Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Lekarz liczył od dnia ostatniej miesiączki i wyszło, że jestem w 7 tygodniu, ale USG tego nie potwierdziło, bo według USG jestem niby w 5 tygodniu. Nie wiem jak to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
po wielkosci pecherzyka , tak siepytam bo jak pojde do lkekarza w piatek to OM bedzie chyba 8 tydzien i sie zastanawiam czy serduszko bedzie juzbilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:46 [zgłoś do usunięcia] Anaid Lekarz liczył od dnia ostatniej miesiączki i wyszło, że jestem w 7 tygodniu, ale USG tego nie potwierdziło, bo według USG jestem niby w 5 tygodniu. Nie wiem jak to liczyć. no jesli od ostatniej @ to 7 tydz a na usg 5 tydz i prawidlowo bo przeciez owulacja wystpuje ok 2 tyg pozniej :) wiec od domniemanej owulacji jestes w 5 tyg ale od OM jestes w 7 tyg:) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia po wielkosci pecherzyka , tak siepytam bo jak pojde do lkekarza w piatek to OM bedzie chyba 8 tydzien i sie zastanawiam czy serduszko bedzie juzbilo tez ide do lekarza w 8 t i kilka dni wiec prawie 9 tydz wtedy to juz widac bijace serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jado witaj w klubie. U mnie trwa 4 tydzien mdlości i codziennych wymiotów. Schudłam co prawda 3 kg ale tez nie obeszlo sie bez szpitala. Wyplukane witaminy, odwodnienie i do tego anemia. Polezalam 4 dni, wzmocnili mnie, ale wymioty sa nadal. Lekarz uwaza ze to calkiem normalne i w koncu mi przejdzie. Kazal mi jesc to co jedza ludzie z wrzodami zoladka. ZAKAZ surowych owoców i warzyw, zero soków, kawy, herbaty, smazonego itd. Pije teraz tylko wode mineralna-przynajmniej jej nie zwracam. Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz czuje sie naprawde zle to mam torecan w czopkach:) musze lykac wieksza dawke kwasu foliowego, zelazo no i witaminki dla ciezarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jado witaj kochana myśałam o tobie :) Cieszę sie że z maluszkiem ok ale współczuję ci bardzo tak złego samopoczucia. Naprawdę ekstremalnie źle się czujesz. Krwiaczki wiem że się zdarzają i z tego co sie orientuje trzeba się oszczędzać, i wchłaniają mogą wywoływać plamienia Powiedz a w poprzedniej ciąży też tak miałaś? Może na babeczkę teraz? Mnie też mdli i czuje się gorzej niż z synkiem ale jak czytam was to moje dolegliwości to pikuś. dziś byłam sprzątać grób i nie dźwigałam ani nic a teraz ruszyć się nie moge taki mam atak rwy kulszowej masakra jakaś, nawet ruszyć się nie mogę a jeszcze 2 zostały buu anaid ja z synkiem miałam ciążę na usg o 6 dni młodszą a wiem że owu na 100% nie było później (mam bóle owulacyjne b mocne) i pamiętam dokładnie. Może dzidzia się wolniej rozwija a potem nadgoni panna_z_de lekarze podają wielkosci licząc od ostatniej @. Serduszko na 100% powinno u ciebie bić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzyłam na USG synak i w 9t od OM miał 1,4 cm odpowiadało to 8t1d i według tego się urodził tzn później niz włg OM Teraz w 8t6d 2cm i odpowiada to 8t6d więc idealnie :) Upiekłam ciastka owsiane z żurawina i rodzynkami zapraszam bo pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczak
mami mami mi lekarz powiedział, że zakaz OSTREGO seksu :D więc nie widze przeciwskazań co do namiętnego i delikatnego :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mamusie ... Widzę że trafiłam na fajny topik ja też jestem w ciąży w8t i ogromnie się cieszę miałam na początku krwiak ale już wszystko dobrze pomogła luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) jak dzisiejsze samopoczucie? u mnie calkiem sympatycznie. jechalam nawet autkiem ponad 200km i nic mi nie bylo :) poza tym jak rano sie obudzilam to zauwazylam brzuch :| az dziwne ze tak nagle wyskoczyl :P nie jakis tam wielki ale wyraznie widac ze jest zaokraglony i wiekszy niz zwykle :) fajne uczucie ;) milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stell witaj wpisz sie do tabelki. Topik ma prawidłowość że na weekend zamiera:) ja byłam w szpitalu. Po południu zobaczyłam na papierze śluz z krwią, później na chwilkę spokój ale co chwile sprawdzałam po jakimś czasie znowu. Pojechaliśmy do szpitala. Więcej już krwi nie było nie wiadomo od czego .. Ginekologicznie ok , usg w porządku. Dostałam Duphaston i luteinę. Może to od czyszczenia grobów nie wiem może się nadwyrężyłam.. W każdym bądź razie najadłam się strachu już miałam wizję straty dzidziusia.. Od teraz oszczędzam się bo nic nie jest tak ważne dla mnie jak dzieci ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
