jest silne i prawidlowo sie rozwija dlatego krew idzie w dol a na poprawe wynikow przepisal mi hemofer i tardyferon dostalam skierowanie na glukoze. a Wy robicie ja na czczo czy nie? no i 4kg na plusie...przez miesiac przytylam 2kg...wychodzi 0,5kg na tydzien. moj sie smieje ze skoro brzuch mam maly to wszystko idzie mi w cycki:D miesiac temu kupowalam staniki a dzis juz sa za ciasne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny naskrobałyście:)nie było mnie kilka godz i tyle do czytania:)Poszłam na drzemke,kurde moja godz wybija i koniec mnie nie ma:) Ziolka ja bym wybrała ten drugi wózek.Tez je oglądałam,ale stwierdziłam że jednak wole wózek bez gondolki.Ten pierwszy to że tak powiem troche starodawny i przednie koła sie nie są skretne,dlatego dla mnie odpada. Ja rożek zamówiłam z firmy Aruś.Termometr zamówiłam ten sam co Madziaarka.Zamawiałam wszystko hurtowo,i mama mi paczke z Pl wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka mi pobrali najpierw krew na czczo, zbadali cukier, był ok, wtedy wypiłam glukozę i za godzinę kolejne pobranie krwi. Zobaczymy co wyjdzie- jutro idę po wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia ja właśnie mam fotkę z usg świadczącą że to panienka rośnie u mnie , nawet ginek zaznaczył w kółku narządy jej. jakby co to mam dowód i na porodówce nie podmienią mi na faceta:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo-to widzę że taki urok Dr M.,że wszystkim się szyjki skracają... Ja mam to samo,tylko,że u mnie ostatnio była 3 cm i już na mnie wyzywała,że to za krótka i też straszyła szpitalem. Jedno dobre,że rozwarcia nie ma. A widziała co jest? Inka-super,że z dzidzią wszystko ok :-) Mam pytanko-gratuluję córci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
chyba muszę poszukać, jakiegoś kardiologa , bo jakoś ostatnio mi w klatce piersiowej czasem tak jakoś dziwnie jest ,nie wiem jak określić ... dobra spadam oglądać maraton seriali na TVP 2:-) życzę przespanej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko=niestet dziś nie ma serialu, telekamery lecą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
no i się naoglądałam seriali ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - chyba coś w tym jest, z pacjentkami naszej dr, bo mojej szwagierce (też u naszej gin miała prowadzoną ciążę),to pod koniec zrobiło się 4cm rozwarcie. na poprzedniej wizycie było wszystko ok, a dziś po badaniu i usg taki zonk. ale podejrzewam, że to się zaczęło od nerki - miałam silne bóle, i wtedy musiał się brzuch napinać, a ja przez tę nerkę nie czułam. właśnie - dobrze, że nie ma rozwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo musisz duzo wypoczywac. miejmy nadzieje ze do rozwarcia nie dojdzie tak predko... :) zrobilam omleta na kolacje :D i chyba wreszcie zaspokoilam swój apetyt :P teraz leze w lozku i czekam az maz sie wykapie :) wlaczymy film i idziemy spac :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarko ja tez buszuje po lumpkach, naprawdę cuda znaleźć można za grosze i nie szkoda nawet jak raz złoży. Ostatnio było np mnóstwo kombinezonów dla chłopca boskie i pewnie więcej niż 10 zł nie kosztowały, ale ja mam po Olku więc mi nie potrzebne. margo uważaj na siebie ja mam w czwartek wizytę mam nadzieję że tam na dole ok jest. Z Olkiem to ok 36tc zaczęła mi się szyjka skracać więc w normie a i tak po terminie urodziłam. inka linka ach wstydzioszek to może baba jednak bo chłopaki lubią chwalić się siusiorkami i tak im zostaje do końca;)Najważniejsze że zdrowe i duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo - w pierwszej ciązy tez mi się skróciła szyb ko szyjka, więc gina powiedziała, że urodze przed terminem...a urodzilłam 10 dni po terminie i obyło się bez leżenia w szpitalu, zaszywania, czopków i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekunde, jutro wczytam sie dokladniej (niezle sie wywietrzylismy z Erysiem) :) Palusia- gdzie te cudne ochraniacze? euro stoi dosc nisko i chyba ta mure kupie tutaj bo jej koszt wyjdzie jakbym w PL x landera kupila. ale te wozki co pokazywalas a co do termometru, ja wlasnie dzis kupilam tak jak ma lekarz i takiego uzywali w szpitalu, gdzie lezal Eryk. czytalam o nim opinie i w testach wypada b. dobrze. to on: http://allegro.pl/termometr-douszny-braun-thermoscan-irt-4520-sklep-i1431878564.html mykam do wanny i do mezusia :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo - uważaj na siebie , lepiej więcej odpoczywać niż później się stresować , a możesz napisać jaki magnez bierzesz? Dzięki dziewczyny zaraz idę płukać gardło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapinka - w aptece farmaceutka poleciła Magvit B6 jako jeden z lepszych i taki wzięłam, a w domu dopatrzyłam się, że ginka napisała mi przy magnezie 3x1 np. Magne B6. luciola - pocieszyłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie bo juz z tego bolu to nie wytrzymam od 2 dni mam zapalenie pecherza boli tak strasznie biore furaginum ale jak narazie nic nie przestaje boje sie o dzidzie bo to nie bezpieczne miec zapalenie pecherza w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam nocne buszowanie po necie.Spac nie moge a potem rano spie do 10 i drzemie popoludniu.Kurde... No ale nic sprobuje sie polozyc i moze zasne.dobranoc i do rana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko..
dziś w końcu jestem pierwsza :-) od czego wy bierzecie ten magnez? mi mój ginek nic nie mówił o magnezie i biore tylko feminatal i nospę . na ostatniej wizycie jak mnie badał to mówił że wszystko ok , więc mam nadzieję że za 2 tygodnie też mi tak powie . bo ja do szpitala leżec to się nie wybieram .dla mnie to tragedia będzie "mieszkać" w szpitalu na czas koło porodu .ostatnio jak musiałam leżeć w szpitalu to było jakieś 27 lat temu jak się rodziłam i lepiej żeby to nie zmieniło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi-ja mam furaginum zawsze w zapasie i jak tylko czuje ze cos sie zaczyna biore jedna tebletke i od razu przechodzi.... dla mnie jest bardzo skuteczna. Moze wybierz sie do lekarza po inny lek... mam pytanko-ja biore magnez zeby nie miec kurczy miesni :) poza tym wzmacnia organizm :) no-spa tez dziala rozkurczowo, ale tylko jesli chodzi o brzuch chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×