Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
2,5 tak mała kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo ostatnio rycze o byle co. a potem sie z tego śmieję ach te hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ide temu dzis bo do srody to chyba ze strachu umarłabym mam nadzieje ze zrobi te usg i powie cokolwiek bo z wrazenia maz tez sie nie zapytal jak umawial wizyte czy opisuja od razu usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bede miala 2 lata roznicy miedzy dziciakami..jak ja sobie poradze to nie wiem. jeszcze studia,firma...nie mam pojecia. juz sie boje...troche za mala te roznica wieku no ale coz tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny a mcie takie coś, że...na przykład wydaje wam sie, że nie dacie rady, że po porodzie nie będę umiała sie zająć dzieckiem i powiedzą mi w szpitalu co z pani za matka? Ja się boje, że nie bedę czegoś wiedziała, umiała itp. :( ehh Dobrze, że mam mamę i teściową blisko to mi pomogą:) już same w święta powiedziały, że się zakochają w maluszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez druga ciazy inna, choc teraz juz jest lepiej. na kafe ktos podal linki to filmow z porodow i co zrobilam? musialam zobaczyc. przy 1 w wodzie na koniec sie poplakalam, piekny widok i moglam na tym skonczyc, ale moja ciekawosc nie zna granic i ogladnelam kilka innych. tak sie nimi przejelam, ze mnie brzuch rozbolal :( niby naturalna sprawa, ale jak zrobili naciecie, pojawila sie krew a do tego wszystkiego moje wspomnienia... alez ja glupia jestem... sprzatnelismy z Erykiem lazienke, jak nalalam Domestosa do wc to za kazdym razem splukiwal wode, super pomocnik. zaraz nastawie zymwarke, pozamiatam, odkurze i pomyje podlogi. jak cos robimy to czas nam szybciej leci, bo wspolne prace sa 2xpracochlonniejsze- ja cos wkladam Eryk wyciaga, ja chowam zabawki a Eryk znosi nowe. super sprawa :) mielismy isc na spracer, ale po wczorajszym przypaletal sie kaszel, wiec dzis szlaban, a szkoda bo sloneczko swieci a junior ubiera buty i robi mi papa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia daj znać co z małą. ja pewnie też bym nie wytrzymała i poleciała prywatnie. Zresztą do każdego specjalisty chodzę prywatnie, bo państwowo nie dość że trzeba nie wiadomo ile czekać to jeszcze oleją. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze For malinowa no to cię biorą humorki. ja dziś tez nic nie robię tylko łóżka zaścieliłam. powiem wam że aż mnie głowa boli z nic nie robienia, ale za jakiś czas idę po małego do przedszkola to chociaż tyle, a potem czas zleci już do tej 19. ja w nocy nie jem nawet jak mnie ściska. Sikam tez przynajmniej 2 razy w nocy a w dzień tez często latam Kasia z Bl jak czasem za szybko wstanę to tez zaboli ale jakoś tym się nie martwię. Co do krwi to była stara właśnie taki skrzep i to wygląda tak jakby przez noc się zbierało a przy pierwszym wypróżnianiu wydostaje się ze śluzem. No ale skądś się bierze paskuda jedna. inka linka ja tam tez nie brałam ślubu w ciąży choć mówili żeby cywilny wziąć bo będziemy rodziną. Heh głupoty ja jestem zadowolona że tak poczekaliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ten twój mikołajek jest słodziutki:) ale masz pociechę:) Wiecie dziewczyny wy to macie już dzieciaczki w domu, więc z drugą ciążą jest inaczej na pewno raźniej i mniej myślicie. A ja? Jak mąż do pracy a ja muszę w domu siedzieć...sama:( ciąża była zagrożona, więc, że tak powiem nawet ścierką machnąć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa- tak samo myslalam pzed porodem i czulam sie taka bezradna, ale jak pojawi sie dziecko nauka idzie w ekspresowym tempie. tyle ze kazdy problem na poczatku rosnie to miana konca swiata. zielona kupka, ceglany mocz, nocne placze, a do tego wszystkiego zmeczenie, pogryzione sutki. dobrze miec kogos zaufanego (polozna, mame, tesciowa, przyjaciolke). nawet jak nie bedzie wielu pytan, problemow to jakos tak spokojniej. ja bylam tu zupelnie sama, tzn. mialam przy sobie tylko meza, ale trafilam na wysmienita polozna. nauczyla wszystkiego i na wszystko znalazla rade. strach, uczucie bezradnosci, lek sa zupelnie normalne. ja staram sie o tym duzo nie myslec, ale ok 7 miesiaca sie pewnie zaczne, jak to bedzie z 2 dzieci. cza dam rede, jak to wszystko zorganizowac itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój Eryk tez tak robi...duzo mi pomaga ale za chwile dalej brudzi..tak to jest z dziciaczkami. Ja mialam cc i nie moglam sie ruszac wiec moj maz mi bardzo duzo pomagal. ale tez mam cykora ze sobie nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale masz już praktykę przy pierwszym, z drugim pójdzie jak po maśle:D