Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Imienia nie mam upatrzonego jeszcze. co do terminu porodu to tylko 4% kobiet rodzi w terminie:) Mia bardzo ładnie i ciekawie:) Osobiście wolę imiona które można zdrobnić, pewnie o imię będzie wielka dyskusja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 tygodni
i jej Martynka sliczne imie . ale u mnie na odwrud moj partner nie lubi tego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
martolinka widze, ze imiona na "M" :) A Mikolaj - Mikus ? palusia ja tez bym chciala takie, zeby mozna bylo uzywac zdrobnienia. Dziewczyny nie wiem co mnie dzisiaj napadlo, ale mam wisielczy humor, nawbijalam sobie do glowy i sie nakrecam, ze cos jest nie tak. Poza tym cos mnie jajnik pobolewa :( Moze to i pogoda, bo jest paskudnie. Czekam caly czas na wezwanie od lekarza i cisza... Chcialabym isc zrobic badania i miec pewnosc, ze wszystko jest ok. Zaraz chyba dzwonie do swojego rodzinnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ja juz po pracy po obiadku :P:D co do wozka to jeszcze zadnego pomyslu tak naprawde nie mam ;) widze ze tez ktos nosi rozm 34 super :D co do imienia - hmmm...... :D ja wybieram do dziewczynki moj do chlopca aleeee az sie boje co on wybierze :O bo jego gust taki nikly jest :O:( ahaaaa moj termin porodu jest liczony od OM :D teraz tak sobie pomyslalam boje sie kupic ciuszkow wyprawki bo znajac mnie nakupie to co nie potrzebne :O co do jedzenia :D ja to mam apetyt wieczorem normalnie wieczorem moglabym jesc 2 obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D ja juz po pracy po obiadku :P:D co do wozka to jeszcze zadnego pomyslu tak naprawde nie mam ;) widze ze tez ktos nosi rozm 34 super :D co do imienia - hmmm...... :D ja wybieram do dziewczynki moj do chlopca aleeee az sie boje co on wybierze :O bo jego gust taki nikly jest :O:( ahaaaa moj termin porodu jest liczony od OM :D teraz tak sobie pomyslalam boje sie kupic ciuszkow wyprawki bo znajac mnie nakupie to co nie potrzebne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a codo imienia , to córki imie to mi sie przysnilo wiec ja dla dziewczynki ,a teraz jesli bedzie chlopiec to maz bedzie wybierał,coreczka ma naimie Zuza , mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mdlosci mnie wyoncza nie mam sily na nic za tydzien do lekarza ide ale juz mam dosc pierwsza ciaze znosilam o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
panna z de , ajak tam u ciebie ze jestesmy podobnej figury , to zapytam widac juz u ciebie troszke brzuszek czy jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
mama z de , ja do dzis tez tragicznie z dnai na dzien gorzej sie czułam , a dzis jest troche lepiej nie meczamnie az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeżeli chodzi o imię dla dziewczynki to chciałam jakies ladne i malo spotykany... jak wymyslilam sobie Lena - to coraz wiec Len, jak Nadia to same Nadie i Nadzieje :) od jakiegoś czasu ubzdurałam sobie Mia bo najbardziej niecodzienne i ładne imię - taka Mała Mi :D a tu chops - coś czuje ze bedzie jak z Julkami i Emilkami :D :D :D hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia panna z de , ajak tam u ciebie ze jestesmy podobnej figury , to zapytam widac juz u ciebie troszke brzuszek czy jeszcze nic kasiunia ostatni czasy byl bardziej wzdety niz teraz , ale jeszcze nie widac , ale mysle ze szybko bede potrzebowala ciazowych ubran , i i w grudniu to juz napewno bedzie widac brzuch , ale dolnej czesci brzucha juz co nie co widac :D a u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny jak tam u was samopoczucie umnie troszke lepiej najgorzej ze kawy nie moge odstawic bo pozniej caly dzien sie mecze i glowa boli i zle samopoczucie,a teraz mała przeziebiona to wczesnie wstaje (coprawda zasypia po 6 i wstaje po 6 ale dla mnie za wczesnie ),i zeby niekawa to przymulona cały dzien ,oby juz mdlosci nie było , wczoraj tylko napare godzin złapały lekkie panna z de -tez mi sie wydaje ze na dole troszeczke odstaje ,a tak to bardziej wzdety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dziewczyny a co myslicie o tym zeby chłopca (jesli bedzie to chlopak) nazwac Tomasz (moj maz ma tak na imie i bardzo mi sie podoba, ale nei wiem czy to dobry pomysł) mowiloby si en astarszego tomasz a na małego tomus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
