Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
czesc dziewczyny umnie rok zaczal sie ostro kiepsko , z mała lipa , mama dzwonila ze ze tate do szpitala chca polozyc bo jest bardzo zle z sercem , ja ide dolekarza bo choroba łamie ehh , nie ciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiunia trzymaj się. Ciężki okres masz współczuje strasznie, ale wszystko się ułoży;) martolinka pięknie 5 super gratuluję:) a jak siara leci ci to nie będziesz miec problemów z mleczkiem. Ja po porodzie przez ponad dobę nie miałam mleka i to był koszmar bo dzieciak głodny a ja nie mam ale później poszło. agatka laktator jak najbardziej się przydaje ale moim zdaniem lepiej go kupić po porodzie jak już się wie że się piersią karmić będzie. Jak jest nawał pokarmu lub chce się dziecko zostawić i mleczko odciągnąć przydaje się jak najbardziej. Oczywiście stanik do karmienia jak dla mnie podstawa już do szpitala warto kupić. margolka witaj Wózeczek jak już to pierwszy drugi nie ma pompowanych kół i jak dla mnie odpada. Nie martw się ja mojego pierwszego synka też nie planowałam a urodziłam mając tyle co ty lat i wszystko się ułożyło. Takie obawy ma każda kobieta bez względu na wiek. Ja też ciągle sobie wkręcam jakieś problemy.Będzie dobrze mam pytanko wiem:) ale tak śmiesznie zabrzmiało:) bomi czerwony wow uwielbiam czerwień;) i czarny To udanych zakupów życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinia rzeczywiscie nie ciekawie :/ ale moze to tylko zly poczatek w pozniej wszystko bedzie dobrze :) i z córeczka i z tata. 3maj sie tam :* margolka jesli chesz rowniez korzystac z naszej poczty to prosze napisz do mnie maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia czytalam o tej siarze na wielu forach i okazuje sie, ze nawet jak juz mi leci to nie znaczy ze bede dojna krówka po porodzie...tak samo dziewczyny ktorym nic nie cieknie moga miec duzo mleczka pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::WIEK::TERMIN PORODU::MIEJSCOWOŚĆ: PŁEĆ::IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa Agnik83..........27......03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ...........36............03.06 ......łódzkie bomi ............29............03.06......Tychy.....?......Micha inka/ Adrian luciola28.........35............03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29...........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19....... ....05.06.......łódź Asia_Malina.........28..........6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26..........7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23..........8.06........Anglia.....?.........Maya/? ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej troche udoskonaliłam swoją rubryczke:) Czy Wam też leci krew z nosa podczas smarkania??ja codziennie rano mam nos zawalony jak wstaje i jak smarkam to właśnie krwią. Dzisiaj ide do lekarza w sprawie tych bakterii wiec mu powiem,chociaż u nas w anglii przepisze paracetamol hehe. Ale dzidzia sie wczoraj wierciła.Kopała jak szalona.Ale niestety tatuś nie poczuł,chyba zle wpływa na maleństwo bo jak odszedł to znowu kopała. Jak wróce od lekarza to dam znać co i jak.Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny izunia1986 mi też leci krew z nosa, tzn leci to za dużo powiedziane ale często przy wydmuchiwaniu nosa jest trochę krwi na chusteczce, mam nadzieję że to nie powód do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaraz zmykamy na drobne zakupy a przy okazji spacer. 2 st tylko ale slonce swieci. Mi siara nie leciala przed porodem, ale z pokarmem nie mialam zadnych problemow. 