Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość Weronika86
Luteina moja zmora :) od poczatku ją brałam, najpierw pod język co powodowało nieustanne wymioty i nudności, a teraz biorę dopochwowo i już na szczęście tak źle na mnie nie działa. Ja jestem z Płocka i podobno u nas większość dziewczyn dostaje Luteine zapobiegawczo bo podobno Orlen nas tak faszeruje swoimi "dobrami" że u nas większe prawdopodobieństwo na niepowodzenie w ciąży. Ja tam jestem zdania że co by to nie było czy dziewczynka czy chłopiec to się będę cieszyła. Uważam że jak się przyzwyczaisz do tej myśli to będziesz szczęśliwa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny no troszkę pużno się zjawiłam sorki za brak czasu. Kasia nie głupi temat chyba nawet bardzo normalny bo wiele kobiet ma podobne sytuacje- ja jeszcze kilka tygodni temu byłam osaczana że w rodzinie same dziewczyny i mam urodzić 2 chłopca ja pragnę aby było zdrowe mój mąż też chce chłopca czego nie rozumię bo już ma jednego ale doskonale cię rozumie nasze dzidzie mają być zdrowe niech pan bó wylosuje szm hi hiiiiiii a ja powiedziałam teściowi że to nie sklep gdzie się wybiera z półki ... Więc głowa do góry !!!!! No a tak po za tym witam nowe mamusie serdecznie . Wysłałam kilka zdjęć z moją ekipą i mój brzuszek nie za duży ale jeszcze urośnie .Lekarza mam w poniedziałek będzie chyba 18 t. to myślę że już poznam płeć . A co do bóli raczej mnie nic nie boli tylko coś pokówa z prawej strony w dole brzuszka od wczoraj słuchałam muzyki uwielbiam rock i podskoczyłam poczółam jakby mi sie coś szarpło i teraz przy wstawaniu czy ruchu chodzeniu czuje jak mnie coś ciągnie coś w rodzaju kolki zapytam się lekarza lub zadzwonie do niego jutro . No a teraz idę lulu mąż na nocce to smutno troszkę no to dobranoc dziecinki słodziutkich snów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie :) Ale wczoraj sie nalatałam :| i jeszcze o 17 mialam kolede w domu :P troszke sie jej obawialam bo mamy z mezem tylko slub cywilny, ale ksiadz okazal sie bardzo ludzki i wyrozumialy :) polaczymy koscielny ze chrzcinami dziecka :) wesela nie robimy bo czeka nas remont dachu w domu... :) pranie mi sie pierze, w piecu napalone, pozniej troche posprzatam :) a teraz tworze profil na Face Book'u :P w ramach rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska z BI- bardzo normalny temat...ja tez sie obawiam ze bede zawiedziona jak dowiem sie ze mam córeczke... od poczatku nastawilismy sie z mezem na chlopca...moze niepotrzebnie :/ mam nadzieje ze nie doznam szoku za tydzien i bede sie cieszyc niezaleznie kto w moim brzuszsku mieszka :) głowa do góry :* oswoisz sie i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki martolinka ja brałam ślub gdy mały miał 10 mscy konkordatowy ale chrzciny na jednej mszy były, no i koszt dodatkowej imprezy odszedł. Może wrzucę wam fotkę fajnie wyglądało. Ja ma na facebooku też konto to znajdź mnie nazwisko masz w mailu;) kasia z Bl możemy sie zamienić? Mi jak powiedział że raczej chłopiec nie mogłam dojść do siebie, bo ja byłam pewna że babeczka będzie i to jest też marzenie całej rodziny. Pewnie mamy jakieś oczekiwania ale zobaczysz pokochasz tą dziewczynkę jak ,,swoją";) luciola u mnie macica jak się napina jest około pępka bynajmniej mi się wydaje. izunia współczuje kochana Trzymaj się Dziewczyny a ja ma kłopot, zmartwienie bo w poniedziałek przy wizycie w toalecie na papierze była krew w śluzie ale taka ciemna później jeszcze troszkę a że nie chciałam paniki siać nic mnie nie bolało poczekałam. Wczoraj spokój a dziś rano znowu tym razem większy skrzep i różowy śluz. Martwię się. Zadzwoniłam do lekarza mam na 19 przyjść. Mam nadzieję że to tylko pęknięte naczynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
temat normalny w sumie jak ktoś bardzo chce mieć syna luba na odwrót. ja z mężem wychodzimy z założenia co by się urodziło to nasze i będzie kochane z całego serca ,jedynie liczy się żeby było zdrowe. A imiona to wybraliśmy już w 7t5d c jak lekarz potwierdził ciążę . nawet wstępnie nad chrzestnymi się zastanawialiśmy wtedy :-) poniosło nas szczęście :-) mnie nikt nie osacza w rodzinie że ma być on albo ona. rodzice też uważają że by było zdrowe a płeć nie ważna. a co do teściów to też pewnie tak myślą ,tyle że ja nie rozmawiam na ten temat z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
