Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

mama z de- ja kiedys prowadzilam wozek kuzynki 3 kolowy tak mi sie zle prowadzilo jakies te przednie kolko takie zwrotne bylo wogole ja wiem po sobie ze z takim wozkiem bym sobie rady nie dala i kupie 4 kolowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
a moze macie jakies pomysly na urzadzenie pokoju dla 2 letniej dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de kolor sciany badz tapety , moze taki jaki najbardziej lubi ? lozko dzieciece ala tapczanik , jakis stoliczek ,ozdobki no ja jeszcze dzieci nie mam :P wiec nie za bardzo sie orientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
] 15:23 [zgłoś do usunięcia] 82 czarna a ja słyszałam, że te trzy-kołowe to mercedesy wśród wózków w jakim sensie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
w sumie jest teraz taki wybor wozkow ze kazdy cos znajdzie dla siebie... panna z de polecam Ci sklep Toytaurus dzieciecy raj :) jest tam wszystko od pieluch ubranek po meble przez zabawki a ceny nie sa kosmiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de dzieki za sklep napewno sprawdze gdzie najblizej mnie jest :) no mi sie zawsze marzyl taki czarny wozek :D z travelsytem no ale jak sobie pomysle lato czerwiec lipiec sieprien i w wczarnym wozku to sie dzieciak ugotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
panna z de kolor scian ma rozowy oczywiscie innego koloru moja corka nie akceptuje :) a motyw na scianach to motyle z bajki dzwoneczek takie mocno kolorowe nie mam pomyslu na lozko szafe i co z zabawkami a tych naprawde jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
na czarnym wszystkie drobne parochy jakies palmki beda mocno widoczne a oczywiste jest ze nie zawsze bedziesz maila czas i ochote czyscic codzien wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z De panna z de kolor scian ma rozowy oczywiscie innego koloru moja corka nie akceptuje a motyw na scianach to motyle z bajki dzwoneczek takie mocno kolorowe nie mam pomyslu na lozko szafe i co z zabawkami a tych naprawde jest duzo wiec jesli ne akceptuje innego koloru to zostawic taki jaki jest mozna rowniez jedna sciane troche takich chmurek narobic czy taka wode i tam rybki no rozne wersje moga byc ;) czy kubusia puchatka badz prosiaczka :D namalowac :) a mebelki moze biale czyli szafa jesli juz masz to ok , wiesz na ubrania , tapczanik , stoliczke z 2 krzeselkami dzieciecymi , i polka i tam wszystkie zabawki typu misie ,lalki mozna rowniez taka skrzynie kupic dziecieca i tam reszte zabawek powrzucac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 [zgłoś do usunięcia] mama z De na czarnym wszystkie drobne parochy jakies palmki beda mocno widoczne a oczywiste jest ze nie zawsze bedziesz maila czas i ochote czyscic codzien wozek tak wiem , dlatego wybiore inny kolor :) ogolnie to ja dziwna jestem troche :P bo ja musze miec wszystko pasowne eleganckie itp :O trzeba sie zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
no razcej przygotuj sie ze o elegancji bedziesz musiala zapomniec :) przy dziecku bedziesz patrzyla na wygode . zamierzacie karmic piersia czy butelka od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z De no razcej przygotuj sie ze o elegancji bedziesz musiala zapomniec przy dziecku bedziesz patrzyla na wygode . zamierzacie karmic piersia czy butelka od razu? to ja wiem :D hihi co do karmienia piersia , nie pomyslcie sobie o mnie zle , ale ja nie lubie ssania piersi :O:( nie potrafie tego zniesc nie lubie tego wiec mysle ze odrazu przejde na butelke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie chodzilo mi o pieszczoty a wiem ze dziecko moze az ugryzsc piers , a dla mnie to od zawsze bylo jakos nie komfortowe, nie wykluczam ze moze mi sie odmienic jak bedzie dziecko ale na razie jestem na nieeee. Mozna rowniez odciagac mleko i podawac:) moja kuzynka tak robila bo jej mala wogole nie potrafila ssac piersi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
Panna z De ja pierwsza corke karmilam 3 tygodnie i nie cierpialam tego teraz odrazu mam zamiar przejsc na butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
witam wszystkie mamuśki! z chęcią do was dołącze ;) byłam wczoraj u lekarza i widziałam..... maleńką kropke.. taka radość , termin mam na 26.06 tak wiec na sam koniec wy już bedziecie po, a ja będe czekać ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) pewnie dolacz do nas tu wklejam tabelke ::::NIK:::::::::::::::::WIEK:::::::TERMIN PORODU ::::MIEJSCOWOŚĆ:: martolinka89..........21............ 1.06.2011......... ..Gliwice palusia81...............29...........3/5.06.2011.... ......k. Szczecina jonana..................25..............3.06.2011 ..........k. Leżajska trixi25..................25............. 8.06.2011 kasiunia................27.............12.06.2011 MamusiaAgusia........28.............16. 06.2011 aśka2010...............31.............15.06.2011 ziolka79................31.............11.06.2011... .....Jastrzebie/Londyn Anaid....................29.............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a......24............ .22.06.2011 Aguś85..................25.............27.06.2011. .......k. Kielc Maglip...................21.............20.06.2011...... . Włocławek panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011........ Niemcy Asia_Malina............28..............6.06.2011......... Skawina/k.Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
Panna z de tak pierwsza tez rodzilam w de nie wyobrazam sobie porodu w Polsce tyle sie nasluchalam ze wole nie ryzykowac zreszta sa kwestie ktore przemawiaja za porodem w Niemczech napewno domyslasz sie o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de - tak wiem :) wiec mysle ze dobrze wspominasz porod :) ale ja dzis leniuchuje na kafe :D:D ja to nie wiem jak ja rade dam , z jednej strony mysle nad porodem z sn plus pda a z drugiej strony ja taka krucha jestem niska i drobna :O ze rowniez mysle nad cc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
panna z de tak porod naprawde dobrze wspominam tylko teraz wiem co mnie czeka i juz sie boje, moze zdecyduje sie na cesarke... sprawdzalas juz czy nalezy ci sie mutterschaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
no to teraz jeszcze ja ;) martolinka89..........21............ 1.06.2011......... ..Gliwice palusia81...............29...........3/5.06.2011.... ......k. Szczecina jonana..................25..............3.06.2011 ..........k. Leżajska trixi25..................25............. 8.06.2011 kasiunia................27.............12.06.2011 MamusiaAgusia........28.............16. 06.2011 aśka2010...............31.............15.06.2011 ziolka79................31.............11.06.2011... .....Jastrzebie/Londyn Anaid....................29.............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a......24............ .22.06.2011 Aguś85..................25.............27.06.2011. .......k. Kielc Maglip...................21.............20.06.2011...... . Włocławek panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011........ Niemcy Asia_Malina............28..............6.06.2011......... Skawina/k.Krakowa maja272.................27............26.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z De panna z de tak porod naprawde dobrze wspominam tylko teraz wiem co mnie czeka i juz sie boje, moze zdecyduje sie na cesarke... sprawdzalas juz czy nalezy ci sie mutterschaz?? tak mi sie nalezy muterschutz pracuje od pol roku na pol etatu wczesniej mialam caly etat :) a tobie ? chyba 6 tyg przed rozwiazaniem i 8 tyg po rozwiazaniu o ile sie nie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
jak narazie to rewelacja, przeczuwałam już wcześniej ale dopiero wczoraj byłam u lekarza i widziałam...;) moje małe maleństwo, to moja druga ciąża , mam nadzieje, że przebiegnie równie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×