mam pytanie w ktorym tygodniu ciazy mozna rozpoznac plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Witam serdecznie wszystkie mamusie .Płeć dzidziusia myślę że ok. 16t to już lekarz potrafi stwierdzić ? Są też różne mity na ten temat czy wymiotujesz jak wyglądasz na buzi i co lubisz jeść temat obszerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak dawno sie nie odzywalam- wybaczcie brak czasu :/ Teraz znalazłam chwilkę więc postanowiłam napisać, na razie nie wpisuję sie do tabelki, bo nie wiem tak naprawde w którym tygodniu jestem, idę 14stego do lekarza i na usg więc pewnie mi coś okresli. Miesiaczkę miałam krótką 20 września, a kochaliśmy się z meżem 9 października i właśnie nie wiem jak sobie to liczyć... bo lekarze dodają dwa tygodnie a u mnie jest 3 :/ ech... zobaczymy u lekarza... teraz mam większy problem- mianowiocie od dwóch dni mam ogromną opruszczkę na ustach i trochę się martwię, czy na początku ciąży nie jest ona niebezpieczna... nie wiem, co robic bo do lekarza mam termin dopiero za dwa tygodnie :/ mialysie jakieś dświadczenia z tym związane? Co do mojego samopoczucia, to nie jest źle, jeszcze mnie nie mdli, ale za to czasem boli mnie brzuch, od noszenia mojej 12kg córci :/ troszeczke ją rozpieściłam i niestety lubi się nosić (ma 13 m-cy). pozdrawiam was wszystkie i życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że opryszczka to nic strasznego pojawia się przy wyczerpaniu i osłabieniu organizmu może więcej witaminek ... i nie dżwigaj za dużo na początku ciąży to zabronione raczej . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w aptece jest coś co pomaga na opryszczkę TRIBIOTIK saszetki z maścią bez recepty pomaga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj zdecydowanie nie miałam czasu, żeby do was zerknąć. Polatałam trochę po grobach, później rodzinny obiad i jakoś tak wyszło. Oznajmiliśmy z mężem oficjalnie, że jestem w ciąży. Ale radocha była i wymyślanie imion, przebijanie się co do trafności z płcią, uśmiałam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo :) ale wczoraj dzien straszny mialam tak wymiotywalam jak nigdy dotad :O a myslalam ze mnie to ominie ,, jeszcze w sobote rozmawialam z kolezanka ktora pytala sie czy wymiotuje itp ja do niej : cos ty ja sie czuje dobrze :D ehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de, ale to właściwie dobrze, że się wymiotuje. W końcu jesteśmy w ciąży ;) Ja nie wymiotuję za to mam silne mdłości, dlatego rano odpada śniadanie, dopiero po 12 mogę coś zjeść, tak to tylko wodą popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak wasze samopoczucie ja niedziele przelezalam tak zle sie czulam wczoraj caly dzien przesiedzialam przed komputerem bo nie jechala do Polski na Wszystkich Świętych:( a dzis zapowiada sie szarobury dzień... nie lubie tej listopadowej pluchy , w czwartek mam lekarza jak mslicie w 7 tyg bedzie juz widoczne serduszko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widzę, że trochę się działo przez długi weekend. Doszły nam nowe mamy:) Witam was serdecznie:) I mnie dopadły mdłości. Tylko takie dziwne, bo z rana jest ok, jem normalne śniadanie, a im później tym gorzej. Po południu po prostu nie funkcjonuję. Ból głowy, zawroty, nudności - nic tylko spać. Teraz jestem w pracy i nie wiem jak to przeżyję, mdli mnie już od 8ej. Ale i tak nie jest źle - nie wymiotuję. Zazdroszczę, że niektóre z was już widziały swoje maleństwa. Ja czekam cierpliwie na 9.XI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędobry dziewczyny czy jakieś mamy już nie śpią i się nudzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam problemu z mdłościami ...ale głowa mnie boli i zmęczona jestem nie ma we mnie energi i ogromny ból piersi nie do wytrzymania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Cześć :) Chyba się przyłączę do tego forum, ale oficjalnie dopiero w piątek, bo wtedy mam wizytę u gina. Wg ost. miesiączki leci mi 8 tydzień, mam mdłości całe popołudnia, słabo mi i więcej śpię, piersi sie powiększyły i bolą czasem. To moja druga ciąża, mam już córeczkę. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama z de - ja byłam na początku 8tc to lekarz mi tylko pęcherzyk 12mm pokazał i tyle. Serduszka nie widziałam. Podobno serduszko bije od 6 tygodnia, ale może to zależny od sprzętu USG. Powiedział mi, że teraz dziecko będzie bardzo szybko rosło i za 3 tygodnie już będzie widać wszystko. Czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mdlosci sie uspokoily (odpukac), ale mam straszne zachcianki tzn. wystarczy mi pomyslec o czyms do jedzenia i albo zrobi mi sie na moment niedobrze albo chetnie bym to zjadla. I tak chodze po sklepie patrze i szukam czegos co bedzie mi pasowalo. wczoraj dopadlam sie do pomaranczy :) a dzis juz nie mam na nie w ogole ochoty. no i straaaaaaasznie chce mi sie spac, nie moge sie doczekac drzemki juniora, bo chetnie tez sie poloze :P mama z de- wszystko zalezy od dlugosci cykli jakie masz, jesli standartowo 28-30 to bedzie juz widac serduszko. u mnie prawdziwy ponury listopad. brrr, szkoda ze slonca nie ma bo kolory piekne a w tej szarudze niewiele widac. hej quska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak joasiu ja miałam podobnie na początku nic jeszcze nie widać mimo ciąży dopiero w8t a wg usg 6t widać już małą fasoleczkę i serduszko piękny widok . Ja mam wizytę na przyszłą środę ale chyba polece wcześniej bo coś mnie dziwnie boli takie kłucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
qska - to tak jak ja leci 8 tydzie umnie i wpiatek wizyte u lekarza mam ,no i to tez moja 2 ciaza mam juz coreczke , mdlosci juz mniejsze w sumie zalezy od dnia , boli glowka mnei izmeczenie tez niestety mam andzieje ze wpiatek bedzie juz widac serduszko , bardzos ie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
noi wlasnie chodzio te cykle bo ja mam 30 -31 imoze jeszcze niebyc widac serdzuszka:(, bo wg kalendarza wieku ciazy wychodzi ze w piatek od zaplodnienia bedzie 5 tydzien i 4 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×