panna z de- wlasnie sie warzyłam to na wadze nic nie przytylam , wiec brzuch na bank wzdety ,no i piersi urosły(sam maz stwierdzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Jak nam się fajnie wątek rozwija:) Witam wszystkie nowe mamy i gratuluję oczywiście!:) Kasiunia - u mnie samopoczucie fizyczne ok, gorzej z psychicznym. Chyba hormony szaleją, bo sama już nie wiem co chcę. Jakaś przybita jestem. Martwię się o wszystko - czy dziecko jest zdrowe (jeszcze go nie widziałam na USG, dopiero 3.XI), jak powiedzieć szefowi, co z pracą, z kim zostawię dziecko po macierzyńskim itp itd. Ja brzuszka jeszcze nie widzę. Mam lekką nadwagę więc nie wiem czy to brzuszek czy tłuszczyk odstaje hehe:D Na razie mieszczę się we wszystkie ciuchy. Co do imion - Mia ładnie. Tomek też mi się zawsze bardzo podobało. Ja chłopcu chcę dać na imię Pawełek, tylko mój rodzony brat ma tak na imię, a mąż ma tak na drugie. Więc mamy podobny problem. Dla dziewczynki nie mam pojęcia jakie imię. Była tu mowa o wózkach. Podobno te 3-kołowe to są wózki do joggingu. Nie wiem jakie są w użytkowaniu, ale mi osobiście po prostu się nie podobają z wyglądu. Takie trochę kosmiczne. Co nie znaczy, że komuś się nie mogą podobać, każdy ma swój gust:) Napiszcie czy też macie takie humory. Czekałam na to dziecko z upragnieniem, a teraz jakoś nie umiem się cieszyć, ciągle się martwię. Mam nadzieje, że po USG się trochę uspokoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia ja osobiscie jestem przeciwniczka dawania imienia dziecku tak jak ma rodzic. Znam jedna kobiete która miała meża Grzegorza i obu synów nazwała tak samo :/ jak wołała Grześ to wcale nie przychodzil ten najmłodszy tylko cała trójka :P takze ja mówie NIE :P ale to moje skromne zdanie. Po to jest tak wiele imion ze mozna cos z nich wybrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonana-nic sie nie martw :) ja zauwazylam u siebie jeszcze wiekszy spokój i cierpliwosc niz przed ciaza. dlugo sie staralismy o maluszka i moze te 2 kreski na tescie mnie uspokoily. A po USG to juz w ogole. Jak zobaczysz szkraba w monitorku i bijace serduszko to przestaniesz sie zamartwiac. To z kim zostawisz dziecko po macierzynskim zostaw sobie na pozniej :) nie mysl teraz o tym bo jeszcze kupa czasu do porodu a gdzie tam macierzynskie :) ja z natury jestem optymistka, moj maz mowi ze az za bardzo :P nie mysle o czyms na zapas i nie martwie sie pierdolami :) ma byc dobrze i juz ! uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjpo
kasiunia moim zdaniem idiotyczny pomysł, tomuś junior? jest tyle imion , a poza tym to przynosi pecha, nie chciałabym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze taka dygresja co do wózków 3-kołowych... sa bardzo niestabilne! czesto dzieci z nich wypadaja. nie wiem czy to nie zalezy czasem od ceny takiego wózka. im drozszy tym lepiej wykonany i stabilny, ale ja bym mimo wszystko nie ryzykowala. poza tym gorzej z taka maszyna na schodach.... są ladne ale jak dla mnie malo praktyczne :) musimy myslec o tym ze wózka bedziemy uzywac przez okolo 3 lata-ja nie mam zamiaru kupowac kolejnego jak dziecko bedzie siedzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w życiu mi nie wypadło
dziecko z wózka, a miałam tylko trójkołowce :-o Cóż za głupoty tu wypisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku ja mam mdłości połączone z głodem strasznym. Muszę pomyśleć o bardziej energetycznych śniadaniach. Idę na 16.45 do nowego gina pewnie bachorka podejrzymy. Dziewczyny coś mnie niepokoi otóż zauważyłam że piersi przestały być takie twarde, nadal delikatnie bolą ale nie aż tak , martwię się że coś nie tak jonana głowa do góry odpędź złe myśli a Pawełek to bardzo ładne imię, z tym że ja staram się wybrać imię które się w rodzinie nie powtarza. Ja szefowi powiedziałam i on to olał nawet nie spytał czy na zwolnienie pójdę nie pogratulował nic kompletnie co do wózków to powiem z własnego doświadczenia ( miałam x-landera) że ciężko mi było nim jeździć po chodnikach jakie są u mnie w mieście to była katorga, gondola malutka więc drugi raz nie popełnię tego błędu, jestem zwolenniczką zwykłych wózków. http://allegro.pl/2w1-bartatina-2010-jedo-okrycie-torba-folia-i1277506739.html nie jest może jakiś nowoczesny wzór ale na 100% praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki za wupowiedz codo imienia, w sumiei tak maz zadecyduje , tak jak pisalam wczesnij ja wybierałam dla córki on dla synka ( jesli bedziechlopiec) joanna - ja tez mam rozne obawy , bo ja bylam na 1 usg topokazalo 4 tydzien i byl sam pecherzyk , wiec martwie sie czy pojawi sie zarodek naczytałam sie oczywiscie na necie i sie bardzo przejmuje, tez ide na usg w nastepnym tyg. mam nadzieje ze bedzie juz dzidzius, z bijacym serduszkiem ,a jutro lece robic wszystkie badania te co lekarz mi zlecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to moze i ja sie dolacze? mozna? wczoraj bylam u ginekologa i wszystko jest w porzadku. widzialam bijace serduszko, zarodek ma juz prawie 0,7cm :) termin 16 czerwca, ale pewnie urodze wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewciu fajnie że wszystko ok. Moje w tydzień temu 1.3 cm wielka baba :) dzisiaj idę do nowego ginka i pewnie znów uSG ciągle sobie wkręcam że coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Źle mi. Głowa mnie boli i nie mogę nic przełknąć, bo od razu mnie tak mdli, że z godzinę muszę posiedzieć w kibelku, bo obawiam się rzyganka. Nie spałam całą noc. Tragicznie to widzę, jak tak ma być do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×