2 dni po porodzie mialam go wystarczajaco, wczesneij dziecko niewiele potrzebuje, a w siarze wlasnie jest najwiecej cennych skladnikow. nie radzilabym nikomu uciskania brodawek i pobudzania lakracji czy innych praktyk, polozna mi mowila ze to moze wywolac wczesny porod. ja laktatora uzywalam tylko kilka razy, jak musialam zebrac pokarm dla malego, bo sama szlam do szpitala i po narkozie moje mleko nie nadawalo sie do podania, wiec zamrozilam i mialam zapas. a tak to w ogole go nie uzywalam. dla mnie to niewygodne bylo. nie polecam kupowania przed porodem, chyba ze sie jest w 100% pewna ze karmienie piersia odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja cała w skowronkach od rana byłam u lekarza troszkę mi smutno bo nie dostałam zdjęcia na pamiątkę szkoda... ale za to same dobre nowiny wszystko super za trzy tygodnie mam iść na polówkowe bo teraz troszkę za szybko jeasem w 18 tc. dzidzia piękna widziałam wszystko stopki rączki tak sobie spokojnie leży . No i chcę się pochwalić że mam chłopca pyta się lekarz a na co się czuje i co myślę aja ze wzgłędu na wszystkie objawy mówię chłopiec a on tak ato jego siusiak no i był ha haaaaaaaaaaa .... Radość ogromna dziewczyny tak się cieszę że wszystko ok . Pozdrawiam trzymajcie się ciepło . A na imię będzie miał Orest CAŁUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margolka w naszym gronie miło nam i jest nas sporo super !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Mamusie :) kasiunia faktycznie rok nie zaczął Ci się przyjemnie mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy i że szybko zapomnisz o nie najlepszym początku :) co do siary to ja jej też nie mam :) ale czytałam że może się pojawić już w 4 miesiącu.. Co do krwawienia z nosa to też czytałam że to normalne i zdarza się na przełomie 4-5 miesiąca.. Ja na szczęście nie mam choć a chusteczce nie raz widziałam plamkę.. Z tym krwawieniem to jest podobno na tej samej zasadzie jak z dziąsłami :) a mój maluszek rusza się jak chce upraciuch jeden :).. Czasem czuję go wieczorami czasem jak zjem coś słodkiego (szczególnie Milky Way) no ale wydaje mi się ze z moim tygodniem ciazy i z tym że jest to moja pierwsza ciąża to właśnie tak to się zaczyna że czuje pewnie tylko te najmocniejsze ruchy :).. Poczekam kilka dni mam nadzieję że kruszynka szybko rośnie i niedługo będę czuć ją częściej :D pozdrawiam Was serdecznie :D idę coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a ja dziś do kardiologa idę na pierwszą wizytę ciekawe co powie, szkoda że ja jeszcze tych ruchów nie czuje jeszcze troszkę muszę poczekać kaiunia trzymaj się dzielnie musi być wszystko w dobrze mnie również czasami leci krew z nosa od laryngologa dostałam taką wodę do czyszczenia i nawilżania nosa ale jeszcze nie zaczełam jej używać w zeszłym roku w dostałam od koleżanki gazetę Twoje Dziecko i tam był konkurs sms wysłalam i wygrałam laktator taki http://allegro.pl/grulaq-nuk-laktator-elektryczny-gratis-kurierw-wa-i1396150087.html zobaczymy czy się przyda na razie leży w szafie miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka_86---> witaj:) co do siary to chyba nie ma zasady, że jak leci przed porodem to zwiastuje duuuuuzo mleka i odwrotnie. Mi w ogóle nie leciała a miałam tzw. nawał pokarmu i laktator się przydał jak najbardziej. Z tego co pamietam to u mnie pierwsze dni wyglądały tak: karmienie małej, odciąganie pokarmu, okładanie się zmrożonymi liśćmi kapusty (bo cycki bolały jak cholera), odciąganie pokarmu i znów karmienie i tak w kółko:P, Kasiunia---> trzymaj się, bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Zostałam wczoraj wręcz skopana przez swoje dziecko, byłam w szoku, że tak mocno można to czuć:) w ogóle przez ostatnie dni tak się kręci, że się czasem zastanawiam czy wszystko z nim ok... Czytałam gdzieś, że siara przed porodem wcale nie świadczy o tym czy się będzie miało dużo pokarmu czy nie. Witam Margolka.Też mam 24 lata i pierwsza ciąża, nie mam praktyki z dziećmi, ale nie wariuję, wszystko przyjdzie z czasem, nawet