Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

przewinał sie tu temat wózka :) ja osobiscie nigdy nie kupilabym 3-kolowca :) mam juz upatrzony wozek na 4 pompowanych kolach z tym ze przednie sa mniejsz i skretne. Troszke przeraza mnie jego cena bo kosztuje 2 tysiace. Ale poszukam jakiegos tanszego zamiennika ;) Szukajac wózka zwracam uwage na dluza gondole, pompowane kola i regulowany podnóżek. Wyprawe juz w wiekszosci mam :) podostawalam mase rzeczy od kolezanek i czesc zostala mi jak prowadzilam sklep z akcesoriami i zabawkami dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,kilka od niedzieli nie zaglądałam na forum a tu juz tyle się dzieje,WITAM NOWE KOLEŻANKI:p:p:p w końcu umówiłam się na pierwszą wizytę,ide w czwartek ....:)już nei mogę się doczekać,ten weekend na uczelni tak mi dał popalić ze jeszcze siedzę w notatkach i nei mogę się od nich uwolnić. normalnymi objawami jest senność i wieczna zgaga;/;/ale napiszcie mi czy macie też problem z piersiami,????moje są od kilku tyg nabrzmiałe i bolą mnie brodawki ale to co mnie niepokoi to powiększony gruczoł na jednej z piersi.boli cały czas tak okropnie że nawet nei pozwalam się mezowi dotykać;/;/;/czy wy też macie takie problemy ?czy to normalny objaw czy coś niepokojącego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka98- fajnei mieć swój biznesbobasowy,przynajmniej masz już wyprawke i zabawki:P:P ja też mam sporo rzeczy po starszym dziecku ale sporo trzeba będzie jeszcze dokupić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko-ból piersi w ciazy jest całkiem normalnym zjawiskiem :) mnie tez bola, szczególnie sutki. sa twarde i nabrzmiałe. ten gruczol to tez normalne ze sie powiekszyl. Na wizycie pewnie zbada Ci piersi wiec sie upewnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka-dzieki słonce za pocieszenie,naprawde się przestraszyłam ze to nie jest normalne ale z drugiej strony taki objaw wystapił u mmnei momentalnei gdy zasżłam w ciąze nigdy wczesniej nie miałam problemyuu z piersiami,wiec mam nadzieje ze masz racje i lekarz też rozwieje moje obawy. maja272-witaj w klubie z tymi zmianami nastroju mam tak samo albo i gorzej ,placze po kilka razy dziennie i to z byle powodu,bo kolezanka sie a mnie krzywo popatrzy,albo nie ma tego programu który chciałam obejrzec,,rycze co chwile i byle co;/;/;/masakra a jeszcze co do parzonej kawy to podobnoo trzba sie wystrzegac jak ognia bo niby łożysko robi sie ciemne przez kofeine,nei pamietam czy z pierwszym szieckiem piłam czy nie bo to było 5 lat temu ;/ale teraz jak lekarz nei karze pic to nie pije i palenie rzucic tzreba było od razu, fajnei by tak było zeby sie odstreeowac fajeczka czasami ale nie mozna i sie musze meczyc;:(moze i dobrz ebo moze w końcu uda mi sie rzucic na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieram na slowniki
co do piersi tez mam nabrzmiale wieczorem ale sutki mnie nie bola ;) kazda ciaza jest inna a raczej kazda kobieta inaczej ja odczuwa :) wiec spokojnie jeszcze co do parzonej kawy to podobnoo trzba sie wystrzegac jak ognia bo niby łożysko robi sie ciemne przez kofeine,nei pamietam czy z pierwszym szieckiem piłam czy nie bo to było 5 lat temu ;/ale teraz jak lekarz nei karze pic to nie pije i palenie rzucic tzreba było od razu, fajnei by tak było zeby sie odstreeowac fajeczka czasami ale nie mozna i sie musze meczyc; moze i dobrz ebo moze w końcu uda mi sie rzucic na dobre co do kawy po niej lozysko czarne ? nieeee, pierwsze slysze herbacie tez jest kofeina w coli od papierosow jest ciemniejsze ale od kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do piersi tez mam nabrzmiale wieczorem ale sutki mnie nie bola ;) kazda ciaza jest inna a raczej kazda kobieta inaczej ja odczuwa :) wiec spokojnie jeszcze co do parzonej kawy to podobnoo trzba sie wystrzegac jak ognia bo niby łożysko robi sie ciemne przez kofeine,nei pamietam