Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

O mamo a co tu tak cicho??? Halo kobitki gdzieście się podziały??? Ja po imprezce zadowolona z prezencików i właśnie wybieramy się spać :) Do napisania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny wrocilismu wczoraj ale poszlam spacod raz kolo 9 troche jestem spokojniejsza o mała niewiem czemu ale jakos mysle ze bedzie okej myszka a jak usuneli twojeu bartu ta narosl ( moze sie orientujesz byla twarda i niebolala> a i od czego ja mial bo lekarze pytali sie mnie czu nigdzie si enie uderzyla ale przypomnialam sobie < nieskojarzylam wczesniej faktow> jak miala 7 miesiecy mała zostawilismy ja spiaca włozeczku i pilnowala tesciowa nad łozeczkiem wisiala ikona a prze dłozeczkiem kwiatek noi tesciowa jak opowiadala podlewala kwiatkai potknela sie i niewiem jakim cudem tracila ikone i rozciela malej glowee. az eikony ciezke i ta nawet spora bo z 30na 20 cm , to mozei uderzyla w okolice mostka i stat ta narosl ale niejestem pewna , co wtedy przezylismyz mezem eh , taki maly boba si na zszywanie wpadamy do domu a mala cala we kkrwi i teraz tak mysle i z mama rozmawialm ze moze i od tego uderzenia jak lekarze sami moiwia ze takie rzeczy od upadku sie tworza, a niestety lekarze zamiast cala przepadac to zajelisie wtedy tylko glowka , , ładne te wasze zdjecia slubne , jak z mala sie wyjasni wszysrtko to swoje wrzuce bo pokico to nie mam ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny z samego rana. Głód mnie obudził.Chyba nigdy sie nie wyśpie:(I dzidzia zaczęła kopać.Chyba głodna była i mnie budziła:)hehe. Teraz bede miala wiecej czasu do siedzenia na forum bo teściowa wczoraj poleciała sobie do domu.A ja jutro ide do lekarza sprawdzić czy pozbyłam sie tych paskudnych bakterii.Mam nadzieje ze antybiotyk pomógł. A potem pojedziemy sobie na Orkiestre bo u nas tez beda grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, u nas dziś śliczna pogoda a ja sama w domu,bo mąż w pracy i nie ma nawet szans żeby wybrać się na jakiś spacer nad morzem. Wczoraj napisałam posta i jakimś cudem mi go nie wysłało,dopiero teraz zauważyłam :-( Kasiunia-może to faktycznie od tego wypadku,o którym wspominasz. Ciekawe co na to lekarze? Mam nadzieję,ze będzie dobrze. A ja chyba powoli zaczynam coś czuć. Przed wczoraj taki wyraźny dość ruch. A wczoraj jak robiłam obiad i potem jadlam to takie bąbelki czułam i pomyślałam,że dzidzi zasmakował kurczak w sezamie z żurawiną ;-) Ale za to wieczorem był spokój i nic nie czułam... A chciałabym już tak regularnie i mocno!! My też sie wybieramy na Orkiestrę,ale tylo wieczorem, jak T. wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och agnik...jak ja Co zazdroszczę tej bliskości do morza.... ja muszę całą Polskę przejechać by sie nim nacieszyć. w poprzednim życiu byłam chyba flądrą, bo bne wiem skąd taka tęsknota za naszym morzem mi się bierze... choć teraz czasem też nią jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) Luciola ja też mogłabym się z morzem nie rozstawać a też musimy 600 km przjechać żeby dostać się nad morze :( Co do flądry to jest to moja najukochańsza rybka :D :P Ja też dzisiaj chce wyciągnąć mężula na Orkiestre. pójdziemy na mecz hokejowy GKS Tychy konrtra artyści i będzie też kabaret Łowcy.B Może być wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurce teraz dopiero zauważyłam ze ten mecz za tydzień :( no ale może jakiś koncercik będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki, Wy tęsknicie do morza,a ja do gór. Do zakopanego mamy dokladnie 740 km :-( Staralismy się przynajmniej raz w roku wyskoczyć ,w ubiegłym niestety ze względów finansowych urlop spędzilismy w domku nad jeziorem i u teściów nad morzem,ale też było super. W tym roku ze względu na dzidzię góry odpadają,ale za rok myślę ,że już coś wymyslimy tym kierunku. A na maila wysłałam moje foto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do WOŚPu to my tylko na światełko do nieba się załapiemy, bo mąż ok. 18 wróci z pracy... Troszkę odsapnie