płci nie znam ale mam uczucie że będzie syn .termin na koniec stycznia wtedy na połówkowym się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do tych płci to bardzo jestem ciekawa dziewczyny które znają już płeć sprawdzałyście w kalendarzu chińskim czy się sprawdza bo podobno 70% się zgadza wiem powiecie że zwariowałam ale ciekawa jestem u mnie wychodzi chłopak hm................ Ja popijam zieloną herbatę więc popiszę z wami troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia - będzie dobrze kochana tylko szoruj do tego lekarza a czy w tym czasie tak powinnaś mieć okres bo czasem tak bywa że w tym dniach co powinna być miesiączka są brudzenia . Ważne że nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stell a mi się nie sprawdza ten kalendarz. Synek miał być dziewczynką , teraz zobaczymy. Jedyny kalendarz który mi się zgadza, to na stronie familie czy jakoś tak. Dziewczyny co z ta krwią w śluzie? miała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czemu dzis nie jest piatek? choc nie pracuje odliczam dni od pon do piatku, a weekend zawsze tak szybko mija nam :( ehhh Palusia- dobrze ze masz dzis wizyte, mam nadzieje, ze to nic strasznego, jakies naczynko peklo, w koncu tam sie wszystko naciaga, rosnie. Trzymam kciuki, daj koniecznie znac, co mowil lekarz. A do wizyty lez plackiem, jak sie da oczywiscie Jadlo- mam nadzieje, ze dzis nie wsiaknie Ci caly post i nie bedzie sie wkurzac :) Panna z de- dobrze ze juz jestes u siebie i ze wszystko dobrze sie skonczylo, odpoczywaj ile sie da. Kaska, Matolinka- ja nie nastawialam sie ani na chlopca, ani na dziewczynke choc czulam ze to drugi chlopak. Jak sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy to w obu "wersjach" udalo nam sie znalezc plusy i minusy. choc szczerze przyznam ze mniej ich widzialam przy chlopcu, to kogokolwiek nosze pod sercem bedzie drugim oczkiem w glowie rodzicow. mam wizyte 14.01 i pani dr mowila ze wtedy na pewno stanowczo okresli co tam miedzy nogami malenstwo ma. bo jak ost stwierdzila to co tam wisialo bylo bardzo przekonujace, ale moglaby to byc pepowina. wiec upewnimy sie za tydzien z kawalkiem, mam nadzieje. Stell- moj maz tez woli 2 chlopaka co mnie zdziwilo, ale powiedzial, ze bracia beda mieli zawsze swietny jezyk ze soba, wspolne zabawy, zainteresowania, i o jednego mniej trzeba do "nogi". eee faceci... Izunia- duzo zdrowka, oby e coli poszla precz, to strasznie upierdliwe bakterie, ktore sa bardzo czesto odpone na wiele antybiotykow. dbaj o siebie, o was. wiecej nie pamietam, sklerowza teraz jeszcze wieksza, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz na 19 do tego czasu poleżę nic nie robię. W poprzedniej ciąży żadnych sensacji teraz ciągle coś. W takich chwilach obojętne mi jaka płeć najważniejsze zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja od jakiegoś czasumam przeczucie że w brzuszku siedzi dziewczynka, a według chińkiego kalendarza wychodzi chłopiec zobaczymy na połówkowym co powie lekarz a i powoli zaczynamy się zastanawiać nad imionami w tej chwili podoba się nam dla chłopca Karol lub Borys a dla dziewczynki Łucja lub Marta palusia dobrze że lekarz cię dziś przyjmie a do wizyty odpoczywaj mam nadzieję że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w książce ciężarówką przez 9 miesięcy napisali że - lekkie krwawienie lub plamienie w drugim i trzecim trymestrze to zwykle nic poważnago, ale należy zgłosić się do lekarza. może się tym objawiać np. przodujące łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
