Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

mnie się ogólnie podoba dużo imion chłopięcych : Bartek, Kuba, Filip, Michał ale wszystkie te imiona powtarzają się w mojej rodzinie jak i w rodzinie mojego męża więc to bez sensu mieć 3 Michałow, Bartków czy Kubusiów :) dlatego łatwiej mi wybrać imię dla dziewczynki a znając mniepewnie jeszcze z tysiąc razy zmienię zdanie :) Ale się dziś paskudnie czuję :( boli mnie głowa-pewnie przez pogodę no i coś brzuch pobolewa :( ech trzeba przetrwać :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zarobiona a wy tyle napisałyście ;) martolinka ja tez zawsze na ostatnie dni zostawiałam naukę i zawsze obiecywałam sobie że to już ostatni raz ;) Tak to już jest życie studenta;) Ciesze się że mam to za sobą. będziemy trzymać kciuki ewcia ja mojemu czasem tez dałam ach te dzieciaki nie słuchają się a człowiekowi czasem serce staje i poniesie. Trudno. Chyba to normalne że się martwimy jak to z 2 maluchów będzie tez mam takie obawy, jak dam rade z zaprowadzaniem do przedszkola z wychodzeniem z psem i jak M gdzieś pojedzie, bo niestety nikogo tak na zawołanie nie mam. luciola ja mam17.01 i tez mnie ściska choć przedwczoraj byłam u giina to i tak się boję. !3.01 mam wizytę u swojego chyba sporo nas ma w tym czasie wizyty. Na pewno jest wszystko dobrze ale taki dziwny strach mam go ciągle. aganik za mną eklerki chodzą;) a teściowa upiekła karpatki dała mi trochę ale dziś wywaliłam heh bo bym wszystko zjadła a kg lecą niestety. Cukier nic dobrego ani dla nas ani dla dziecka. Rozstępów u mnie brak ale te stare co w okresie dojrzewania sie pojawiły to powiem wam że jak zebra wyglądam bo mam ciemną karnację i jak się opalę to mam białe paski ale ja już przywykłam i nie mam z tego powodu kompleksów. Z Olciem to mi się tylko cycki popsuły całe czerwone były. izunia u mnie najprawdopodobniej chłopiec i jak na razie to Filipek ale M twierdzi że to córka i nie chce na temat imienia rozmawiać do czasu USG połówkowego. ja nawet weny na dziewczynkę nie mam a dla chłopca to tylko jedne. aganik Lilianka bardzo ładnie też mi się podoba ale jakoś nie dla mnie jeśli wiesz o co chodzi. Dla babeczki może Agata nie wiem sergiusz świetne może ukradnę?:) prolaktynka super że maleństwo daje znać o sobie to sprawia że ciąża ma inny wymiar taki bardziej realny bardzo ładne imiona mi się Adrianna bardzo podoba ale mojemu m nie no i Aleksander samo się rozumie Jan ma mój ojciec więc u mnie odpada bo z niego taki dziadek że mojego 5 letniego synka nie zna ani męża Martolinka Marce u mnie jest bardzo popularnym imieniem chyba z 5 chłopców w 4 klatkach w ciągu 2 lat ma tak na imię:) Marek super proste ładne i nie oklepane kasia z Bl nie ma wariować teraz nie ma żywności która nie jest modyfikowana. margo mój tak samo nie chce sie ujawnić nikomu prócz mnie;) mgielkusia gratuluje babeczki :) Nie martw się dziecko jeszcze kilka razy zmieni położenie zanim ustawi się główkowo do porodu. jak lekarz mówi że ok to go słuchaj. Jak byliśmy na zkupach zajrzałam do sklepu z rzeczami dla dzieci i tam wózków mało ale był TWister http://allegro.pl/dla-dzieci-wozek-gl-spacerowy-prampol-twister-i1397249383.html. Wersja głęboka świetnie się prowadzi i naprawdę super wygląda spacerówka mniej ale cena 1199 z fotelikiem. Pytałam pana to mówił że wózki o 1% podrożeją a jak na tą chwilę są bez zmian. W gazecie wypatrzyłam Bebetto no fajny jest http://allegro.pl/magnum-bebetto-spiwor-gratisy-mata-raty-i1385791308.