i możemy pójść. A chciałam pójsć w piątek na "Weekend" do kina. Na premierę przyjechał Pazura i MIchał Lewandowski i nie było szans by się dostać. Wczoraj tak samo. O 11 już nie było miejsc na seanse o 17 i o 20 ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten niedzielny dzionek ... mało mnie ostatnio ale to z powodu remontu muszę troszkę odnowić chatkę no i u mnie wszystko ok więc nie mam za bardzo się czym podzielić ale za to jutro to będe pisać mam lekarza o 8.00 nareszcie już 6 tyg. minęlo stęskniłam się za usg i chcę wiedzieć co się tam dzieje .Więc do jutra trzymajcie się cieplutko całuski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góry też fajna rzecz...tym bardziej dla kogoś kto mieszka w aglomeracji śląskiej ja do Beskidów mam "rzut beretem" w Tatry - 2 h przy pustych drogach też je uwielbiam moje marzenie: stały dom nad morzem - nad samym brzeszkiem na jakimś klifie :) a w Taterkach drugi - weekendowy. no i piękna sieć autostrad w Polsce tak w totka wygrać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia mojej koleżanki syn miał guz/torbiel (nie wiem jak dokładniej nazwali to lekarze) w miejscu gdzie noga się zgina, z drugiej strony kolana .wycieli mu to coś ,miał może 4-5 latka . wycieli bo niby to by rosło z czasem . było wielkości chyba jajka kurzego ,może minimalnie mniejsze.dziś jest ok . też było podejrzenie że mógł się stuknąć. co do bąbelków,jak któraś z was pisała. ja wczoraj najadłam się mandarynek i tak po 21 leżąc trzymałam ręce na brzuchu kiedy zaczęły się bąbelki (uważam że smakuje dziecku) i doczekałam się takiego kopnięcia delikatnego lub wypchnięcia ,no i zdążył mąż położyć w to miejsce rękę i też poczuł . fajnie chociaż tyle można poczuć bo tych typowych kopniaków mocnych jeszcze nie czuję.więc muszę cieszyć się tym co mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez jutro do lekarza na 17. martwia mnie te bole po bokach promieniujace na brzuch. juz nie wiem co z tym robic no i cale dnie boli mnie glowa:( jutro jeszcze odbieram wyniki toxo i sie strasznie denerwuje bo mam kota w domu... ja ruchy czuje dosc wyraznie. dzis przy myciu naczyn poczulam malego kopniaka ale najintensywniej czuje wieczorami jak juz w lozku lezymy. wczoraj na wieczor wlaczylismy sobie muzyke i dzidzia zaczela sie sie krecic. mojemu udalo sie wyczuc 3kopniaczki:) chyba dziecko bedzie muzykalne:) u nas dzis 8 na plusie. pozniej wybierzemy sie na spacerek bo nasz husky znow zaczyna wariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
inka linka to że masz kota w domu to nie znaczy że musisz być chora. ja odkąd pamiętam miałam do czynienia z kotami ,tyle że u mnie na podwórku mieszkają nie w domu. i wyniki toxo wyszły mi że nie jestem i nigdy nie chorowałam na kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ktos usunal wczorajsze wpisy? :D wczoraj u nas wiosna!!! az sie chce zyc (choc mam male ale, o tym za chwilke). swiecilo skonce, sniegu prawie nie widac no i 15 stopni. wow to byl piekny dzien, gdyby nie to ze ledwo chodzilam :( czytalam o tym ze wam tez doskwiera bol od plecow do posladka i mnie to dopadlo. szlag. krocze mnie nie boli za to mam to. dzis lepiej, ale wczoraj szlam jak pokraka i nie dalo sie isc szybciej. kazdy ruch sprawial mi bol, wyczytalam ze niektore kobiety maja to do konca ciazy i tak mocny bol ze sie ubrac nie moga. w morde nie moge sobie na to pozwolic, bo mi Eryk dom rozniesie. jak sobie z tym radzicie? kasiunia- trzymam mocno kciuki by tylko na stachu sie obylo. lekarze wola dmuchac na zimne i wszystko zbadac, to dobrze, a taka rola rodzicow, ze odchodza od zmyslow. oby sie wszystko szybko wyjasnilo i by spokoj powrocil. martolinka- widze ze nie tylko ja mam fiola i imie dziecka musi byc na E lub M. u nas bedzie Emil lub Marcel a dziewczynke zawsze chcialam Hanne, ale nie na ta litere. ma byc chlopak wiec zmartwienie odpadlo. kurcze ja nie moglam znalezc nas na FB :( moze jakies namiary na naszej skrzynce ktos wrzuci? no i jutro przychodzi do mnie polozna :D