Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Luciola- o malucha sie nie boje, nie upadlam, tylko naciagnelam miesnie i teraz jeszcze gorzej mi sie wstaje. maz mnie dzis pocieszyl i powiedzial, ze myslal ze bedzie potrzebny dzwig w ostatnim miesiacu a nie w polowie ciazy :P no i tez czeka mnie test obciazeniowy glukoza, nie jestem pewna, ale chyba wszystkie ciezane go robia. u mnie chyba ok 23 tygodnia. oprocz tego co wizyta badanie moczu, poziom cukru, hemoglobina, waga, cisnienie. kurcze nie pamietam ktore badanie z krwi powtarzaja tutaj jeszcze bo inaczej moze byc problem z przyjeciem do szpitala. jak pamietam w mutterpassie wszystkie badania musze byc "zaklejone" wynikami. chlop sobie zazyczyl dzis kotlete "schabowe" z kurczaka, chyba neidlugo bedziemy gdakac :P no nic trzeba sie wziac za ogarniecie grajdolka Eryka i obiad. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstępów to podobno są genetyczne. Moja mama ma straszne i twierdziła,że nic mi nie pomoże... a mi sie wydaje,że ja dopóki się smarowałam regularnie codziennie to się nie pojawiły. Tylko na biuście miałam dwa takie małe,jak piersi zaczęly rosnąć tak gwałtownie to się pojawiły. Ale potem smarowałam i teraz ich nie widzę. Więc te na brzuchu to sądzę,że od tego,ze w czasie świąt zapominałam o smarowaniu. wiec 2 tygodnie bez regularnego smarowania zrobiło swoje :-( ale to jest moje zdanie. A co do imienia to my na 99% jesteśmy zdecydowani,że będzie Lilka (Liliana).Dla chłopca nie mamy w sumie żadnego... Więc jak by się jednak coś tam między nóżkami pojawiło to będziemy mieć problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cukru z glukozą to moja lekarka mówiła,ze robi się tak ok. 24-26 tygodnia. A u mnie teraz,bo istnieje to ryzyko cukrzycy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik- Izunia ma racje, niektore kobiety nie smaruja sie niczym i bez rozstepow wychodza z ciazy, a niektore (np. ja) tony oliwek wylewaja i co? wygladaja jak zebry :P cieszmy sie ze nie jestesmy ciemnoskore bo wtedy nawet zebra by lepiej wygladala :P a no i rozmawialam ost z lekarka i po ciazy zakladam Mirene. na 5 lat spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny:) Ale się od rana nasprzątałam :( aż czuje,że brzuch mam twardy. Ja właśnie zaczynam 17 tc i nie czuję jeszcze nic, oprócz "górki" w brzuchu o której już pisałam. Dziś jestem z mężem w domu, bo do środy ma urlop :] Hurrra !!! Któraś z Was pytała o imiona. Mamy wybrane tylko dla dziewczynki - LILIANA :):) Dla chłopczyka podoba mi się SERGIUSZ lub SEWERYN, ale mąż nie chce o nich słyszeć, więc będzie problem :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria-mamy identyczne typy co do imion ;-) Dziewczynka Lilka, a chłopak jesli bedzie to jedyne które mi się podoba to Seweryn. Segiusz też,ale koleżanka ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dobrze że weszłam dziś do Was bo troche sie martwiłam :) ja już jkaieś 2 dni czuje coś dziwnego w brzuszku na początku nie wiedziałam co to jest ale teraz jestem już pewna że to moje maleństwo :) wczoraj czułam częściej takie baloniki no ale nie jest to jeszcze tak bardzo częste.. Najczęściej wieczorkiem albo jak dłużej siedzę :) no ale wczoraj nie było przed spaniem dzis rano tylko takie bardzo leciutkie i się już bałam ale widzęże to chyba tak działa na początku są rzadkie i lekkie kopniaczki a dopiero później stają się regularne???? To w takim razie i ja sie już przestaję martwić tylko spokojnie czekam :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też chciał Lilkę ale mnie nie bardzo się podoba :) więc dla dziewczynki będzie Adrianna a dla chłopca Aleksander albo Jaś :) jeszcze nie wiemy dokładnie :)...Ale to wszystko kwestia gustu :) ja już 10 tys. razy zmieniałam imie dla dziewczynki najpierw miała być Nadia (ale to jeszcze wtedy kiedy nawet się nie staraliśmy) później Anastazja, Aleksandra ( ale u męża w rodzinie są już dwie więc odpada :().. A jeśli chodzi o imię dla chłopca to faktycznie jest problem bo nie ma ładnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dla dziewczynki mamy pewne-Martynka, a dla chłopca jeszcze się spieramy :) albo Michaś, albo Marcel....albo Marek-po dziadku, którego już z nami nie ma :( u nas wchodzą w grę tylko imiona na M :) tak sobie ubzduralismy z racji tego ze ja Marta a maz Marcin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcialam Liliane ale mojemu sie nie podoba wiec została Maya:)a z chłopcem oj bedzie problem.Mi sie podoba Nathan lub Nathaniel ale nie wiem co tatus na to.A może jemu wpadnie jakieś imie a jak nie to bedzie Krzysztof junior po tatusiu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
