Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość dorotta84
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic...?.. .Dominisia/Przemuś palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.....Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotta84
Cześć dziewczyny, piszę tu pierwszy raz. Rozpoczynam dziś 18 tydzień. Na początku miała problemy, ale już jest ok. Mam nadzieje że juz tak będzie? Kiedy zaczęłyście czuć ruchy dziecka? Ja mam wrażenie że coś czuję, ale nie jestem pewna czy to jest to........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic,,,córa.....Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin lilka - przeniosłam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wózek moze zamówie jutro-czas oczekiwania na JEDO to ok poltora miesiaca :/ tak wzrosla sprzedaz. do niedawna czekalo sie tydzien. ok ja wlaczam z mezulem film i idziemy spac :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny co tam tak cicho dzis, juz po 8 moja mala wstala po 4 z placzem ze smoczka chce, a nie ma go juz prawie rok , noale polezala znami i pwiedziala jak nie ma miejsca to idzie do siebie no i zasnela , i wstala przed 8 ale jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
hej. fajna ta twoja mała z tym tekstem że jak nie ma miejsca to idzie do siebie :-) kasiunia w auchanie to sa tam promocje tylko od czasu do czasu ? czy co dnia są takie ceny na ubrankach dziecięcych? wydaje mi się że tanie są,ale nie wiem bo nie szukałam jeszcze nic u siebie. dużo ubranek to ja mam mieć po bratankach ,ale też się zastanawiam kiedy zabrać uprać po prasować poskładać w szafie je .myślę że w kwietniu gdzieś . nie mogę się doczekać :-) co do częstotliwości wizyt to mi mówi że za miesiąc ,ale nie zapisuje na kiedy także ja zawsze nie wytrzymam te 3 dni i idę wcześniej kiedy już solidnie najdą mnie czarne myśli .teraz muszę do 24 sty wytrzymać bo połówkowe 21/22 tydzień mówił że zrobi . kebab dobra sprawa -ja robię swój też pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
co do spania to wydaje mi się że dość dobrze spałam dziś (odpukać ,bo zawsze jest tak jak się pochwalę że dobrze spałam to kolejnej nocy mam bezsenność :-) ) . wypiłam pół litra gorącego kakao .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
hej . podczytuje was jakiś czas ,termin mam na czerwiec . chciałabym się zapytać co wy jadacie tak w ciągu dnia ? zeby się odżywiać zdrowo dobrze. brakuje mi weny na obiady ,ja bym przeżyłam na samych kanapkach z herbata. ale wiem że tak dla dziecka nie za fajnie by było . pomóżcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy w Łodzi ale po wózek chcemy jechać do Częstochowy - tam jest "zagłębie" wózkowe - sami producenci no i ceny atrakcyjne ..... szkoda ze nie ma już takich jak były kiedyś - moja starsza córka ma 10 lat i jej też kupowaliśmy w Częstochowie - był śliczny i na paskach więc można było pobujać - tych nowoczesnych już się nie da do tego są potwornie ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mam pytanko w auchanie przewaznbie tanie rzeczy pamietam jak kupowalammalej jeszcze body to byly max po 15 zl , askaa tez z checia bym na kanapkach tylko zyla wogole ja tomysle ze slabo sie odrzywaim bo pozno sniadanie jem tak kolo 11 nawet czasem o 12 , ale duzo owocow jem obiady zadko bo nie mam ochoty na nie joanna 2800 my dl amlej tez kupilismy wozek na pasach to bylo 2,5 roku temu znalezlismy w fartlandii fdo bujania spoko ale do znoszenia z 4 pietra gorzej i od poruszania sie po sklepach wiec nawiosne juz kupilismy spacerowke a ten udalosie sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