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dzisiaj z brakiem humoru...depresja mnie chyba jakas dopada. cały dzien pada deszcze,głowa mnie boli...maz w domu!!! mały strasznie dzisiaj broi i che mi sie plakac! mega deprecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ale długo nie pisałam ... witajcie Mamuski ale fajne fotki powstawiałyście piękne zdjęcia slubne tez swoje zaraz wysle Tez często czuje bóle i kłucie w podbrzuszu ale to norma we wtorek idę do ginekologa i pewnie dowiem sie co bede miała na początku modliłam sie o córcie ale teraz nie zalezy mi na płci jedynie zeby dzidzia była zdrowa Apetytu u mnie brak niestety ruchow dzidzi niestety nie czuje ale wiem ze to moze za wcześnie Kasiunia trzymam za was kciuki, bedzie dobrze zdecydowałam sie wreszcie zmienić kolor włosów maz to dla mnie robił (fryzjer) z ciemnego brązu i długości do pasa zmieniłam na blond krótkiego "boba" i jestem zadowolona i odmłodzona ;-) Mam pomysł na facebooku moze utworzymy grupe "czerwcówki" wtedy bedzie duzo łatwiej znaleść was Uwazajcie na siebie kobietki na siebie bo jest strasnie ślisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna ja tez ostatnio zmienilam kolor włosow i ściełam na v. Zrobilam sobie ciemny braz z refluksami. a przed ta fryzurka mialam jasne pasemka i dlugie wlosy. i czuje sie w nich fantastycznie. a z tymi czerwcowkami na FB super pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
wiec nasza grupa istnieje na FB wiec jak chcecie dołączyć to mozecie mnie znaleść na fb Anna Jankowska Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te slubne zdjecia:) jagna mam prosbe. moglabys wyslac takie zdjecie zeby bylo widac cala sukienke? ja koscielny mam przed soba i jestem na etapie "obczajania" hehe. jesli bys mogla to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że widziałam już tu kiedyś takie pytanie, ale powtórzę:) Martolinka jak to jest, że mamy termin na 1.06 Tobie się zaczął dziś 21 tydz a mi 20 tydz? bo ja już nie czaję....:P co do imion Maja a dla chłopaka wybiera mąż, na chwilę obecną Dominik albo Jaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASZA TABELA
::::NIK::::::::::::WIEK::TERMIN PORODU::MIEJSCOWOŚĆ: PŁEĆ::IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa Agnik83..........27......03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ...........36............03.06 ......łódzkie bomi ............29............03.06......Tychy.....?......Micha inka/ Adrian luciola28.........35............03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29...........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19....... ....05.06.......łódź Asia_Malina.........28..........6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26..........7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23..........8.06 ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam konta na FB.....buuuuuu nie miałam zamiaru zakładać bo NK mnie wykończyła i znudziła.. Potem doczytałam o tym, jak takie portale mogą wykorzystywać prywatne zdjęcia użytkowników, to wszystkie z NK usunęłam... dużo was zrzeszonych na FB? może się skuszę :) jagna - mąż fryzjer? Fantastycznie..... mnie kusi by rozjaśnić- zciemnego brązu na ciemny blond czy jasny brąz.......sie zobaczy...trzeba by sie odmłodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o co chodzi z tą naszą pocztą... jak można zobaczyć wasze fotki i czy mogę się dopisać... do waszej tabelki ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgielkusia dopisuj sie :) a zeby sie dostac na nasza poczte napisz do mnie maila o haslo :) arkadiaa-moj termin 1.06 to niby z 1 usg wyszlo, ale wg z OM mam na 26 maj co kolejne USG potwierdzilo :) ja jestem majówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka ale byś miała cudowny prezent na dzień