Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Olczak - Witaj wśród czerwcówek!:) martolinka - Świetnie, że już jesteś w domu i lepiej się czujesz:) panna_z_de - Witamy cię miło!:) Katarzynka - Ja nie robiłam badań krwi to nie wiem jak to jest z wynikami. Może to po prostu bardzo wczesna ciąża, wtedy poziom HCG jest niski i test też będzie niewyraźny. Pozostaje jedynie czekać i powtórzyć test albo badanie za 2 dni. Mam nadzieję, że w końcu zobaczysz wyraźne 2 kreseczki:) Daj znać na bieżąco co słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię tabelkę, bo trochę nam się rozjechała;) ::::NIK:::::::::::::::::WIEK:::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21............ 1.06.2011......... ..Gliwice palusia81...............29...........3/5.06.2011.... ......k. Szczecina jonana..................25..............3.06.2011 ..........k. Leżajska trixi25..................25............. 8.06.2011 kasiunia................27.............12.06.2011 MamusiaAgusia........28.............16. 06.2011 aśka2010...............31.............15.06.2011 ziolka79................31.............11.06.2011... .....Jastrzebie/Londyn Anaid....................29.............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a......24............ .22.06.2011 Aguś85..................25.............27.06.2011. .......k. Kielc Maglip...................21.............20.06.2011...... . Włocławek panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011........ Niemcy Asia_Malina............28..............6.06.2011.........Skawina/k.Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
czesc przyszle mamy ja mam termin na 22 czerwca wiec jesli pozwolicie dolacze sie do waszego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
Panna z De z kad jestes? z jakiego miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, nurtuje mnie jedna rzecz, czy moge choć raz dziennie napic sie kawy, ale takiej mielonej, bo mam na nią straszny apetyt ;) ogólnie dobrze się czuję, oprócz siku i senności, żadnych wymiotów na szczęście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
82 czarna-jesli nie orzucilo Cie od kawy i wrecz nie mozesz sie bez nie obejsc to pij :) ale ogranicz naprawde do minimum. Ja uwielbiam zielone herbatki, ale od kiedy wiem, ze jestem w ciazy pije ja moze raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) tak zielona herbate mozna pic , i jest bardzo zdorwa :) mama z De Panna z De z kad jestes? z jakiego miasta ?? Witaj :) ja jestem z Bawari a ty ? ;) niestety kolezance wyzej nie moge pomoc, bo nie znam sie na wartosciach Bety ale mysle ze nalezy powtorzyc ja za 2 dni i sprawdzic czy przyrasta odpowiednio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) tak zielona herbate mozna pic , i jest bardzo zdorwa :) mama z De Panna z De z kad jestes? z jakiego miasta ?? Witaj :) ja jestem z Bawari a ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz mdlosci odeszly , tylko juz takie nie zauwazalne :D ogolnie dobrze sie czuje , tak gdybym w ciazy nie byla :D i zeby tak zostalo :) co do kawy mnie rowniez od nie j nie odrzucilo , pijam raz dziennie , tak czy siak tylko slabom zawsze pilam z duza iloscia mleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopoo0
martolinka89 no właśnie zielona herbata nie szkodzi :D wiadomo, że nie należy jej pić litrami (jak mocnej kawy czy herbaty,ale bez przesady od jednej czy dwóch dziennie nic Ci nie będzie) . ja piję jedną dziennie i lekarka nawet wskazała. owocowe bez ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
Panna z De ja z Hessen. Mnie mdlosci od tygodnia trzymaja nie moge patzrec na jedzenie i wogle najchetniej to spala bym caly dzien... tylko moja corcia (2latka) niepodziela mojego pomyslu... kiedy macie zamiar kompletowac wyprawke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de - aha czyli kawelek od siebie :D no ja lekkie mldoscie miewalam zawsze rano , a od paru dni rowniez wieczorem miewalam , ale nie byly one straszne :) ogolnie jak pisalam nie czuje sie typowo ciazowo :) wlasnie co do wyprawki ja mysle ze zaczne powoli kompletowac od lutego to moje pierwsze dziecko i nie mam kompletnie nicccccccc :D ale juz sie ciesze na te fajne male ubranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u mnie to bedzie problem z wozkiem :O u mnie w miescie male to miastko jest nie ma sklepu typowego z wozkami wiec musze sie gdzies wybrac :O ostatnio jak bylam w meblowym , to tam bylo pare wozkow ale te gondole takie male , strasznie maleeeeeeeee mysle ze nadawaly sie od noworodka do 2 miesiaca a jak dziecko np duze sie urodzi ? shit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś się strasznie czuję. Rano było super i już się cieszyłam,że mdłości przeszly,bo wczoraj było znośnie i w niedzielę, dziś rano tez. a od 12 jakaś masakra jest :-( I nie wiem czy to sie nie skonczy na przytulaniu pewnego porcelanowego pana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam gdzieś tak od lutego zbierać pomału rzeczy, bo to też moje pierworodne, więc nie mam niczego. Mieszkam w Warszawie, więc problemu z zakupem albo dostaniem czegoś nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie myślałam,kiedy będę gromadziła wyprawkę. Wstępnie myslę ,że po 6. miesiącu. Ale już też sie cieszę na te małe ciuszki, gadżety itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh to w Wawie to duzo mozliwosci masz ;) ja wyprawke zaczne kompletowc od lutego a wozek kupie na koncu kolo maja :) i lozeczko tez :) to moze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] agnik83 moze na mldosci zjedz sucharka popijajac goszka herbata ? :) slyszalam ze rowniez kostka czekolady pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
mi na mdlosci pomaga piwo bezalkoholowe karmelowe albo cytryna ... a wyprawke chce tym razem zacząc zbierac wczesniej przy pierwszej zaczelam w 6 miesiacu i bylo mi strasznie ciezko teraz chcemy rozlozyc to na etapy wiec w styczniu czesc ciuszkow i wymiana mebli u mlodej w pokoju z niemowlecych na meble dla malucha w sumie wszystko sie zlicuje bo mam łozeczko komode z przewijakiem ale za to musze mlodej kupic lozko i jakis mebelki do tego myslimy jak podzielic mieszkane 3 pokoje mala od poczatku spi sama w pokoju i chcialabym by drugie tez tak mialo mysle ze sypialnie poswiecimy na pooj dla drugiego malenstaw a may przeniesiemy sie do salonu.... to sa plany na poczatek roku dalej to juz z gorki bedzie tylko problem z wozkiem bo nie mam po corce juz a nie moge sie zdecydowac czy 3 kola czy 4 pompowane co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×