Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mama z De
panna z de z pierwsza corka nie wiedzialam o tym ale teraz mi sie nalezy fakna sparwa bardzo pomocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
maja 272 a jaka roznica bedzie miedzy dziecmi?? przeczuwacie juz co to bedzie chlopice czy dziewczynka? jak wczoraj sie spytalismy malej czy woli barat czy siostre to odpowiedziala ze ona to by chciala pieska ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de-- jeszcze dodatkowo otrzymasz geschwister bonus jesli bedzie do 3 lat roznicy ;) ale w hessen chyba nie ma landeserziehungsgeld?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
panna z de to mnie zaciekawilas musze sparwdzic moze przejdzmy na priv to podzielimy sie informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de- pewnie ze otrzymasz geschwiesterbonus jesli roznica dzieci jest do3 lat wysokosc ok . 75 euro ale jak dlugo to nie wiem ale u was landeserziehungsgeld nie ma , tylko w bawari , thuringen , baden wutemberg pewnie mozesz zostawic swojego emiala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
mama z de - różnica między nimi to będzie około 4 i pół roku, także z jednej strony dużo a z drugiej juz sama nie wiem, zobaczymy , mój synek narazie bardzo chce rodzeństwo no i najlepiej żeby to był braciszek, ale ja tak pocichutku, jeszcze chciałabym dziewczynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.elterngeld.net/elterngeld-geschwisterbonus.html tu masz o bonusie rodzenstwa jak bedziesz skladala wniosek o elterngeld zaraz wspomnij o tym wlasnie bonusie warunek 2 dziecko jak sie rodzi starsze rodzenstwo nie moze miec ukonczone 3 lat :) ok 75 euro wynosi ale jesli np ktos ma duze zarobki i otrzyma najwyzsza kwote elterngeld 1800 euro to bonus rodzenstwa wtedy wychodzi 180 euro czyli 10% z elterngelud wysokosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
panna z de - ja też bym chciała, ale zobaczymy... co będzie to i tak bedzie super, ale nie ukrywam że.... ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de dzieki za info ja tym razem mysle ze to bedzie chlopak a chcialbym jeszcze jedna dziwczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
najbardziej co mnie zadziwia to fakt, że raz się śmieje, za minute płakać sie chce, a za dwie minuty znowu sie śmieje ,z tego jaka jestem nie dowytrzymania też tak macie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
panna z de... jak POBOLEWA to dobrze, bo wiadmo, że sie wszystko rozwija,nic sobie nie wkrecaj....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja272 najbardziej co mnie zadziwia to fakt, że raz się śmieje, za minute płakać sie chce, a za dwie minuty znowu sie śmieje ,z tego jaka jestem nie dowytrzymania też tak macie ?? ja nie mam , ale na w 5 t to bylam taka spokojna ze nic mnie nie ruszylo ;) ale wahania nastrojow to nie miewam :) 18:05 [zgłoś do usunięcia] maja272 panna z de... jak POBOLEWA to dobrze, bo wiadmo, że sie wszystko rozwija,nic sobie nie wkrecaj.... wiem , ale zawsze si e ma jakies mysli , ale od teraz tylko pozytywne myslenie :)za info nie ma za co dziekowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
dziewczyny widze rozkrecacie temat :) anaid nie przejmuj sie tym kluciem. Ja w niedziele tez sie niezle wystraszylam, bo jakby mie ktos dzgal. A brzuch pobolewa codziennie troche. Wczoraj wieczorem przygotowywalam obiad na dzisiejszy dzien i tak mi sie zrobilo niedobrze, ze jeszcze lezac w lozku wstawalam, zeby otworzyc okno, bo mialam wrazenie, ze mam ten garnek z jedzeniem pod nosem.. A dzisiaj mdlilo mnie do poludnia strasznie. mam do was pytanie, czy wchodzicie w swoje dotychczasowe ciuchy, czy juz wam "ciasno"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de ja to klade sie zmeczona wstaje zmeczona caly dzien bym spala tez tak macie? nie mam :) 18:21 [zgłoś do usunięcia] ziolka79 ja do wczoraj mialam taki lekki juz brzuszek taki wzdety , dzis juz jest miekkszy ale ja malo waze raptem 40 kg ale spodnie juz za miesiac beda lekko ciasnawe :) juz teraz mam odcisk na brzuchu od spodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ciuchy sa jeszcze dobre zobaczymy potem, w pierwszej ciazy nosilam rzeczy tylko rozmiar wieksze i zadnych ciazowych rzeczy nie kupowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja272
oj ja pomału też mysle co będzie z tą wagą..;) w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, nie łatwo zgubiłam,zobaczymy...używacie już kremów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de Panna z de jak jestes taka szczuplutka to zacznij sie juz smarowac kremem na roztepy... tak wiem , uzywam teraz oliwki dla dzieci bo mocno nawilza skore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczelam uzywac oliwki ale schwangerol naprawde jest swietna:) a dostepna nawet w polsce w rossmanie... macie juz zalozone karty ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×