nie myślę jeszcze o wózkach itp. Jestem pewna, że wszystkie damy sobie doskonale radę, bo niby czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23 lata (jeszcze przez miesiąc :)) i na dzień dzisiejszy boję się tylko tych dni w szpitalu kiedy będę obolała po porodzie i z maleńkim dzieckiem oko w oko :) boję się że nie będę umiała się nim odpowiednio zająć :( no ale przecież chyba wszystkiego szybko się nauczę :).. Ja za konkretnym modelem wózka też jeszcze nie patrzę w ogóle nie szukam w necie jeśliu przyjdzie ten czas to pojeździmy po hurtowniach i wszystko dokładnie pooglądamy :) myślę że tak na przełomie marca-kwietnia zaczniemy wszystko kompletować :) już się doczekać nie mogę :).. arkadia ale Ci fajnie że tak często czujesz dzidziola :D też bym tak już chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynka- doczekasz się, dla mnie osobiście to dziwne uczucie, bo mam wrażenie, że coś złego się dzieje skoro tak daje czadu:) Usg mam 20go i chyba jajko zniosę do tej pory, chciałabym już wiedzieć czy dobrze się rozwija i kto tam matkę kopię, przede wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam Wasze fotki slubne :) rewelacja :) wszystkie wygladalyscie cudownie :) piekne kiecki, przystojni mezowie :D hehe margolka wysłałam Ci dane do naszej poczty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ardadia- myślę że to normalne że tak często buszuje w brzuszku :) teraz ma jeszcze sporo miejsca później pewnie będzie Ci brakować tego buszowania :).. Myślę że nie masz powodów do obaw :).. Ale czy te pierwsze ruchy u Ciebie równiez były rzadkie i nieregularne??? Bo w takim razie nie wiem czy to ja nie powinnam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prolaktynka- nic się nie martw, u mnie się zaczęło cokolwiek ok 19 tyg, wtedy nie mogłam się zorientować czy to poświąteczne rewolucje w żołądku czy dziecko:) teraz już wiem i czuję mocniej, w kościele jak wszyscy śpiewali to myślałam, że mi dziurę w brzuchu maleństwo wykopie:) będę miała uduchowione dziecko, po teściowej zapewne, heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też wczoraj miałam nadzieję że jak te organy zaczną grać to się poruszy ale nie chciało mu się chyba :) albo się ruszało tylko że ja tego nie czułam :) no nic pozostaje mi tylko cierpliwie czekać :) już bliżej jak dalej :).. no tak faktycznie te pierwsze ruchy mozna pomylić z pracą jelit ja myślałam że to jelita kiedy dzidziuś przez cały dzień się nie ruszał no ale kiedy znowu to się stało to już wiedziałam że moje jelita nigdy wcześniej mnie nie pukały po brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
Mój mąż właśnie kupił mi gazetkę M jak Mama,głównie ze względu na reklamę w tv na temat radość z seksu w każdym trymestrze rady dla niej i dla niego :-) chociaż i tak mamy szlaban na to . jeszcze nie czytałam dokładnie co tam jest ale po tytułach artykułów chyba warto kupić . wypiszę m.in. o czym jest może ktoś sobie kupi . 10 prostych sposobów na krótszy poród hemoroidy zrozum kobietę w ciązy ciało jak przedtem sekrety diety karmiącej mamy pierwsze dni w domu-czyścimy uszka i nosek infekcja w domu poradnia laktacyjna-spokojnie to tylko nawał pokarmu witaminy dla ciężarnych mama 35+ rozstępy pod kontrolą jak dbać o siebie po cesarce ćwicz mięśnie kegla jak odżywiać się w czasie karmienia piersią czytelniczki piszą no i to by było chyba z grubsza na tyle artykułów .ja chyba zacznę takie gazety kupować bo te wieści z netu to tylko mnie denerwują ,a gazeta taka jednak należy do fachowej literatury. P.S. Nie pracuję w tej gazecie więc nie robię reklamy żeby wzrosła sprzedaż :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję M jak Mama, najpraktyczniejsza jest chyba, tego numeru jeszcze nie mam. Ja też wrzuciłam swoje ślubne zdjęcie, a co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kuję :) tzn kupiłam wcześniejszy numer :) teraz muszę kupić ten no ale u mnie w sklepie nie mają więc muszę się wybrać do bardziej cywilizowanej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 NIK 🌼 WIEK 🌼 TERMIN PORODU 🌼 MIEJSCOWOŚĆ 🌼 PŁEĆ 🌼 IMIĘ 🌼 martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36............03.06 ......