czy z pierwszym szieckiem piłam czy nie bo to było 5 lat temu ;/ale teraz jak lekarz nei karze pic to nie pije i palenie rzucic tzreba było od razu, fajnei by tak było zeby sie odstreeowac fajeczka czasami ale nie mozna i sie musze meczyc; moze i dobrz ebo moze w końcu uda mi sie rzucic na dobre co do kawy po niej lozysko czarne ? nieeee, pierwsze slysze herbacie tez jest kofeina w coli od papierosow jest ciemniejsze ale od kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam dziewczyny jak tam dzis samopoczucie , umneinarazie ok ale pewnie zaniedlugo sie pogorszy , dzien jak codzien,chociaz mam juz dosc mdlosci , panna z de to jestesmy podobnej wagi tez nosze rozmiar 34:) , - codo piersi to tez masz nabrzmiale i obolale , boje sie ze znow mi duzo urosna tak jak w pierwszej ciazy , mialam rozmiar f , a teraz mam d -jesli chodzi o wózek , to moge cos doradzic , my dla malej kupowalismy w pospiechu bo zamiast przed porodem to po porodzie jak wyszlam ze spzitala , i niek upujecie z duzymi kołkami , to jest tragedia , nie wiem ja mieszkam w białysmtoku i poruszac sie nim po sklepach to koszmar , i nadodtaek mieszkam na 4 pietrze wiec sama nawet go nie dalam rady zniesc ani wniesc ,teraz na pewno kupie z mniejszymi kolami , tamten dawno sprzedany i wymienilismy na spacerowke jak tylko mala zaczela siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia koła w wózku nie sa az takie ciezke :) zalezy z czego jest zrobiony stelaż. ja mieszkam na wiosce wiec musze miec dobre kola zebym zima mogla wyruszyc na spacer po nieodsniezonych drogach i chodnikach :) musi sie tez dobrze skladac bo nie mam duzego samochodu a czesto z mezem robimy sobie wycieczki :) z dzidzia tez bedziemy jezdzic tu i tam ;) za kawa jakos nie przepadam i papierosów nie pale takze nie musze sie martwic czy mi cos zciemnieje czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczak
czesc dziewczyny :) mnie wczoraj na wieczór chwyciły mdłości po marchewkowym gęstym "kubusiu" tak nie mam z tym problemów - moja mama też nie miała :) i oby tak zostało i u mnie. W piątek idę do gina już się doczekać nie mogę :) a co do piersi to też mnie bolą raz mocniej raz mniej, do tego od czasu do czasu swędzą mnie sutki - śmieszne uczucie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja od rana mam zawroty glowy i mdlosci mily poczatek dnia nie ma co , co do piersi to tez mnie starsznie bola ten wozek ktory wkleijla matrolinka z wygladu jest ladny tylko ma jeden jak dla mnie decydujacy minus raczka nie jest przekaldana co jest potrzebne przy spacerowce w wietrzny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u nas słoneczko z rana ale był przymrozek i trawka pięknie srebrna. Strasznie się rozpisałyście bardzo dobrze;) Witam mamusie z Niemiec, 82czarna witaj Co do kawy i zielonej herbaty to ja piję czasem kawę rozpuszczalną jakoś mi nie smakuje, zieloną herbatkę popijam raz dziennie czasem wcale. Wszystko z umiarem:) Wyprawkę zacznę kompletować jak będzie zanan płeć:) Mam troszkę ciuszków po synku zostawiłam takie raczej neutralne, zresztą dziewczynka w błękicie może być:) Czekają mnie grubsze zakupy łóżeczko, przewijak taki na łóżeczko kupię bo przy synku się sprawdził. Pościel ma 4 kpl ( 3 niebieskie 1 żółta w tym 2 z ochraniaczem) no i wózek na pewno nie 3 kołowy miałam przez 1 m-c i sprzedałam okropieństwo do tego bardzo mała gondola i 4 m-c dziecko już nie wchodzi. Będę szukać takiego z dużą gondolą podobają mi się firmy Jado tylko na żywo nie widziałam. Na pewno kupię przez neta ale wcześniej pojadę pooglądać.Zamówię wózeczek po porodzie. panna_z-de ja chce karmić piersią mam nadzieję że się uda maja nic nie wiadomo można 2 tyg przed terminem urodzić:) a u mnie będzie prawie 6 lat różnicy:) a mój synek nie chciał rodzeństwa ale pomału się oswaja mama z de dobre z tym pieskiem. Mój synek chce brata ( cała rodzina czeka na