Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
dziewczyny jak myslicie bo se zastanawiam , czy isc do ginekologa za tydzien wpiatek czy dopiero po nastepnej niedzieli, chodzi o to ze boje sie ze mozebyc za wczesnie i nie bedzie jeszcze zarodka , a z drogiej strony jedziemy do meza brata do warszawy w na stepna niedziele na urodziny i chcialabym byc pewna czy jest wszystko ok , zanim powiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
WITAJ joanna JA BYM CHETNIE SIE DOPISALA DO TABELKI ALE DATA PORODU MOJEJ DZIDZI MA SIE ZMIENIC BO MOJ GIN POWIEDZIAL ZE 9 CZERWIEC TO TYLKO PRZYPUSZCZALNA DATA PORODU A JAK OGLADAL MOJA FASOLKE NA DRUGIM USG TO POWIEDZIAL ZE TA DATA SIE NAPEWNO PRZESUNIE BO JA MIALAM PUZNIEJSZE JAJECZKOWANIE! WIEC CZEKAM NA NASTEPNA WIZYTE I WTEDY POWIE MI DOKLADNIEJSZA DATE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka79 nie wiem jak w Pl ale w Niemczech usg robią przy kazdej wizycie zazwyczaj comiesiac czasem czesciej i nikt nie slyszal by to komus zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
WITAJ KASIUNIA JA POSZLAM DO GIN JUZ PO CZTERECH DNIACH OD SPODZIEWANEJ MIESIACZKI I LEKAZ TEZ NIE WIDZIAL JESZCZE PECHEZYKA ALE POWIEDZIAL ZE WIDZI ZE SA ZMIANY W MACICY KTORA PRZYGOTOWUJE SIE DO PRZYJECIA PECHEZYKA I ZE NA 90% JEST PEWNY ZE JESTEM W CIAZY I ZE MOZE MI JESZCZE ZROBIC TEST TO BEDZIEMY WIEDZIEC NA PEWNO I TAK TEZ WYSZLO ZE BYLAM W CIAZY I KAZAL MI PRZYJSC ZA TRZY DNI ZEBY ZOBACZYC CZY PECHEZYK SIE ZAGNIESCIL W M I TO BYLO WSPANIALE UCZUCIE JAK PUZNIEJ ZOBACZYLAM TEN MALY PECHEZYK!! TAKZE NIEWIEM JAK TAM U WAS ALE JA WOLALAM JAK NAJWCZESNIEJ WIEDZIEC CZY JEST WSZYSTKO OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
ziolka79 mama z de ma racje usg nie szkodzi nic dziecku ja przed tygodniem bylam w szpitalu i robili mi usg co trzy dni zeby kontrolowac jak mniewa sie moja dzidza i powiedzieli mi ze to nie szkodzi tej malej istotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
wiem u mnie pecherzyk jest , tylko naczytalam sie na necie i martwie sie czy pojawil sie zarodek , bo wtedy byl pusty , ale pojde wpiatek najwyzej karze przyjsc jeszcze po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak to gratulacje teraz tylko czekać na USG a później na 2 trymestr Kasiunia ja z wizytą czekałam do 7t6d od ostatniej @ bo chciałam od razu serduszko zobaczyć, ale to moja 2 ciąża więc wiem co i jak :) Jeżeli masz czuć się lepiej to idź przed wyjazdem najwyżej lekarz karze ci przyjść za tydzień no i kochana nie czytaj za dużo pseudonaukowych teorii bo naprawdę w neciae ludzie straszne głupoty piszą ziolka usg jest badaniem nieinwazyjnym zero promieniowania a ciepło minimalne. Ja miałam już 2 a za 3 tyg następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia81 moja tez droga ciaza , ale jakos sie denerwuje ,wiec pewnie pojde wpiatek imamnadzieje ze bedzie wszystko w pozadku ivnie bede musiala dluzej czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki mama z de, kaska z bi, palusia, dziekuje za odpowiedz i uspokojenie mnie!!. Cale popoludnie mnie to nurtowalo. Poza tym zadzwonilam do kolezanki, ktora juz przechodzila tu jedna ciaze i uslyszalam, ze jestem przewrazliwiona, bo po co ide dodatkowo prywatnie... No coz tak jak wy chce wiedziec, ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczak
dziękuje wszystkim :) dopiero co mówiłam o braku apetytu, a dziś już jem tyle że aż chłopak nie wierzy własnym oczom :D mama z de ja jestem z tej części bliżej Bytomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u lekarza wszystkie wyniki ok :) wiec super! mama z de- w Niemczech zaleca sie wykonywanie 3x usg w czasie ciazy, spojrz w Mutterpass, ale z doswiadczenia wiem, ze robia czesciej. w poprzedniej ciazy mialabym 3 razy, ale ze wykryto wade w nerkach u syna mialam usg srednio co 2 tygodnie, pozniej co miesiac. w tej ciazy mam innego lekarza i usg bedzie przy kazdej wizycie, jesli bede tego chciala. nastepna wizyte mam 19 listopada i kolejna 3 grudnia. rany jaka ja padnieta jestem, do tego niedobrze mi. mykam zaraz spac. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem w 7 tygodniu ciąży - niepełnym, bo jakieś 6t i 3d :) Karta założona, USG pierwsze zrobione, serduszko widziałam, a ile stresu się najadłam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jestem nowa i chciałam przyłączyć się do grona czerwcówek, narazie znam sie tylko z Palusią, która serdecznie pozdrawiam. Moja ciąża niestety cały czas idzie pod górkę. Już trzy tygodnie leżę i wymiotuję. Ostatnie 4 dni spędziłam w szpitalu bo byłam już skrajnie wycieńczona i odwodniona. Postawili mnie trochę na nogi, ale co z tego jak dzisiaj znowu wymiotuję:( Co prawda już wczoraj nie czułam sie najlepiej jak mi odstawili leki, ale nie przyznałam się ze obiad na oddziale sie nie przyjął bo strasznie chciałam wyjśc do domu. Strasznie sie martwie, ze te wszyskie leki, które mi podaja zaszkodzą dziecku, ale co zrobić, schudłam już 7 kilo i nie było innego wyjścia. Na dodatek okazało sie, ze w jamie macicy mam krwiaka o średnicy ponad 3 cm i muszę bardzo uważac, tak wiec sobie jeszcze troche poleżę:( Lekarz był zszokowany, ze jeszcze nie krwawię. USG miałam już robione kilkakrotnie i to mnie tak nie martwi jak te leki przeciwwymiotne i potas, tóry musze przyjmować. Na szczęście dzidzia żyje, we wtorek na badaniu w szpitalu miała 2,42 cm tak więc całkiem spora i ciąża wg usg jest starsza niż według OM. Niby już mam 9 t i kilka dni:) Czuję sie fatalnie, czasami brak sił i głupie mysli przychodzą do głowy. Lekarze każą dużo pić, a ja nawet wodę zwracam. Cięzko jest, ale wierze, ze przyjdzie taki dzień kiedy wszytsko minie jak ręką odjął. Oby jak najszybciej, bo ja juz nie wytrzymuje psychicznie:( No ponarzekałam sobie, pozdrawiam wszytskie mamusie bardzo seredcznie i pozwole sobie sie wpisać do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia_82 w pierwszej ciąży zmieniałam lekarza i jeden i drugi powiedział mi że usg moge miec tyle razy ile jestem u lekarza wiec przy kazdej wizycie a mutterpass jest poprostu zaznaczone 3 obowiązkowe badania usg mi wpisywal przy kazdej wizycie Dzis mdlosci odeszly mam nadzieje ze bedzie juz ok ,wczoraj mąż chciał troche pieszczot ale byłam tak zmęczona że zasnełam dziś jest obrażony... facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89..........21............ 1.06.2011........Gliwice palusia81.............29.............3/5.06.2011........k .Szczecina jonana................25.............3.06.2011 .......k.Leżajska Asia_Malina...........28.............6.06.2011........Ska wina/k.Krakowa trixi25...............25.............8.06.2011 ziolka79..............31............11.06.2011........Jas trzebie/Londyn kasiunia..............27............12.06.2011........Bia łystok Olczak................24...........ok.13.06.2010........R uda Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06.2011.........Niemcy aśka2010..............31............15.06.2011 MamusiaAgusia.........28.............16.06.2011 ewcia_82..............28.............16.06.2011.........N iemcy 82 czarna.............28............17.06.2011.........święto krzyskie Anaid.................29............17-22.06.2011 Maglip................21............20.06.2011.........W ocławek mama z de.............24............22.06.2011.........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24............22.06.2011 maja272...............27............26.06.2011 Aguś85................25............27.06.2011.........k .Kielc Agnik83...............27............03.06.2011.........El bląg Jado...................33............03.06.2010.........Zielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami mami
hej. słuchajcie jestem w 8 tyg ,od ostatniej miesiączki to 11 tydz. czy moge się kochać? czy lepiej nie? jak wy z tym radzicie? w sumie ja mam chęć na to dziś wieczorem inie wiem co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mami jezeli masz chec to nie widze problemu chyba ze lekarz ci zabronil ale jesli wszystko jest ok to nie masz czego sie obawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA poprawiona