kaśka z BI - identycznie miałam z pierwsza córką. Bardzo chcieliśmy synka i jak lekarz powiedział, że dziewczyka to miny nam zrzedły. Po powrocie do domu stanęłam w kuchni i poryczałam się jak bóbr, głaskałam brzuszek i mówiłam do niego "przepraszam Cię moja mała kochana córeczko za moją reakcję!" hehe a ja nadal zainfekowana. POjutrze wyjeżdżamy na feriew góry. Musze się wykurować. Generalnie jestem wściekła. Ktos pytał o pracę. Ja pracuję nadal. Chętnie posiedziałabym w domu, ale wiele osób przestrzega przed nudą. Teraz zima akurat bardzo niewygodnie mi jest wstawać do pracy i jeździć komunikacją zapchaną, no ale... mimo to planuję jeszcze do kwietnia (około)pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam żadnych plamien od poczatku ciazy... takze nie pomoge :( odpoczywaj i lec na wizyte. 3 mam kciuki zeby bylo wszystko w porzadku. Nie martw sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota łożysko mam tylne centralnie. Krew na szczęście nie była żywo czerwona tylko ciemna czyli utleniona nie świeża Nie sądzę żeby to było coś poważnego bo już przeszło. Nic nie boli maluch fika, ale jakbym nie poszła na bank bym ciągle myślała. Ja wam powiem że wyprowadziłam się z sypialni;) Mój M zaczął tak chrapać że spać nie mogłam. Muszę do apteki pójść może coś mi dadzą bo oszaleję. To nasila się bo chłop rzuca palenie i bęben ma jak ja w 9 miesiącu ;) Nagrałam go bo mi nie wierzy że chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, pisałam jakiś czas temu, ale ostatnio nie miałam dostępu do netu. Palusia--->to pewnie nic groźnego, ale dobzre,że masz dzis wizytę to sie upewnisz i uspokoisz:) Widzę większość z Was chciałaby chłopca, a ja wręcz odwrotnie:P, choć juz jedną córeczkę mam, ale tak naprawdę to byle było zdrowe przecież:) Te same dolegliwości nas dopadają, mnie też coś pośladek boli przy chodzeniu, w pierwszej ciąży też tak miałam, ale jakoś później, w 7-8 miesiącu. I wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:D:D:D!!! Zdrowych dzieciaczków przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia moj luby tez w nocy jedzie jak traktor :/ budze sie co chwile, kopie go lapie za nos to ten tylko sie obróci i dalej chrapie :[ oszaleje. niech tylko zrobi ta nasza docelowa sypialnie to go wygonie do drugiego pokoju :P dla ciekawskich wlepiam linka naszej firmy :) www.as-mar.eu niektóre z was planuja budowe domku, a to sie naprawde swietna rzecz :D takze moze sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Palusia- dobrze,ze masz tę wizytę u lekarza. Doskonale rozumiem Twoje obawy. Wszystko będzie dobrze!! ja raz po badaniu miałam krew, powiedziałam lekarce. Powiedziała,że tak się zdarza czasami. ale to bylo tylko w tym żelu po USG i już więcej nie... Dziewczyny,powiem Wam,że ja wczoraj też sobie stracha narobiłam. Po tym badaniu =, gdzie lekarka stwierdziła,że mam za krótką szyjkę to stwierdziła,że na razie z przytulańcami mamy się powstrzymywać. wiec 2 tygodnie było postu,ale wczoraj ja nie wytrzymałam i zaciągnęłam męża do sypialni :-/ miałam wyrzuty sumienia, nic się złego nie działo,ani bolu brzucha,ani żadnych plamień, tylko jakos mi tak dziwnie,że złamałam zakaz.... Dziewczyny-a powiedzcie mi macie już tę kręskę na brzuchu? Bo u mnie znów zero jakiejkolwiek kreski :-( Ruchy też tylko takie minimalne i zazwyczaj wieczorem... Ja już chcę je wyraźnie czuć ;-) A jakbyście mogły mnie znaleźć na Facebooku po nazwisku to było by super,bo ja mam problem by Was odszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisałyście również o ślubach. My tez mamy tylko cywilny. Kościelny planujemy też z chrzcinami ;-) My przyjęliśmy kolędę w ubiegłym roku(mieszkamy tutaj dopiero niecałe 2 lata) i nie wspominam jej za dobrze. jednym słowem Kościół nas potepia, wyklął i w ogóle i dlatego nie wiem czy w tym roku weźmiemy... ewentualnie zamówimy sobie w kościele garnizonowym,bo też mamy takie prawo. Księdza od nas z parafii nei bardzo chcę już widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik na kreskę jeszcze czas ja jak sie przyjrzę to wydaje mi się że się robi tak na wzgórku łonowym. Wiesz ja ma ogólnie miłe wspomnienia z księżmi z ty że 1 kolęda jak mały sie urodził nas nie było to potem robił ksiądz problemy ze chrztem jak ślubu nie było, więc przesunęliśmy i zrobiliśmy wszystko na raz. Księża są różni ale wiem że cywilnych nie uznają i dla nich lepiej się wygląda jako samotna matka martolinka ja go chyba