A tak serio to naprawdę nie wiem jak to będzie ale powiem wam, że już się tego czerwca doczekać nie mogę:P Humorek mi sie poprawia tylko wtedy jak sobie myślę, że przede mną zakupy dla maluszka:) Poszaleję na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam wszytko po eryku wiec nie mam sie czym martwic..hehe...dobrze ze wszystko zatrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przypomnialo mi sie. juz 2 razy trafil mi sie skurcz w lydce. wrrrrr niecierpie tego. w poniedzialek jak bedzie polozna zapytam czy wystarczy dodatkowy magnez i potas czy lepiej cos innego, bo nie pamietam jak sobie poroadzilam poprzednio, a pamietam ze tez mialam. Malinowa- dziekuje, to Eryk srzed roku, teraz to juz powazny chlopak, ktory za nic nie usiedzi przed choinka, wiec moglam pomarzyc o podobnym zdjeciu w tym roku :) lece sprzatac, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka- ile ma Twoj Eryk i znasz juz plec dziecka? znam jeszcze jednego Eryka 2,5 latka i tez maly lobuziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sporo rzeczy dostanę od rodzinki bo mam liczną:) To pierwsze dzieciątko w mojej rodzinie, więc każdy jest podekscytowany ale poza tym ja sama chcę kupić parę rzeczy no i znalazłam takie super różowe butki wełniane dla dziewczynki, przydadzą się na zimę no a jak będzie chłopczyk to poszukam niebieskich:D Wstrzymuje sie jak mogę przed zakupami ale wiem, że na wiosnę już zacznę wszystko kupować i od rodzinki przyjmować. Teraz się bałam no wiecie...żeby nie zapeszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - nie martw się napewno wszystko bezie wporządku!! :) :* trzymam kciuki!!! Stell - ta też jakiś czas temu poderwałam sie z łóżka i własnie w tamtym miejscu mnei strasznie zakłóło ale potme miałąm spokój. dopiero teraz od jakichś dwoch dni daje o sobie strasznie znać. Mała rano fikała a wczoraj jak zarobiłysmy sobie kąpiel z pianką to figlowała jak mały źrebak :D Teraz robi sobie drzemkę poobiednia :P a ja chyba pójde w jej ślady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mam taka nadzieje ze bedzie wszystko ok , bo zwariuje eh zawsze cos jak nie w brzuszku to z mała ajeszcze jutro na swieta jedziedzmy , na 1 swieta martwilam sie malowodziem a teraz na2 małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly ma 1,5 roku. a płci niestety jeszcze nie znam. dopiero 26 stycznia ide na wizyte wiec zobaczymy. w pierwszej ciazy w 16 tyg dowiedzilam sie ze bedzie chlopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny:) Ale się rozpisałyście dziś:) Widzę,że trochę mowa o śłubach. Wysyłam Wam fotkę z mojego, ale tylko po to bo mój mąż wyglądał nietypowo. Która chce niech zobaczy:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bosko wyglądacie w sukniach piękne zdjęcia ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria mialas przesliczna suknie :) rewelacja :) a maz po goralsku :D bomba :) az Wam zazdroszcze tych pieknych kiecek i hucznych wesel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziękuję Dziewczyny:) Męża mam Górala, dlatego taki strój do ślubu:) Odkąd wiedziałam,że się pobierzemy to wymarzyłam sobie żeby tak wyglądał w dniu ślubu :D oj powtórzyłabym ten dzień jeszcze raz, tyle na to czekałam, a już po :( :D Marzenia się spełniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
A jutro przypada nam nasza 3 rocznica jak jesteśmy razem :):) Jak ten czas szybko płynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Ale dziś wiadomości:) Daria-super strój męża. Co do płci obawiam się sytuacji jak u kaski... jeszcze nie byłam w ciąży a już mówiliśmy z mężem o Majce... plci jeszcze nie znamy, w poniedziałek lekarz próbował spojrzeć tak przy okazji(to nie było połówkowe, badał coś innego) to nie dało się dojrzeć.z chłopaka będę się cieszyć, owszem, przecież to nasze dziecko, ale boję się swojej reakcji. pisałyście coś o kresce na brzuchu,ja mam od 14 tygodnia i to wyraźną. Kłucie brzucha miałam wczesniej i faktycznie się okazało, że macica jest za bardzo napięta, brałam nospę tydzień i przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no i powizycie u lekarza dalej wniepewnosci , chyba mała ma torbiel/ guzek tarczycy , na usg napisane zmiana hispatologiczna cyz cos takiego , wie ci takmusimy czekac copowie onkolog niestety moze trzebabedziemala uspic zeby zrobic dokladne usg a mozetez i biopsja bedzi epotrzebna tragedia znow tylko siedze i wyje szok czemu wogole takie zle rzeczy malym dzieciom sie przytrafiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
oj zle napisalam zmiana ogniskowa hypoechogeniczna , moze ktoras cos slyszala o tym to cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×