martolinka89..........21............ 1.06.........Gliwice palusia81...............29.............3/5.06.........k .Szczecina jonana..................25.............3.06........k.Leżajska Asia_Malina............28.............6.06.........Ska wina/k.Krakowa trixi25..................25.............8.06. ziolka79................31............11.06.........Jas trzebie/Londyn kasiunia................27............12.06.........Bia łystok Olczak..................24...........ok.13.06.........R uda Śląska panna_z_de ...........24.........ok.13.06..........Niemcy aśka2010...............31............15.06. MamusiaAgusia........28.............16.06. ewcia_82...............28.............16.06..........N iemcy 82 czarna..............28............17.06..........święto krzyskie Anaid....................29............17-22.06. Maglip...................21............20.06..........W ocławek mama z de..............24............22.06..........Niemcy Frankfurt s-t-o-k-r-o-t-k-a.......24............22.06. maja272.................27............26.06. Aguś85...................25............27.06......k .Kielc Agnik83..................27............03.06..........El bląg Jado......................33............03.06..........Z ielona Góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Anaid - a 7 tydzien od ostaniej OM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
jado nie przejmuj sie tym kwiakiem bo on nie zagraza bezposrednoi dzidzi ja sam bylam przed tagodniem w szpitalu bo zaczelam nagle krwawic i niewiedzialam co sie dzieje okazalo sie ze to nie zadka sprawa ze pojawiaja sie krwiaki bo macica jest bardzo w tym okresie ukrwiona i moze cos takiego wystepowac po 4 dniach przestalam krwawic i pojechalam do domu a co do twoich mdlosci to niestety nie moge ci za wiele pomuc bo sama ich nie mam wiec tylko napisze chociaz GLOWKA DO GORY:-) kiedys musi byc lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale sie dzis zle czuje :( na wymioty mnie zbiera a tu nic z tego :( nawet herbata z cytrynka i cukrem nie smakuje czuje sie tak jakbym chora byla :D jado - witaj , wiesz lekarze to zaraz nie przepisza tabletek ktore mialyby zaszkodzic dziecku wiec ja bylabym spokojna, co do krwiaka one przewaznie sie same wchlaniaja :) co do usg nie martw sie , nic sie nie stanie dzieciatku :) tylko to odwodnienie :( musisz byc pod stala kontrola lekarza caly czas bo to nie tylko nie sprzyja twojemu dziecku ale rowniez tobie :) bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olczak dziękuje wszystkim dopiero co mówiłam o braku apetytu, a dziś już jem tyle że aż chłopak nie wierzy własnym oczom mama z de ja jestem z tej części bliżej Bytomia ja tez nie daleko Bytomia pochodze :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale sie dzis zle czuje :( na wymioty mnie zbiera a tu nic z tego :( nawet herbata z cytrynka i cukrem nie smakuje czuje sie tak jakbym chora byla :D jado - witaj , wiesz lekarze to zaraz nie przepisza tabletek ktore mialyby zaszkodzic dziecku wiec ja bylabym spokojna, co do krwiaka one przewaznie sie same wchlaniaja :) co do usg nie martw sie , nic sie nie stanie dzieciatku :) tylko to odwodnienie :( musisz byc pod stala kontrola lekarza caly czas bo to nie tylko nie sprzyja twojemu dziecku ale rowniez tobie :) bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
diewczyny! mam jedno pytanie jestem juz prawie w osmym tygodniu ciazy i ciagle mam bole w okolicach podbrzusza a lekarz powiedzial mi w poniedzialek ze moja fasolka lezy za nisko i teraz mam obawiam sie kazdego pujscia do toalety... powiedzial tez ze nie moge absolutnie nic dzwigac i bede na zwolnieniu lekarskim napewno do konca pierwszego trymestru.Nie pisalam wczesniej o tym bo niechcialam robic wam filmow ale sama powoli nie daje sobie z tym rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
i umnie dzis tragoczne samopoczucie wymiotowac sie chce strasznie , jeden z najgorszych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
HEJ!! JA POCHODZE Z BYTOMIA A MIESZKAM W BIELEFELD POZDRAWIAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
kaska z Bi nie martw sie pewnie bedzie wszystko ok tylko trzymaj sie zalecen lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska BI no ja dopiero wizyte mam na 11 listop. ja mam pobolewanie podbrzucha nie czesto ale raz dziennie mnie poboli chwile dziecko za nisko ? hmmm nie znam sie ale jesli lekarz powie ze masz sie oszczedzac do konca 1 trymestru lepiej posluchac choc powiem ci ze ja do teraz mam pietra pojscia do wc zawsze obawiam sie ze moge cos zauwazyc np"krew" rozumiem cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z BI
I TO JEST WLASNIE TO ZE TYCH OBAW NIKT NAM NIE MOZE ODJAC ALE MILO JEST WIEDZIEC ZE MA SIE WSPARCIE OD INNYCH I ZA TO WAM DZIEKUJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×