łódzkie bomi ............29............03.06......Tychy.....?......Micha inka/ Adrian luciola28.........35............03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29...........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19....... ....05.06.......łódź Asia_Malina.........28..........6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26..........7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23..........8.06........Anglia.....?. ........Maya/? Mgielkusia...........26........08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadia-kolejna slubna pieknosc :) same slicznotki mamy na tym forum :D dziewczyny nie ma sie co martwic-moje dziecko tez na poczatku wiercilo sie rzadko i nieregularnie :) teraz juz czuje codziennie i czesto :) z tym ze ja koncze 21 tydzien :) jeszcze troszke i tez bedziecie czuly malenstwa tak czesto i wyraznie :) bez obaw. ja gazet nie kupuje-denerwuje mnie to ze tam sa same reklamy. odziedziczylam po szwagierce taki wielki gruby zeszyt z poradami o maluszkach. wycinala najwazniejsze i artykuly i wkeljała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka- dziękuję. Ja nie mam takiej sprytnej bratowej, więc wyszłam z założenia, że gazetę raz na miesiąc można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, pozwoliłam sobie dodać siebie do waszej tabelki...:), ja niedawno wróciłam z pracy i z zakupów, ja na razie tylko czasami czuję lekkie bulgotanie w brzuszku nic więcej a w środę zacznę 19 tydzień, ja też mam ślady krwi na chusteczce, dziąsła jeszcze mi nie krwawią chociaż myje elektryczną szczoteczką, w sobotę miałam gości, i gdy stanęłam z kanapy poczułam dziwny nagły ból, że aż mi łzy popłynęły i gdy się położyłam a przyszedł mój M to jak chciałam na niego pokrzyczeć to nie umiałam bo zaraz ten ból powracał, nie wiem co to było miałam tak pierwszy raz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Oj widzę,że ruch od rana :-) Ja byłam na zakupach i u kosmetyczki. Dziś na obiad ,zamiast standardowego będzie zapiekanka z pieczarkami, szynką i serkiem,a do tego barszczyk. już tak dawno za mną chodzi,więc dziś się zmusze do zrobienia ;-) Powiem Wam,że mi też krew polatuje z nosa,najczęściej rano. A do tego mam wrażenie,że mam non-stop zapchany nos. cięzko mi sie oddycha. Weszlam dziś do apteki i kupiłam sobie sól fizjologiczną na nawilżenie ,bo oszaleć można. Moja dzidzia tez nie chce za bardzo kopać. Ale wczoraj np. po południu coś tam czułam. I od czasu do czasu czuję też takie naprężenie w brzuchu, więc sądzę,że to tez Maleństwo się wierci. mnie ostatnie kilka dni strasznie bolą same sutki, nie mogę się dotknąć... Więc chyba będę musiala porozmawiać o tym z lekarką. ale tak jak któraś z Was, wizytę mam dopiero 20.01 a już chciałabym wiedzieć,co i jak... A nie ma szans,bo moja Pani Doktor w tym tygodniu na nartach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgielkusia bole to bedziemy mialy rozne rozniaste :P musimy sie do tego przyzwyczaic. ja na poczatku 2 trymestru tez mialam krew na chusteczce, ale samo przeszlo. Czasami jak gwaltownie wstaje to mam takie wrazenie jakby mi zaraz krew z nosa miala leciec...ale nie leci :P dziasla czasami tez krwawia. ok pranie sie pierze, obiadek mam gotowy, wiec lece pomyc podlogi :) pozniej do miasta zalatwic kilka spraw i pedem do domku bo mama wpadnie :) wieczorkiem zaczne opracowywac pytania do obrony inzyniera :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×