babeczkę ) ja jakoś na dziewczynkę mam czuja ale się nie nastawiam by się nie rozczarować maja ja używa oliwki dla kobiet w ciąży z rossmana ma fajny skład nie drażni mnie zapach i słyszałam dużo pozytywnych opinii. Ja przytyłam 15 kg dużo w tym jedzenia za 2 było teraz się pilnuje, choć startuje z wyższą wagą niż poprzednio. Mnie muli przeokropnie a już myślałam że mdłości poszły precz. Blee Jutro idę do nowego gina. Mam założoną kartę u poprzedniego ale nie ujawnię :) także jutro znowu zobaczę robaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja byłam dziś państwowo u gina,by mieć refundowane badania. Nie przyznałam się,ze chodzę prywatnie. Powiedziałam tylko,że zmieniam lekarza. Ale dziwna ta babka... Zrobiła mi USG- stwierdziła,że dzidzia sobie pływa, pęcherzyk ma 32 mm. A termin wg tego USG to 22.05. Jutro mam wizytę u mojej ginekolog,do której chodzę caly czas i zobaczymy co ona ostatnecznie powie. Bo teraz zgłupiałam totalnie. Wg tego dzisiejszego USG to już 10 tydzień i 3 dzień. A co do piersi to mnie też pobolewają, o ile rano jest w miarę dobrze to wieczorem bolą bardzo,ale tak jak pisalam ja mam bardzo duże piersi i do tego jeszcze teraz urosły (mój mąż wczoraj to stwierdził :/). Brzuch też pobolewa ,ale to nic w porównaniu z tym co było na poczatku. Mdłości też jeszcze nie przeszły. Np. tak jak dzis wstałam rano i jest ok,ale po południu sie zaczyna... A co do jedzenia-to powiem Wam,ze też staram się pilnować,bo ja niestety grubasek jestem. Przed ciążą troszkę schudłam,ale za mało. Więc nie mogę sobie pozwolić by przytyć nawet 15 kg :/ Na razie staram sie ograniczać jedzenie, muszę bardziej. Jedno dobre to to,że jemc często,a mało... Nie mam żadnych zachcianek,poza dzisiaj- musiałam zjeść loda,bo inaczej bym umarła. poza tym ciągnie mnie raczej do ostrych rzeczy, niż do słodkiego (na szczęście!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89..........21............ 1.06.2011......... ..Gliwice palusia81...............29...........3/5.06.2011.... ......k. Szczecina jonana..................25..............3.06.2011 ..........k. Leżajska trixi25..................25............. 8.06.2011 kasiunia................27.............12.06.2011 MamusiaAgusia........28.............16. 06.2011 aśka2010...............31.............15.06.2011 ziolka79................31.............11.06.2011... .....Jastrzebie/Londyn Anaid....................29.............17-22.06.2011 s-t-o-k-r-o-t-k-a......24............ .22.06.2011 Aguś85..................25.............27.06.2011. .......k. Kielc Maglip...................21.............20.06.2011...... . Włocławek panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011........ Niemcy Asia_Malina............28..............6.06.2011......... Skawina/k.Krakowa maja272.................27............26.06.2011 82 czarna................28............17.06.2011........świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja normalnie waże 54 kg, tez się boje co to bedzie jak przytyję tak strasznie, nieby mówią ze nie trzeba jesc za dwoje, bo liczy sie nie ile, ale co jemy, ale ja mam takie napady głodu, że w życiu tyle na raz nie jadłam, a najlepsze jest to że zjem czekolade, a za chwile kiełbase, albo ogórka ;) aż dziw bierze że żołądek to wytrzymuje, jak narazie nawet razu nie wymiotowałam :) a Wy dużo jecie???? macie już zachcianki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Ja byłam dziś państwowo u gina,by mieć refundowane badania. Nie przyznałam się,ze chodzę prywatnie. Powiedziałam tylko,że zmieniam lekarza. Ale dziwna ta babka... Zrobiła mi USG- stwierdziła,że dzidzia sobie pływa, pęcherzyk ma 32 mm. A termin wg tego USG to 22.05. Jutro mam wizytę u mojej ginekolog,do której chodzę caly czas i zobaczymy co ona ostatnecznie powie. Bo teraz zgłupiałam totalnie. Wg tego dzisiejszego USG to już 10 tydzień i 3 dzień. A co do piersi to