Matki :) ja też marzyłam żeby obchodzić już dzień Matki w 2011 i choć dzidzia będzie jeszcze wtedy w brzucholku to mam nadzieję że w tym dniu chociaż mnie nieźle skopie :P.. Może przynajmniej urodzi się terminowo to mój mąż będzie mieć prezent na Dzień Ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było więc wszystkim życzę WSZYSTKIEGO NAJ W NOWYM ROKU. Co do Hanki to mój brat jak był mały miał takie same zmiany i okazało się, że to nic groźnego tylko jakaś narośl kostna teraz już nie ma po tym śladu. śliczne zdjęcia :P aż w kompleksy można przy was wpaść:P ja niestety nie miałam jak wrzucić zdjęć bo coś z aparatem nie tak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion to dla dziewczynki Lena a dla chłopca ...spieramy się:P Kajetan, Filip, Aleksander... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety tak piszecie o tym FB a ja jakoś nie mam do niego przekonania. Mam konto na NK i stwierdziłam kiedyś że w zupełności mi wystarczy. Jak się tak chwalicie zdjęciami ślubnymi to i ja jedno wrzuce :) Mimo że mieliśmy cywilny kupiłam sobie białą kiece :) Dzisiaj się chyba troszke przepracowałam bo teraz nie dość że mnie podbrzusze pobolewa to jeszcze się kręgosłup odzywa :( jutro mam gości z okazji mojej "osiemnastki" wiec narobiłam troche jedzonka i posrzatałam prawie cale mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam to było do Kasiuni nie do Hanki pomyliłam się... Mam jeszcze pytanie, macie może problemy z koncentracją?? Ja już czasami nie daje rady... idę do kuchni robi herbatę wchodzę i zapominam po co poszłam (kiedyś tez mi się zdarzało ale nie tak często) albo nie rozumiem co ktoś do mnie mówi... strasznie mnie to irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wrzuciłam zdjęcie ślubne na poczte. Ale nie patrzcie na miny nasze bo to jeszcze w stresie przed ślubem. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowałam dwie sałatki, jedną standardową jarzynową bo moi rodzice lubią, a drugą robiłam z zupek chińskich, polecam przepyszna :) Do tego przygotowałam szaszłyki z papryką, cukinią i cebulką, a dla dzieciaków napiekłam maślanych ciasteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z zupki ch, papryka, kapusta pekinska, piersi z kurczaka? O tą chodzi?:) Pytam bo tez jutro robie male przyjecie i nie wiem co zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja też tak mam :P to chyba normalne z ciąży bo co rozmawiam z którąś z koleżanek która była w ciąży to sie smieje że tak samo miała. Ja to już sobie wole wszystko na karteczkach zapisywać bo inaczej to bym chyba łazikowała z kąta w kąt i zastanawiała się co mam zrobić :P To samo dotyczy jak z kimś rozmawiam i w pewnym momencie się jakby się wyłaczam a potem nie wiem o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie o tą sałatkę :) Ja jeszce dorzucam pomidory, kukurydzę, czasem czerwoną fasole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf... Dzięki bo już myślałam, że zaczynam wariować :P:P Ja tez już wszystko zapisuje. Najgorsze jest to, że zawsze to ja o wszystkim pamiętałam i teraz mój m jest zdezorientowany:P:P hehe no nic niech sobie radzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jedna fajna piersi z kurczaka, seler naciowy, słonecznik, ananas, szczypiorek i majonez:P tez pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie przepadam za ananasem :( ale pomyślę czym by go tu zastąpić i spróbuje :) Bardzo prosta i dobra jest jeszcze z brokuł, jajek, pomidorów, cebulki i sosu tatarskiego :D Mniamuśne Albo z tortellini - ja czasem wrzucam zwykłe uszka (takie jak do barszczu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×