bardzo sie ciesze :) no nic chlopy maudza ze czas na obiad. Milej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Weekend tu zawsze spokojny ale wczoraj to same siebie przeszłyśmy. U mnie te plamienia się pojawiają wczoraj i w piątek dziś spokój jak na razie. My z synkiem po kościele,zakupach obiad się robi (gołąbki) a później mały do teściów a my do kina jedziemy w końcu na jakiś film dla DOROSŁYCH bo ostatnie lata to tylko bajeczki;) bomi a co dostałaś pochwal się? Ja sobie na 3o PANDORĘ zamówiłam :) kasiunia dobrze że lepsze masz nastawienie dzieci czują emocje a to źle wpływa na twoją córcię (i jedną i drugą) aganik my wrzuciliśmy pieniążki a na koncert nie tym razem;) Na pewno dzidzia z dnia na dzień będzie coraz mocniej kopać;) luciola ja do morz mam 1h drogi więc rzut beretem a korzystamy1-2 razy do roku;) Może w tym roku w sierpniu się wybierzemy ze znajomymi bym chciała mały 2 miesiące będzie mieć a szkoda mi żeby Olek tracił wakacje przez malucha. Jak planujecie wakacje? aganik to ja się dołączę bo kocham góry ale już dawno nie byłam bo z synkiem nie bardzo on by się szybko znudził stell to trzymamy kciuki i sprawozdanie od razu tutaj zdać inka linka z tymi kotami to przesada musiałabyś mieć kota nosiciela i jego kupkę w ręce wziąć a potem brudnymi rękoma włożyć coś do buzi częstsze zarażenia są od surowego mięsa. Jak masz kota możliwe że chorowałaś i masz antyciała wtedy jesteś w super sytuacja. Ja nie chorowałam i muszę uważać i za jakiś czas powtórzyć badanie mam pytanko a co to ,,chorować na kota"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak fajnie tloczno!! Ja dziś troszkę pracuję,bo jutro chcę pójść do pracy,bo tam jakiś problem z umową był ;-/ Co do koncertu i światełka to też stanęło pod znakiem zapytania. T. wraca dziś późno,a potem ma zajęcia cały tydzień w polu od 7 do 19 codziennie. Więc może będzie chcial sobie po prostu poleniuchować? Ja dziś mam w ogóle nie niedzielny obiad. Zostało mi sporo ziemniaków od wczoraj i zrobiłam kopytka, do tego kurczak w sezamie z żurawinką... Dziewczyny!Mam pytanko. Bo niestety moje wyniki żelaza nie są rewelacyjne i pije od jakiś 2 tygodni pylek kwiatowy (moją mamę postawił w 2 tygodnie na nogi-miała anemię i potem od razu super wyniki). Tylko boję się czy to nie jest bardzo uczulając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie :) ja wczoraj nic nie pisalam bo siedzialam dlugo na uczelni a pozniej uczylam sie na dzisiejszy egzamin. Na szczescie mam juz go za soba-zaliczony na 5 :D u mnie dzisiaj tez cieplutko i slonecznie-wiosennie wrecz. wlasnie szykuje sie z mezem na spacer, a pozniej na WOSP-a skoczymy na koncert :) swiatelko do nieba zobaczymy i do domku. ja tez uwielbiam morze-ale nie Polskie :P jest brudno :( za górami nie przepadam, chyba ze jade na narty :D najlepiej czuje sie na kujawach i mazurach :) wlasnie tam planujemy pojechac na wakacje. mam nadzieje ze z 3 miesiecznym dzieckiem nie bedzie problemu :) co do ruchów maluszka to czuje coraz czesciej :) dzis mnie na egzaminie kopal jak szalony :P kasiunia-czasami lekarze cos znajda, narobia paniki, a pozniej okazuje sie ze to nic groznego. bardz dobrej mysli :) agnik mysle ze nic Ci po pylku nie bedzie :) ja na anemie łykalam po prostu zelazo :) biofer. pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałabym do Was dołączyć, jestem juz w czwartym miesiącu ale dopiero odkryłam Waszą grupe na kafeterii, mam nadzieję że jest to miejsce gdzie będę mogła liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych ciążówek i mam, to moja pierwsza ciąża, mam 24 lata i kompletnie zielona jestem w temacie dzieci ;) liczę że to się zmieni, witam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margolka witamy Cię serdecznie! Jakl najbardziej dzielimy sie tu informacjami, radościami i smutkami więc napewno sie u nas zadomowisz :D Co do prezencików to dostałam śliczną bluzkę koszulową związywaną pod biustem z kieszonkami, nowy portfelik tak lakierowany wściekle czerwony :P do tego śliczną hustę, mnóstwo słodkości ( z czego połowy jużnie ma :P ) i jeszcze pieniążki żebym jutro poszła kupić sobie ładny szalfroczek i koszulkę :) My już po obiadku :) teraz mężul robi sobie szybką drzemkę ze skokami w roli głownej :P a ja jak zwykle siedze przed laptopem. Potem spacerek a wieczorkiem posiadówka :) Męzul ma teraz 4 dni wolnego więc wkońcu bede go miałą troche dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