eksmituję jak dzieciak się urodzi jak czegoś nie zrobi z tym chrapaniem. Są takie plastry na nos kiedyś w aptece babka mi próbkę dała i pomagały. Dzieciaka mi budzić będzie tym rzężeniem ;) Tu ta jego otyłość jest winna trochę. A w święta mój M jadł ciasto słodkie że hej i oliwkami zagryzał jak nic w ciąży jest;) juusta ja tam bym chciała babę bo chłopca mam ale już nie ma nadziei raczej. Ja zaraz poszukam na facebooku was ;0 Moja kochana mamusia synkowi kupiła w Zarze kurtkę na przyszłą zimę taka wypasiona oglądałam ją w październiku jak byłam w Niemczech ale ponad 60 EU to za dużo teraz dała 35 więc ok do tego 2 pary dresów i 2 koszulki. Chłopcu w tym wieku coraz trudniej coś kupić, dziewczynki łatwiej ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede Was szukac na FC jak znajde chwilke. teraz proboje stworzyc profil firmy i nie bardzo mi to wychodzi :| ja kreski nie mam w ogóle, a ruchy czuje tylko wieczorami jak leze w lozku :) jeszcze mamy czas :) spokojnie ;) palusia mieliscie normalne weselisko? wystapilas w biales sukni ? nie wiem jak mam ugryzc ta nasza uroczystosc...wesela nie zrobimy na 100% wiec pieknej sukni slubnej tez nie kupie. Wloze biała, ale skromna :) nie wiem jak to bedzie wygladalo :P boje sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to często z kościołem jest.....zamiast wykazać się wsparciem i zrozumieniem oraz oczywiście delikatną sugestią by zachęcić owieczki "by się nawróciły" ;), to oni ...ehhh..szkoda słów Ja w czasach młodości byłam w Taize. Brałam udział w spotkaniach młodzieży. I niestety...po powrocie miałam problem z uczestniczeniem we mszach św.w naszych kościołach. Do tej pory denerwuje mnie "wycie" babć, muzyka organowa jak na pogrzebie - obojętnie czy BN czy post. Do szału doprowadza mnie czytanie listów biskupów, na ktorych wszyscy usypiają...Gdzie ta radość?! Chwała niesionia radosną pieśnią???! Tylko datki, cenniki, koperty, wykupywane miejsca w łąwkach. No, ulzyłam sobie :) Co do płci - jak już pisałam wczesniej - przydałaby się dziewczynka do pary, ale czuję się totalnie nie przygotowana do wychowywania dziewczynki. Moja mentalnosc i charakter pasuje raczej do wychowania tabunu fajnych facecików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
witajcie dziewczyny dziekuje za wasze wypowieddzi , jeszcze mi nie przeszlo ale powoli osfajam sie z mysla nie chodzi o to ze tego dziecka nie pokocham bo kochalam je juz od pierwszego dnia jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy tylko jestem zla na siebie ze sie na chlopca nastawilam i to na ndlugo przed tym zanim zaszlam w ciaze a teraz mam straszne ogromne wyzuty sumnienia wzgledem naszej krolewny no i taka glupia jestem sama niewiem czemu! Moj maz mowi ze to obojetnie czy D czy H ale ja zawsze myslalam ze on wolal by chlopaka bo sam jest pilkarzem i zawsze robil plany ze bedzie go bral na treningi no i wogole wiecie .... Oczywiscie ze jest to dlamnie teraz najwazniejsze zeby nasza krolewna urodzila sie zdrowa tak mysli kazda matka i ja tez wiec wszysto w rekach Boga. Acha w kaledarzu chinskim wyszlo ze bedzie to dziewczynka wiec sie potwierdzilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia---> póki nie zobaczysz jak na świat przyjdzie, nadzieję możesz mieć:P:) dziewczyny a Wy macie jakiegoś zbiorowego maila? mogę prosić o adres? mój mail to: justynadzk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka jak najbardziej miałam suknię kupioną z trenem 2 m hihi a co tyle że nie białą, ja zawsze chciałam ecri a moja była w kolorze szampana :) Poszukam fotkę i wrzucę na pocztę. luciala co do kościoła to się zgodzę bo jak ostatnio byłam na mszy dla dzieci to same starsze panie w ławkach a żeby matka z dzieckiem usiadła to zapomnij no i te listy nudy nic nie rozumiem zasypiam zaczynam o obiedzie myśleć. jak by dziewczynka była to będziesz ja na fajną fecetke wychowywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stell- sliczna z Ciebie kobietka :) jak Wy to robicie ze macie takie swietne figurki :P jestem zazdrosna :P juusta- wysłałam Ci hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×