mnie też pobolewają, o ile rano jest w miarę dobrze to wieczorem bolą bardzo,ale tak jak pisalam ja mam bardzo duże piersi i do tego jeszcze teraz urosły (mój mąż wczoraj to stwierdził :/). Brzuch też pobolewa ,ale to nic w porównaniu z tym co było na poczatku. Mdłości też jeszcze nie przeszły. Np. tak jak dzis wstałam rano i jest ok,ale po południu sie zaczyna... A co do jedzenia-to powiem Wam,ze też staram się pilnować,bo ja niestety grubasek jestem. Przed ciążą troszkę schudłam,ale za mało. Więc nie mogę sobie pozwolić by przytyć nawet 15 kg :/ Na razie staram sie ograniczać jedzenie, muszę bardziej. Jedno dobre to to,że jemc często,a mało... Nie mam żadnych zachcianek,poza dzisiaj- musiałam zjeść loda,bo inaczej bym umarła. poza tym ciągnie mnie raczej do ostrych rzeczy, niż do słodkiego (na szczęście!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik a włg OM to kiedy mas termin? Ja w poprzedniej ciąży miałam 6 dni różnicy teraz 2 z USG z zeszłego tyg ale na minus tzn że ciąża młodsza. Ja idę jutro prywatnie i zobaczymy co powie. Mi się nie uda zrobić na państwówkę bo u tego gina co byłam to badania z lab do niego idą i ja ich nie dostaję i dupa, ale może pójdę po nie chociaż na 4 badaniach zaoszczędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug ostsatniej miesiączki termin wychodzi na 1.06.2011,ale ja nie mam regularnych cykli (średnio zawsze 31-35 dni),a według ostatniej owulacji to wychodzi 7.06.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
82 czarna ja w sumie nie jem dużo ( tak mi się wydaje) wyznaczam sobie dawki których staram się nie przekraczać. Piję mleko żeby młode wapna z kości nie ciągnęło, zachcianek barak tzn raczej w stronę słonych mnie ciągnie niż słodkiego. Tak sobie postanowiłam że słodkie będę jeść tylko na wizytach w domu zakaz. jak wasze brzuszki widać ? U mnie koniec 9 tyg i troszkę odstaje a wieczorem to już bardziej. Mam w planach robić zdj brzucha zobaczę jak rośnie. W piątek mam równo 9 tyg to zrobię i tak co tydzień lub 2 będzie pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik to faktycznie duża różnica .. Może źle zmierzyła , na NFZ to dupowaty sprzęt mają, albo dzidziek szybko rośnie po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie zerknełam na google jak wyglądaja mniej więcej USG z 8 tyg (wg moich obliczeń, teraz jestem w 8 tygodniu) i z 10, co wysżło z tego dzisiejszego USg. I Moje idealnie pasuje na 8 tydz. Ja wiem,że kazda dzidzia rozwija sie inaczej,ale wg takiego zwykłego porównania na oko to jest 8 tydz a nie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi termin tez sie przesunal. wg OM mialam rodzic 26 maja a na ostatnim USG w szpitalu powiedzial mi doktor ze porod bedzie 1 czerwca. Zobaczymy :) w sumie to tylko pare dni roznicy. Mi maz robi co tydzien zdjecia brzuszka. jak na razie roznicy nie widac :) jedynie piersi urosly. a brzuszek smaruje codzinnie zwykla oliwa dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
mama z de - bardzo mi sie podoba :) Corka mojej sasiadki ma tak na imie! Mam podobny problem z wyborem, chcialabym takie uniwersalne, zeby mieszkajac za granica, nie bylo problemu dla innych z wymowa itp, ale zeby nie bylo za bardzo "egzotyczne" - jesli wiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynce chce dac Mia ,Nadia, Maja albo Zosia po mojej babci napewno by była zachwycona tylko aby charakterku nie odziedziczyla:) a dla chlopca Brayan Nicolas, Staś Dominik bedziemy pewnie jak przy pierwszej corce wypisywac na kartce a ktorego tam nie bedzie odpada i tak az zostanie jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia-bardzo ładne :) Ja myslalam o Mai ale mezowi sie nie podoba :) on wybrał Martynke. Zas dla syna wiekszy problem :P mnie podoba sie Michaś, Marcel, Maciek....a mezowi nie :P niezdecydowany ten mój chłop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×