co do owoców to ostatnio kupiliśmy skrzynkę mandarynek 10 kg ,no i jak się najem to dzidziuś bulgocze i doczekałam sie że kopnęło. za to mój facet się śmieje że może dla dziecka to wcale nie smakuje i myśli ono kiedy ta moja matka skończy jeść te mandarynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
hehemoj tak samo mowi jak mu powiedzialam ze po coli male sie rusza , to tak s maopowiedzial ze mmoze wcale muniesmakuje , oj ci faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Właśnie wróciłam z wizyty, mocz- trzeba zrobić posiew bo znów bakterie, morfologia kiepska- trzeba powtórzyć i oddzielnie żelazo, ogólnie zmiana diety mnie czeka , gin mi to zasugerowała, bo wyniki poleciały w dół a waga przez ostatnie 3 tyg 1,5 kg do przodu! to mi się ładnie odbiło po świętach... ekh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko- pokusiłam się na tunikę z tej serii, materiał jest beznadziejny więc nie wiem, jak uważasz, też kupiłam w takiej cenie, więc niby się nie spodziewałam niewiadomo czego, ale jak na wesele to jakość bardzo średnia.... moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malzon spi, a my po sniadanku. Eryk oglada stacyjkowo :P wczoraj zajrzalam do 2 toreb ubranek a reszte kaze dzis malzonowi przyniesc z piwnicy. musze zobaczyc co trzeba dokupic. a prac bede w maju, zeby byly swiezutkie. ogladam wozki i im wiecej ich biore pod uwage tym wiekszy metlik. nie rozumiem czym roznia sie modele za 1tys i 2 tys. waga, gabaryty te same, wytrzymaloscia? boje sie kupic cos nieznanego, zeby mi sie nie sypnal. stac mnie na maxi cosi ale czy warto? kurde. x landery ladne ale gondole mniejsze. teutonie sa super wytrzymale, na kazda droge i pogode, ale nie mozna wpiac do nich fotelika, choc przy niektorych pisza ze istnieje taka mozliwosc, musze dopytac u producenta. na 14 idziemy do lekarza, juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,Witam nowe koleżanki. Bomi i jak tam po krupniku??bo moja dzidzia wczoraj szału dostala:)krunik jej smakował.tak kopała że aż brzuch mi sie ruszał.Ale super uczucie.Przestała ok 4 jak byliśmy w ikei po komode dla niej.Chyba zasneła i narazie cisza. Palusia gratulacje córeczki:)ja juz też chce wiedzieć.To czekanie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadia- jedz wiecej bialka a mniej weglowodanow, wyniki powinny byc lepsze, a i waga bedzie stabilna. Sama sie madrze a nie moge sie wziac za ta "diete". stosowalam przez wiekszosc ciazy poprzedniej i sobie chwale. dziecku wlasnie bialko, witaminy i inne mikroelementy potrzebne. stad bialko w moczu, kiedy jest go za malo w diecie. ale madra jestem, a na bank dzis w moczu bialko znajda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia- dzięki, juz szperam tu i tam żeby znaleźć jakieś wskazówki, bo tak być nie może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aśkaaa miałam też "sezon na mandarynki" już mi przeszło. teraz wpierniczam jabłka i mini sałatkę - kawałki kiwi z kawałkami banana. z obiadami dla siebie mam mały problem, bo nie bardzo lubię mięso. grahamka z serem to jest to! ale jem ryż z warzywami, makaron z sosem, kasza z grzybami ale codziennie jem zupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski :) Dziekuje za porady odnosnie tych papierowsow, chyba musze bardziej wyluzowac :) Widze ze Wy juz powoli kompletujecie rzeczy dla maluszka a ja jeszcze w zasadzie nic nie kupilam. To znaczy upolowalam pare fajnych ciuszkow w lumpie za pare groszy i prawie wszystkie z h&m. wiec nie moglam sie oprzec. Dostalam tez troche od znajomych i od rodzicow ktorzy zwariowali na puncie pierwszego wnuka :) Ale tak poza tym to nawet nie wiem od czego zaczac takie zakupy. Te wszytskie gadżety