palusia81 to w przenośni tak nazywam toxoplazmozę ,bo jednak m.in. od kota można się zarazić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku przechodziłam toxoplazmoze. Między innymi przez to straciliśmy naszą kruszynkę. Mi lekarz powiedział że tego można sie zarazic nawet od źle umytych warzyw. od 13 lat mam kota i wczesniej nic sie nie działo tak że to że ma ktoś kota nie znaczy że musie sie od niego zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinko-moje gratulacje za egzamin :-) Zdolna jesteś :-) Ja na szczęście też nie wiem co to toxo,ale też robiłam badania... A przed chwilką rozmawiałam z mężulkiem,powoli kończy i się zbiera do domku :-) Dobrze,bo dłużylo mi się bez niego. Martolinko-a powiedz mi co z tą Twoją siarą? Dalej leci? Bo ja wlaśnie zauważyłam ,ze prawą pierś mam całą w białych strupkach...ale cisnęłam i tam dalej nic nie poleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 20
ja mam brodawki w kolorze żółtych strupów jakiś . co z tą siara ? trzeba wyciskać czy sama ma lecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia siara leci sama,ale jak się ściśnie sutek to też może coś wylecieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::WIEK::TERMIN PORODU::MIEJSCOWOŚĆ: PŁEĆ::IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....?....Marty nka/Michaś arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa Agnik83..........27......03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ...........36............03.06 ......łódzkie bomi ............29............03.06......Tychy.....?......Micha inka/ Adrian luciola28.........35............03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29...........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19....... ....05.06.......łódź Asia_Malina.........28..........6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26..........7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23..........8.06 ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam tabelkę i pozwoliłam sobie się dopisać;) czytam wasze posty wstecz i widzę że macie wspólnego maila, mogłabym prosić o nazwę i hasło czy potrzebny dłuższy staż? wiem że to jeszcze ponad pól roku u mnie ale w wolnych chwilach przeglądam na allegro różne dziecięce artykuły, ostatni raz z małym dzieckiem miałam do czynienia przed 14 laty gdy urodził się mój brat, i nigdy się nie interesowałam tym tematem, a teraz zaczęłam oglądać wózki, łóżeczka itp, różnorodność powala mnie na kolana i nie umiem nawet na razie wstępnie nic wybrać, nie wiem ile warto np zapłacić za wózek, podoba mi się np taki: http://allegro.pl/wozek-master-palex-3w1-fotelik-folia-torba-2010-i1400604809.html i taki: http://allegro.pl/anmar-sky-line-espace-ekoskora-7xgratis-prod-i1395659448.html co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażałam sobie nigdy że mogłabym zostać matka, z partnerem nie planowaliśmy dziecka, ale z coraz większa niecierpliwością oczekuję go na świecie;) choć mamy masę obaw,liczę że to będzie dziewczynka, ciąże na szczęście jak dotąd(puk puk) przechodzę dobrze, nadrabiam właśnie zaległości, naskrobałyście ponad 100 stron;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka 1111
do czego służy laktator? czy jest on obowiązkowym wyposażeniem dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator sluzy do odciagania mleka :) jest potrzebny mamie a nie dziecku i nie jest niezbedny :) po prostu ulatwia zycie ;) mi polecialo z sutków jak nacisnelam....samo nic nie cieknie. ale jak scisne to zawsze sie cos tam pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×