ewcia82 co sadzisz na temat afery zywieniowej ktora teraz u nas sie pojawila bo ja zupelnie niewiem co mam teraz robic do zjedzenia obawiam sie o zdrowie mojej kruszyny bo mowili w telewizji ze te zwierzeta byly karmnione karma ktora wywoluje raka i juz sama niewiem co mam robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
prolaktynka23 a mnie sie wydaje ze znalezienie imienia dla chlopca jest najlatwiej bo sa ladne takie jak lukasz albo seweryn albo sebastian lub bastian no ale to jest oczywiscie kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a ja juz dosc czesto czuje "kopniaczki". wczoraj na wieczor jak dzidziol zaczal ok 21 tak z przerwami wiercil sie do 23. w wiekszosci to ruchy sa wyczuwalne tylko dla mnie ale moj nie dal za wygrana i trzymal przez pol godz dlon na brzuchu az w koncu poczul malego kopniaka:) stwierdzil ze fajne uczucie ale troche dziwne. co do imion to mi sie podoba Adas, Filip, Bartek a moj ostatnio wyskoczyl z Bentley'em. nie wiem skad on to wytrzasnal ale mi sie nie podoba i kojarzy mi sie tylko z autem:/ a dla dziewczynki nie mamy pomyslu..jakos zadne do nas nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas też wszystko pływa, ja po wizycie u okulisty wzrok dobry i ciśnienie w oku też w normie. A wczoraj wybrałam się do teatru sztuka pt. Odlot w Czasie aktorzy opowiadają o losach świata w ostatnim tysięcleciu od średniowiecza po loty w kosmos, całe przedstawienie jest tak śmieszne że po spektaklu brzuch mnie ze śmiechu bolał było super kasiunia nie martw się (wiem że łatwo tak napisać) trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze :) prolaktyna ja mam wręcz odwrotnie dla chłopca było mi łatwo dużo męskich imion mi się podoba za to dla dziewczynki jest problem nasze typy to dla chłopca Borys, Karol, Marcel a dla dziewczynki Marta lub Łucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja jutro zaczynam 20 tc, faktycznie szybko leci ten czas :) i od kilku dni czuję już często kopniaczki, synek dokazuje jak nie wiem, ale póki co, mąż się jeszcze nie załapał. za każdym razem kiedy kładzie rękę na brzuchu maluszek przestaje wariować. co do imion to dla dziewczynki mieliśmy Natalia, ale okazało się, że chłopiec i problem - bo też na nic zdecydować się nie możemy. i na razie stanęło na: Michaś lub Szymon. agnik83 - a my się znamy z widzenia z poczekalni u naszej gin, o ile nie zmieniłaś lekarza. też jestem z elblążkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja już po wizycie miałam dzisiaj robione usg ale tylko 2D ale tez było fajnie widać widziałam dziś paluszki u rączki nóżkę klatkę piersiową ... no i lekarz powiedział że raczej między nogami nic nie widzi tylko nabrzmiałe wargi sromowe, i że to w 70 % dziewczynka ale pewny dopiero będzie za kilka tygodniu, na 25 stycznia mam termin do kliniki na badania pranatalne....jedynie to lekarz mi powiedział że główka jest nisko ułożona, ale jeśli nie mam parcia na główkę to nie jest nic złego, ale jednak się tym martwię.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo-wlaśnie znalazlam Cie na FB i pewnie,że Cię kojarzę :-) A lekarza nie zmieniłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik nie wrzucałam swojej foty, bo czekałam na aparat - chciałam wrzucić razem z fotką mojego brzuszka. no ale się nie doczekałam, bratu jakoś nie po drodze do nas by oddać sprzęt. zaraz wrzucę fotkę z mężem. najwyżej brzuszek innym razem doślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nic mi się nie chce...a jeszcze zakupy mnie czekają, weekend się zaczyna a w lodówce pustawo. i skończy się jak zwykle: nadprogramowymi zakupami słodyczy heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety!! Jeśli chodzi o rozstępy to u mnie ani siostrra ani mama nie miały wiec ja mam nadzieje że też mi sei uda :) Co do imion to mamy wybrane Michalinka, a tak na wszeli wypadek jakby coś miedzy nóżkami jednak wyrosło to będzie Adrianek :D Ja już czuje regularne kopniaczki no ale ja chudzielec jestem. Meżulowi dwa razy jak na razie udalo sie wyczuć małą. Raz kopneła tate w ręke a raz w ucho hihihi :P Powiem Wam że ja ostanio to jestem strasznie senna. musze sie na godzine położyc popołudniu bo inaczej jestem zmierzła niesamowicie. A w nocy to mi sei tez takie bzdury śnia ze szkoda gadac. Dzisiaj byłam u okulisty wszystko jest oki :) Jeśli chodzi o badanie z obiciązeniem glukozy moj gin powiedział ze zrobimy go sobie tak w 23 tc. jutro zaczynamy 20 :D Zleciało to niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×