dla dziecka, butelki, pampersy, wyprawka do szpiatala.... nie myslalam ze tyle sie tego uzbiera. Chyba najlepiej zrobie sobie liste i jej sie bede trzymac :) Dobrze ze wszystkie rodzimy w tym samym czasie bo razem bedziemy pakowaly torby do szpitala a to chyba razniej i latwiej jak sie mozna kogos poradzic :) Zmykam na zakupy i zycze Wam milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie tylko mieso to bialko. wiadomo jaja tez, ale doskonale sa ryby, sery. co prawda plesniowe nie sa teraz dla nas wskazane, ale feta, mozzarella, mmmm z salatka jest pyszna i bardzo zdrowa. obiecuje sobie ze od poniedzialku koniec z weglami. przynajmniej w wiekszosci. sniadanko bede jesc z weglami, ale reszte posilkow to przewaga bialka i tluszczow (najlepiej tych zdrowych). zawsze patrzylam by w skladnikach wegli bylo najmniej a najwiecej bialka. a i powiem Wam jeszcze ze to te wstretne cukry sa odpowiedzialne za to puchniemy :( zwlaszcza pod koniec ciazy. przez wiekszosc ciazy trzymalam sie zasad i lekko przybralam na wadze, na koniec popuscilam sobie i woda sie zatrzymywala. dobra koniec gledzenia. malzon wstal to ide sie kapac :) wpadne wieczorem, mileo dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciuszków dla synka do szpitala mam juz wszystko :) pampersy, chusteczki tez. Brakuje mi smoczka, klipsa i kosmetyków. No i sobie musze kupic piżamki ze 2, podklady... tez zrobilam liste bo z nia o wiele latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Izunia - mała po krupniku szalała ale tylko chwile. chyba sie zmeczyła poszła spać i obudziła sie dopiero w dordze do leroy merlin. teraz po sniadanku zaczeła znowu brykać i wiecie co zauważyłam ze zawsze wieczorem o tej samej porze sie budzi i dokazuje. chcemy przedpokoj do porzadku wkoncu doprowadzic i mi sie zamarzylo płytki wymienić, nowe drzwi wstawic i zamiast garderoby postawić szafe rogową bo by nam idealnie pasowała i pochowałabym, w niej duzo rzeczy. Moj męzul troche przerazony moimi pomyslami bo dopiero co skonczył remont naszej sypialni i wymiane wszystkich przewodów w domu bo nam upaliło. no ale robotny chłopek mi sie trafił i wszystkiego sam sie chce nauczyc wiec niech robi :D wogole powiem Wasm ze jak kupowaliśmy to mieszaknie ponad rok temu i ogldalismy je umeblowane to wygladało na super wyremontowane. dopiero jak odebralismy klucze to zobaczylismy ile jest niedoróbek i jakie partactwo odwalił poprzedni właściciel. brak słow. no ale mieszaknie juz prawnie bylo nasze wiec co zrobic... teraz powoli doprowadzamy je do porzadku i jes coraz ładniej :) Nie iwem jak wy ale ja jestem dzisiaj nieprzytomna. mimo ze spałam dobrze w nocy to rano czulam sie jakbym obuchem dostała i taka słaba jestem ze nie chce mi sei wogole ruszac. mam pytanko - podoba mi sie ta pierwsza sukienka ale w niebieskim wydaniu :D ja to wogóle uwielbiam niebieski kolor :) Moja koleżanka w 8 mcu ciązy była na weselu i miała śliczna satynową sukienkę odcinaną pod biustem i do tego buciki na leciutkim obcasiku. Ślicznie wygladała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja etap mandarynek mam juz za soba:)na początku ciąży potrafiłam zjeść z 10 szt.Za to nie podchodziły mi banany.Potem był epat zielonych,kwasnych jabłek(chociaż to jadłam zawsze tylko nie w takich ilościach),ale raz po nich zwymiotowałam i już nie jem.Za to banany jem i jabłka ale słodkie.Mięsa praktycznie nie jem wcale.Moja rodzinka sie dziwi bo ja zawsze mięsożerna byłam.Za to nieodmówie sobie słodyczy,których nigdy nie jadłam.I zruzumieć kobiete w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja etap mandarynek też już przerabiałam. teraz troche ciezko mnie namowic na owoce ale za to nadrabiam warzywkami :P ze słodkości to jedynie delicje i galaretka w czekoladzie i czesm zrobie sobie czekolade na gorąco z duza ilości bitej smietany :P co do mieska to nie potrafie znieśc zapachu jak sie smaży ale z jedzeniem nie ma problemu. Ja to wogóle bez obiadku porzadnego to bym nie wytrzymała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ależ napisałyście :-) JA wczoraj się tak paskudnie czułam i sama nie wiem co mi było. Jak wyłączylam kompa po14 to już nie siadlam tylko odpoczywałam całe popołudnie. Musze sie Wam pochwalić,bo wczoraj zaczęłam 20 tydzień i moja dzidzia radośnie z tej okazji wieczorem przez pół godziny mnie smyrała. Były to prawdziwe kopniaczki, nie jakieś supermocne,ale czułam!! Najpierw z prawej strony, potem z lewej, a potem już wszędzie. Teraz byłam na badaniach, m.in cukier po glukozie i wróciłam niedawno, zjadłam śniadanie i siadłam by Was poczytać i też czuję bąbelki. Nie tak mocno jak wczoraj,ale jednak :-) A co do glukozy to zabrałam ze sobą cytrynę,ale pielęgniarki nie pozwoliły wcisnąć,bo twierdzą,że to wynik fałszuje . wiec musiałam się przemęczyć. Ogólnei da się wypić, pewnie było by lepsze gdyby było z zimną wodą,a było z ciepła i cięzko wchodziło. Potem przez pół godziny mnie mdliło,ale dałam radę. Wyniki w poniedziałek. Bomi-mieliśmy dokładnie taką samą sytuację z mieszkaniem. Jak oglądaliśmy z meblami to wydawało nam się,że nie będzie nic do roboty praktycznie. Dodatkowo ugadaliśmy się z właścicielami,ze zostawią karnisze, kinkiety, żyrandole i zmywarkę. Wchodzimy odebrać klucze,a tu co wisza same kable, karniszy nie ma..Jedynie zmywarka została. W sumie nasza wina,bo nie uwzględniliśmy tego w umowie przedwstępnej,ale w sumie to nie mogliśmy,bo kredyt, ktory braliśmy mógł być tylko na samą nieruchomość. Myslałam,że mnie coś strzeli,bo musieliśmy tego samego dnia się tam wprowadzić. Wiec telefon do rodziców,by przywieźli żarówki i choć jeden żyrandol (rodizce pomagali nam w urządzeniu się przez weekend). Więc przywieźli chyba 3 ,wszystkie kuchenne ;-) Takim sposobem przez pierwszy miesiąc mielismy wszędzie kuchenne żyrandole. Dopóki się nie urzadzliśmy i nie znaleźliśmy odpowiednich do wszystkich pokoi ;-) Zaraz zerknę co jeszcze miałam dopisać i napisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale dajecie czadu :) z tym pisaniem :) normalnie nie nadążam za Wami.. Ja się coś źle czuję od wczoraj :( boli mnie głowa dlatego tak rzadko wchodzę.. ja to się boję innej rzeczy i to z każdym dniem coraz bardziej :( nie słucham już radia nie oglądam wiadomości bo panikuję :(.. jestem z Krakowa i podobno szpital na Kopernika jest zamknięty z powodu świńskiej grypy :( 30 osób jest chorych nie wpuszczaj odwiedzających ze strachu przed epidemią :(.. Boję się ja już nawet z domu nie wychodzę żeby się nie przeziębić chyba zapytam mojego lekarza o szczepienie i w ogóle co on o tym myśli .. Pewnei słyszałyście o tej 23-letniej ciężarnej , której w 28 tc robili CC bo też była chora.. Dziecko jest zdrowe ale ona w ciężkim stanie w śpiączce farmakologicznej.. a ja z natury taka panikarą jestem :( i tez chodzę do lekarza co 3 tyg. a jak mnie coś martwi to jeszcze dzwonię a czasem i nawet idę no ale taka jestem i myślę że czasem warto zrobić o jedno badanie więcej niż się obwiniać do końca życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ta gluzkozę trzeba jakoś rozrabiać z wodą? myślałam że kupuję się gotową w aptece i się pije . co do cytryny to słyszałam że pielęgniarki nawet same dają jak mają a ktoś nie wziął,bo nic nie fałszuje.chyba też już szybko będę musiała na to się wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×